Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596768 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2220 Dátum: 2010. Június 14. - 15:16:04 »
  :spidey: :"Sziasztok lelkes kis olvasóim, sajnos a WC- papír gurigák megvédése érdekében nem adunk ki több számot, itt a vége fuss el véle... a befejezést meg mindenkinek a maga kreativitására bízom :P "

Küldjük be a Semicnek  ;D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2221 Dátum: 2010. Június 14. - 17:00:57 »
Ááá bakker, nem szeretem, ha egy füzet megszünéséről van szó. Még el sem értük a 100. számot  :'(

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2222 Dátum: 2010. Június 14. - 17:48:49 »
Ha kiadnák az összes számot, akkor sem érnénk el a 100 számot, olyan 90 valahányig jutnánk el. kb 91-92.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2223 Dátum: 2010. Június 14. - 17:59:54 »
Meg kitudja, lehet lesz Utimatum, mondjuk azzal se lenne 100.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2224 Dátum: 2010. Június 14. - 18:03:13 »
ELVILEG szerdán már kapható lesz.  ;)

Atimen

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
    • Csodálatos Pókember
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2225 Dátum: 2010. Június 14. - 18:07:33 »
Végre!
most amúgy így olyan mintha vissza álltunk volna a régi dátumra, csak kihagytunk egy számot.
Remélem hogy így most már lesz egy duplaszám!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2226 Dátum: 2010. Június 14. - 18:12:44 »
Szinte kizárt.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2227 Dátum: 2010. Június 14. - 19:24:55 »
S akkor ez már előre levan zsírozva, hogy 100. számot semmikép nem ér meg az itthoni sorozat? Mmint nincs valami mentőterv amivel helyetesítik az Ultimate storit, miután a végére érünk...? Tudom, hogy volt már téma, de most arra akarnék rávilágítani, hogy mégis szép lenne még egy hazai CsodaPók sorozat, amely megérte a 100. számot...

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2228 Dátum: 2010. Június 14. - 20:02:58 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2229 Dátum: 2010. Június 14. - 20:44:50 »
S akkor ez már előre levan zsírozva, hogy 100. számot semmikép nem ér meg az itthoni sorozat? Mmint nincs valami mentőterv amivel helyetesítik az Ultimate storit, miután a végére érünk...? Tudom, hogy volt már téma, de most arra akarnék rávilágítani, hogy mégis szép lenne még egy hazai CsodaPók sorozat, amely megérte a 100. számot...
Hát igen szép lenne egy kerek 100-as szám...
De ha már ezis ilyen nyögve-nyelősen megy... nem hinném, hogy sikerülne.
Amúgy a 90 is egy jó kis szám :P persze az emberbe hagy egy kis hiányérzét... :-\
ELVILEG szerdán már kapható lesz.  ;)
De szép is lenne, kicsit zavar ez a csúszás, de a lényeg, hogy megjelenik ^^
Nah akkor szerdán lenézünk az újságoshoz :brow:
Kösz Tomi a hírt  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2230 Dátum: 2010. Június 14. - 21:11:43 »
S akkor ez már előre levan zsírozva, hogy 100. számot semmikép nem ér meg az itthoni sorozat? Mmint nincs valami mentőterv amivel helyetesítik az Ultimate storit, miután a végére érünk...? 
Szinte kizárt, hogy a 90-es szám után más történettel maradjon a mostani számozás. Már ismerhetjük a Paninit, hogy mennyire szőrszálhasogatóak, biztos nem mennének bele. Max, akkor ha az Ultimate SM v2-vel folytatnák a kiadást, de attól mentsen minket az isten. Ha addig nem bukik meg a sorozat, azzal ezer százalékra meg fog. Különben is, egy új sorozattal sokkal jobban járnak, ha újraindítják a számozást. Ez egy vevőcsalogató recept, amit előszeretettel alkalmaznak a tengerentúlon is. Nem azért indítgatják folyton újra a sorozatokat, mert hülyék, hanem mert tudják, hogy azzal növelni lehet az eladásokat. Nálunk is a CsodaPók v2-n egy új generáció nőtt fel, a mai fiatalok már nem biztos, hogy becsatlakoznának a gyűjtésbe ilyen magas füzetszámnál, de egy egyes számmal induló új sorozatot már bevállalnának.

Meg kitudja, lehet lesz Utimatum, mondjuk azzal se lenne 100.
Na, ha az megjelenik magyarul, akkor megyek tüntetni a Semic székháza elé, és rituális gyújtom fel a képregényeket. Mert az akkora kaki, hogy kár érte kivágni egy fát. Kevés olyan förmedvény van, mint az Ultimatum. Mindenki csak várja, meg örülne neki, ha megjelenne, de csak azért mert nem olvasták. Hihetetlenül nagy okádék az a történet.  :yucky: Mióta olvastam, azóta utálom az Ultimate univerzumot.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2231 Dátum: 2010. Június 14. - 21:38:55 »
Az Ultimatum neked eddig még kimaradt, asszem várok vele egy kicsit... ;D mondjuk amíg a CsodaPók is eljut odáig.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2232 Dátum: 2010. Június 14. - 21:55:11 »
Milyen történet? ;D Amúgy szerintem nem sokkal rosszabb,mint a mostani Ultimate Power, és azt el kell ismerni, hogy David Finch rajzai hihetetlenül jók benne. ( ha már más viszont írtó kaki)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2233 Dátum: 2010. Június 14. - 22:28:22 »
Amúgy szerintem nem sokkal rosszabb,mint a mostani Ultimate Power
Nem-e? Egyértelműen az Újvilág mélypontja. És nem azért, mert annak szánták, hanem mert az író annyira elrontotta. Annyira szörnyű, hogy arra már jelzők sincsenek. És egy ilyen írtó rossz történetet semmilyen rajz nem tud megmenteni. Hiába szép a rajza, ha a történet annyira rossz, hogy nem tud az ember elvonatkoztatni tőle.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2234 Dátum: 2010. Június 14. - 23:22:02 »
Egy szóval nem mondtam, hogy nem lenne szörnyű, értelmetlen a történet, én is egy mélypontnak tartom, de az Ultimate Power története számomra csak minimálisan jobb , mint az Ultimatum-é. Mondjuk az UP-t is Loeb írta egyharmad részben.  :hehe: Loebnek egy normális története sincs az Ultiverzumban Az Ultimate X-et kivéve. ( kövezzetek meg, de nekem még az Ulti Hulk is tetszett úgy ahogy :-[ ) Az Ultimatum-ot és az Ultimate Power-t is egy nulltörténetes rajzalbumnak tartom.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2235 Dátum: 2010. Június 14. - 23:29:45 »
Annyira szörnyű, hogy arra már jelzők sincsenek.
Hidd el, vannak rá. Sőt, az Ultimatum is semmi ahhoz képest, amiket én néha találni tudok magyarítás céljából is. És mindegyiket rá is szabadítom majd a magyar közönségre.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2236 Dátum: 2010. Június 14. - 23:35:15 »
  :yucky: Mióta olvastam, azóta utálom az Ultimate univerzumot.

Akkor nem én vagyok az egyetlen. Gondoltam rá hogy neki állok valamelyik új Ultimate vonalnak de... az az Ultimatum...  :uhoh:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2237 Dátum: 2010. Június 15. - 00:51:55 »
Az Ultimatum tényleg csak egy hatásvadász baromság. Nó végülis mindegy, lehet jobb is, ha elindul a Csodálatos Pókember v3 inkább  8)
Én csak annyiban tartom tényleg érdemesnek a folytatást, hogy egy 100 számos sorozat már, ha csak szimbolikusan is, siker az itthoni képregényvilágban...nem?  :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2238 Dátum: 2010. Június 15. - 02:24:13 »
Valamint , szvsz az USM v2 "csak" a rajza és az első története szörnyű, a többi már történetileg egyre jobb, az utóbbi 4-5 rész pedig kifejezetten jó lett.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2239 Dátum: 2010. Június 15. - 03:14:43 »
Most jutott eszembe a pár oldallal ezelött történt "bejelentés" , ami szintén bíztató:

Most kell a drámai bejelentést tennem: az Ultimate Comics: Spider-Man jobb, mint a jelenlegi Amazing Spider-Man. Ki kéne dobni minden "kreatív" seggfejet a havi 3 címről, és Bendist tenni be a helyükre egyedül. Most kezdődött el egy 6 részes sztori, de már az első rész jobb volt, mint a legutóbbi 100 Amazing, a második rész pedig még rátett egy lapáttal. Ha nem lenne ennyire sz*r a rajzolója, a legjobb Pókember-cím lehetne.

« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 15. - 03:23:56 írta Szilánkmentes »