Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596681 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2460 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 19:18:33 »
Igaz. A levelezési rovat valóban nem olyan, mint régen. Amikor nem volt internet, akkor valóban jó volt a levrov. De napjainkban már valóban más a helyzet. Az interneten valóban meglehet tudni kérdésekre a választ. Pl. a Képregény.neten. Aztán meg a SpiderTom oldal, ahol Kingpin kiadványokról is lehet olvasni, hogy mi várható.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 13. - 19:36:33 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2461 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 19:26:06 »
Lett volna benne, de nem jött egyetlen levél sem, amire eddig még nem volt példa. Azóta jött néhány, úgyhogy hamarosan megint lesz majd benne.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2462 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 19:46:11 »
Már nincs olyan varázsa a levrov-nak, mint például 2-3 éve.
Én inkább úgy látom, hogy már 10 éve nincs az a varázsa, de ez nézőpont kérdése.  :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2463 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 19:57:34 »
Hát igen, nekem olyan 2005-2006 körül lett netem, addig nem tudtam sok dolognak utánanézni...

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2464 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 19:59:23 »
A fórumon is volt egy levél amire azt írtad ,belekerül az újságba.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2465 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 20:45:42 »
Hm. Elfelejtettem.  :surp: Melyik volt az?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2467 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 20:50:28 »
Köszi!
Az a vicces, hogy bár nem emlékeztem rá, le van mentve a készülő levelezési rovathoz.  ;D

FalbaLos

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2468 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 14:13:07 »
Gondolom már sokan kérdezték, de azért én is megkérdem. Hol lehet megvenni az eddig megjelent csodálatos pókember részeket?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2469 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 14:50:38 »
Mondjuk nálam.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2470 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 16:50:54 »
Most késett a CsodaPók új száma, ma érkezett csak meg. A szimbióták háborúja befejezése nekem tetszett, az előző részekhez képest kifejezetten jól sikerült szerintem. Az utolsó oldalon Bogár nem volt semmi! :D A Hatalomnak hamarabb a végére értem, akcióban most sem volt hiány. Valamint végre elkezdtek egymással kommunikálni, hogy itt valami nincs rendben, ami haladás. ;D Mondjuk ideje volt, 1 résszel a vége előtt, de nem baj, jön Hálk és felborzolja a kedélyeket. :)

A vége nekem meglepő volt ( olyan mintha nem is lenne vége )számítanék még folytatásra ezek után.
Gondolom az Ultimátumban ezt a történetszált is folytatják, így lenne ésszerű.

Na, jövő hónapban jön az Ultimátum. Kíváncsi leszek.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2471 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 19:48:34 »
Én is megkaptam ma a 86-at.
-A  Pókember nagyon bejövős (rajzilag is ott van) May néni nagyon kemény! Király, hogy Peter végre lebukik May előtt, bár néhány szóval megemlíthette volna," hogy te vagy Pókember?".
- ;D és a végén a bogár is jó lezárás. Habár én végig azt hittem, hogy nem emberi lény, vagy droid, mert négy ujja van. Azért egy embernek kényelmetlen lehet így tartani az ujjait kesztyűben.
-A szimbióta belsejében a gazdatest már feloldódik? Simán lefolyt a csatornán :headscratch:
-A Ultinate Power még mindíg iszonyatosan fos (rajzilag is). Nagyon gagyi, hogy három oldalanként van egy kétoldalasra megrajzolt pofon, egy óriásinak szánt pillanat. Mintha csak a pofámba akarná tukmálni, hogy "érezzed már mekkora durranás ez!!!". Amikor a Pókemberben Peter lerúgja Brokkot mert az fegyvert fog a nénikéjére, ezerszer erősebb jelenet, mint ezek közül bármelyik, pedig az csak egy fél! oldalas panel. Szóval iszonyat hatásvadász. A szereplők ostobák, tényleg már hány rész óta csak püfölik egymást és most kezdenek csak el gondolkodni, közben meg üvöltenek teli torokból.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2472 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 20:11:31 »
Idézet
Király, hogy Peter végre lebukik May előtt, bár néhány szóval megemlíthette volna," hogy te vagy Pókember?".
Kicsit le vagy maradva. Minek kérdezte volna meg tőle? A klón-sztori óta tudja May, hogy Peter a Pókember.

Én a rajzokat pont fordítva látom. Immonen munkája fos, Land rajzai viszont szépek. És, hogy miért dolgozott ebben a képregény ennyi duplaoldallal? Erre hihetetlenül egyszerű a válasz, a szokásos Marveles (bár ez nem csak a Marvelre jellemző, hanem már évek óta az összes kiadóra) módszer miatt egy olyan történetet kellett kilenc részig elhúzni, amit kettő alatt is el lehetett volna mesélni. Land egyszerűen ennyi írást kapott egy számra, és neki ezt el kellett osztania 22-25 oldalra. Így teljesen érthető, hogy hatásvadász, duplaoldalas megoldásokat alkalmazta, mert valamivel ki kellett tölteni az oldalakat, ha már történet nem volt hozzá. Ilyen egy rajzoló munkája. ;) Szóval tök egyszerű fikázni őket, úgy, hogy közben nem látsz a mű mögé, és nem tudod a miérteket.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2473 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 20:28:28 »
Szerintem a Land munkája  fotómásolgatás, ráadásul ízléstelenül. Midenkinek ilyen üvöltő arca van, ha megütik, ha kiábal.

[Szóval tök egyszerű fikázni őket, úgy, hogy közben nem látsz a mű mögé, és nem tudod a miérteket.
Miért így már akkor nem is rossz a képregény? Nem a rajzolót fikáztam, hanem az egészet. Most hogy a kétoldalas képért konkrétan ki a felelős azt nem tudom, de te sem szerintem. Lehet, hogy pontos utasítást kapott az írótól, lehet, hogy a saját műve mert ki kellett töltenie szegénynek az oldalszámot, lehet, hogy valóban klassznak gondolja.
De a lényeg végülis, hogy elveszti a hatását, ha folyton ismételgetik.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2474 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 20:54:23 »
Gondolom már sokan kérdezték, de azért én is megkérdem. Hol lehet megvenni az eddig megjelent csodálatos pókember részeket?
Ben tényleg nem viccelt, árulja őket. De megrendelheted a kiadótól is, bár onnan drágábban.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2475 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 20:56:24 »
Azóta már beszéltünk és megvette.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2476 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 21:13:52 »
Nem fog hiányozni?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2477 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 21:25:29 »
Kétszer van (vagyis volt) meg minden rész, az elsőt kivéve mert abból 4 volt, most már csak három maradt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2478 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 22:34:37 »
Ja, vili. Ebből a második sorozatomat már én is eladtam börzéken.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2479 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 18:03:40 »
Idézet
Király, hogy Peter végre lebukik May előtt, bár néhány szóval megemlíthette volna," hogy te vagy Pókember?".
Kicsit le vagy maradva. Minek kérdezte volna meg tőle? A klón-sztori óta tudja May, hogy Peter a Pókember.

Ja itt én is nagyot néztem, hogy mivan, hisz klónszorik alatt kiderült a helyzet.