Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2600 Dátum: 2010. Október 22. - 13:01:18 »
Hm, pedig onnan, hogy tripla lett, lett igazán "jó", úgy értem, itt-ott tényleg furi volt a sztori, de úgy hogy hármasával jött, sztem sokkal élvezhetőbb lett az egész, minthogy most hónapokat kellett várni egy elkezdett sztorira, és ez az Ultinál mindig is gáz volt, hogy néha úgy tudták nyújtani, mint a rétes tésztát.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2601 Dátum: 2010. Október 22. - 13:27:58 »
Hát igen, ahogy Ron tanult barátom mondta és idővel énis rájöttem, hogy Ultit csak egyben érdemes olvasni.

Amúgy szerintem a tripla számot jók voltak, és a lapminőség is jó volt még akkoriban.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2602 Dátum: 2010. Október 22. - 13:32:09 »
Az igaz hogy a tripla kiadásnak köszönhetően felgyorsultak az események mert előtte csak döcögött a sztori,viszont ez eléggé a külalak rovására ment...
a negyvenedik szám felett pedig elkezdett csökkenni az addigi jó színvonal és ez azóta is tart! Szerencsére már nem sokáig :spidey:


Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2603 Dátum: 2010. Október 22. - 13:34:05 »
És ebben is nagy igazság van, a triplákig volt jó az UltiPók, addig nagyon bejött. Azóta középszer amit max a Clone Saga dobott fel kicsit. Utána meg... a szimbióták háborúja (miért lett egyáltalán ez a címe  :roll:) meg nagyon gyengus volt.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2604 Dátum: 2010. Október 22. - 13:41:54 »
És ebben is nagy igazság van, a triplákig volt jó az UltiPók, addig nagyon bejött. Azóta középszer amit max a Clone Saga dobott fel kicsit. Utána meg... a szimbióták háborúja (miért lett egyáltalán ez a címe  :roll:) meg nagyon gyengus volt.

Annak ellenére hogy egyre inkább kezdett romlani a lap minősége én kitartóan vásároltam utána is,de a klón sztorinál azért rendesen vágtam a pofákat mert még egy ilyen összekapkodott se füle se farka történetet még ezelőtt nem nagyon láttam! Érdekes módon még eztán is serényen vettem a lapot aztán amikor rajzolóváltás jött na ott besokalltam :lol:
Immonen rajzai amúgy sem voltak valami alaposak ehhez jött még a frankó minőségű papír és onnantól kezdve megorroltam az Ultimate Parkerre!

A jelenlegi Amazing cím sem valami szuper,de ennél még az is jobb fényévekkel :spidey:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2605 Dátum: 2010. Október 22. - 13:50:33 »
Énis volt, hogy egy- két történetnél csak úgy pislogtam, hogy akkor ez most mi, hogy is van???? (pl.: a klón sztori)
Viszont, énis vettem, hiszen szeretem pókit, és ez az egyetlen lap maradt, ami havonta megjelenik nállunk.
Így kicsit sajnálom, hogy véget ér. Ha a lap minősége jobb lenne, és az ár is visszacsökkenne a régire, akkor az sokkal sokkal jobb lenne :)
Viszont Immonen rajzaival 100% osan meg voltam, vagyok elégedve, imádom a vastag kontűröket is szóval, szerintem csak a lap minősége az ami miatt ilyen pocséknak látod.
Jó mondjuk nekem a mostani Amazingal sincs semmi bajom ^^

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2606 Dátum: 2010. Október 22. - 13:58:11 »
Én is Immonenig vettem a lapot  ;D Végülis nincs vele olyan nagy baj csak ne rajzoljon Pókembert.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2607 Dátum: 2010. Október 22. - 14:02:19 »
Valóban, az Angyalokat egész jól rajzolja. Meg láttam tőle egy DC füzetet is, ami meg tök jó volt.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2608 Dátum: 2010. Október 22. - 14:15:30 »
Én az F4-ét is nagyon nagyon bírtam, és a Pókemberével sincs semmi bajom ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2609 Dátum: 2010. Október 22. - 14:17:35 »
Immonen egy egész jó rajzoló csak az USM-ben volt kissé gyenge a teljesítménye és állítólag az is azért mert a Marvel sürgette szóval így már érthető a hanyagság ;)
Viszont amilyen fejeket rajzolt annak a szegény Parkernek... :hehe:

DE abban mindenki egyetért hogy LaFuente úrnál sokkal jobban tolta :twisted:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2610 Dátum: 2010. Október 22. - 14:17:58 »
Idézet
Valóban, az Angyalokat egész jól rajzolja. Meg láttam tőle egy DC füzetet is, ami meg tök jó volt.
Ja, hát mer azóta "stílus váltáson" ment át. Sokkal kidolgozottabbak a mostani rajzai, mint a Pókinál voltak. Bár nekem nincs bajom vele, meglepően tetszett, amikor átváltott rá történet, igazából, csak Petert rajzolja gázúl, a többiek rendben vannak.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2611 Dátum: 2010. Október 22. - 14:27:00 »
Szerintem, a Deadpool-os, és Morbius-os sztorihoz képest (ezek voltak előtte) fényévekkel jobb a Klón sztori. Legalábbis nekem eléggé bejött. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2612 Dátum: 2010. Október 22. - 14:31:27 »
Hát igen a Deadpool-os sztori elég érdekes volt az Holtbiztos  ;D :uhoh:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2613 Dátum: 2010. Október 22. - 16:33:56 »
Hát igen a Deadpool-os sztori elég érdekes volt az Holtbiztos  ;D :uhoh:

Nyugodt szívvel kijelenthetjük hogy a Deadpool sztori egy kalap sz*r volt és tényleg ahhoz képest a clone saga egy leányálom  :spidey:
Én Holtbiztos úron akadtam ki egyrészt a valódi arcán meg ezen az alakváltós hülyeségen. De a ruhája az amúgy rendben volt!
Ja és pont ez a szám nekem olyan galád nyomdahibákkal van tele hogy éppen ezért eladni sem mertem inkább megtartottam mint selejt példány :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2614 Dátum: 2010. Október 22. - 20:56:43 »
Hát az biztos, hogy ez a két Deadpool köszönőviszonyban sincs egymással. Sok mindent jól eltalált Bendis, de őt nagyon nem.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2615 Dátum: 2010. Október 23. - 11:43:01 »
Hát egy nagyon alternatív Deadpool volt... De az a csontvázfej vagy mi nekem se jött be, meg azok a mutánsok  :uhoh: elég gyenge volt.
Viszont a Rozsomák filmben lévő Deadpool-hoz képest azért jobban hasonlított az eredeti képregényeshez ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2616 Dátum: 2010. Október 23. - 13:09:26 »
Nekem a Weapon XI-ig tökre tetszett az a Deadpool, vagyis még Wade Wilson "alakban". Szerintem tök jól hozta a srác.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2617 Dátum: 2010. Október 23. - 16:14:22 »
Nekem a Weapon XI-ig tökre tetszett az a Deadpool, vagyis még Wade Wilson "alakban". Szerintem tök jól hozta a srác.


Tényleg nem volt rossz csak volt egy kis szépséghibája a sztorinak mégpedig hogy Wade miután DP lett onnantól nyomatta a hülye vicceit nem pedig fordítva.
A film végén meg majdnem kirohantam a moziból amikor megláttam azt a Baraka utánzatot szamuráj kard pengével a csuklójában XXD

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2618 Dátum: 2010. Október 23. - 17:57:40 »
Üdv Mindenkinek!
Holtbiztos szerintem is nagyon béna volt, pedig nagyon vártam.... :(
A Csodálatos Pókember (v2) szerintem nem volt egy erős sorozat, a felkapottabb részek (Venom, Vérontó, Klón sztori) nem igazán tetszettek. Viszont az első Octopusos és a Vezéres részek nagy kedvenceim.
Történet-, papír- és festékminőség ide vagy oda, nekem azért hiányozni fog a havi Pókember, ha megszűnik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2619 Dátum: 2010. Október 23. - 20:42:47 »
Helló! :)
Nekem a legelső sztori volt a kedvencem, meg a Klón sztorit is bírtam. De tényleg jó volt az Octopus is.