Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596767 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2680 Dátum: 2010. Október 28. - 16:10:42 »
Köszi. Akkor mégsem dőlök a kardomba. :D
"Live for nothing or die for something, your call."

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2681 Dátum: 2010. Október 28. - 16:45:34 »
Én is örülök, hogy jövőre is lesz Pókember! :D De kaine, azt írtad, hogy ha az a dolog lesz amit kitaláltatok, marhára fogunk örülni, akkor utána miért írtad azt, hogy még agyaltok rajta? :P

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2682 Dátum: 2010. Október 28. - 17:01:11 »
Apropó új Pókember: Ez most az Ultimate folytatása lesz vagy valami teljesen más cucc?
Bár mindegy is mert gondolom a minőség az a szokásos lesz...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2683 Dátum: 2010. Október 28. - 17:08:58 »
Nem feltétlenül. Ha nem csak Ultimate-történetek lesznek benne, akkor olyanok is elkezdhetik venni, akik eddig nem (például én), és így talán javíthatnak a minőségen. Persze ez fordítva is igaz.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2684 Dátum: 2010. Október 28. - 17:30:20 »
Detto. Ha nem Ulti Pók lesz akkor én is visszatérek az akolba.
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2685 Dátum: 2010. Október 28. - 17:57:05 »
Ha visszatér a klasszikus Póki akkor még én is hajlandó lennék rá pénzt áldozni,de csak egy feltétellel! A lap minősége érje el a normális vagy az átlagos szintet :spidey:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2686 Dátum: 2010. Október 28. - 18:00:59 »
Közben meg bilibe lóg a kezetek.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2687 Dátum: 2010. Október 28. - 18:24:49 »
Nem úgy volt, hogy Ulti képregényt nem engedik keverni másmilyen Marvel világbeli képregénnyel? Habár, ahogy halljuk kaine mostanában bármire ráveszi a a Paninit. ;D ( és az is igaz, hogy úgy tudom, anno amikor bejöttek a Panini képregények a 2 két Pókember össz eladása nem sokkal haladta meg az előtte lévő CsodaPók eladási számát.)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2688 Dátum: 2010. Október 28. - 18:54:02 »
Mai, szépen színezet sztorikat, szerintem nem kéne bele pakolni, mert nem jönnének át ezen a papíron, ahogy azt Kaine is mondta. Inkább régebbi történetek kellenének, és a 60-as, 70-es évek béli póksztrorikat, nyugodtan ki lehetne adni, akkor csak az a cím futott, nem voltak mellékszálak!!
Igen, a Panini nem engedi Ultimate és nem Ultimate keverését, egyazon magazinban, ezért gondolom, és remélem hogy nem lesz Ultimate, bár ha jól tudom, az Ultimate Spider-Man Annual 2. és 3. itthon még nem jelent meg!  :headscratch:

http://www.comicvine.com/ultimate-spider-man-annual/49-18223/

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2689 Dátum: 2010. Október 28. - 19:00:21 »
Az Annual v2 az megjelent, én simán elégedett lennék a USM v2-vel is , ha az jelenik meg. A borzalmas rajzain kívül  jó kis sztorik találhatóak benne. ( talán az első, Mysterio-s sztori lett gyengébb)

minuteman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2690 Dátum: 2010. Október 28. - 19:27:40 »
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon nem jön be az Ultimate Comics Spiderman, pedig csak 17 vagyok  :hehe:
Szerintem túlságosan Manga hangvétele van, ami nem is biztos hogy baj lenne ha nem EKKORA dózisban kapnánk!
Komolyan fontolóra veszem az öngyilkosságot ha megjelenik itthon, szóval úgy vigyázzatok hogy egy ember élet van a kezetekben!  :stupid: Viszont az Amazing folytatása Magyarhonban nagyon jó lenne!!!

"I'm Claws-trophobic"- Deadpool

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2691 Dátum: 2010. Október 28. - 19:49:00 »
Viszont az Amazing folytatása Magyarhonban nagyon jó lenne!!!

Ilyen van! A kiadót úgy hívják, hogy Kingpin. :nezze:
"Live for nothing or die for something, your call."

minuteman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2692 Dátum: 2010. Október 28. - 20:01:50 »
Mondjuk ez jogos...és meg is vannak...de én arra gondoltam mint régen a Csodálatos Pókember havonta jelenne meg, és ha egy havi számba 2 részt raknánk akkor még relatív hamar be is érnénk Amerikát! Persze ez is csak egy ötlet!
"I'm Claws-trophobic"- Deadpool

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2693 Dátum: 2010. Október 28. - 20:13:53 »
Az a gond, hogy lassan elérjük a kötetekkel az OMD-t, és az utána jövő történetek minősége finoman szólva is hagy némi kívánnivalót maga után. (állítólag)
Ezért így nem lenne sok értelme utolérni a kinti történeteket. A "klasszikus történetek" kiadása viszont nem biztos, hogy túl piacképes lenne, mivel nem sok olyan régi motoros maradt - mint szerény személyem - aki még tartja a frontot. :spideyhun:
Így mi hiába rajongunk. A pénz beszél...
"Live for nothing or die for something, your call."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2694 Dátum: 2010. Október 28. - 20:40:19 »
Lassan már vmi szavazást kellene kiírni, hogy mi legyen benne jövőre. Na nem mintha a Semic figyelembe venné. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2695 Dátum: 2010. Október 28. - 20:53:11 »
Szerintem a régi Amazing sorozat ma is simán megállná a helyét főleg mert azok a sztorik még értek is valamit nem úgy mint a BND-OMD páros!
Na meg akinek új Pókember kell az vegyen a Kingpintől könyveket szerintem elég nagy a választék  :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2696 Dátum: 2010. Október 28. - 21:43:42 »
De kaine, azt írtad, hogy ha az a dolog lesz amit kitaláltatok, marhára fogunk örülni, akkor utána miért írtad azt, hogy még agyaltok rajta? :P
Mert semmi sem biztos még. Utána kell járni, érdeklődni, megvan-e, megoldható-e, megszerezhető-e... nem utolsósorban, hogy más verzió jobb-e valamiért mégis.
Nem úgy volt, hogy Ulti képregényt nem engedik keverni másmilyen Marvel világbeli képregénnyel?
Úgy volt, de elképzelhető, hogy már nincs így.
ha egy havi számba 2 részt raknánk akkor még relatív hamar be is érnénk Amerikát!
Nem érnénk be, mert náluk havonta 3 jelenik meg!  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2697 Dátum: 2010. Október 29. - 12:55:48 »
Igen, a Panini nem engedi Ultimate és nem Ultimate keverését, egyazon magazinban, ezért gondolom, és remélem hogy nem lesz Ultimate, bár ha jól tudom, az Ultimate Spider-Man Annual 2. és 3. itthon még nem jelent meg!  :headscratch:

http://www.comicvine.com/ultimate-spider-man-annual/49-18223/

A 2. Annual-t kihozták, viszont a 3.at nem... én annak örülnék, ha megjelenne, úgy kicsit teljesebb lenne a gyűjtemény ;) Bár biztos nem fogják kihozni.  :spidey:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2698 Dátum: 2010. Október 29. - 13:12:54 »
Majd elvben Tapionék megcsinálják, ha újra indulnak vmikor...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2699 Dátum: 2010. Október 29. - 23:45:40 »
Nó rég voltam erre. heló!

Gond az, hogy egyetem van izommal és alig tudok beszerezni képregényeket, nemhogy még tudjak szaladgálni infókért ide oda.
Van egy problémám. Egy csodapókos problémám. Ugyanis családi barát nevére kértünk egy előfizetést még mikor volt ez az akció a kneten. Pár hete meg az illető felhívott, hogy ő nem kapott semmiféle képregényt eddig, sőt még csekket sem.

Ez esetben hogyan járjak el? Talán késő van már "reklamálni" az el nem küldött csekk miatt, viszont tudok újra előrefizetést kérni ugyanazokra a számokra? Mármint az augusztusi számtól?

Kössz előre is a válaszokat!