Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596696 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2780 Dátum: 2010. November 30. - 16:38:02 »
Tényleg egész jó volt ez a szám! :) Lehet hogy már hiányzott, azért tetszett jobban mint általában. Azért jó hogy nem szűnik meg jövőre, akármilyen történetek is lesznek benne :) Hiányozna... :'(
Amúgy tudom ez szinte teljesen kizárt, de én jobban örülnék neki ha kevesebb oldalszámmal, de jobb papíron jelenne meg...  :-[

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2781 Dátum: 2010. November 30. - 17:36:11 »
Kaine, akkor a következő, decemberben megjelenő számban benne lesz az Ultimátum utolsó két része, plusz a két Rekviem?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2782 Dátum: 2010. November 30. - 17:55:11 »
Én még mindíg nem szereztem be, egyszerűen nem érek rá... de már nembírom, holnap mindenképp be kell, hogy szerezzem!  :spidey:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2783 Dátum: 2010. November 30. - 18:14:36 »
Tényleg egész jó volt ez a szám! :) Lehet hogy már hiányzott, azért tetszett jobban mint általában. Azért jó hogy nem szűnik meg jövőre, akármilyen történetek is lesznek benne :) Hiányozna... :'(
Amúgy tudom ez szinte teljesen kizárt, de én jobban örülnék neki ha kevesebb oldalszámmal, de jobb papíron jelenne meg...  :-[

Ez már az én fejemben is megfordult, de nem hiszem hogy a Semic már változtatna bármin is, minőség terén!

HidraSTAR

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2784 Dátum: 2010. November 30. - 21:02:19 »
Érdekes volt a Pókember levelezési rovata, szinte mindent megtudhattunk, hogy milyen terveket szövögetnek a Semicnél  :D
A végén az ultimátumot is megkaptuk, hogy minél többen vegyük a Pókembert mert ezen múlik a jövő (ultimátum jelentése: Valamely követelés teljesítésére szóló utolsó figyelmeztetés )  Az előfizetőkön ez már nem múlik   :D Az újságárusokon annál inkább, hogy jól látható helyre tegyék a Pókit ahol mindenki jól láthatja és megvegyék az emberkék.  Pozitív élmény amit láttam az újságos középre függesztette ki a Pókit és a Star Warst is, a negatív élmény amikor az újságos bódé alsó szintjén begyürve látom a Semices újságokat mellettük a nagy csomagolt vackos ajándékokkal telerakott magazinok teljesen elnyomják őket, szomorú látvány :'(
A legfontosabb, hogy jövőre is legyen Pókember ( csak ne újvilági mert ez szép volt-jó volt-elég volt)
A Semices képregények árai jövőre emelkednek majd ?? erről tudhatunk valamit ??? És a Kingpines árak jövőre is hasonlóak lesznek mint eddig??
Which is strongest Good or Evil ?? Good... Why ??
Because Evil can only destroy that, which Good creates.
Evil cannot create.
Without Good, Evil wouldn't exist !!!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2785 Dátum: 2010. November 30. - 21:12:29 »
Nem volt még olyan év, hogy ne lett volna áremelés. Bár a minőségromlással igyekeztek ezt valamelyest enyhíteni. Én még mindig remélem, hogy végre elszakadunk a Pókembertől és a Semic valami új felé nyit, akár egy Vasember sorozat formájában vagy csapatképregénnyel. Ha meg mégis Pókember, akkor MA (Marvel Adventures).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2786 Dátum: 2010. November 30. - 21:21:45 »
Tényleg egész jó volt ez a szám! :) Lehet hogy már hiányzott, azért tetszett jobban mint általában. Azért jó hogy nem szűnik meg jövőre, akármilyen történetek is lesznek benne :) Hiányozna... :'(
Nekem is, szerintem is.
Idézet
Amúgy tudom ez szinte teljesen kizárt, de én jobban örülnék neki ha kevesebb oldalszámmal, de jobb papíron jelenne meg...  :-[
Sajnos ez tényleg nem túl valószínű. Főleg annak tudatában, hogy már leszerződtek 48 oldalra.
Kaine, akkor a következő, decemberben megjelenő számban benne lesz az Ultimátum utolsó két része, plusz a két Rekviem?
Bár már több, mint egy éve raktuk össze az idei tervezetet, de úgy emlékszem, hogy igen.
A legfontosabb, hogy jövőre is legyen Pókember ( csak ne újvilági mert ez szép volt-jó volt-elég volt)
Az már elég valószínű, hogy Újvilág nem lesz.
Idézet
A Semices képregények árai jövőre emelkednek majd ?? erről tudhatunk valamit ??? És a Kingpines árak jövőre is hasonlóak lesznek mint eddig??
A semicesről természetesen nem tudok semmit, a Kingpiné pedig... egyelőre tudjuk meg azt, hogy lesznek-e egyáltalán jövőre Kingpin képregények. Most láttam, hogy válaszoltak, de nyuszi vagyok, nem merem megnézni.  ;D :uhoh: :)
Én még mindig remélem, hogy végre elszakadunk a Pókembertől és a Semic valami új felé nyit, akár egy Vasember sorozat formájában vagy csapatképregénnyel. Ha meg mégis Pókember, akkor MA (Marvel Adventures).
Mindenképpen Pókember lesz az egyik, a másik eddig úgy tűnik, hogy szintén az lesz, de ez még nem 100.


benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2787 Dátum: 2010. November 30. - 21:24:36 »
Tehát akkor úgy látszik folytatják az Újvilág: Hatalommal megkezdett hagyományt, és 48 oldalon két különböző történet lesz.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2788 Dátum: 2010. November 30. - 21:48:54 »
És nyomdát nem tervez váltani a Semic? Vagy legalább nyomdászt?
Nem akarok újfent dörgedelmeskedni, de ami sok, az sok!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2789 Dátum: 2010. November 30. - 21:56:42 »
A régi nyomdász nyugdíjba ment. A nyomda a sajátjuk, biztosan nem váltanának, az azonnali megszűnést hozna.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2790 Dátum: 2010. November 30. - 21:58:21 »
Nekem a mostani Star Warsommal semmi problémám nem volt. Az eddigiekben mindig volt legalább egy elmosódás, ebben semmi gond a képekkel.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2791 Dátum: 2010. November 30. - 22:02:14 »
Engem 1 kicsit (na jó, nagyon!) bosszantott az a felhívás, hogy azon múlik a lap sorsa, hogy hányan veszik a lapot. De sokszor hallottam ezt. Én pl. a múltkoriból duplán vettem, és valsz lehetnek még páran így. De: vajon az én kérésemet ki hallgatja meg: egy kis odafigyelés kéne nyomdászkodás terén, nem k@kit kiadni, semmi extra...ez olyan nagy kérés? Vagy a vásárlóerő 99% nem gyűjtő, és nem érdekli őket, milyen ratyi minőséget kapnak?
Ma kompromisszumosan sikerült egy 'na jó, ezt kérem' példányt választanom a 6. újságosnál.
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2792 Dátum: 2010. November 30. - 22:48:00 »
Hát az örömteli, hogy nagy valószínűséggel nem az Ultimate-vonal folytatódik tovább.
Egy Amazing + Web of combo jó lenne mondjuk.
De a legjobb az Amazing és a régi Amazing és társai lennének (120. előtti számok, történetek folytatása). Tudom, szinte 0% rá az esély....
No, mindegy. Nem vagyok telhetetlen  :D .


balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2793 Dátum: 2010. December 01. - 14:46:32 »
Azért bármennyire is szidjuk mi az Amazing mostani történeteit, mégis az most a vezető cím odakint, szóval szerintem az mindenképpen szerepelni fog a lapban, a másik pedig vagy Web of, vagy MA. De ha úgy lenne mint régen, egy új, és egy régi klasszikus, az méginkább tetszene! ;)
Pláne, hogy nem biztos hogy jövőre a Polgárháborún kívül, ad ki más MARVEL képregényt is Kaine!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2794 Dátum: 2010. December 01. - 14:49:17 »
Azért bármennyire is szidjuk mi az Amazing mostani történeteit, mégis az most a vezető cím odakint
Ööö... Nem. Ezt honnan szedted?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2795 Dátum: 2010. December 01. - 15:00:51 »
Csak azt nézem, hogy bármely külföldi oldal azt nyomatja, reklámozza, leginkább az van a köztudatban!
Meg a fő történések, csak abban zajlanak.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2796 Dátum: 2010. December 01. - 15:07:12 »
Valójában folyamatosan zuhannak az eladásai, lassan már az első 10-ben sem lesz benne. Itt tudhatsz meg többet az eladásokról.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2797 Dátum: 2010. December 01. - 15:13:56 »
Szerintem ő Pókemberre gondolt.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2798 Dátum: 2010. December 01. - 15:16:55 »
Hogy a Pókember-sorozatok közül az a vezető? Ja, úgy igen.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2799 Dátum: 2010. December 01. - 15:22:57 »
Igen, akárhogy nézem a létező mostani Pókcímeket, még mindig az a leg össze szedettebb, Brand New Day ide vagy oda!