Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596891 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2900 Dátum: 2010. December 15. - 09:48:31 »
A borítóknál viszont meg kell állapítanom, hogy igazuk lehet az amcsiknak, most is a "minél jellegtelenebbül áll pózol Póki az üres háttér előtt" jellegű borítók vezetnek
Igazabol nem, tobbnnyire ott vannak ezek, ahol nincs mas, vagy a nem pozolos rosszul nez ki.

Idézet
(de most komolyan, a júliusinál az tetszik, hogy egy fekete paca áll egy fekete paca előtt?).
Az a fekete paca remekul visszaadja a tortenet hangulatat, amit neked ezek szerint nem sikerult atelned.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2901 Dátum: 2010. December 15. - 10:07:50 »
Nekem a mellette lévő erőteljes kontrasztos kép inkább felel meg annak. Szimbolizálhatja azt, ami a lelkében lezajlik, elvégre egy gyilkos ösztön áll harcban a belső jóval. A másik egyszerűen annyi, hogy egy fekete alak áll a fekete háttér előtt. Már a megjelenésekor is marha unalmasnak találtam, de talán mintha lenne egy SSM-borító, ami ennél is rosszabb, csak egy fekete alapon fehér pókjel.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2902 Dátum: 2010. December 15. - 10:11:59 »
(de most komolyan, a júliusinál az tetszik, hogy egy fekete paca áll egy fekete paca előtt?).
Az a fekete paca remekul visszaadja a tortenet hangulatat, amit neked ezek szerint nem sikerult atelned.
Meg az egy baszottul cool kép ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 15. - 12:26:22 írta kaine »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2903 Dátum: 2010. December 15. - 12:29:45 »
Ha ez igaz, akkor végre kiderült, honnan jön tg mindentudása: ő egy számítógép! :) Hüvös logikák alapján dönt, érzések nem játszanak szerepet. :) Ez mindent megmagyarázna. Viszont akkor óvakodj Bentől...  :D

Idézet
Akkor most tisztázzuk, azokat adják le amiket te akartál gyújteményesben kiadni ?
Nagyjából lefedi, igen. Az első 3 bevezető rész kivételével ezeket adtam volna ki én is. Nem annyira véletlen egybeesés, mert én válogattam ki a Semic jövő évi kiadásait, vagyis mindkét cég esetében az volt a cél, hogy a legjobb sztorik jelenjenek meg.
Ehh, Tomi, Te egy jós vagy...x hete mondtad a papírminőségi szomorkodásom kapcsán, melyben előrevetítettem jövőbeli vásárlásaim felfüggesztését, hogy "Venni fogod jövőre is".
Igazad lett :D
Hát, ez nem jóstehetség, csak én akkor már tudtam, hogy ez lesz jövőre.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 15. - 12:36:09 írta kaine »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2904 Dátum: 2010. December 15. - 12:33:35 »
Nem dehogy számítógép inkább Emil Burbank  :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2905 Dátum: 2010. December 15. - 12:33:52 »
Vagy csak nem sikerült átéreznem úgy a Back in Blacket, mint zozinak. Igaz, kicsit nehéz volt annak fényében, hogy míg az ASM-ben félig begőzölve félig a szokásos mindenmiattamvan üzemmódban rohangál öt füzeten át és persze egész végig éjszaka van és esik az a rohadt eső, a másik Pók-sorozatban halál nyugodtan bunyózik Hyde-dal, a harmadikban szép nyugodtan csövezik Flashnél, az NA-ban pedig szintén a fekete pókruhában úgy szórja a poénokat, mintha legalábbis dinitrogén-oxidot szívott volna előtte. Ezek után minden drámaiság egy picit meg van lőve, még ha Straczynski ekkor még próbálkozott is volna valamivel.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2906 Dátum: 2010. December 15. - 13:37:30 »
Idézet
Akkor most tisztázzuk, azokat adják le amiket te akartál gyújteményesben kiadni ?
Nagyjából lefedi, igen. Az első 3 bevezető rész kivételével ezeket adtam volna ki én is. Nem annyira véletlen egybeesés, mert én válogattam ki a Semic jövő évi kiadásait, vagyis mindkét cég esetében az volt a cél, hogy a legjobb sztorik jelenjenek meg.

Ettől féltem és ez esetben csalódott vagyok  :(

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2907 Dátum: 2010. December 15. - 13:44:31 »
(k)Ami ON: januártól az Adoc-Semic visszaáll a régi sorozatára, vagyis visszakapjuk az Amazing címet. Onnan folytatódik, ahol én abbahagytam: a Másik: Evolúció után. Az én terveim szerint a Polgárháború előzmény részei kimaradtak volna, de így nem fognak. Jövőre lemegy a teljes Pókos Polgárháború néhány kiegészítő résszel (nem csak Amazinggel, de főleg).
Azt a rohadt életbe!
10 év után ismét veszek Csodapókot!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2908 Dátum: 2010. December 15. - 13:50:35 »
Ettől féltem és ez esetben csalódott vagyok  :(
Miért?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2909 Dátum: 2010. December 15. - 13:51:32 »
Én már annyira be vagyok lekesedve, írtó jók ezek a borítók, egyik-másik szavazással énse értek egyet, de ez így volt az ulti póki borító szavazásnál is.
Viszont ilyen borítókat, és történeteket, csak szép papírra illik nyomtatni, huh de jó lenne, ha úgy jelenne meg mint annó a hihi póki ;)
 :spidey:
Ettől féltem és ez esetben csalódott vagyok  :(
Miért?
Én csak akkor azt kérdezem, hogy mit fogsz kiadni Tomi?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2910 Dátum: 2010. December 15. - 14:00:28 »
Megpróbálom a Polgárháború fő eseményt.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2911 Dátum: 2010. December 15. - 14:18:11 »
Ettől féltem és ez esetben csalódott vagyok  :(
Miért?

Viszont ilyen borítókat, és történeteket, csak szép papírra illik nyomtatni, huh de jó lenne, ha úgy jelenne meg mint annó a hihi póki

Kingpines szép minőség vagy semices wc papír ? 

Jobban örültem volna ha semices vonal nem kavar be a Kingpines vonalba.

Megpróbálom a Polgárháború fő eseményt.

Ez azért valamit enyhít. De akkor sem lesz ez olyan hú de jó...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2912 Dátum: 2010. December 15. - 14:50:34 »
Viszont ilyen borítókat, és történeteket, csak szép papírra illik nyomtatni, huh de jó lenne, ha úgy jelenne meg mint annó a hihi póki

Kingpines szép minőség vagy semices wc papír ? 

Jobban örültem volna ha semices vonal nem kavar be a Kingpines vonalba.
?
Én arra gondoltam, hogy jó lenne ha az új csodapókok kinézete olyan lenne mint régen a pannini hihi pókié, kemény borító, csillogós lapok ;)  :oh:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2913 Dátum: 2010. December 15. - 15:06:05 »
Az tényleg nagyszerű volna. De elnézvén a semic kiadásait erre a legtalálób az "álmodik a nyomor" kifejezés.

A legoptimálisabb az volna ha a panini adná ki a csoda pókokat a hihetetlenben megszokott hihetetlen minőségben csak hát mások a lehetőségei a két kiadónak...  :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2914 Dátum: 2010. December 15. - 15:50:53 »
Ne mond már, hogy nem tudnának vmi normálisabb papírt beszerezni? :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2915 Dátum: 2010. December 15. - 16:04:54 »
Hát most, hogy felemelték az árakat, és sokan visszajelezték (még olyanok is akik eddig nem vették a lapot), hogy mostantól venni fogják, előfizetnek rá stb. csak lesz valami javulás a papír terén. Mert ez így nem állapot! :uhoh:
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 15. - 16:12:50 írta Kanaszta »

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2916 Dátum: 2010. December 15. - 16:09:43 »
Szerintem nem drágítottak annyit amennyivel minőségi lehetne a javulás.

mostantól venni foglyák

Megkereslek és elbánok a kis ujjacskáiddal ha még egyszer ly-al írod ezt a szót  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2917 Dátum: 2010. December 15. - 16:10:24 »
Most, hogy van rálátásom a nyomdai árakra, megértem a döntéseket. Egy normális papír ára nagyságrendekkel kerül többe, mint a kevésbé normális. Mi, könyvkiadók 1-2 ezres példányszámban gondolkodunk, vagyis viszonylag kevés papírt kell venni hozzá, de az újságosi terjesztéshez több ezer darab kell (5-10.000), akkora mennyiségnél egy más papír már elérheti a több milliós forint különbséget is.
Más kérdés, hogy szerintem legalább annyira fontos a jelenlegi vásárlók megtartása, mint az újak megszerzése, vagyis hosszú távon megérné...

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2918 Dátum: 2010. December 15. - 16:12:03 »
Azt mondom várjuk ki a végét  ;) Ha jövőre is marad a wc papír akkor majd lehet anyázni addig viszont örüljetek annak hogy lesz jövőre is Pókember

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #2919 Dátum: 2010. December 15. - 16:14:52 »
Hát igen annak kell örülni ami van, én akkor is venni fogom ha wc papír...   :spidey:
A helyesírási hibákért meg bocsánatot kérek. :-\ :-[