Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596815 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3160 Dátum: 2011. Január 09. - 20:27:33 »
Azok úgy tűnik elég stabilan megmurdeltek. Sőt Rozsomák fiával egész jó dolgokat csináltak.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3161 Dátum: 2011. Január 09. - 20:28:42 »
Durva kijelentés, de direkt, mert megszokhattad volna már ezt, főleg ha Marvel-képregényekről beszélünk. :)

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3162 Dátum: 2011. Január 09. - 20:29:47 »
Ja hát az idei termés még rendben van,de a BND-tól kezdve búcsút mondhattok neki. Az Ultimate-ben tényleg nem voltak olyan bazi nagy sztorik,de annak nem az volt az erőssége hanem hogy bemutassa a fiatal Pókembert  ;) És ahhoz képest azért történt egy s más mint mikor Norman tombolni kezdett Manóként jött Venom ja és a klónok ugye...
Igazából arra hogy bemutassa a fiatal Pókembert, elég is lett volna az első pár rész, ahogy eredetileg is tervezték. Csak hát ugye pénz beszél és annyira jól fogyott hogy rendes sorozatot csináltak belőle. Szerintem az az első pár rész volt a legjobb, abban még láttam fantáziát és volt is a sztorinak mélysége.
Hogy a BND után időszakból mi jelenik meg magyarul, még igencsak odébb van, egyelőre csak az idei év a biztos. Azért elég sok rész jelent meg azóta, talán lehet válogatni a jobbak közül. Azért volt néhány kifejezetten jó sztori, ha jól hallottam, még ha a többi színvonala a béka hátsó felét verdeste is alulról.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3163 Dátum: 2011. Január 09. - 20:30:08 »
Mr.Sinister-nek viszont abban igaza van, hogy a Brand New Day utáni szoriline nagyon leamortizálta a Pókot, nekem legalábbis azóta valahogy nem a kedvencem már annyira!
Egyetértek, az már szerintem is csak egy sorryline. :D

Azok úgy tűnik elég stabilan megmurdeltek. Sőt Rozsomák fiával egész jó dolgokat csináltak.
Ráadásul Loeb. Ami mostanság kész csoda.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 09. - 20:32:36 írta Pádi »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3164 Dátum: 2011. Január 09. - 20:38:12 »
Én még titkon bízok benne hogy ha nem is minden szereplőt,de legalább a fiatal ikszeket (és persze Rozsit) is valamilyen módon visszacsempészik az élők sorába! Egy 616-os sztorinál nem kívánnám ezt de az Ultimate tagok nagyon szimpik voltak  8)

Rozsó fiát nem kommentálnám az egy felesleges és ötlettelen húzás volt Loeb-tól...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3165 Dátum: 2011. Január 09. - 20:47:51 »
Én még titkon bízok benne hogy ha nem is minden szereplőt,de legalább a fiatal ikszeket (és persze Rozsit) is valamilyen módon visszacsempészik az élők sorába!
vs.
Idézetet írta: Mr.Sinister
Én azért elvárom hogy egy nagy eseménynek maradjanak nyomai mert máskülönben semmit sem ér a a nagy hajcihő körülötte!
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3166 Dátum: 2011. Január 09. - 20:49:53 »
Lehet elsiklottál felette sebaj,de ezt a feltámasztós dolgot csak is és kizárólag az Ultimate univerzumra értettem  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3167 Dátum: 2011. Január 09. - 20:56:08 »
Van igazság ebben a "nagy dolgoknak legyen értelme" hozzáállásban, én is így gondolom. Viszont ahogy a Mutánsvilág sem maradt nyom nélkül, úgy a polgárháborúnak is megmaradnak a nyomai hosszabb távon is. Nem csak a Pókemberben.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3168 Dátum: 2011. Január 09. - 21:13:56 »
Én még titkon bízok benne hogy ha nem is minden szereplőt,de legalább a fiatal ikszeket (és persze Rozsit) is valamilyen módon visszacsempészik az élők sorába! Egy 616-os sztorinál nem kívánnám ezt de az Ultimate tagok nagyon szimpik voltak  8)

Rozsó fiát nem kommentálnám az egy felesleges és ötlettelen húzás volt Loeb-tól...

Remélem nem hoznak vissza senkit. 616-ba elmegy, de itt nem. Arra azért kíváncsi lennék, hogy pl. Darázst hogyan trombitálnák vissza.  :twisted:
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3169 Dátum: 2011. Január 09. - 21:17:16 »
Mindenre van megoldás főleg a Marvelnél  :lol: Én se mindenkit látnék szívesen csak a fiatal ikszeket mert ők haltak meg a legértelmetlenebbül :-\

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3170 Dátum: 2011. Január 09. - 21:17:38 »
Igazából már elég zavaró ez a feltámasztásdi, de ez van.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3171 Dátum: 2011. Január 09. - 22:48:11 »
Van igazság ebben a "nagy dolgoknak legyen értelme" hozzáállásban, én is így gondolom. Viszont ahogy a Mutánsvilág sem maradt nyom nélkül, úgy a polgárháborúnak is megmaradnak a nyomai hosszabb távon is. Nem csak a Pókemberben.
Persze kérdés, mit tartunk hosszú távúnak. A CW és a HoM tényleg annak tekinthető, négy és kb. öt évig maradtak meg a hatásaik, míg teljesen ill. részlegesen el nem törölték őket. De régen a fekete pókruha is nagy újdonságnak számított, ami maradt mennyit is? Másfél évet? Ami meg maradandónak tekinthető és nem Pókember sír róla minden harmadik oldalon, azokat meg nemes egyszerűséggel elfelejtik (gondolok Charles Xavier és Tony Stark halálára).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3172 Dátum: 2011. Január 10. - 12:57:28 »
Tud már valaki valamit arról mikor jelenik meg a CsP v3.?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3173 Dátum: 2011. Január 10. - 13:47:55 »
Valszeg... Február...? :headscratch: (remélem nem ;D)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3174 Dátum: 2011. Január 10. - 13:56:19 »
Nagyon örülnék, ha nem csúsznának (sokat) és még kihoznák ebben a hónapban  :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3175 Dátum: 2011. Január 10. - 19:14:12 »
Reménykedjünk ebben a hónapba.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3176 Dátum: 2011. Január 10. - 19:42:57 »
Venom te bálványimádó!  :ohmy:
"Live for nothing or die for something, your call."

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3177 Dátum: 2011. Január 10. - 19:59:18 »
Ma nekem is megérkezett a 90-es szám, nagyon jó lett, jó papírminőséggel, és két utólag storyline-ba illesztetett történettel. A rajzok is bejöttek, jó volt újra így búcsúzásnak Bagley-t látni. :) A szerkesztői írások is hasznosak voltak.
Én is köszönöm a Semic-nek ezt a 90 számot, mikor ez a sorozat elkezdődött, 6-7 éves voltam, most meg több mint kétszer annyi. :) Szóval igen sokáig jelen volt az életemben ez a sorozat, nagyon szerettem, főleg az elejét, mégegyszer köszi Semic! ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3178 Dátum: 2011. Január 10. - 20:20:54 »
Venom te bálványimádó!  :ohmy:

Miért is ?

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3179 Dátum: 2011. Január 10. - 20:32:51 »
Reménykedjünk ebben a hónapba.

Vicc volt.  ;) Érted...A hónapba vessük a reményt...
"Live for nothing or die for something, your call."