Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596883 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3380 Dátum: 2011. Február 10. - 09:51:19 »
Ez szép. Lehet , hogy neked van igazad.  :headscratch:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3381 Dátum: 2011. Február 10. - 09:53:33 »
Én a múltkor, még mielőtt tudtuk volna, hogy mi is lesz a Póki sorsa, valamiért esténként lefekvés előtt elkezdtem olvasgatni a paninis pókokat, majd miután végig értem vele, folytattam a Kingpinekkel.
Szóval, tök érdekes volt a bejelentés, hogy folytatódik az Amazing cím a Semicnél havi bontásba, így tökre véletlen felfrissítettem az emlékeket az előzményekből. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3382 Dátum: 2011. Február 10. - 09:56:39 »
Nekem még nincs meg (milyen korán keltek ti? :shocking:) az új szám, de sajnálattal hallom, hogy a várva várt papír javulás ellenére ugyan azt a jól megszokott újrahasznosított tejesdobozokból készített papírt kapjuk, elkenödő nyomda festékkel kombózva, ennyi pénzért... nah mennyenek a...
Viszont tényleg csak az vigasztal, hogy visszajött a régi Póki, havonta, ráadásúl ezekkel a bitang jó sztorikkal és borítókkal a vállán.  :spidey:
Ma mindenképp tervezek egy délutáni újságos járást, hátha ott lesz a 'barátnőm' is  :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3383 Dátum: 2011. Február 10. - 10:01:37 »
Nekem még nincs meg (milyen korán keltek ti? :shocking:)

Köszönöm kérdésed , minden reggel 5 és 5:30 között. :D

« Utoljára szerkesztve: 2011. Február 10. - 10:17:37 írta zozi56 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3384 Dátum: 2011. Február 10. - 10:08:52 »
Köszönöm kérdésed , minden reggel 5 és 5:30 között. :D
Az büntetés :o

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3385 Dátum: 2011. Február 10. - 11:25:01 »
A 6:15 se sokkal jobb.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3386 Dátum: 2011. Február 10. - 12:04:43 »
Beszéltem Meróval, ő is megvette már az új Pókot. Szerinte a minőség még az Újvilágiét se éri el, így meg azért erősen meggondolandó az a 850 Ft-os ár. Leghamarabb holnap tudom beszerezni a saját példányaimat, de előtte átlapozom.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3387 Dátum: 2011. Február 10. - 12:53:01 »
Jól teszed .
Nálam a korán kellés megszokás , nem érzem büntetésnek.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3388 Dátum: 2011. Február 10. - 13:09:39 »
Azt nem mondanám, hogy rosszabb, mint az ulti minősége, szerintem tök olyan, mint az utolsó pár szám. öröm az ürömben, hogy legalább nem szellemképes. A második történet kerete fekete, de sehol sincs elmaszatolódva. Sajnos a színek nagyon gázul jönnek át, ezen a papíron (hasonlít a lányom popsitörlőjéhez a vékonysága :lol:)
A gerinc is tök, szóval, most nem vagyok annyira dühi :hehe:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3389 Dátum: 2011. Február 10. - 13:16:34 »
Asszem mégiscsak ma szerzem be. Van nekem egy ismerősöm, Patrik (nem tengeri csillag) aki már két miskolci újságosnál is járt és mindkettőnél elfogyott.  :o

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3390 Dátum: 2011. Február 10. - 13:20:49 »
Na én is megvettem a Fehérvári úton a piacon. Rögtön utána elmentem ebédelni egy kifőzdébe, ahol sikeresen leborítottam magam- és a frissen szerzett Pókemberemet egy tányér forró főzelékkel. Ez után sűrű anyázások közepette kihajítottam a kukába a magazint, és tokátol-bokáig beborítva trutyival elindultam venni egy másikat, mire az újságárus vigyorogva közölte, hogy ELFOGYOTT!!!  :hulk:. Kiváló modoromnak hála megkíméltem őt a "jókivánságaimtól", és kerestem egy másik trafikost, ahol meg kellett  küzdenem egy öreg bácsival, aki mindenáron elém akart állni, hogy vegyen egy Új Embert, de nem hagytam magam, nem ám! Megszereztem. Most pedig kimosom a gönceimet.  :superman:
"Live for nothing or die for something, your call."

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3391 Dátum: 2011. Február 10. - 13:35:15 »
Harc a végsőkig. Kapós lesz az új póki ? Lehet , hogy ez az új vaspók gönc megteszi a hatását.

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3392 Dátum: 2011. Február 10. - 13:47:20 »
Én is megvettem. A minőség  nem javult, de ez van , ezt kell szeretni. Érdekes, hogy az újságosnál már csak két példány volt és mindkettő borzalmasan gyűrött borítóval. Az újságos azt mondta, hogy a földön húzva hozták neki. Hát, erre no comment.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3393 Dátum: 2011. Február 10. - 14:00:58 »
Most, hogy rendezgettem a gyűjteményem, s a wikipediát frissítgettem, egy érdekes levélre bukkantam 1996. januárjából. Az 1. levélre hívnám fel a figyelmet! Azt hiszem ez úgy az egész áremelés/minőség mizériára pontot tehet (a levél tartalma azt hiszem nemcsak az évenkénti többszöri áremelésre igaz):
http://kepfeltoltes.hu/view/110210/beolvas_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3394 Dátum: 2011. Február 10. - 14:28:41 »
Tíz perc után meguntam, hogy a kép negyede jött csak le. Mi volt a levélben?

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3395 Dátum: 2011. Február 10. - 14:42:34 »
semmi extra, csak megmagyarázza a nyilvánvalót.
Egyébként ezt én mind elhiszem/megértem/egyetértek, de a mindenféle árak emelkedése nem magyarázza a szellemképes oldalakat (tehát a minőségi vitát szerintem nem zárja le): ld. mostani szám e tekintetben rendben van, előző számok nem...ez szerintem NEM pénzkérdés.
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3396 Dátum: 2011. Február 10. - 15:03:47 »
Én a múltkor, még mielőtt tudtuk volna, hogy mi is lesz a Póki sorsa, valamiért esténként lefekvés előtt elkezdtem olvasgatni a paninis pókokat, majd miután végig értem vele, folytattam a Kingpinekkel.
Most meg folytathatod a Semicével. :)
Van nekem egy ismerősöm, Patrik (nem tengeri csillag)
Szerintem viszonylag kevesen gondolták közülünk, hogy tengeri csillag lehet. :)
Na én is megvettem a Fehérvári úton a piacon. Rögtön utána elmentem ebédelni egy kifőzdébe, ahol sikeresen leborítottam magam- és a frissen szerzett Pókemberemet egy tányér forró főzelékkel.
;D ;D
Idézet
Ez után sűrű anyázások közepette kihajítottam a kukába a magazint, és tokátol-bokáig beborítva trutyival elindultam venni egy másikat, mire az újságárus vigyorogva közölte, hogy ELFOGYOTT!!! 
Heh, ismered Bent?  ;D
Most, hogy rendezgettem a gyűjteményem, s a wikipediát frissítgettem, egy érdekes levélre bukkantam 1996. januárjából.
Emlékszem erre a levélre. Szegény István mindig annyira kedvesen fogalmazott a válaszokban.
Egyébként ezt én mind elhiszem/megértem/egyetértek, de a mindenféle árak emelkedése nem magyarázza a szellemképes oldalakat (tehát a minőségi vitát szerintem nem zárja le):
Kicsit de. Hisz a jobb minőségű papír és festék többe kerül, vagyis még tovább kéne emelni az árat. A mai gazd. helyzetben pedig nem merik ezt meglépni, jogosan. Más kérdés, hogy a hardcore fanok, mint mi inkább fizetnének érte többet, de a többség (és azok szülei) sajna nem.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3397 Dátum: 2011. Február 10. - 15:11:02 »
én a szellemképes dolgot nagy %ban a száradási idővel kapcsoltam össze. Ha jobb minőségű lap/festék lenne, akkor a színek lennének pl. jobbak (de ezt most meg se említem ;D)
A száradási időre értettem, hogy nem feltétlenül pénzkérdés
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3398 Dátum: 2011. Február 10. - 15:18:31 »
Pedig az is, mert a jobb minőségű festék gyorsabban szárad.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3399 Dátum: 2011. Február 10. - 15:22:41 »
Heh, ismered Bent?  ;D

Még nem. Hasonlóan szerencsés?  8)

Végig olvastam, és kezdésnek nem rossz. Sztracsi még mindig marha jó párbeszédeket ír (bár a skizo szerkesztő gáz volt).  Az egylövetű karakterei viszont nagyon bénák, tulajdonképpen Morlunon kívül mind ilyen, úgyhogy kimondhatom: minden karaktere béna, amit a Pókba prezentált.
Vagy ez a Titánember nem az ő agymenése?
"Live for nothing or die for something, your call."