Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596880 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3400 Dátum: 2011. Február 10. - 15:43:06 »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3401 Dátum: 2011. Február 10. - 16:14:26 »
Heh, ismered Bent?  ;D

Még nem. Hasonlóan szerencsés?  8)

Ó igen. Időnként vezetek itt egy Sérelmeim kicsiny topicja című szekciót.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3402 Dátum: 2011. Február 10. - 16:37:23 »
Ma megvettem én is, és itt is csak két példány volt már csak, de gondolom eredetileg is, ha kaphattak vagy négyet, ötöt.
A papírra nem térnék ki, a szokásos sajnos.
A szori érdekes viszont, kíváncsi vagyok a folytatásra!
Tipp:
Az eredeti füzetek megjelenésének feltüntetése, nagyon egybeolvad a köszönetnyílvánítással, azt lehetne, külön, kicsit vastagabbal kiemelni! ;)

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3403 Dátum: 2011. Február 10. - 16:43:40 »
azon a kb 6 helyen, ahova be szoktam menni válogatni az aktuális számból (ha szerencsés vagyok, akkor csak 1-2be kell bemennem) mindig több példány van.
Sajna a 6ból csak 1 olyan van, ahol az eladó 70%os valószínűséggel nem gyűri be a polcra, a többi 20%os - egy kis magyarázat a "mániámról" ;D
Valsz Ti olyan helyre jártok, ahova pár db jön ÉS forgalmas, ezért fogynak ki.
De én nem árulom el a titkos beszerzőhelyemet ;D Ha megkínoztok se!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3404 Dátum: 2011. Február 10. - 16:44:22 »
Én a postást vártam ma ,de sajna nem hozta .Remélem holnap már ott vigyorog a póki új száma a postaládába ! Már várom . Remélem nem kell hétfőig várni .Mert akkor szomorú leszek .

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3405 Dátum: 2011. Február 10. - 17:03:03 »
Még nekem se hozták ki az új számot, de holnap úgy is veszek egyet az újságosnál. Így olvasva a hsz-eket, elég jól fogyhat. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3406 Dátum: 2011. Február 10. - 17:09:38 »
Vagy csak okulva a tavalyi eladásokból, eleve kevesebbet nyomtak belőle. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3407 Dátum: 2011. Február 10. - 17:21:28 »
Én is megvettem. :pokember1: Ahogy belelapoztam egyből vesztettem a lelkesedésből, a jól ismert homályos oldalak miatt. :( Fene, pedig azt hittem lesz valami pozitív változás. Bár inkább ez, mint a semmi. A rajz felemás, a legjobbak amikor a vaspók-szerkót láthatjuk.  A történet viszont érdekesn alakul, jónak igérkezik.
Tejet kérek! Csokisat!

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3408 Dátum: 2011. Február 10. - 17:35:31 »
Végre megjelent! Mindjárt 2-t vettem belőle,az egyik a sorozat része lesz a többivel,a másik fóliába csomagolva elrakva. Papírminőség: UltiPókos minőség. De legalább ki lett adva. A  :kingpin:-könyvek papírminősége maga a csúcs. Ennyi pénzért ez van. Két dolog azért zavart: 1. a szerkesztő skizofrén irkálása a történet egy oldalán (szerencsére nem volt több). 2: ceruzarajz az első részben a felnőtt Petert ábrázolja,míg a második részben úgy nézett ki Peter,mint az "Ultipókos" tini. Ez a Tyler Kirkham szerintem hibás döntés volt. Remélem,nem fog sokáig Petert rajzolni...

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3409 Dátum: 2011. Február 10. - 17:37:49 »
"Live for nothing or die for something, your call."

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3410 Dátum: 2011. Február 10. - 17:43:04 »
A történet egyébként tetszik,kíváncsian várom a folytatást!A legjobban a vaspók ruha tetszik Tony Stark ötletes elképzeléseivel,találmányaival. Azért borzasztóan örülök annak,hogy havonta lehet majd keresni az újságárusnál a régi-új Pókembert,ami Kingpines kiadásokhoz is kapcsolódik. :)

Solid

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 56
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3411 Dátum: 2011. Február 10. - 19:06:37 »
Ma énis elmentem az újságoshoz és három példányt láttam. Az egyik a felső részénél volt szakadt, a másik oldalt volt gyűrött, végül a harmadikat vettem meg, annak csak az alsó fele volt kicsit eldeformálódva, de majd valahogy "kiegyenesítem". Nagyon vártam már, de belenézve kicsit csalódtam, aztán megbékéltem annyival, hogy mégiscsak van havi magyar Pókember képregény, ami a mai katasztrofális helyzetben lévő piacot nézve azért nem kis dolog. A sztoriba még nem kezdtem bele (csak az összefoglalót olvastam el, miközben vártam a barátnőmet a buszmegállóba ;D), majd akkor kezdek neki ha befejezem a Kingpin-köteteket.
Végeredményben az egyik szemem sír, a másik meg nevet. De azért örülök hogy haviszinten lehet kapni a kedvencemet. :spidey:

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3412 Dátum: 2011. Február 10. - 19:08:40 »
Ez a Tyler Kirkham szerintem hibás döntés volt. Remélem,nem fog sokáig Petert rajzolni...

Nyugi, nem fog, a következő történet még az övé, és ennyi.
Tejet kérek! Csokisat!

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3413 Dátum: 2011. Február 10. - 19:53:54 »
Tipp:
Az eredeti füzetek megjelenésének feltüntetése, nagyon egybeolvad a köszönetnyílvánítással, azt lehetne, külön, kicsit vastagabbal kiemelni! ;)
A második számot már én műszaki szerkesztem/írom be, utána még ki tudja, de átterveztem az szerkesztőségi oldalakat, így ezt a részt is.  ;)

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3414 Dátum: 2011. Február 10. - 19:56:55 »
Megvettem én is. Mivel megvan a legutolsó ultis is, valahogy a minőség rosszabbnak tűnik. A borító legalábbis biztos. A Kálvin téri aluljáróban vettem meg, méghozzá én is az utolsó példányt. Elolvasni még nem olvastam el.

A minőség és az ahhoz tartózó ár miatt csikorog nálam az egész, de egyelőre venni fogom, aztán majd meglátjuk, mennyire élvezem. Egyébként gondolkodtam több vételén, de így... még nem tudom.

Ja, és én is 5-kor kelek. :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3415 Dátum: 2011. Február 10. - 20:47:08 »
Ma megvettem én is, elolvastam. Hát a minőség tényleg nem Kingpin színvonal. :-\ De legalább újra megjelenik havilapként az igazi, 616-os kedvenc  hősünk. Végre én is olvashatom a sokat emlegetett Polgárháborút. ;D Egyébként a történet tetszik, és az is, hogy ilyen sok hasznos funkciója van a vaspók ruhának. :D

(bár a skizo szerkesztő gáz volt).
Igen, azt én is feleslegesnek éreztem.
Idézet
ceruzarajz az első részben a felnőtt Petert ábrázolja,míg a második részben úgy nézett ki Peter,mint az "Ultipókos" tini.
Nekem is feltűnt, milyen kölyökképű lett a második részben, az engem is zavart.

Kaine, nem tudnád rábeszélni a semicet, hogy legalább ezt az egy képregénysorozatukat abban a nyomdában nyomtassák, ahol te is a kiadványaidat? ;D :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Solid

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 56
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3416 Dátum: 2011. Február 10. - 21:05:12 »
Tudom hogy türelmetlennek fog tűnni a kérdés annak fényében, hogy még alig jelent meg az első, de a második számot mikorra tervezik? Még e hónapra, vagy átcsúszik a következőre?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3417 Dátum: 2011. Február 10. - 21:10:42 »
Nah beszerzésre került nállam is az új csoda. Nem tudom milyen környéken laktok, de nállunk kb 9 db volt és tökéletes állapotban volt az összes, nem is kellet sokat válogatnom, az elsőbe belelapoztam és nem volt sehol 'szellem képes' így megvettem. Sajnos nem volt ott az újságos lány, megkérdeztem, hogy merre van, de megnyugodtam, mert csak szabadnapja volt.
Végül nem vettem 2 példányt, elég drága és volt belöle bőven, szóval ha meggondolom magam, még le tudok menni, de most inkább vettem pár irattartó papucsot az új képregényeknek.
Várom a folytatást!
Most meg megyek olvasni  :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3418 Dátum: 2011. Február 10. - 21:28:28 »
Mennyiért vettél irattartó papucsot ?
Láttam felénk pókemberest, elég olcsón . 

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3419 Dátum: 2011. Február 10. - 21:30:13 »
390 HuF volt 1 db, viszont elég nagy 14-5 centis az eleje, szóval jó sok képregény belefér. Általában fehéreket szoktam venni, ezeket késöbb dekorálom, plakátokkal vagy nyomtatok rá egyedi borítókat :)