Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596810 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3820 Dátum: 2011. április 19. - 22:21:10 »
Pedig a Garfield ment a legjobban mindig is.

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3821 Dátum: 2011. április 20. - 08:25:38 »
Na, úgy látom Garfield már többet nem fog megjelelni, mert februárba vagy márciusba járt le a szerződése. Azóta is hosszabbítják.  :spidey:

A Pókinak és a Star Warsnak van erre az évre szerződése. Roló lehúzásáig biztos ki lesznek adva.  :roll:

Azt már bejelentették, hogy a Garfield(ok)ra megkötötték az új szerződést, szóval előbb-utóbb várhatóak az új szám(ok). Jelenleg az összes képregényükkel csúszásban vannak ilyen-olyan okok miatt, nem lehet ebből egyszerű kimászniuk, ne csodálkozzunk ha jelenleg rendszertelenek a megjelenések. Ráadásul van egy olyan sejtésem hogy a nyomdájuk kb 1.5-2 hetente egy lapot tud kinyomni, mert az utóbbi időben soha nem jelet meg egy héten belül két képregényük ha jól emlékszem. Amúgy még a Pókember van ebből a szempontból a legjobb helyzetben, mert ha a hónap végé megjelenik, akkor stabil egy hónapos csúszásról beszélhetünk. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3822 Dátum: 2011. április 20. - 08:48:02 »
Keményen megcsappant az újságosoknál megvásárolható képregények száma.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3823 Dátum: 2011. április 20. - 11:38:11 »
'A nemzetközi helyzet egyre fokozódik'

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3824 Dátum: 2011. április 20. - 20:02:23 »
Amennyiben roló lehúzása lesz esetleg,akkor nagyon számítok Tomira és a Kingpin-könyvekre. De,nagyon remélem,a Semic nem hagy cserben bennünket.Mert végre ismét "normális" Pókembert adnak ki.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3825 Dátum: 2011. április 20. - 20:15:50 »
Hát engem is zavarna, ha még egy potenciális Póki kiadó megszünne. :spidey:

baddeni

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3826 Dátum: 2011. április 21. - 08:04:50 »
Hmmmm inkább mondjuk azt a "normális" pókember helyett, hogy "valamilyen" pókembert adnak ki mert ez a gyenge festék és papírminőség nagyon messze van a normálistól :-( és ne értsetek félre örülök, hogy egyáltalán kiadnak valamit....

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3827 Dátum: 2011. április 21. - 09:49:53 »
Az a bajom , hogy én nem ezt vallom. Ha csinálok valamit akkor az normális legyen , nem azért csinálom , hogy csak legyen.
Sokaknak nem fog tetszeni amit írok , de ez már szánalmas ami ezzel a kiadvánnyal ( kiadóval ) folyik. Be kellene jelenteni , hogy srácok ennyi és nem vergődünk tovább, ez lenne a tiszta. Miért jó az nekünk , hogy kapunk egy minősíthetetlen kiadvány csak azért ,hogy legyen Magyarországon egy havi pókember.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3828 Dátum: 2011. április 21. - 09:53:51 »
Ha csinálok valamit akkor az normális legyen , nem azért csinálom , hogy csak legyen.
Ezzel én is íg vagyok.
Ha a saját kiadványomat csak olyan minőségben tudtam volna bevállalni, mint a semices WC papír tuti hagyom a fenébe.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3829 Dátum: 2011. április 21. - 10:04:20 »
Erről beszélek. Nem is tudom mit gondoljak a minőség és ár arányáról ennél a kiadványnál.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3830 Dátum: 2011. április 21. - 10:09:35 »
Teljesen jogos a felháborodásod Venom. Nálam pont ez az egyik ok amiért hidegen hagy a Csodapók. Ez talán a legselejtesebb minőségű kiadvány a teljes hazai médiapiacon a papírformátumúak között. Ez van.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3831 Dátum: 2011. április 21. - 10:59:22 »
'A nemzetközi helyzet egyre fokozódik'
Jól mondja, Virág elvtárs. ;D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3832 Dátum: 2011. április 21. - 13:39:35 »
Az jobb lenne, ha megszűnne? Akkor azért menne a rinya mert már megint nem lenne Pókember újság. Én úgy vagyok, vele, hogy veszem, akármilyen rossz, legyen is (szvsz. szerintem tűrhető ahogy kinéz) a történet mostanság meg jó, úgyhogy megéri megvenni. Bár tényleg kerülhetne kicsit kevesebbe.
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3833 Dátum: 2011. április 21. - 13:55:21 »
Az jobb lenne, ha megszűnne?
Ha kötetekben folytatná Kaine, akkor simán. ;D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3834 Dátum: 2011. április 21. - 14:23:09 »
Nekem nincs bajom a kötetekkel, szépek és jók, de azért a havi füzetes megjelenést jobban szeretem.
Tejet kérek! Csokisat!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3835 Dátum: 2011. április 21. - 15:10:38 »
Az jobb lenne, ha megszűnne?
Ha kötetekben folytatná Kaine, akkor simán. ;D
Az úgy nekem is tetszene ;) :kingpin:
'A nemzetközi helyzet egyre fokozódik'
Jól mondja, Virág elvtárs. ;D
;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3836 Dátum: 2011. április 21. - 22:06:46 »
Vegyétek figyelembe srácok, hogy a Semic így kiad 24 történetet egy évben. Ha én adnám ki, a legjobb esetben is 6 jelenne meg belőle évente. Persze sokat számít a minőség, de azért ez már akkora különbség, hogy nyugodtan elfogadható kompromisszumként. Szerintem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3837 Dátum: 2011. április 22. - 06:32:41 »
Vegyétek figyelembe srácok, hogy a Semic így kiad 24 történetet egy évben.  ????? 4. hónap , két képregény  ,4 rész eddig.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3838 Dátum: 2011. április 22. - 10:57:04 »
Azért azt se felejtsétek ki, hogy az utánpótlás egy része is Pókemberen keresztül ismeri meg a szuperhősös képregényeket. Ha nem lenne Semices Pók, valószínűleg kevesebben vennék Kaine cuccait is.
Ugyancsak ugrana egy nagy reklámfelület is, így kevesebben értesülnének a kötetes megjelenésekről.
Az sem biztos, ahogy azt már Kaine említette, hogy ő kiadta volna az összes Semic-tervezetben szereplő képregényt.
E mellett meg az is jó, hogy a füzetes megjelenések mellé esetleg be tud vállalni más köteteket is....ha Tomi jelentetné meg ezeket Pókember-számokat, akkor kiesne 1-2 másik kötet, amit helyette kiadhatott volna.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #3839 Dátum: 2011. április 22. - 11:54:46 »
Ugyancsak ugrana egy nagy reklámfelület is, így kevesebben értesülnének a kötetes megjelenésekről.

Pontosan. Vagy a képregényes eseményekről aminek a reklámja a csúszás miatt akkor kerül ki amikor a börze már megvolt.