Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4080 Dátum: 2011. Május 16. - 19:32:40 »
Hétvégén,nagy bevásárláskor kiszúrtam,hogy van új Garfield (bár,én nem veszem),de örültem neki,mert akkor van esélye az új Pókember megjelenésének is. Ismét el kezdtem reménykedni és lesni az újságos pavilonokat. Igen,a mézesmadzag el lett húzva előttem.  :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4081 Dátum: 2011. Május 16. - 20:56:40 »
Megvettem a Garfield újságot , nagyon bízok benne ,hogy a többi kiadvány is jönni fog nemsokára.

baddeni

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4082 Dátum: 2011. Május 19. - 10:40:57 »
Megérkeztek a képregényeim  :oh: gyönyörűek  :) mind külön merevítővel ellátott fóliába csomagolva tökéletes lap és nyomda minőséggel.... Nagyon jó ötlet volt megrendelni, nem gyengén örülök most, nem is tudok hirtelen mit mondani  :) holnap vagy holnapután csinálok fényképet és felrakom ide is, hátha valaki kedvet kap  :lol:

Azért továbbra is szurkolok, hogy legyen magyar Póki, de csak is az olvasók miatt mert a kiadó ilyen hozáállásal nem érdemelné meg, hogy fennmaradjon (nem képesek infót adni arról mi zajlik  :nemtudom: :stupid:). Azért a lapminőség ilyenkor nagyon érezhető most mikor a második rész és az USA póki is a kezemben van....  :spidey:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4083 Dátum: 2011. Május 19. - 17:47:24 »
Pontosan hány füzetet vettél, és mennyibe került?

Baldr

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4084 Dátum: 2011. Május 19. - 20:00:21 »
Szia,

engem is érdekelnének, hol, hogyan és mennyiért! A képeket szeretettel várom :)

Apropó: ebben a fórummotorban csak mindig az előzőre lehet válaszolni, sima hsz vagy másra reakció nincs?

Vagy ez lenne az idézet? Sebaj, ilyen érdekes megoldással még nem találkoztam, de megszokom.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4085 Dátum: 2011. Május 19. - 20:23:44 »
Idézet és arra válaszolsz amit kiválasztottál.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4086 Dátum: 2011. Május 19. - 20:25:59 »
Apropó: ebben a fórummotorban csak mindig az előzőre lehet válaszolni, sima hsz vagy másra reakció nincs?
A hozzászólások fölött van egy szürke "válasz" gomb, ez jelenti a sima hozzászólást.

Ha idézettel szeretnél reagálni valamire (mint én fentebb), akkor lehet úgy, hogy az adott hozzászólás melletti "idézet" linkre kattintasz, vagy úgy, hogy íráskor a szövegdoboz alatti hozzászóláslistában az hsz-ek melletti "idézet beszúrása"-val beszúrod.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Baldr

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4087 Dátum: 2011. Május 19. - 20:38:32 »
Igen, bocsi, csak az kavart be, hogy minden hsz-nél ott van a "válasz" ami így első ránézésre nekem azt jelenti, hogy melyik számú hsz-re reakció, közben nem. Ezzel a megoldással még sehol nem találkoztam, de nem gond :)

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4088 Dátum: 2011. Május 19. - 23:26:16 »
baddeni engem is érdekelne, hogy honnan rendelted őket. Megírnád privátban? szamotnipeter@gmail.com. Elre is köszi.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4089 Dátum: 2011. Május 20. - 07:34:14 »
Nincs semmi titok szerintem az amazonban és a mycomicshopban. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4090 Dátum: 2011. Május 20. - 07:46:11 »
A Clone Saga epic book legutóbbi kötetét is be kellene már rendelnem. Még csak a négyig vagyok meg. Az 5. is megjelent talán februárban. Silver te hogy állsz?

baddeni

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 19
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4091 Dátum: 2011. Május 20. - 08:59:51 »
Sziasztok az USA ebayen rendeltem őket 533-546-ig. Igazából csak 533-539-ig volt egy pakk hírdetve de láttam hogy több spidy képregénye is van egyesével ezért pár levélváltás után kiderült, hogy az adott postaköltség növelése nélkül 546-ig el tudja küldeni őket.... és nagyon baráti áron.... akkori dollár árfolyamon 6400 Ft körül fizettem. A füzetek mind új állaptban vannak vagyis biztos nem újak de nem tudtam rajtuk nyomot találni hogy valaha is ki lettek volna nyitva :-) Képeket este csinálok ha végre megtalálom a fényképezőm aksitöltőjét  :headscratch:

Azóta írtam már hogy érdekel a többi szám is de közben eladta őket. Találtam viszont egy másik nagyon jó lehetőséget is csak egyelőre azt várom, hogy megírja mennyi a posta költség.... Pár óra túrkálás és levelezgetés után lehet nagyon baráti áron jó dolgokhoz jutni de ha kicsit vastagabb az ember pénztárcája akkor 14-15 darab képregényt postával együtt  9-10 ezer forintért pár perc alatt találni lehet, bár sok ember pofátlanul sok postaköltséget tesz rá....

Hát remélem hasznos infókat találtok benne....

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4092 Dátum: 2011. Május 20. - 10:57:45 »
A Clone Saga epic book legutóbbi kötetét is be kellene már rendelnem. Még csak a négyig vagyok meg. Az 5. is megjelent talán februárban. Silver te hogy állsz?

Mennyibe kerül egy ilyen Klónos-kötet postával együtt kb.? Köszi a választ!

Még egy kérdés:
Utánredendelt-e mostanság valaki a Semictől? Kb. mennyi időbe telik, hogy kiküldjék a csekket?
Csak azért kérdem, mert május 10-én mindent lebeszéltünk az egyik Semices-munkatárssal, de még nem érkezett csekk. Lassan már kezdek én is kicsit félni, hogy egyáltalán befizessem-e, mert a Kneten egy hölgy megírta az eléggé kellemetlen tapasztalatát a legutóbbi rendeléséről...
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 20. - 11:04:34 írta D-TOX »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4093 Dátum: 2011. Május 20. - 11:03:09 »
6-7 ezer attól függően hogy honnan veszed. A Bookdepository-ról a legérdemesebb. Már amikor van nekik. Meg kell várni amíg leárazzák, mert teljes áron van vagy 10 rugó.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4094 Dátum: 2011. Május 20. - 11:16:35 »
Én az Amazon.com-ról rendeltem meg mind az öt kötet Clone Sagát, és postaköltséggel együtt 27.000 körül volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4095 Dátum: 2011. Május 20. - 11:22:42 »
Az nagyon korrekt ár.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4096 Dátum: 2011. Május 20. - 11:48:40 »
Ejh, mindenki külföldről rendel... ennyire eltemettétek az itthoni megjelenést? :o
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4097 Dátum: 2011. Május 20. - 11:52:26 »
Igen. Szerintem a Csodapóknak ezen formájában vége. Május 20.-át írunk és kijött eddig két rész. Kampec. Reméljük Tomi folytatja.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4098 Dátum: 2011. Május 20. - 12:02:40 »
Abban reménykedem én is , nagyon rossz lenne így a történet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4099 Dátum: 2011. Május 20. - 12:50:29 »
Én még mindig adnék neki olyan 98%-ot, hogy folytatni fogják.