Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596696 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4460 Dátum: 2011. December 22. - 13:17:02 »
Szia! Üdv itt!
Egyelőre csak a képregénybörzéken lehet beszerezni őket, de hamarosan megvásárolja majd valaki a Semic megmaradt készletét, és akkor lesz belőle rengeteg.  ;)

ZoOz

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Deadpool
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4461 Dátum: 2011. December 22. - 13:27:23 »
Akkor nem kell a fejemet a falba vernem amiért nem vettem meg anno. :D
Köszi a gyors választ! :D

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4462 Dátum: 2012. Január 24. - 20:28:28 »
A Sikoly és a Csodálatos Pókember című kiadvány önmagában mennyire érthető?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4463 Dátum: 2012. Január 24. - 20:42:23 »
Teljesen érthető, van benne összefoglaló. Először azt, illetve a karakterleírásokat érdemes elolvasni, utána világos lesz a képregényben minden.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4464 Dátum: 2012. Január 27. - 10:11:23 »
Galactus: tök jó bolt, szinte minden van, akár teljes Pók-sor is (na jó, ez nem biztos) és nagyon baráti áron, plusz az eladó srác is jófej(nek tűnt eddig).
Galactus képregény boltról nem is hallottam, tehát le is maradtam.  :spidey:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4465 Dátum: 2012. Január 27. - 11:58:29 »
Létezik még az a bolt?
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4466 Dátum: 2012. Január 27. - 14:15:02 »
Az igen. A honlapja továbbra sem.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4467 Dátum: 2012. Január 27. - 17:23:10 »
Siekrült még vásárolnom, és ezáltal tovább haladni a V2-es képregényekből, és hát a 41-42-es rész tök vicces. Ez, hogy nincs ruhája, és megpróbált saját magának csinálni, rohadt vicces, utána meg MJ a félkész ruhát adja rá. Marha jó, jót röhögtem, szegény Peteren. De legaláb összejöttek megint.
SD. EJC.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4468 Dátum: 2012. Január 30. - 16:43:43 »
Lehet még rendelni a pókember és fekete macska 2 részes képregény változatából? Vagy egyáltalán van-rá esély?
Csak tapogatózom, jelenleg nincs rá keretem, csak érdekel a dolog.
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4469 Dátum: 2012. Január 30. - 17:41:17 »
Rendelni nem, börzén van rá esélyed.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4470 Dátum: 2012. Január 31. - 14:56:58 »
Oksa, köszi.
SD. EJC.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4471 Dátum: 2012. Február 03. - 15:48:25 »
A HálóZsákra kikerült az utolsó Semic-féle Pókember-füzet második fele. Újra beírtuk, a papírminőség miatt nem tudtuk értelmes minőségben beszkennelni.

Idézet a hírből:
Idézet
A Csodálatos Pókember jelentette sokaknak az első Semic-füzetét, és a Csodálatos Pókember volt szintén sokak számára az utolsó Semic-füzetük is. Mint tudjuk, a kiadó tavaly hosszas ködösítés/porhintés/hitegetés után csődbe ment, a tulajok pedig nem akarták vagy nem tudták az újan alapított, hasonló érdekkörű cégükbe átmenteni a Pókember jogait. Hogy az egész hercehurca lezajlása mennyire volt etikus, most hagyjuk. A lényeg, hogy sok előfizető hoppon maradása mellett előállt az a faramuci helyzet, hogy belekezdtek az Amazing Spider-Man 532. részének hála a Polgárháború pókemberes történetszálába, melyet aztán nem tudtak folytatni. A Kingpin kiadó szintén az előző évben végül magára vállalta a sztori folytatását, de nem akarja újra megjelentetni ezt a részt, hanem annak a végétől folytatja a saját füzetes megjelenését, egyfajta közvetlen átmenetet képezve ezzel az utolsó Csodálatos Pókember és a saját kéthavi sorozata közt. Csakhogy a Semic felszámolása miatt az utolsó ottani számhoz hozzájutni szinte lehetetlen, így eléggé sokan jó eséllyel úgy fognak összefutni a Kingpin első Pók-füzetével, hogy az egy második fejezettel indít. Nos, ennek részleges orvoslásaképp most minden elvünkkel és a magyar honosítói/képregényes közösség gerinces részének szabályaival ellentétben kitesszük ezt a bizonyos 532. részt, de csak azt, és ezt is csak azért, hogy segítsünk képbe kerülni azoknak, akik lecsúsztak az utolsó csodálatos Pókemberről, de nem fognak az első Kingpin-féle Hihetetlenről.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4472 Dátum: 2012. Február 04. - 10:45:17 »
A HálóZsákra kikerült az utolsó Semic-féle Pókember-füzet második fele. Újra beírtuk, a papírminőség miatt nem tudtuk értelmes minőségben beszkennelni.

Idézet a hírből:
Idézet
A Csodálatos Pókember jelentette sokaknak az első Semic-füzetét, és a Csodálatos Pókember volt szintén sokak számára az utolsó Semic-füzetük is. Mint tudjuk, a kiadó tavaly hosszas ködösítés/porhintés/hitegetés után csődbe ment, a tulajok pedig nem akarták vagy nem tudták az újan alapított, hasonló érdekkörű cégükbe átmenteni a Pókember jogait. Hogy az egész hercehurca lezajlása mennyire volt etikus, most hagyjuk. A lényeg, hogy sok előfizető hoppon maradása mellett előállt az a faramuci helyzet, hogy belekezdtek az Amazing Spider-Man 532. részének hála a Polgárháború pókemberes történetszálába, melyet aztán nem tudtak folytatni. A Kingpin kiadó szintén az előző évben végül magára vállalta a sztori folytatását, de nem akarja újra megjelentetni ezt a részt, hanem annak a végétől folytatja a saját füzetes megjelenését, egyfajta közvetlen átmenetet képezve ezzel az utolsó Csodálatos Pókember és a saját kéthavi sorozata közt. Csakhogy a Semic felszámolása miatt az utolsó ottani számhoz hozzájutni szinte lehetetlen, így eléggé sokan jó eséllyel úgy fognak összefutni a Kingpin első Pók-füzetével, hogy az egy második fejezettel indít. Nos, ennek részleges orvoslásaképp most minden elvünkkel és a magyar honosítói/képregényes közösség gerinces részének szabályaival ellentétben kitesszük ezt a bizonyos 532. részt, de csak azt, és ezt is csak azért, hogy segítsünk képbe kerülni azoknak, akik lecsúsztak az utolsó csodálatos Pókemberről, de nem fognak az első Kingpin-féle Hihetetlenről.

Magam részéről nagyon köszönöm a feltöltést, elolvastam. :)
SD. EJC.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4473 Dátum: 2012. Február 04. - 11:56:48 »
Tisztelet!  :bravo:
"Live for nothing or die for something, your call."

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4474 Dátum: 2012. Február 07. - 16:16:38 »
:)

Amúgy tovább olvastam a V2-t, (minden nap egyet olvasok el) és most mintha megváltozott volna a rajzok stílusa. Olvastam a korábbi számokban, hogy új tuskiemelőket kapott aki rajzolta, és hogy ezért lett ilyen? Mert tényleg intenzívebbek a színek, meg a vonalak is, mint egy régebbi számban.
SD. EJC.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4475 Dátum: 2012. Február 07. - 19:07:25 »
Előfordulhat. A kihúzón is eléggé sok múlik, elvégre az ő munkája az, amit ténylegesen lát az ember a kész rajzokon. Meg persze a színezőé. Amit a nyomda valamilyen módon prezentál.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4476 Dátum: 2012. Február 08. - 22:13:46 »
Igen, ez is igaz.
Nézegettem a neten képeket, és láttam képregény boritókat, 90 utániakat, a V2-ből, és hogy hogy nálunk csak 90-ig ment a történet? Külföldön meddig ment a V2?
SD. EJC.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4477 Dátum: 2012. Február 08. - 22:48:42 »
Itthon lement végig. Ne feledd, itt duplaszámok mentek sokáig.
Jelenleg amúgy a harmadik sorozat megy belőle, nem tudom már, hanyadik résszel, de nemrég indították csak.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4478 Dátum: 2012. Február 09. - 14:53:08 »
Ja, azt nem tudtam. Akkor a külföldibe sincs tovább a sztori, csak ott egy füzetbe kevesebb volt benne.
Hol tudok utána nézni ennek a külföldi V3-nak?
Tudom, google a barátom, csak milyen keresőszavakat írjak be?
SD. EJC.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #4479 Dátum: 2012. Február 09. - 18:21:00 »
Ultimate Comics Spider-man. ;)