Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596696 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #680 Dátum: 2008. Augusztus 21. - 18:23:12 »
Egész kellemesen kikerekedett ez a Sable-s történet. Bár ez a megtippelhetetlen rosszfiu előrántása a kalapból sose volt a legelegánsabb megoldás de végül jól sült el. Kicsit Bourne-os feelinget hozott hogy a SHIELD élőben nézte végig a verekedést és ahogy felfigyeltek hogy vki PP adatai után áskálódik de mivel imádom a Bourne filmeket ez pláne nagyon tetszett.

+

Valahogy tényleg nem volt olyan rossz a minőség mint eddig, a színek nem voltak elmosódva végre.Nem olyan mint fényes lapon de egész korrekt lett.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #681 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 10:34:31 »
Én ma szeretném megvenni... lemegyek a camponába teknőc kajáért és közben beugrok az újságoshoz  ;)

kaine amúgy hova kell írnom hogy bekerüljön az e-mailem a képregénybe???? írjak hozzá valami felismerhető jelet, hogy egy kis protekcióval tuti bekerüljek?  ;) ;D :-\ :roll: :hehe:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #682 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 10:46:25 »
Miért akarsz bekerülni az újságba? Írj ide a fórumra, mi úgyis válaszolunk minden kérdésre.  ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #683 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 10:50:02 »
pont ez az... én bekerülni akarok az újságba.. nem kérdezni  ;) azt tudom hol kell :D
én csak dícsérni akarom a lapot  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #684 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 10:48:12 »
Ejnye, te kis feltünési viszketegségben szenvedő.  :D Akkor ha bekerülsz, gondolom biztos bekeretezteted azt a számot. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #685 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 11:28:56 »
Hej hej Kanaszta, ha esetleg kezed ügyébe kerül valamikor az új Csodálatos Pókember 21. száma, nézd meg a végén a lev rovatot. Én úgy kerültem be, hogy nem is kértem és nem is írtam oda levelet. A Farkas Ádám bejegyzést keresd, ott lesz rögtön a tetején.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #686 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 11:39:53 »
'oszt most asszed vagány vagy mi? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #687 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 11:52:06 »
Ja vazze megyek is gyúrni. ;D 8) ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #688 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 16:36:58 »
Írj egy e-mailt a megadott címre, és ha jónak tűnik, beteszem.  ;) Ha nem akarsz kérdezni, akkor írd le a véleményed az egyik legutóbbi történetről, hogy mi tetszett benne és miért, mi nem és miért. Ez egy elég biztos mód bejutni.  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #689 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 16:54:37 »
A fórumozásnak is megvannak a maga előnyei. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #690 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:43:41 »
Tényleg, már kérdezni akartam korábban is, mennyi levelet (legyen az e-mail, vagy sima levél) kap a szerkesztőség? Mert gondolom most már nincs az a nagy dömping, mint a régi sorozatnál.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #691 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:49:19 »
Ahogy én észrevettem, jó keveset, mert van, hogy egy levelet több darabban válaszol meg kaine, egy részét kiteszi az elejére, a többit meg a végére, így többet lehet írni. :) (Vagy félreértem a helyzetet, és egy ember több levelet is küld, de ennek nem látom értelmét.)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #692 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:50:52 »
Meg hát volt már olyan is, hogy az én 7 évvel korábban a régi csoda póki lev rovatába írt levelem került ki. Na az nem volt semmi! ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #693 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:51:54 »
Igen, ezért akartam már korábban is megkérdezni. A Paninis kiadványokhoz biztos kevés levél érkezett, ez látszott abból, hogy Tomi a fórumokról válogatta össze a kérdéseket, de gondolom azért a Csodálatos Pókemberhez azért több érkezik.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #694 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:53:16 »
Meg hát volt már olyan is, hogy az én 7 évvel korábban a régi csoda póki lev rovatába írt levelem került ki. Na az nem volt semmi! ;D
Az csak azért történt, mert olyan sok a levél, hogy akkor ért oda a megválaszolásukkal.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #695 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:56:08 »
 :lol:
Sok időt elvett Tomitól a mindig új "addig jelenjen meg a Pókember, amíg..." típusú poénok kitalálása, hogy sok levél gyűlt össze.  ;D
De ahogy látom, lassan már csak az én nevem nem került bele a levrovba, igaz, eddig egy levelet sem küldtem. :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #696 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 18:58:42 »
Hát ja én is valahogy 11 vagy 12 éves lehetettem, és hát a gyermeki lelkesedés. Két levelet is küldtem, d  mivel egyik sem jelent meg, a szerkesztő összetörte ártatlan gyermeki lelkemet és nem írtam többet... :'(

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #697 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 19:01:11 »
De ahogy látom, lassan már csak az én nevem nem került bele a levrovba, igaz, eddig egy levelet sem küldtem. :)
Én sem írtam eddig soha a CsodaPókba. Sőt, semmilyen újságba.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #698 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 19:02:54 »
Én sem írtam soha, ahhoz képest most nem bírom befogni a számat. én a hihiben voltam egyszer, vagy kétszer, de azt a fórumról szedte ki Tomi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #699 Dátum: 2008. Augusztus 23. - 19:03:19 »
Hát ja én is valahogy 11 vagy 12 éves lehetettem, és hát a gyermeki lelkesedés. Két levelet is küldtem, d  mivel egyik sem jelent meg, a szerkesztő összetörte ártatlan gyermeki lelkemet és nem írtam többet... :'(

Akarod hogy megbeszéljük.  :D Nem akarom hogy lelki nyomorék maradj. :D
Sepi: tényleg, az "addig jelenjen meg amíg..." beszólások. Abból azért az évek során összegyűlt egy rendes adag. Hiányolom is őket a mostani CSP-ből. A mai fiatalok már nem agyalnak ilyeneken. ;D

Én sem írtam levelet soha, csak Tominak küldözgettem a marhaságaimat a Semic címére és toilet... vagyis voila.