Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596768 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1020 Dátum: 2009. Február 10. - 17:01:19 »
Hát igen, Bendis valami olyasmit kotyogott, hogy majd meglepődünk, hogy ki lesz a Pókember maszk alatt. De ha valóban a Póknő, akkor azzal tényleg tutira hazavágják az egészet. Mert még Pókember mellett elmenne egy Póknő, de helyette már nem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1021 Dátum: 2009. Február 10. - 17:12:05 »
Eljátszák a régi klaszik hibáját, amikor ott is Peter helyett a klónját rakták be. :-\
Jóhogy azt mondták ezt soha nem ismétlik meg, meghogy kitörlik mindenből és nem is veszik alapul sehol :drying:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1022 Dátum: 2009. Február 10. - 17:22:33 »
Mark Brooks tényleg sokkal jobb lett volna... :-\
-------------------------
Kikerült a knet-re a CsodaPók #68 előzetese. :nezze:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1023 Dátum: 2009. Február 10. - 17:29:19 »
Csak kár hogy ezt a borítót választották hozzá. Ha az eredeti számozásnál maradtunk volna, akkor örültem volna ennek. De így inkább a Bagley variantot használtam volna, az legalább egy klasszikus feldolgozása. Ennek a Quesada borítónak meg pont az eleje mutat jól, nem a hátulja ami most rákerült a magyar kiadásra. Meg az arany szegélyt sajnálom, mert most hogy erről meg lehagyták, elég snassz.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1024 Dátum: 2009. Február 10. - 17:39:48 »
Huh végre,
nekem tetszik ez a borító... vagyis amúgy tetszik, kár hogy rátették erre... és akkor mi lesz a mi 100. számunkon?  :o
a történetett már nagyon várom hajrá hajrá ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1025 Dátum: 2009. Február 10. - 17:47:42 »
és akkor mi lesz a mi 100. számunkon?  :o
Biztos ennek a borítónak a másik fele.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1026 Dátum: 2009. Február 10. - 17:47:51 »
Szerinted eljutunk oda? :hehe:
Ha Imonnen-t túl is éljük és nem bukik bele a Semic, az is csak olyan 80 körül lesz, nem? :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1027 Dátum: 2009. Február 10. - 17:49:35 »
Eljátszák a régi klaszik hibáját, amikor ott is Peter helyett a klónját rakták be. :-\

 :fatestapolo:

-------------------------

A rajzoló váltás, főleg erre az anti-Romita-ra most szíven ütne, ha eleve elégedett lennék az Ultimate Pókemberrel, vagy úgy általában az Ultimate címekkel, de  :nemtudom:
Amíg a magyar Csodapók megjelenik, biztosan venni fogom, van ám bennem kötelességtudat, de az ziher, hogy ezzel a lépéssel nemcsak, hogy megásták a sorozat sírját, de már a földet is elkezdték ráhordani és faragják a fejfát.
Tudom hogy szép álom Tomi, és hogy bilibe lóg a kezem, de ha kinyírja magát az Ulti Pók, talán kapunk egy jobb képregény sorozatot.  :roll:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1028 Dátum: 2009. Február 10. - 17:50:46 »
Immonen a 111-nél vette át Bagleytől ami elvileg max 6 szám múlva lesz magyarul. Tehát év végén majd kiderül hogy mennyire tetszik a magyar olvasóknak a stílusa. Onnan meg azért elég messze van még a 133-as szám amiben vége lesz az első sorozatnak.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1029 Dátum: 2009. Február 10. - 17:59:17 »
Ben, nem Bennel van bajom ;D  de nem igazán lett sikeres tőle a sorozat, rosszul gondolom? :-\

Akkor elvben Immonen csak 11 részt rajzolna nálunk?
Azt majdnem egy éves termés, ha kellően elpártólnak tőle az emberkék annak az évnek a végére, akkor lehet a Semic nem hosszabítja meg a szerződést, mint ahogy idén is fontolgatta? :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1030 Dátum: 2009. Február 10. - 18:04:02 »
Ben, nem Bennel van bajom ;D  de nem igazán lett sikeres tőle a sorozat, rosszul gondolom? :-\

 :fatestapolo: :smhot:
Nem a klónokkal volt a baj, hanem az írókkal akik nem tudtak mihez kezdeni velük.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1031 Dátum: 2009. Február 10. - 20:43:46 »
Hm, most elgondolkoztam azon, hogyha véletlen végig érne  a Semices kiadás, milyen szép lenne gyerekek, hogy az elejétől a "végéig" lenne egy kiadott sorozatunk, úgy, hogy nem szűnt meg közben. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1032 Dátum: 2009. Február 10. - 20:49:10 »
Hmmm ez egy nagyon szép gondolat!  ;) támogatom

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1033 Dátum: 2009. Február 10. - 21:20:27 »
Reméljük, hogy a Semic is így fogja gondolni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1034 Dátum: 2009. Február 10. - 22:38:49 »
Ez a rajzoló ultragáz. Talgaby biztos örül, mert jobban hasonlítanak a MJLSM-re, mint az Ultira.  :spidey:

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1035 Dátum: 2009. Február 11. - 18:42:33 »
A boritó rossz... Bagley-s jobb lett volna sokkal.  :'(

Immonen nejön nekem, szerintem nem rossz de ez a golyófejű... tiszta gáz. Meg az egész... Minek kell újrainditani? Nem fogy jól? :ohmy:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1036 Dátum: 2009. Február 11. - 18:48:35 »
Hát fogyott már jobban is. Biztos szeretnék ismét a Top10-be beküzdeni a sorozatot, amire egy újraindítással jó esély van. Csak nem biztos hogy nálunk is hasonló eredményeket fog elérni.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1037 Dátum: 2009. Február 12. - 17:10:03 »
Előszőr is érjünk el addig ^^

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1038 Dátum: 2009. Február 13. - 21:01:53 »
Hát, egy ilyen réteg stílussal, mint amilyet a lafonte gyerek képvisel, biztos nem lesz top10-es. Ez szerintem is ultragáz, itt igazából meg is szűnik az USM.
Most nézem, hogy Mark Brooks milyen jól rajzolta ezt a második Annualt. Kár hogy Bagley helyét nem ő vette át Immonen helyett. Szerintem sokkal jobb lett volna. Nem is lett volna olyan éles a váltás, hiszen nagyon hasonlít Bagley stílusához. :)
Én, mint Immonen rajongó határozottan ellentmondanék, Brook rettentő felületes. Tetszik a Pókembere, de a többi...

Most olvastam, hogy az Ultimatum után újraindul az Ultimate Spider-Man Ultimate Comics Spider-Man cím alatt és lecserélik Immonent. Csak sajnos nincs okunk az örömködésre, hiszen David Lafuente-t választották új rajzolónak, aki aztán mégrosszabb, mint Immonen volt, hiszen ennyire golyófejű karaktereket rég nem láttam, mint amilyeneket ő rajzol.
Immonen nagyon király volt, számomra megváltás volt az ő érkezése az USM címre. Örülök, hogy a Semicet szerződés kötelezi, hogy az első Immonenes számokat adják ki, és habár én is úgy érzem, hogy rezegni fog a léc, talán le is esik, annyira mégse bánkódom. Egyrészt mert már nincs sok a sorozatból, másrészt meg rá leszek kényszerítve, hogy a jó minőségű eredeti kiadást vegyem, amin sokkal jobban mutat Immonen. Persze, kár, hogy nem érjük el a 100. számot, de az a lafonte gyerek miatt egyébként is lehetetlen lenne később.


Az viszont elég érdekes,  hogy Bagley távozása után egy teljesen eltérő rajzstilusú emberkét szereztek, de most Imonnen után egy hozzá hasonló stilusú fazont szerződtettek le, ezt nem értem, hogy miért kellett ehhez pont most ragaszkodni.Szóval szerintem örülhetünk, ha a Semic kibiírja a rajzoló váltást, de az azutáni hülyeségek miatt tuti nem kell aggódnunk :hehe:
Azért ne hasonlítgassuk már Immonent egy ilyen mangás beütésű béna gyerekkel. Akkor már inkább hasonlít Brooksra. :hehe:

Immonen a 111-nél vette át Bagleytől ami elvileg max 6 szám múlva lesz magyarul. Tehát év végén majd kiderül hogy mennyire tetszik a magyar olvasóknak a stílusa. Onnan meg azért elég messze van még a 133-as szám amiben vége lesz az első sorozatnak.
Az a tizenvalahány szám azért mégse olyan sok. Ha 2010-ben folytatódna a CSP (Kérlek, hogy így legyen!!!) akkor simán ki lesz adva minden az új UCSP-ig. Ámen! :spidey:

Ami a magyar sorozatot illeti, hát nem semmi ez a választás, lehet, hogy a kövi szám meg ennek a párja lesz?? :D
A 2. Annualt nagyon ügyesen beillesztették a sorozatba, nem is gondoltam volna ilyesmire. :D Kíváncsian várom a végét.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 13. - 21:05:59 írta NERIDA »

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1039 Dátum: 2009. Február 14. - 00:11:35 »
Már csak az lenne csapás ha megszünne a CSP... Én fiatal vagyok az USM-en nőttem fel...  :drying: