Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 596810 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1860 Dátum: 2010. Február 03. - 15:34:44 »
Nem ez volt a legpocsékabb napja, csak kimaradt a számításból, hogy most már csak 1 Pók lesz a füzetben. A következő számban lesz.
Megjött az előfizetőknek is. Nagyon meglepő volt, a borítója olyan, mint egy eredeti amcsi képregényé, majdnem azt hittem, hogy egy előfizetéses cuccom jött meg kintről. :D A belső is szép, Greg Land rajzai annyira jól mutatnak, amire itthon még nem volt példa.

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1861 Dátum: 2010. Február 03. - 17:54:44 »
Ja, így már világos. Akkor ezért volt írva a füzetben ez a mondat: "Legközelebb:most már tényleg - a legpocsékabb nap Peter Parker életében!"
Akkor tényleg a következőbe lesz, ahogy mondtad Kaine.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1862 Dátum: 2010. Február 04. - 08:51:42 »
Hír-kertől lenyultam egy példányt, így épp most olvastam el életem első (és valószínüleg utolsó) Ulti Pókját.
A lev rovat tényleg poén volt, én nem csak a véálaszokon, de már a kérdéseken is jót derültem. Vikci már elmúlt 11, hogy röpül az idő.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1863 Dátum: 2010. Február 04. - 17:45:46 »
Tegnap nekem is meghozta a postás az új számot, ma el is olvastam. Jó lesz ez az Ulti Power, igaz már olvastam, de az úgyse most volt. Land rajzai papíron nagyon jók, és most a lap minősége is egész jó volt. ;) A Vörös Omega is jó volt, Peter végül ügyesen kimagyarázta, és még fel is volt háborodva hogy négyest kapott.. ;D
A levrov-on én is mosolyogtam, Tomi olyan válaszokat talált ki, hogy elment volna egy levrov-paródiának, hisz a kérdések is eléggé érdekesek voltak. :D

Am azt nem értem az ehavi számban( lehet hogy hülye vagyok, de azért megkérdezem...), hogy Vörös Omega mondta Jameosonak , hogy azért támad rá, mert egy rossz cikket írt a roxxon ról, és ő nagyon szereti a roxxon -t mert, tőle kap megbízásokat...dehát az 59. számban nem az volt hogy megtámadta azt? :headscratch:
Tényleg! Valóban az történt, hogy ott megtámadta a Roxxon vállalatot. Ezt én se értem.
Nekem az jött le, hogy mivel régebben sokan felbérelték a Vörös Omegát különféle cégek, akkoriban épp a Roxxon ellen bérelte fel valaki. De mivel neki nincs semmi személyes az ügyeiben, hirtelen úgy döntött, hogy ő most a Roxxon-nak akar dolgozni... Ennél jobb most nem jut eszembe. :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1864 Dátum: 2010. Február 04. - 18:28:44 »
Nekem is sikerült beszereznem az új számot :)
A borítója nagyon klassz, persze kirí a többi közül, de hát ez van ;)
A történet tényleg jó a rajzok szintén, a Power is nagyon tetszett, persze kicsit fura hogy mostmár nem 2 számot lehet egybeolvasni( pedig ultit egybe olvasni jó) hanem 2 külön történetből 1-1 részt  :-\ de majd hozzászokok :) Úgyis már csak pár szám van, az még mennyen le :)
Az anuált sajnálom, hogy nem fogják kiadni, persze lehet hogy nem nagy sztory meg a rajzok is gázak, de így lenne komplett a gyűjtemény ;)
A levelezési rovatról meg csak annyit, hogy: Vikci  ?!?!?!?!  :lol: :hehe: :lol: ;D :oh:

 :spidey:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1865 Dátum: 2010. Február 04. - 18:45:48 »
persze kicsit fura hogy mostmár nem 2 számot lehet egybeolvasni( pedig ultit egybe olvasni jó) hanem 2 külön történetből 1-1 részt  :-\ de majd hozzászokok :)
Akkor gondolj bele, hogy régen, amikor elindult ez az új sorozat, akkor kéthavonta csak egy történet jutott. Egy komplett sztori eltartott egy évig.  ;) Úgyhogy ne panaszkodj. :)

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1866 Dátum: 2010. Február 04. - 18:50:32 »
A levelezési rovaton én is meglepődtem. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1867 Dátum: 2010. Február 04. - 18:59:32 »
"Az X-Men az nem Imidzs, hanem Marvel".
 :lol: Ááááhh!! Ez apoén fájt.  :hehe:
Szóval ezért a levelezési rovat miatt késett ez a szám. A Disney-nek el kellett magyarázni a poénokat, hogy jóváhagyják.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1868 Dátum: 2010. Február 04. - 22:50:31 »
Hehe.  :D :D

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1869 Dátum: 2010. Február 05. - 09:03:21 »
Életem első Ulti Pókját vettem szóval nem nagyon voltam felkészülve a minőségre... Nekem főleg az Ultimate Powernél picit olyan érzésem volt, mintha szellemképes lenne a dolog helyenként... :D Ez általános vagy én futottam bele valami brutálisan tragikusan sikerült példányba?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1870 Dátum: 2010. Február 05. - 09:09:39 »
Semic lapoknál elég álltalános, hogy a fekete, és színes nyomat eltér egy kicsit egymástól.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1871 Dátum: 2010. Február 05. - 09:18:33 »
Sajnos igen, elég gyakran előfordul. Mivel elég kevesen veszik, a papír minőségéből vettek vissza, ami mint láthatjuk, komolyan meg is látszik rajta. Per pillanat a Garfield az, aminek a legjobb a minősége a Semic lapok közül, látszik, hogy az megy nekik a legjobban. Bár azért utóbbi időben már ott is észrevettem, hogy egy picit romlott a minőség a korábbiakhoz képest, de még mindig fényévekkel jobb a CsodaPóknál. Pedig ha jövőre is indítani akarnak egy sorozatot, akkor nem ártana majd elgondolkodniuk, hogy hogyan hozzák elfogadható szintre a minőséget.
Mert ha lesz új sorozat, akkor az inkább legyen 25 oldalas, de normális fényes papíron. Azért inkább fizetek 760 forintot, mint ezért a minőségért. Főleg, hogy ezek a rajzok ilyen papíron egyszerűen nem mutatnak jól. Főleg a színek borzalmasak így.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1872 Dátum: 2010. Február 05. - 09:52:31 »
Ez egy újabb érv amellett hogy miért nem veszem már a sorozatot.  :roll:

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1873 Dátum: 2010. Február 05. - 10:27:10 »
A lev rov tényleg nem volt rossz.  ;D
Sajnos igen, elég gyakran előfordul. Mivel elég kevesen veszik, a papír minőségéből vettek vissza, ami mint láthatjuk, komolyan meg is látszik rajta.
Akkor végre megoldódott egy rejtély. Az (ulti) Csodálatos Pókembert én is csak nagyjából Venom óta veszem (azoknak tetszettek a borítói) és azóta gondolkodom rajta, hogy mi a jó fene tetszik az embereknek annyira ebben. Főleg néhány elvetemült önmagát Pókember fannak nevező egyén odáig merészkedik, hogy ez sokkal jobb mint az a másik fajta (ezalatt gondolom a 616-osat értik bár ki tudja...). :stupid: De akkor ezek szerint mégsem annyira népszerű ez a változat sem.  :-\

Mert ha lesz új sorozat, akkor az inkább legyen 25 oldalas, de normális fényes papíron. Azért inkább fizetek 760 forintot, mint ezért a minőségért. Főleg, hogy ezek a rajzok ilyen papíron egyszerűen nem mutatnak jól. Főleg a színek borzalmasak így.
Szerintem is ez lenne a járható út, bár ugye ott vannak a nem is olyan rég megszűnt Póki, Rozsi, X-ek, 4-es, ahol meg mindig mindenki a lapszámra panaszkodott.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1874 Dátum: 2010. Február 05. - 10:36:11 »
Na ja, a magar olvasóknak semmi nem jó.  :-\ Mindig van kifogásuk, hogy miért ne vegyék az adott sorozatot.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1875 Dátum: 2010. Február 05. - 11:10:18 »
Nekem azért több indok is kell ehhez de az ulti már rég kimerítette az érdeklődésemet.

Pl olvastam a szimbiótás részt is és hát... gagyi. Nem látok fantáziát ebben a sorozatban, főleg hogy mangaPók lesz belőle...  :roll:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1876 Dátum: 2010. Február 05. - 11:17:50 »
Nem is konkrétan erről a sorozatról van szó. Ezt a sorozatot már semmi sem menti meg. De ha egy másik sorozat indul jövőre, sokat segíthetne a normális lapminőség kevesebb oldalszámmal.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1877 Dátum: 2010. Február 05. - 11:30:47 »
Na ez így van

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1878 Dátum: 2010. Február 05. - 11:43:15 »
És normálisabb sztori. :D
Kérdés van e ilyen.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1879 Dátum: 2010. Február 05. - 11:50:10 »
Marvel Adventures. Könnyed sztori, kicsiknek nagyoknak jó, sőt abból is indul nemsokára az új sorozat, ami már összefüggőbb lesz. Azon kívül nem hinném, hogy az Amazing megjelenne nálunk füzet formájában, így maximum a minikkel lehetne variálni. Ez utóbbinak is meglenne az előnye, mert nem egy nagy sorozatban kellene kiadni, hanem tényleg minikben jelenne meg nálunk is. Így lehet, hogy többen vennék is, mert ha kihagynak egyet, 5-6 rész után jön az új mini, amit megvehet, és nem kell a sokadik szám után bekapcsolódnia a sztoriba. Valamint így szerintem régi klasszikus sztorik kiadására is lehetőség nyílna.