Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 513426 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1040 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 08:27:26 »
Mindenkinek köszönet a kedves fogadtatás végett! :-[

Sajnos neked sincs olyan a listádbol ami kellene :( Ez az én átkom >:( Mivel csak 5(114, 119, 131, 158, 250) kártyára van szükségem,nem nagyon van szerencsém :'(
A Te kártyáidbol viszont találtam párat :oh: :nezze: 1, 5, 53, 57, 61, 101, 105, 118, 124, 128, 138, 139, 144, 151, 173, 177, 195, 200, 209, 213, 218, 223, 248, 257,267(26 DB)
Ha gondold félreteszem neked öket amik lesznek számora cseréid ;) de akár meg is veheted öket :brow:
Hű, a 26 darab jól hangzik. :) Igazság szerint nem régiben (úgy két napja) még azt gondoltam, hogy fog a nyavalya postán keresztül vásárolgatni, de úgy tűnik a megszállottság kezd az ujjai közé kaparintani.  :stupid: Azt viszont még nem tudom, hogy ez a nem teljes mértékben cserén alapuló kereskedelem, hogyan működik?

Illetve mi az a Marvel klub?  :roll:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1041 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 08:38:54 »
A marvel klub egy kis összejövetel, amit általában a holtidőszakban (tehát akkor amikor semmilyen esemény nincs az adott hónapban) szoktunk tartani. Olyankor páran, általában 10-15-en összeülünk (általában egy kocsmában  ;D ), ott beszélgetünk, kártyákat cserélünk, stb. Olvass vissza a Képregényes Események topikban, mert most előző hónapban is volt egy klub, fényképet is láthatsz róla.  ;) A következő pedig előreláthatólag szeptemberben lesz. Viszont most augusztusban is lesz egy kisebb esemény, pont egy kártyaverseny, benya rendezésében. Ha pesti vagy, vagy könnyen el tudsz jutni a helyszínre, akkor találkozhatsz pár ilyen elvetemült alakkal. :D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1042 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 09:34:24 »
Azt viszont még nem tudom, hogy ez a nem teljes mértékben cserén alapuló kereskedelem, hogyan működik?
Ez ugy szuperál,hogy az illettö(adott esetben én :brow:) mond egy árlistát  :o és ha te azt elfogadod ;) a te által megadott postai cimre utáncétel el va küldve a kártyapakk ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1043 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 09:45:37 »
Ez ugy szuperál,hogy az illettö(adott esetben én :brow:) mond egy árlistát  :o és ha te azt elfogadod ;) a te által megadott postai cimre utáncétel el va küldve a kártyapakk ;D
Nos akkor kíváncsi lennék arra a bizonyos árlistára. :) És majd elválik, hogy mire jutunk a piszkos anyagiak terén. :P

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1044 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 10:07:16 »
Ime  :nezze:
Sima Kártya:50 Ft
Fényes(SzuperHös/SzuperGonosz):100 FT
HOLO kártya(ilyen van a listádon):350 Ft
3D kártya(olyan nincs a listádon):750 FT
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1045 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 10:18:55 »
Hmmm... Akkor most így következő körben már csak azt szeretném tudni, hogy a listámon hány darab fényes és mennyi HOLO van? És akkor meglátom, hogy futja-e nekem a költségvetésemből ilyenekre.  :ohmy:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1046 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 10:27:38 »
Erre csak du. tudok válszolni pontosan,most a munkahelyemen vagyok és oda nem(mindig)viszek kártyákat :twisted:
De az biztos hogy 2(118, 200) HOLO kárya vann a pakkodban ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1047 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 10:36:59 »
Oké, köszi! :) Én is ilyen munkahelyet szeretnék majdan, ahonnan napközben fórumozni lehet. :P

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1048 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 10:41:31 »
Hát jó dolog is. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1049 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 11:22:33 »
Bezony ;D
Csak figyelni kell a fönököt,mikor jön be az irodába :hehe:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1050 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 12:02:34 »
Marslakoo, a kártya versenyről itt tudhatsz meg infókat: http://pokember.hu/forum/index.php?topic=109.msg70701#msg70701 :nezze:

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1051 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 12:05:33 »
Bejött az élet mi Mero? :hehe:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1052 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 13:29:41 »
Be ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1053 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 13:56:21 »
Voltam postán!  :oh: A hétvégi ügyletek 2/3-a meg is érkezett. :)

Közben pedig kaptam hideget is meg meleget is... Remélem ér dicsekedni, de ha már egyeseknek jó munkahelyük van :P akkor én meg állítólag bekerültem a ZBKKK válogatott keretébe, már csak azt kellene eldöntenem, hogy melyik versenyen szeretnék elindulni.  :nemtudom: Viszont a csuklóm miatt meg Sensei-em finoman fogalmazva utalt rá, hogy jó lenne, ha kihagynék két hetet. Legfeljebb egyet vagyok hajlandó. :( Mondjuk legalább nem kell holnapra megírnom az önvédelmem... Muhahahaaa  :twisted:

Benya11, Neked meg köszi a linket. Megnéztem. Azon még rágódom, hogy elmegyek-e, érdekesnek hangzik, de rettentően félős vagyok.  :o

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1054 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:08:39 »
és mi az a zbkkkk?
This is a joke. A real practical Joke.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1055 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:10:55 »
A ZBKKK az micsoda?
Idézet
Benya11, Neked meg köszi a linket. Megnéztem. Azon még rágódom, hogy elmegyek-e, érdekesnek hangzik, de rettentően félős vagyok.  :o
Nem baj, addigra majd belerázódsz jobban az itteni közösségbe. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1056 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:26:07 »
Zen Bu Kan Kempo Karate. Bár, amit eddig hallottam más sportág versenyein indulunk szeptemberben. Az egyik szerintem a Kyokushin Karate World Tournament lehet, másik meg állítólag Litvániában lesz valami grappling. Arra viszont még nem jöttem rá, hogy az edzőm miért apámat hívja ilyen hírrel? És akkor még ő van felháborodva, mikor felhívom teljesen más miatt, és ez nem jut eszembe, és mindjárt a fejemhez kapom, hogy csak ezért kerestem, más nem volt?  :stupid:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1057 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:29:06 »
Na, ha kaine hazajön az edzőtáborból, akkor örülni fog, hogy egy újabb harcművész lett a fórum tagja.  :D Látod, nagyon jó helyre jöttél.  ;)

A versenyen meg nem kötelező játszani, cserélni és üzletelni is lehet. Én még nem tudom, hogy eltudok-e szabadulni, de ha megyek, akkor sem hiszem, hogy játszani megyek. Max azért, hogy igyak valamit Meroval.  ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1058 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:32:15 »
Hm, 22-e? Akkor lehet, hogy még én is elmegyek egy fél órára (mint múltkor ;D). De nekem nincs egyetlen kártyám se. :hehe:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Marslakoo

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 75
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #1059 Dátum: 2009. Augusztus 04. - 14:35:02 »
Na, ha kaine hazajön az edzőtáborból, akkor örülni fog, hogy egy újabb harcművész lett a fórum tagja.  :D Látod, nagyon jó helyre jöttél.  ;)
Milyen edzőtábor?