Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 322585 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1160 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:08:27 »
Megjelent, de csak kevés maradt belőle az országban, a többit visszavitték/bezúzták.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1161 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:32:16 »
Tehát lassan az értéke egyenlő lesz a CsodaPók v1 első számáéval.  :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1162 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:36:00 »
Az én elképzelésem szerint már bőven meg is haladta azt.  ;) Az első Csodapók jó állapotban kb 1000 forintot érhet. A HihiPók 27 gyakorlatilag annyit, amennyit nem szégyellnek kérni érte, de legkevesebb is 1500-t.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1163 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:43:54 »
Ez jó hír.Nő a gyűjtemény értéke.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1164 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:47:07 »
Ja csak képtelenség hozzájutni :o

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1165 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:49:06 »
Ez csak annak baj akinek nincs meg.( ez gonoszság volt ) :twisted:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1166 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:55:12 »
Az én elképzelésem szerint már bőven meg is haladta azt.  ;) Az első Csodapók jó állapotban kb 1000 forintot érhet. A HihiPók 27 gyakorlatilag annyit, amennyit nem szégyellnek kérni érte, de legkevesebb is 1500-t.
Ez igaz, de az eszmei értéke jóval nagyobb a CsodaPók első számának.  ;)

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1167 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:56:35 »
Momentán nekem egy hihetetlen pókom sincs, csak a 2 kingpin kötet. Annyira nem voltam pókfan soha, de most tervezem h beszerzem a sorozatot. Tavaly az újvilág x-ment szereztem meg, idén a rozsomákot és pók különszámokat akarom. Talán év vége fele a pókot és az F4-et, az ultimate pók meg kell a nyavajának.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1168 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:57:07 »
Én megvettem a megjelenésekor, pont akkor volt a szülinapom. :D Azóta is itthon van a szekrényben fóliában.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1169 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 21:59:37 »
Szerintem is. Van egy " haverom " aki csak a pókembereket gyűjti , de a mostani számokból talán egyet sem olvasott, mivel neki a régi kiadás a csúcs.Azok rajzai tetszik neki a mostaniakat mind lefikázza.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1170 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:01:26 »
Annyira nem voltam pókfan soha, de most tervezem h beszerzem a sorozatot.
Ez valóban nagyon nehéz feladat lesz. Pont a 27-es szám miatt. Mert már szinte lehetetlen beszerezni, akinek meg van belőle, az nem szívesen fogja eladni. Volt olyan ismerősöm, aki vidéken lakik, így nekik már nem is vittek az utolsó számból, így majd egy év is eltelt mire sikerült szereznie belőle.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1171 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:05:13 »
Hááát nekem megvan a hihetetlen pók angol scanben és szerintem rém csúnya a rajzolása romitának :o Lehet h én vagyok a tipikus ökör, de nekem a finch féle bosszú angyalai és ultimate x-men, a batman hush meg a superman és batman könyv féle rajzolás tetszik. De ez annyira tipikus: a polgár háború, a secret invasion 8 részei is gyönyörűek, de a töltetlék storyk annyira ocsmányak h nincs kedve az embernek elolvasni, talán csak a house of m vasember volt kivétel.Amennyire emlékszem.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1172 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:08:13 »
Hááát nekem megvan a hihetetlen pók angol scanben és szerintem rém csúnya a rajzolása romitának :o
Igen, talán ez volt az egyik oka, hogy megszünt a sorozat. Csak az a baj, hogy már megint visszahozták Romita Jr-t az Amazingbe, így ha majd kaine úgy dönt, hogy kiadja a mostani számokat, megint komoly rizikót kell bevállalnia, mert a kockaművészt egyszerűen lehetetlen már kirobbantani a Pókemberből.  :roll:

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1173 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:20:28 »
De most én nem akarok kukacoskodni, de igenis egy szuperhős képregény: 1. legyen szép rajzolású 2. akció dús legyen 3. minnél több álarcos muki rohangál benne annál jobb. Nem hiszem h valami atom elgondolkodtató komoly merengő történetre lenne szükség. Az maradjon csak a több 100 oldalas könyvekre. Majd amikor 30-40 cím lesz az országban akkor lehet okítani a népet. Talán csak a watchment tudom elképzelni h fogyott, de az is csak a film miatt. Az ultimate x-menben is volt olyan rajzolás h nem tudtam hol a faszi lába és keze, pedig én végigolvastam az összes régi pókot, x-ment, marvel extrát. Ha nem finch vagy kubert rajzolta kész katasztrófa volt. Szóval én csak arra akarok kilyukadni h nálunk szórakoztatnia kéne a képregénynek, de ehhez muszály h szép legyen. az nem szórakoztató ha kisül az ember szeme annyira koncentrál h most mi is történik :nemtudom:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1174 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:25:37 »
A szép mindenkinek mást jelent, valakinek művészit, valakinek élethűt és van akinek a rajzfilmszerű is bejön. Mivel többségében a fiatalabb korosztály olvassa a képregényeket, így elsősorban nyilván nekik kell megfelelni a rajzoknak, mivel első a szórakoztatás, és nekik más stílus jön be, mint egy 30-35 éves embernek.
Nekem momentán tetszett a hihetetlen pókban romita, és nem azért, mert nem vagyok az ellensége, henem mert szép volt a szinezés, és jól mutatott azon a papíron. Nemhiszem, hogy a hihipók a rajzai miatt bukott meg.
This is a joke. A real practical Joke.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1175 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:36:24 »
Azon bukott meg h nincs elég ember aki képregényt venne az országban.

Összevont üzenet ideje: 2009. Augusztus 23. - 22:40:21
És ezért kell egy 48 oldalas képregényt 1800-ért adni, mert csak mi a fanok vesszük meg. Más könyvet sem vesz, nemhogy képregényt :nemtudom:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 23. - 22:40:21 írta barghest »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1176 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 22:49:27 »
Nem azért, mert csak a fanok veszik, hanem azért, mert a könyvesbolti terjesztés ennyivel drágábbra jön ki.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1177 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 23:12:02 »
Ha nem finch vagy kubert rajzolta kész katasztrófa volt.
Ez is ízlés kérdése. Én annyira nem vagyok elszállva Finchtől, sőt, már várom, hogy mikortól lesz már más rajzolója az Angyaloknak is, mert az utóbbi időben a magyar kiadásban már kicsit sokat kaptunk belőle. Nekem alapból a klasszikusok jönnek be, pl Ron Frenz, vagy John Byrne, vagy Romita Jr régi stílusa. De pl Bagley és Butler is nagyon jó volt a régiek közül. Az újaknál pedig rengeteg jó rajzoló van, jobbak, mint Finch vagy Kubert. Nem is állok neki sorolni, mert tényleg rengeteg van. Nem baj, ha változatosak a rajzok, csak vannak bizonyos szélsőséges stílusok, amelyek nagyon megosztják az olvasókat, és ilyen Romita Jr utóbbi időben tapasztalt stílusa, vagy pl most Immonen az Ultiban.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1178 Dátum: 2009. Augusztus 23. - 23:36:06 »
Hát, legalább az Otherben jön majd vagy 3-4 rajzoló, ha jól emlékszem. Szrencsére lesz közte Deodato is.  :smlove:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1179 Dátum: 2009. Augusztus 24. - 08:14:17 »
deodato is tud néha nagyon bénákat rajzolni.
This is a joke. A real practical Joke.