Szerző Téma: Szerzői kiadványok  (Megtekintve 181553 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #460 Dátum: 2010. Március 24. - 23:11:24 »
A Világrekord a kedvencem az Animatrixból.
Nekem a Szusis nagyon tetszik, egyszerű de nagyon jó.
A Nero Blanco kicsit felületes, nem húzott be.
Az Elítium meg szép is ötletes is csak jobban megfogalmazhatná az író mit akar.
A Kanon kevés, feldob egy érdekes témát de nincs továbbgondolva érdekes gondolatokat vet fel de itt sjat csapdájába esik hogy nem tud merre továbbmenni és így kevés.
Az Új Bábel jópofa kicsit a vége döcögősen van megfogalmazva de amúgy nagyon jó. Szerintem teljesen egyértelmű.
Agarakról nem nyilatkozom. Én csináltam. :D
Stromfeld abszolút legjobbja a kiadványnak bár kell hozzá a Bábel Verme és a Stroboscopa.
A Mínuszok meg túl gyenge.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 24. - 23:16:41 írta Pádi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #461 Dátum: 2010. Március 24. - 23:19:12 »
Nekem is a Világrekord a kedvencem!  :D
Olvastad a Kanont? mármint az önálló füzetet? Rajzstílusa, szerintem jó, bár kissé kusza, néhol kivehetetlen, amúhy tetszenek a részletgazdag ruhák. Ehez is egy nagy lélegetű sztori kéne, ahol kibontja az egész világot. mert így csak fellibbent valamit és kész, mire mész vele?

Az elitium, nem hagy nyugodni, hogy nem értem. Olyan jól índul, van benne feszültség, csak nem jövök rá, mi a vége amiért az egész van  :headscratch:

A mínuszok, szerintem annyira idióta, hogy már jó  ;D az a kis hülyegyerek  :lol:. még szája sincs. Hát ez egy ilyen kis, nem is tudom... De egy képnek is elmenne az egész oldal.

Összevont üzenet ideje: [time]2010. március 24. - 23:19:58[/time]
Az agarakról, miért nem nyilatkozol?

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 24. - 23:22:24
Az utolsóban tetszik, hogy  nyúl a panel mögött van. Kilép és felhasználja a műfaj sajátosságait  :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 24. - 23:22:24 írta VTomi »

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #462 Dátum: 2010. Március 24. - 23:22:48 »
Nem olvastam a Kanont. Manga, kiégeti a retinát. :D
Nekem a mínuszok kevés.

Sajnálom hogy az Agarak nem tetszik, ízlések és pofonok.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #463 Dátum: 2010. Március 24. - 23:22:59 »
Ja! Pádi = Pádár Ádám?  :lol:

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #464 Dátum: 2010. Március 24. - 23:25:34 »
Igen, most mit szarozzak a nickkel, kitalálhatok valami hangzatosat mondjuk Titániummosómedve86,3 de hát nem akarok más lenni mint az aki vagyok, a Pádi is egy álca tulajdonképpen, de az új regisztrálásaimat már saját néven csinálom. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #465 Dátum: 2010. Március 24. - 23:26:04 »
Ez vicces, mert A börzén adtam pár képregényt Bayer Antalnak és azok is stripek. Remélem tetszik neki és beteszi a következő számba. Ha így lesz akkor majd én is kíváncsi leszek a te véleményedre.  ;D

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 24. - 23:26:40
Igen, most mit szarozzak a nickkel, kitalálhatok valami hangzatosat mondjuk Titániummosómedve86,3 de hát nem akarok más lenni mint az aki vagyok, a Pádi is egy álca tulajdonképpen, de az új regisztrálásaimat már saját néven csinálom. :)
Egyet értek.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #466 Dátum: 2010. Március 24. - 23:32:55 »
Akkor lehet ketten leszünk benne, azért azt elmondom hogy 12 képsor készült és úgy került be ez a 4 hogy ezek voltak a bemutatkozó képsorok, hol jobb, hol rosszabb, a 4-es nekem sem tetszik, mert az a poén erőltetettre sikerült, de kellett mert ott mutatkozik be a nyúl, a többi szerintem rendben van, az első picit gyengébb a másik kettőnél, próbálkozom, tanulópénz, nagyon sokat számít a tálállás, számíts rá hogyha strippekkel akarsz bekerülni bizony fogsz kapni kritikát, és javaslatokat módosításra, én is úgy kezdtem hogy rajzoltam hatot aztán Tóni mondta hogy oké, de rajzoljak még hogy az alapszituáció fel legyen vázolva és lehessen miből válogatni, és így kaptam ezt az egy oldalt. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 24. - 23:39:55 írta Pádi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #467 Dátum: 2010. Március 24. - 23:38:51 »
én azt írtam ,hogy tetszik a negyedik. Szerintem az a legjobb, azért amit már írtam. És nagyon jól oda van téve a nyúl szövege: "Sík agyú." Mert a nyúl már 3 dimenzióban mozog  :lol:

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 24. - 23:40:35
Hát amásodik...    ez egy roma nyúl?

Mit jelent a pádár ádám előtt a bekarikázott c betű?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 24. - 23:40:35 írta VTomi »

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #468 Dátum: 2010. Március 24. - 23:41:24 »
Azt már nem láttam. :)
A második inkább kicsit a tarhálós csövesek analógiájára épül, hogy meg legyen az oka miért idegesítő.

Én a szóviccel kicsit hirigben vagyok, de valahol elkezdtem, drukkolok, mert rohadt jól rajzolsz, mit küldtél?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #469 Dátum: 2010. Március 24. - 23:42:56 »
Akkor lehet ketten leszünk benne, azért azt elmondom hogy 12 képsor készült és úgy került be ez a 4 hogy ezek voltak a bemutatkozó képsorok, hol jobb, hol rosszabb, a 4-es nekem sem tetszik, mert az a poén erőltetettre sikerült, de kellett mert ott mutatkozik be a nyúl, a többi szerintem rendben van, az első picit gyengébb a másik kettőnél, próbálkozom, tanulópénz, nagyon sokat számít a tálállás, számíts rá hogyha strippekkel akarsz bekerülni bizony fogsz kapni kritikát, és javaslatokat módosításra, én is úgy kezdtem hogy rajzoltam hatot aztán Tóni mondta hogy oké, de rajzoljak még hogy az alapszituáció fel legyen vázolva és lehessen miből válogatni, és így kaptam ezt az egy oldalt. :)

Nekem csak nyolc van és sajnos fejben sincs még több. Reméljük a legjobbakat, aztán maj írok, ha van fejlemény. A Börze óta nem írt.

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 24. - 23:45:08
Azt már nem láttam. :)
A második inkább kicsit a tarhálós csövesek analógiájára épül, hogy meg legyen az oka miért idegesítő.

Én a szóviccel kicsit hirigben vagyok, de valahol elkezdtem, drukkolok, mert rohadt jól rajzolsz, mit küldtél?
Köszi!
Nem árulnám el, ha nem baj.  :D
Mit jelent hivatalosan a bekarikázott c ?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 24. - 23:45:08 írta VTomi »

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #470 Dátum: 2010. Március 24. - 23:48:26 »
Ó hát persze hogy nem, májusig még bőven van idő, és mi strpesek csak úgy plusz vagyunk a pároldalasak mellé, szóval nyugalom, és törd az agyad, és ne félj nyaggatni a szerkesztőt, de majd csak később, most még szerintem Tóni sem ezzel foglalkozik. Én biztos ami biztos 36 stripötletet talonba raktam, de persze azért mert szeretném elérni hogy egyszer majd egy szép önálló kis gyüjteményes legyen belőlük, akartam is kérdezni Kainet hogyha csinál még ilyen antológiát, nem e tűrné meg ezeket a dögöket egy oldalon, hogy máshol is népszerűsödjenek. :)

Bekarikírozott C az a Copyright.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #471 Dátum: 2010. Március 24. - 23:54:50 »
Mennyibe került a levédés?
És akkor az R ?

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #472 Dátum: 2010. Március 24. - 23:56:16 »
Csak Creative Commons van rajta, Deviant Art révén, de két C karikírozva jelem már nem volt. :)
Az R-t nem tudom.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #473 Dátum: 2010. Március 24. - 23:59:20 »
kösz! Jóéjt!

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #474 Dátum: 2010. Március 25. - 10:35:29 »
Ööö... Mivel a Creative commons az úgynevezett copyleft licencek egyik legismertebbike, elég érdekes odaírni, hogy copyright. Az R bejegyzett márkanév (registered trademark).
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #475 Dátum: 2010. Március 25. - 14:52:26 »
Eddig is nyilvánvaló volt hogy hülye vagyok ehhez.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #476 Dátum: 2010. Március 25. - 21:42:36 »
Én most sem értem  ;D

Na végül is nem kell az NBC be több strip. Nem nagyon szokott lenni és most nem is keres újat B. Antal. Nem baj. Nem az a profilja a kiadványnak, gondolom én. Viszont erről az jutott eszembe, hogy milyen jó lenne egy olyan kiadvány amiben meg csak stripek vannak. Nem egy féle, hogy pl csak Agarak van benne, hanem négy, öt, hat különböző. mindegyikből pár darab. Könnyed kis füzetke lenne.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #477 Dátum: 2010. Március 25. - 21:49:51 »
Ilyen Tiszta Dili szerű?
Jó vón.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 25. - 21:51:34 írta Pádi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #478 Dátum: 2010. Március 25. - 21:57:09 »
Hűű rémlik ez a név :) Abban volt Kázmér és Huba is?
Csak kéne még pár ember meg ötlet. Amíg nincs vége a félévnek én nem nagyon fogok képregényt rajzolni  :(

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 25. - 22:00:08
Kis alakúban lenne jó, mint a zsebgarfield. Abban tényleg a praktikussága a jó. Könnyed kis viccek amiket 3 mp alatt elolvasol, aztán vissza csúsztatod a zsebedbe amikor nyílnak a villamosajtók  :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 25. - 22:00:08 írta VTomi »

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Szerzői kiadványok
« Válasz #479 Dátum: 2010. Március 25. - 22:16:26 »
Abba volt.
Szerintem simán össze lehet kaparni pár embert.

Egy oldal egy képsor?