Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673751 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Strong

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Hihetetlen Pékember
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #580 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 23:27:59 »
Most is ámultam rajta, hogy hihetetlen, hogy Romita Jr régen milyen jól tudott rajzolni.

Először azt hittem, hogy elírás és Romita Sr rajzolta... :)

Tomi: köszönöm, hogy visszaadtál egy darabkát a gyerekkoromból! A történet szuper, legalábbis én ezeken a sztorikon kattantam rá a Pókemberre (anno még Szegeden, a Somogyi könyvtárban :) ).

A kivitelezés előtt pedig le a kalappal: a Kingpin ismét megugrotta a -saját maga által- magasra helyezett lécet.




BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #581 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 00:13:32 »
Nagyon jó lett a kiadvány.  ;D Nem győzők betelni vele. Köszönjük, hogy ilyen remek történetekkel leptél meg minket és ilyen kiváló minőségben.  :) Így tovább!  :kingpin:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #582 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 07:54:07 »
Remélem ma már én is megkapom, tegnap nem hozta a postás. :(

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #583 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 08:33:04 »
Nem is tudom hol kezdjem... Fúú, meg hááá. Szuper, hogy újra van Klasszik Póki. Mintha megint 11éves lennék, amikor életem első Pókemberét olvastam (a 2. szám volt az) Ráadásul tegnap találkoztam egy régi barátommal. Említettem neki , hogy újra van Klasszikus Pókember, erre kiderült neki még van Kandi Lapos képregénytartói! 4 kék és 1 sárga. Próbáltam üzletelni vele, hátha eladja, de nem ment. Így nagyon várom milyen lesz a képregénytartó amit kapunk.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #584 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 10:26:38 »
Köszönöm a véleményeket! Király, hogy ennyire bejött az új sorozat. :) :spidey: Eddig még csak pozitívumokat hallottam róla, úgyhogy, ha a többi szám is tetszeni fog, akkor a jövő évi kiadást még jobbá fogjuk tenni. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #585 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 11:01:44 »
Kicsit fura, hogy a Marvel+ és a HP mehet újságosnál, de a PPP nem. Szerintem nem lenne veszteséges, és mehetne kéthavonta. De már mondtad korábban, hogy tuti bukta lenne ha ott jelenne meg, csak azt nem értem miért, na mindegy. Pedig jobban, többen is hozzá férhetnének így!

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #586 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 11:23:17 »
Na igen,de látod még a 300 előfizetőt sem tudta összeszedni.

Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #587 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 11:37:53 »
Remélem ma már én is megkapom, tegnap nem hozta a postás. :(
Én is várom, még nem kaptam meg csomagot.  :(

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #588 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 12:27:47 »
Na igen,de látod még a 300 előfizetőt sem tudta összeszedni.

És ha az újságoshoz, csak korlátozott példányszámban jutna el, mint pl. a Marvel+?

Karako

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 65
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #589 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 13:02:54 »
Én is megkaptam végre a két Pókembert, egyszerűen eszméletlen jók, csak gratulálni tudok mindenkinek aki részt vett ezek létrehozásában. Már most várom a folytatásokat!  :kingpin:

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #590 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 13:10:21 »
Én is örülök ,az új sorozatnak.Végre valami ami be tölti a régi sorozatok közti űrt!Szuper, már most megelőlegezem a jövő évi előfizetést is a következő számokra.

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #591 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 13:35:46 »
balogh44: Na az nagyon jó lenne...

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #592 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 15:36:35 »
Szerintem nem lenne veszteséges, és mehetne kéthavonta.
Én tényleg nem akarok Kaine helyett reagálni.DE. SZERINTED nem lenne veszteséges ? Uram bocsá' de mit tudsz TE a hazai képregénykiadásról ? Mert Én speciel semmit. És így is kurvára örülök hogy ennyi mindenhez hozzá tudok jutni. Vagy ha netalán ennyire értesz a kiadáshoz és van pár fölös millád akkor társulj a Kingpin kiadóval hogy a PPP újságosoknál is megjelenjen.
De már mondtad korábban, hogy tuti bukta lenne ha ott jelenne meg, csak azt nem értem miért, na mindegy.
Két szó.Klasszikus történetek.Nincs rá akkora igény mint jelenkor füzeteire.
Na igen,de látod még a 300 előfizetőt sem tudta összeszedni.
És éppen ezért mi a garancia arra hogy az újságosnál még legalább ennyien megveszik ?!? SEMMI! És éppen ezért lenne bukta. Aminek egyenes következménye a képregény megszűnése. És onnan már csak egy lépés a 'bruhuhumiértnicstöbbképregény". Így legalább biztosítva van a sorozat jövője.
Részemről ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 14. - 15:39:07 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #593 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 15:54:45 »
Mester minden szavával egyetérteni!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #594 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 18:35:03 »
Értsél bakker!! Ahhoz képest hogy nem értesz a képregénykiadáshoz nagyon okosnak hiszed magad mero!!
De mindegy, látom te csak a dühödet akarod itt kiverni mint egy veszett kutya, talán máshol kéne nem rajtam!! Igen, én sem értek a kiadáshoz, és ha majd Kaine ugyan azt mondja mint te akkor elfogadom, max elgondolkodok rajta. Én csak kérdeztem valamit, de úgy látszik ideje elkodolkodnom érdemes e feljönni ide a forumra.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #595 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 19:15:24 »
Mester minden szavával egyetérteni!
A világosághoz vezető út sötét helyekkel van tele ifjú padawanom.  ;)
Értsél bakker!!
*khm* Hangnem. Nem ordítottam le a hajad,csak vélemény nyilvánítottam.Ahogy a fórumokon szokás.
Ahhoz képest hogy nem értesz a képregénykiadáshoz nagyon okosnak hiszed magad mero!!
Egen ezt már sokan mondták,szerintem talgaby tőkeletesen egyetért veled.
De mindegy
Én nem úgy látom ha így felháborodsz rajta.
látom te csak a dühödet akarod itt kiverni mint egy veszett kutya, talán máshol kéne nem rajtam!!
Nem hiszem hogy elnézést kéne kérnem,de megteszem. Bocsánat ha erőszakosnak tűntem,de mint említettem ez itt egy fórum,szabad véleménynyilvánítással.
Igen, én sem értek a kiadáshoz, és ha majd Kaine ugyan azt mondja mint te akkor elfogadom, max elgondolkodok rajta.
Korántsem biztos hogy az Én véleményemen lesz. De mint lejjebb írtam:
Én tényleg nem akarok Kaine helyett reagálni.
úgy látszik ideje elkodolkodnom érdemes e feljönni ide a forumra.
Szíved joga.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 14. - 19:17:46 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

edinem

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 72
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #596 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 20:06:25 »
Mero:az én véleményem meg az,hogy úgy jöttél fel a forumra mintha te sz*rtad volna a spanyolviaszt.
Ez az én véleményem :de mint említetted ez itt egy fórum,szabad véleménynyilvánítással
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 14. - 22:36:09 írta kaine »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #597 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 20:11:50 »
Mero:az én véleményem meg az,hogy úgy jöttél fel a forumra mintha te szartad volna a spanyolviaszt.
Egen,ezt is sokan mondták már.
Ez az én véleményem :de mint említetted ez itt egy fórum,szabad véleménynyilvánítással
Így van.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #598 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 20:22:54 »
Köszönöm kaine! 

:kingpin: :kingpin2: :blackcat: :poklog:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Cirus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #599 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 21:08:14 »
Ma nekem is meghozta a postás. Egyszerűen csúcs a minőség. Csak így tovább!!  :kingpin: