Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673760 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

lgoutpeti

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #600 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 21:41:04 »
Nagyon baba lett az űj klasszik pók,köszi szépen!
Ne hagyjon el a pókerő soha Tomi!
 :spidey:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #601 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 22:09:10 »
Kicsit fura, hogy a Marvel+ és a HP mehet újságosnál, de a PPP nem. Szerintem nem lenne veszteséges, és mehetne kéthavonta. De már mondtad korábban, hogy tuti bukta lenne ha ott jelenne meg, csak azt nem értem miért, na mindegy.
Na de ha már mondtam, akkor sem hiszed el nekem? Sosem tudtam mit kezdeni azzal, amikor valaki azt írja, hogy valami "biztosan menne". Nekem most már van sokéves tapasztalatom a témában, és még én sem tudhatom biztosan, hogy mi fog menni, és mi nem. De hidd el, hogy jobb rálátásom van a dolgokra, mint neked, és tudom, hogy mit csinálok. Mero  nem a levegőbe beszélt, hanem egyszerűen összerakta, amiket eddig mondtam, és leszűrte a tanulságot.
Na igen,de látod még a 300 előfizetőt sem tudta összeszedni.

Ez - többek között - bizonyítja, hogy ebben az esetben is jól döntöttem, hogy így adtam ki.


Én is megkaptam végre a két Pókembert, egyszerűen eszméletlen jók, csak gratulálni tudok mindenkinek aki részt vett ezek létrehozásában. Már most várom a folytatásokat!  :kingpin:
Vicces, mert a HP-re még két hónapot kell várnod, a PPP-re ugyan nem, de abban meg másik, különálló történet jön, nem KÖZVETLEN folytatás. :)

Karako

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 65
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #602 Dátum: 2012. Augusztus 14. - 23:17:41 »
Idézet
Vicces, mert a HP-re még két hónapot kell várnod, a PPP-re ugyan nem, de abban meg másik, különálló történet jön, nem KÖZVETLEN folytatás.
Tisztában vagyok vele, hogy még sokat kell várnom, illetve a kövezkező PPP sejtettem, hogy nem közvetlen folytatás lesz, de én úgy értettem a folytatást, hogy várom a hasonlóan jó minőségű füzeteket és történeteket, de igazad van, valóban rosszul fogalmaztam... sajnos a fáradt ember már csak hibázik, ettől függetlenül izgatottan várom minden további Marvel kiadványotokat!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 14. - 23:51:41 írta Karako »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #603 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 09:40:39 »
Azt már jelzi valaki pókösztöne, hogy kb. mikor kapjuk meg a képregénytartókat?  :spidey: Tényleg, kaine, nem áll szándékodban esetleg a HP-hez is készíttetni tartókat? Bevallom, úgy 2-3éve valami netes helyről vásároltam 20 képregénytartót, de lassan nem marad üres (3-4 db van talán). És mivel régebbi-külföldi képregényeket (S, B, S-M...) sikerül beszereznem, kifogyok a tartókból. Jah + kérdés: képregény tartó fóliát honnan lehetne beszerezni itthon? Jó lenne a Klasszikokat legalább fóliázni. Holdfényeseknek jó ideje nincs, és máshol se találok....

Cirus

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #604 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 09:57:09 »
Én magamnak fóliát meg boardot eabyről szoktam rendelni, bár ennél biztos van olcsóbb is. Itthon még a Comicsinvestet tudom, legalább is máskor a honlapjukon láttam.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #605 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 10:09:53 »
Jah, eBay drága. Comicsinvest-en is néztem. Ott is "készlethiány" van. Hmmm, mostanában mindenki fóliát vesz? Jelez a pókösztönöm!  :spidey:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #606 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 10:59:03 »
Hmm, a képregény úgy látom egyre inkább kiváltság lesz, és ebből a vidék ki fog maradni! Az online rendelhető, és csak ott kapható képregényeknek már csak ez a hátránya. Fura, hogy amíg nem érzi az ember magát szarul anyagilag fel sem veszi mindezt, csak amikor már nem hogy előfizetni, de megrendelni se tud semmit. Az újságosnál még be-be tudja szerezni az ember amit tud, elfogadható áron. ( :( Várok, aztán meglátom mi lesz, elő tudok-e fizetni rá, vagy sem, külön-külön megrendelni a számokat meg igencsak költséges lesz, de meglátjuk.)  Pókmániás vagyok, és keményen hazavág a mostani anyagi helyzetem, idegesít, ha valakit megbántottam akkor elnézést kérek itt a fórumon! Nem vagyok érintett a képregény kiadásban, csak egy egyszerű, vidéki pasas vagyok aki 1989 óta gyűjtötte a képregényeket. Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok Budapesti, csak elsétálnék egy börzére vagy bármi és már a kezemben is lenne, de hát már megtanulhattam volna hogy Magyarország nem létezik Pesten kívül. Ismétlem nem akarok ezzel senkit megbántani, remélem ez csak az én problémám, és hogy rajtam kívül nincs még képregénygyűjtő ilyen helyzetben. Off vége.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #607 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 11:06:27 »
Tisztában vagyok vele, hogy még sokat kell várnom, illetve a kövezkező PPP sejtettem, hogy nem közvetlen folytatás lesz, de én úgy értettem a folytatást, hogy várom a hasonlóan jó minőségű füzeteket és történeteket
Ja, akkor én értettem félre, így már értem. :)
Azt már jelzi valaki pókösztöne, hogy kb. mikor kapjuk meg a képregénytartókat?
Még nem kezdtük el gyártani őket, a tervezés időszakát tapossuk, vagyis még néhány hónap biztosan lesz.
Idézet
Tényleg, kaine, nem áll szándékodban esetleg a HP-hez is készíttetni tartókat?
Eddig eszembe sem jutott, de majd meglátjuk, hogy ez milyen lesz.
Idézet
képregény tartó fóliát honnan lehetne beszerezni itthon?
A Trillianban van belőle.
külön-külön megrendelni a számokat meg igencsak költséges lesz
Lehet, hogy egyben megrendelve az egészet év végén nem lesz annyira vészes a postaköltség ára, nem tudom.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #608 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 11:36:13 »
Azt már jelzi valaki pókösztöne, hogy kb. mikor kapjuk meg a képregénytartókat?  :spidey: Tényleg, kaine, nem áll szándékodban esetleg a HP-hez is készíttetni tartókat? Bevallom, úgy 2-3éve valami netes helyről vásároltam 20 képregénytartót, de lassan nem marad üres (3-4 db van talán). És mivel régebbi-külföldi képregényeket (S, B, S-M...) sikerül beszereznem, kifogyok a tartókból. Jah + kérdés: képregény tartó fóliát honnan lehetne beszerezni itthon? Jó lenne a Klasszikokat legalább fóliázni. Holdfényeseknek jó ideje nincs, és máshol se találok....

én az http://www.omnibuscomics.com/ tól rendeltem. magyarok szal írhatsz nyugodtan nekik magyarul, ha kérdésed van. De nem olyan méretű a fólia mint amit a kingpin nyom képregény méretet.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #609 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 11:45:13 »
kaine, hudekira, köszi mindkettőtök válaszát. Mindkét helyen megnézem :-)

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #610 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:01:30 »
Hmm, a képregény úgy látom egyre inkább kiváltság lesz,
Szerintem nem.
és ebből a vidék ki fog maradni!
"Vidéken" élek és dolgozom, és nem így érzem. Pedig nem egy nagyvárosban élek, de mégis minden képregényt meg lehet és régebben is meg lehetett venni itt. (S,B,S-M..stb)
csak egy egyszerű, vidéki pasas vagyok aki 1989 óta gyűjtötte a képregényeket
Én is, sőt pár évvel idősebb is nálad. 1989 júniusa óta gyűjtöm őket, és azóta (a könyvek kivételével) mindent be lehet szerezni itt.
Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok Budapesti,
Én nem sajnálom, hogy nem vagyok az. (Bocs Bp-iek :) , de ez van)
de hát már megtanulhattam volna hogy Magyarország nem létezik Pesten kívül.
Pedig létezik :)
Ismétlem nem akarok ezzel senkit megbántani,
Engem nem bántottál meg, én is csak a saját véleményemet, és tapasztalataimat írtam ide.
Remélem legközelebb már kicsit vidámabban látod ezt a világot :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #611 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:09:13 »
Ebből csak az látszik, hogy nem vagyunk egy anyagi szinten! Igen, tudom, eddig én is be tudtam szerezi a neten amit akartam! De ez az én személyes gondom, és örülök neki hogy neked nincs ilyen, addig jó, míg az én esetem nem lesz általános tendencia!

Strong

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Hihetetlen Pékember
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #612 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:12:07 »
elnézést, offtopic, de ha már felmerült a tárolás kérdésköre: boardot árulnak vhol kishazánkban? (tasakból már betáraztam, de lecserélném a házi gyártású kartonokat...)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #613 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:16:48 »
slider78 a Trillianban tényleg van 2500ft egy csomag (100db) a Holdfényben 1200ft volt. A másik helyen még drágább , de az más minőség is.
A válaszaiddal meg egyetértek , én is vidéki vagyok és igen régóta gyűjtöm a képregényeket.

 
Ebből csak az látszik, hogy nem vagyunk egy anyagi szinten! Igen, tudom, eddig én is be tudtam szerezi a neten amit akartam! De ez az én személyes gondom, és örülök neki hogy neked nincs ilyen, addig jó, míg az én esetem nem lesz általános tendencia!

Szerencsés ember vagy , általában én többet akarok  beszerezni mint a keretem engedi. Amúgy szerintem mindent meg lehet oldani csak akarni kell.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #614 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:16:55 »
Sajnálom, ha nem tudod beszerezni őket, szomorú ha valakinek, egyéb okok miatt abba kell hagynia a  képregények gyűjtését. Remélem hamarosan változni fog a helyzeted. (de én sem vagyok Bruce Wayne)

elnézést, offtopic, de ha már felmerült a tárolás kérdésköre: boardot árulnak vhol kishazánkban? (tasakból már betáraztam, de lecserélném a házi gyártású kartonokat...)
Én régebben Intersparban vettem pár adagot, Pókember 3 film képekkel :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #615 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:23:19 »
slider78 a Trillianban tényleg van 2500ft egy csomag (100db) a Holdfényben 1200ft volt. A másik helyen még drágább , de az más minőség is.
A válaszaiddal meg egyetértek , én is vidéki vagyok és igen régóta gyűjtöm a képregényeket.

 
Ebből csak az látszik, hogy nem vagyunk egy anyagi szinten! Igen, tudom, eddig én is be tudtam szerezi a neten amit akartam! De ez az én személyes gondom, és örülök neki hogy neked nincs ilyen, addig jó, míg az én esetem nem lesz általános tendencia!

Szerencsés ember vagy , általában én többet akarok  beszerezni mint a keretem engedi. Amúgy szerintem mindent meg lehet oldani csak akarni kell.

Oké, szóval mutáns vagy, aki képes pénzt varázsolni?? Na akkor priviben kell folytatnunk ezt a beszélgetést lehet!! :D Néha dönteni kell mi a fontosabb, és nekem sajna most így jött össze, és én is remélem hogy javulni fog a helyzetem, na akkor aztán mindent be fogok pótolni!!! ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #616 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:30:12 »
Látod saját magad megválaszoltad , bepótolod . Én is ezt csinálom, mivel nagyon sok olyan képregény van amit szeretnék a gyűjteményembe.
Nem vagyok mutáns, sem varázsló csak valahogy így alakult.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #617 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 12:54:24 »
Elolvastam én is a PPP-t, nagyon jó és élményekkel teli volt a füzet, igazából az volt a legjobb benne, hogy nagyon sok minden történt, és nem olyan volt, hogy nagyon kevés történt volna benne, vagy éppen alig történt volna valami.
Azt nem szeretem, mert akkor a következőre kell várni, hátha abban már tényleg lesz valami, de ebben a füzetben ilyen nem volt, tényleg nagyon sok történt benne, a helyszínek is tökre pörgősen változtak, és igazából ez a stílus is bejön nekem, így elhatároztam, hogy a jövőben megpróbálom megvenni a régi sorozatot teljesen, mert ha mindegyik ilyen jó, meg rajzban is, akkor igazából nincs ellenemre, erre viszont komolyan be szeretnék ruházni, mert egyszerre többet szeretnék venni, na de mindegy, egyelőre a lényeg az, hogy nagyon jó volt, és csak így tovább, várom a következő részt.
SD. EJC.

hudekira

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #618 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 13:31:58 »
elnézést, offtopic, de ha már felmerült a tárolás kérdésköre: boardot árulnak vhol kishazánkban? (tasakból már betáraztam, de lecserélném a házi gyártású kartonokat...)

előbb írtam a borítóhoz de ezt is lehet kapni ott:
én az http://www.omnibuscomics.com/ tól rendeltem. magyarok szal írhatsz nyugodtan nekik magyarul, ha kérdésed van. De nem olyan méretű a fólia mint amit a kingpin nyom képregény méretet.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #619 Dátum: 2012. Augusztus 15. - 18:32:17 »
Azt kérdezném, hogy a Sors hálójában sztorikból fogtok kiadni?
Mert az klassz lenne :spidey:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."