Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673438 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #760 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 20:31:06 »


Én is nagyon örülnék neki mint már tudjátok Romita Sr. nálam a NO1 ;D ;D ;D
Persze nem hiszem, hogy ilyen Romita mániásokon (mint mi) kívül más megvenné :(
[/quote]

Nem vagyok Romita-mániákus,de megvenném.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #761 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 20:44:19 »
Vagyunk egypáran. :)
Ez a szám pl. annyira ikonikus, hogy szerintem egyszer ha lesz valaha ilyen kezdeményezése Tominak, ennek feltétlen ott kell legyen a Romitás kiadványban!

http://www.comicvine.com/the-amazing-spider-man-how-green-was-my-goblin/37-8729/

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #762 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:08:24 »
Egyértelmű, hogy ezzel kéne kezdeni, ha lesz majd ilyen.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #763 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:30:24 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #764 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:36:54 »
Hú, az új kicsit fura.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #765 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 21:50:49 »
Idézet
Nem merném én azt mondani, hogy Romita mániás. Szerintem az egyik legjobb Pókember az övé. Ez nem mánia, Romitát mindenkinek szeretnie kellene! ;)

Hát igen a mániás kissé kemény szó :D Azt inkább a manga fan nevezetű egyénekre használnám akik minden mangás eseményen jelmezbált rendeznek :stupid:

Mindegy én imádom Romita Sr.-t ;D :spidey:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 26. - 22:59:20 írta kaine »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #766 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 22:34:24 »
Hú, az új kicsit fura.

Peter-re piros mellényt raktak. :)
Ilyen változtatást megtehetnek? :headscratch:
Amúgy valahol már mintha mondtad volna, hogy direkt átszínezték a ruhákat, pl. citromsárga kabát helyet barna, ilyesmik.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #767 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 00:40:01 »
Hát igen a mániás kissé kemény szó :D Azt inkább a manga fan nevezetű egyénekre használnám akik minden mangás eseményen jelmezbált rendeznek :stupid:
Mert mondjuk egy amerikai Comic Conon nem öltöznek be az emberek... :roll: Azért vicces, hogy az egyik topicban pont most került szóba, hogy a képregényeseket kirekesztették/cikizték a suliban, és hogy ez mennyire rossz volt, de ehhez képest ők is ezt csinálják a mangásokkal. Way to go!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #768 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 08:53:29 »
Emlékszem, a régi sorozat 50. számában volt egy kétoldalas poszter tőle, az egyiken Hulkkal a másikon a Buldózerrel csatázott, a Hulkos megvan
Nem tudom, hogy neked milyen 50-es szám jutott anno, de én eddig csak olyannal találkoztam amiben olyan poszter volt aminek az egyik oldalán csak Pókember volt, a másikon meg Kapival volt együtt.

Úgy lenne jó, de nem kizárt, hogy 1-2 Meki is bejátszik majd előtte még.
Ajaj, őt nagyon nem szeressem.  :uhoh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #769 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 08:56:53 »
Akkoriban én kifejezetten gyűlöltem, de mára már elfogadom. Ha ma megjelenne valami tőle, az is inkább nosztalgia-faktorú lenne. Különben kikerülhetetlen, mert ott van az Infernóban és a Kozmikusban is. Viszont van egy 3 részes egészen jó kis sztori tőle az Inferno előtt, amikor Mary Jane-t elrabolják.


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #771 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 09:31:15 »
Et az eredeti, a korábbi felső link a felújított Marvel Masterworks változat. A harmadikat, a piros mellényest nem tudom, azt még nem láttam papíron. Valami legújabb lehet.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #772 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 09:51:50 »
Nem, a felső inkább Treasury vagy valami sima reprint. A Masterworksöket is újraszínezték, csak az eredetieknek megfelelően, viszont rikítóak a színeik a papírminőség miatt. Szkenben is látszik. Ám az tényleg biztos, hogy már egy restaurált reprint.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #773 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 14:23:32 »
Akkor lehet, hogy újra-újraszínezték.  :D Mert nekem első kiadású van belőle, és az kicsit más.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #774 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 15:19:33 »
Az igen, az nem digitális nyomdába ment. 2003-ban restaurálták az egész vonalat.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #775 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 15:59:18 »
Hát igen a mániás kissé kemény szó :D Azt inkább a manga fan nevezetű egyénekre használnám akik minden mangás eseményen jelmezbált rendeznek :stupid:
Mert mondjuk egy amerikai Comic Conon nem öltöznek be az emberek... :roll: Azért vicces, hogy az egyik topicban pont most került szóba, hogy a képregényeseket kirekesztették/cikizték a suliban, és hogy ez mennyire rossz volt, de ehhez képest ők is ezt csinálják a mangásokkal. Way to go!

Értem, hogy mire gondolsz, de ha plyan osztályba járnál mint én és minden 3 lány mangamániás lenne az évfolyamon... :uhoh:
És a poén az egészben, hogy én a Radnótiba járok ;D ;D és ez ott van :D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #776 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 17:14:13 »
Az igen, az nem digitális nyomdába ment. 2003-ban restaurálták az egész vonalat.

Ezek szerint a Ditko féle is bele került ebbe? Csak a Pókemberrel csinálták ezt meg? Angyalokkal esetleg?
Emlékszem, a régi sorozat 50. számában volt egy kétoldalas poszter tőle, az egyiken Hulkkal a másikon a Buldózerrel csatázott, a Hulkos megvan
Nem tudom, hogy neked milyen 50-es szám jutott anno, de én eddig csak olyannal találkoztam amiben olyan poszter volt aminek az egyik oldalán csak Pókember volt, a másikon meg Kapival volt együtt.

Kaine légyszi segíts, tudom hogy volt ilyen mert otthon megvan, úgy rémlik két poszer is volt abban a számban! ;)

Úgy lenne jó, de nem kizárt, hogy 1-2 Meki is bejátszik majd előtte még.
Ajaj, őt nagyon nem szeressem.  :uhoh:

Pedig az 1990-ben indított, önálló Pókember sorozatában elégé tűrhető, mármint saját stílusához képest, és a Spawn-ban is oda tette magát! :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 27. - 17:16:28 írta balogh44 »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #777 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 17:20:29 »
Sepi, ez volt az, és még magyarra is voltak fordítva a szövegbuborékok rajta!

http://www.bidrevolution.com/shop/item.aspx?itemid=3160
Rémlik valakinek? :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #778 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 18:46:59 »
Sepi, ez volt az, és még magyarra is voltak fordítva a szövegbuborékok rajta!

http://www.bidrevolution.com/shop/item.aspx?itemid=3160
Rémlik valakinek? :)
Én elhiszem neked, hogy valamelyikben benne volt, de biztos nem az 50-es számban, erre megesküszöm. Lehet, hogy valamelyik későbbiben benne volt, sok számot akkoriban kihagytam, és az utólag beszerzett példányokból már hiányoztak a poszterek.

Pedig az 1990-ben indított, önálló Pókember sorozatában elégé tűrhető, mármint saját stílusához képest, és a Spawn-ban is oda tette magát! :)
Ízlések és pofonok. McFairlane is tipikusan egy olyan rajzoló, aki megosztja a közönséget. Van aki imádja, van aki utálja. Romita Jr-hez lehetne hasonlítani. Én a Pókemberes munkáit utáltam (akárcsak a Hulkos rajzait). A Spawnhoz elment, mert az egy más világ volt, ahhoz a stílushoz illett a rajza, meg ott nem volt mihez viszonyítani, míg Pókember esetében előtte láttam sokkal jobb rajzokat, és nagyon nem tetszett, hogy az általam kedvelt karakterek olyan nyomorékul néznek ki az ő rajzolásában.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #779 Dátum: 2012. Szeptember 27. - 19:10:08 »
Az 50.-ben is Meki rajzok voltak, de nem ezek. Az egyik a Torment 1. borítója, a másik meg egy hálóhintás kép, úgyhogy mindketten rosszul emlékeztetek (épp most vettem le egy olyan 50. számot a polcomról, amiben még ott vannak a poszterek).