Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 674064 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1000 Dátum: 2012. December 12. - 15:45:28 »
Még van néhány, bár remélem, hogy a Hungarocomixon elfogy mind a 4 nap alatt, és akkor a jövő évieket tiszta lappal indíthatom.
Tényleg megjelent abban az albumban, nekem is megvan. :)

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1001 Dátum: 2012. December 12. - 15:52:42 »
Kíváncsi leszek, jövőre milyen horror áron kerül fel az aukciós oldalakra ;)
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1002 Dátum: 2012. December 12. - 16:15:47 »
Nem hinném, hogy lesz ilyen, de elképzelhető.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1003 Dátum: 2012. December 12. - 16:44:43 »
Síneken, meg Kórházban lévő harc? Nem rossz.   :) A 6-ról direkt nem tettél fel képeket? Meglepi lesz?
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1004 Dátum: 2012. December 12. - 16:45:09 »
Vagy 2 hete tettem fel.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1005 Dátum: 2012. December 12. - 19:32:40 »
A PPP 5-ben az a Vermines Marvel Team- Up utalás, azt jelenti, hogy az is megjelenik?  ;)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1006 Dátum: 2012. December 12. - 19:36:15 »
Vagy 2 hete tettem fel.

Jogos, igen látom. :)
SD. EJC.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1007 Dátum: 2012. December 12. - 20:05:45 »
Egy újabb, német gyöngyszem:



Érdekes, hogy össze tudták montírozni a különböző számok borítóit, és hogy ezt akkor még engedték! :) Ez a sztori, amúgy a nálunk is futott Bandaháború-hoz csatlakozik, és remélem nálunk is lesz! ;)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1008 Dátum: 2012. December 12. - 20:46:11 »
A PPP 5-ben az a Vermines Marvel Team- Up utalás, azt jelenti, hogy az is megjelenik?  ;)
Azt próbáltam poénra venni, úgy írni, ahogy a CSP elején volt - főleg az 1. számban, amikor mindenre azt írták, hogy "Ezekre is visszatérünk később".  :D De valóban, azt a részt biztosan ki fogom adni.
Érdekes, hogy össze tudták montírozni a különböző számok borítóit, és hogy ezt akkor még engedték! :)
A németeknek valahogy mindent megengedtek annak idején. Persze ők adták ki a legtöbb Marvelt és a legjobb minőségben.
Idézet
Ez a sztori, amúgy a nálunk is futott Bandaháború-hoz csatlakozik, és remélem nálunk is lesz! ;)
Ez nem a Bandaháború, hanem Ned Leeds halála, Vészmanó-léte utáni magyarázat. És éppen azért nem lesz, mert később ugye visszacsinálták, hogy mégsem ő volt az eredeti Vészmanó.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1009 Dátum: 2012. December 12. - 20:50:30 »
A PPP 5-ben az a Vermines Marvel Team- Up utalás, azt jelenti, hogy az is megjelenik?  ;)
Azt próbáltam poénra venni, úgy írni, ahogy a CSP elején volt - főleg az 1. számban, amikor mindenre azt írták, hogy "Ezekre is visszatérünk később".  :D

Ez jó!  ;D

A PPP 5-ben az a Vermines Marvel Team- Up utalás, azt jelenti, hogy az is megjelenik?  ;)
De valóban, azt a részt biztosan ki fogom adni.

De ez még jobb!  :oh:  :hehe:



" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1010 Dátum: 2012. December 12. - 21:07:39 »
Nekem nem jött meg az új szám... :nemtudom:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1011 Dátum: 2012. December 12. - 21:21:48 »
A PPP 5-ben az a Vermines Marvel Team- Up utalás, azt jelenti, hogy az is megjelenik?  ;)
Azt próbáltam poénra venni, úgy írni, ahogy a CSP elején volt - főleg az 1. számban, amikor mindenre azt írták, hogy "Ezekre is visszatérünk később".  :D De valóban, azt a részt biztosan ki fogom adni.
Érdekes, hogy össze tudták montírozni a különböző számok borítóit, és hogy ezt akkor még engedték! :)
A németeknek valahogy mindent megengedtek annak idején. Persze ők adták ki a legtöbb Marvelt és a legjobb minőségben.
Idézet
Ez a sztori, amúgy a nálunk is futott Bandaháború-hoz csatlakozik, és remélem nálunk is lesz! ;)
Ez nem a Bandaháború, hanem Ned Leeds halála, Vészmanó-léte utáni magyarázat. És éppen azért nem lesz, mert később ugye visszacsinálták, hogy mégsem ő volt az eredeti Vészmanó.

Tudom, csak valahogy a Bandaháború, és Ned Leeds halála mindig egyben volt nekem, hiszen egyik előzménye, felvezetője volt a Leeds ügynek, és a magyar kiadás is egymás után adta le!
Sajnálom hogy kimarad, de remélem a Vészmanó Él c. eposz akkor meg tud jelenni, és tiszta vizet öntsz Vészmanó ügyben! :)
Na, nekem van egy olyanom hogy Den fantastiske Spindel Mannen Superseriepocket 10., és ennek az első történetében Amerika Kapitánnyal közösen győzik le Vermint. Nem ez lenne véletlenül az a bizonyos Marvel-Team Up sztori? :D

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1012 Dátum: 2012. December 12. - 21:22:57 »
Nekem is megjött, már el is olvastam! :) Nagy szükségem volt rá, mert igen trágya napom volt, de mikor megláttam a Kingpin borítékot az asztalon... Megjegyzem, stílusosan a már felállított a kácsonyfa alá került.  :smxmasdance: :smxm2: :smmx: :smsl:

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1013 Dátum: 2012. December 12. - 21:24:36 »
Jövőre is tervezel külön kötetben kiadni valami jobb klasszikus Pókember sztorit?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1014 Dátum: 2012. December 12. - 21:49:31 »
Már várom a Hungarot :brow:
Szombaton megyünk SD. EJC.-vel készülj Tomi mert a tervek szerint kifosztunk ;D :kingpin: :spidey:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1015 Dátum: 2012. December 12. - 22:08:38 »
Sajnálom hogy kimarad, de remélem a Vészmanó Él c. eposz akkor meg tud jelenni, és tiszta vizet öntsz Vészmanó ügyben! :)
Igen, az kihagyhatatlan lesz ezek után.
Idézet
Na, nekem van egy olyanom hogy Den fantastiske Spindel Mannen Superseriepocket 10., és ennek az első történetében Amerika Kapitánnyal közösen győzik le Vermint. Nem ez lenne véletlenül az a bizonyos Marvel-Team Up sztori? :D
Heh, én is abban a zsebkönyvben láttam legelőször ezt a sztorit, és nekem is svédül volt meg. :) Igen, az lesz az. Arra utal Kraven az Utolsó Vadászatban, amikor azt mondja, hogy jobb Pókember volt, hiszen le tudta győzni egyedül Vermint, amikor Pókembernek csak a Kapival együtt sikerült.
Nekem is megjött, már el is olvastam! :) Nagy szükségem volt rá, mert igen trágya napom volt, de mikor megláttam a Kingpin borítékot az asztalon...
Boldog Karácsonyt!  :D
Jövőre is tervezel külön kötetben kiadni valami jobb klasszikus Pókember sztorit?
Nem, a klasszikus Pókok mostantól maradnak a PPP-ben, ezért lesz 72 oldalas. A kötetek terén átadják helyüket a Marvel Univerzum egyéb rejtett kincseinek. :)
Szombaton megyünk SD. EJC.-vel készülj Tomi mert a tervek szerint kifosztunk ;D :kingpin: :spidey:
Hajrá!  :D

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1016 Dátum: 2012. December 12. - 22:18:46 »
Hát a szombat érdekes lesz mivel nekünk suli van :( ... de csak 12:00-ig utána megyünk és lehet, hogy veszek még egy díszdobozt (karácsonyra haveromnak, mivel ő nem tud jönni jó lesz ;) )

Tényleg dobozok még vannak?
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1017 Dátum: 2012. December 12. - 22:23:46 »
Az még van vagy 100.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1018 Dátum: 2012. December 12. - 22:45:07 »
Ennek örülök ;D :smxmas1:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1019 Dátum: 2012. December 13. - 09:40:37 »
Nekem se érkeztek meg. Remélem ma mire hazamegyek már ott lesznek a postaládámban. Majd elfekszem a kényelmes ágyamon, elindítom valamelyik Spider-man film soundtrack albumát a hi-fin (mind megvan eredetiben), és tökéletes relax állapotban elolvasom (átélem, élvezem) mind a 3 újságot. Telefon lenémít, ajtó bezár. Külvilág totális kizárás!  ;D ;D ;D ;D ;D