Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673760 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

riley25

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 58
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2860 Dátum: 2014. November 19. - 19:02:50 »
Hát én még mindig nem kaptam meg, se a PPP-t se a Marvel+-t :(

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2861 Dátum: 2014. November 22. - 15:22:56 »
Én is elolvastam a különszámot és azt kell mondjam el vagyok ájulva. A Kingpin eddig legjobb és legigényesebb kiadványa a különszám és sajnálom hogy csak jövőre folytatódik. Végre kezembentarthatok egy olyan kiadványt amiben JR.SR. csodaszép rajzai néznek vissza rám, Stan párbeszédei pedig nagyon ütnek, az öreg nagyon jól értett hozzájuk és a váltásokat is nagyon jól időzíti. Érdekes, mert számomra fejlődés mutatkozik Stan írói tudását illetően. Ugyanis az ASM első 10 számát olvasva a stílusa számomra inkább fárasztó volt mint élvezetes és a történetvezetést is néhol vontatottnak találtam, de ekkora már azt kell mondjam nagyon magára talált és elvezet volt olvasni a klasszikus sztorikat (JJJ mintha a vászonról mászott volna le), csak azt sajnálom hogy vége lett, jó volt látni a kezdő Pókember és Peter Parker szárnypróbálgatásait a lányoknál, a legnagyobb baj a kiadvánnyal, hogy a következő csak egy év múlva jön. Tomi örök hála ezért a kiadványért és  :kingpin: forever!

Végezetül a kedvenc poénjaim:

-NEM! Parker nincs itt! Mi vagyok én talált tárgyak osztálya?!
-Biztos dísztárcsát lop valahol! Üresfejű tinédzserek, egyformák mind!
-Diktálok egy cikket arról milyen semmire kellőek a mai fiatalok. Aztán írok egyet az idősebb generációról is...hogy rohadjon meg mindenki!
-Mi motort akarsz venni és engem akarsz kezesnek? Rossz számot hívtál kölyök, próbáld a Mikulást!
 :lol: :lol: :lol:
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2862 Dátum: 2014. November 23. - 11:27:06 »
Elolvastam a PP különszámot, és tetszett. Csak pozitív dolgokat tudnék mondani róla. Tényleg brutál szépek a színek!
Amúgy ha a Rinón az szuper vastag áthatolhatatlan bőr, akkor hogy intézi a WC-n kis és nagy dolgait? ;)

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2863 Dátum: 2014. November 23. - 12:42:18 »
Nem fordult még elő, de mind a PPP különszám és a Marvel+ jobb felső lapjai meg vannak gyűrődve, szamárfüles lett.

A PPP-vel sajnos én is így jártam, pedig nálam se volt még eddig ilyen probléma, de ez a mostani középen eléggé meg volt gyűrve. Nem tudom, hogy a kedves posta milyen körülmények között szállítja/tárolja ezeket a képregényeket....(talán jobb is ha nem tudom.)

Csak azt sajnálom, hogy pont az általam legjobban várt kiadványt gyűrték így meg. De szerencsére sikerült kilapogatnom annyira, hogy már egész tűrhetően néz ki. A Magyar (Csiga) Posta tényleg egy katasztrófa, őrület, hogy mennyi idő kell, míg ideér egy csomag.

Na de nem szeretnék túl nagy teret adni a negatívumoknak, mikor itt van nekünk ez a gyönyörűséges Lee-Romita különszám. Nagy álmom vált valóra azzal, hogy a PPP-n belül egy külön sorozat (ráadásul ilyen vastag) indult útjára ennek a fantasztikus korszaknak a bemutatására.

Egyszerűen imádnivaló ez az éra, annyira tökéletes és letisztult volt ekkor minden, a történet, Romita bácsi szenzációs rajzai....hibátlan, úgy ahogy van. Jameson pedig imádnivalóan nagy görény volt....  ;D ... ilyennek szerettem meg anno.  ;D

Öröm volt olvasni/nézegetni minden lapját, köszönet érte!  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 23. - 12:45:35 írta jukjuk »

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2864 Dátum: 2014. November 23. - 12:56:39 »
Elolvastam a PP különszámot, és tetszett. Csak pozitív dolgokat tudnék mondani róla. Tényleg brutál szépek a színek!
Amúgy ha a Rinón az szuper vastag áthatolhatatlan bőr, akkor hogy intézi a WC-n kis és nagy dolgait? ;)

És Fenegyerek honnan tudja WC-zés után,hogy végzett a törléssel?  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2865 Dátum: 2014. November 23. - 13:02:20 »
Amúgy ha a Rinón az szuper vastag áthatolhatatlan bőr, akkor hogy intézi a WC-n kis és nagy dolgait? ;)
Hát neked sem a bőrödön ÁT megy ki a cucc, nem? :)
És Fenegyerek honnan tudja WC-zés után,hogy végzett a törléssel?  ;D
Ezt tudom: meglobogtatja a papírt, és az ultraéles hallásával hallja, hogy üres-e, vagy van rajta valami.
A Magyar (Csiga) Posta tényleg egy katasztrófa, őrület, hogy mennyi idő kell, míg ideér egy csomag.
Jövőre begyorsítjuk őket!

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2866 Dátum: 2014. November 23. - 13:29:23 »
Amúgy ha a Rinón az szuper vastag áthatolhatatlan bőr, akkor hogy intézi a WC-n kis és nagy dolgait? ;)
Hát neked sem a bőrödön ÁT megy ki a cucc, nem? :)
Valóban nem, de nézd meg jobban a Rinó rajzait. Nincs semmi a hátsóján ami ezt a célt szolgálná :) olyan mintha egy kezes lábas anorákban lenne. :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2867 Dátum: 2014. November 23. - 13:39:38 »
Amúgy az másnak is feltűnt,hogy képregényekben szinte sose megy WC-re senki?Mint a legtöbb hollywood-i filmben.
Mennyivel hitelesebb lett volna,ha John McClane a Die Hard 3-ban párszor bokor után nézett volna akció közben.  ;D
Legalábbis én ha másnapos voltam anno,gyakran szólított a természet.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2868 Dátum: 2014. November 23. - 14:33:30 »
És Fenegyerek honnan tudja WC-zés után,hogy végzett a törléssel?  ;D
Ezt legközelebb, ha egy vak ember utazik a buszon, kérdezd meg tőle, nagy sikered lenne vele, és utána nekünk is elújságolhatod.  :lol:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2869 Dátum: 2014. November 23. - 14:39:11 »
És Fenegyerek honnan tudja WC-zés után,hogy végzett a törléssel?  ;D
Ezt legközelebb, ha egy vak ember utazik a buszon, kérdezd meg tőle, nagy sikered lenne vele, és utána nekünk is elújságolhatod.  :lol:

Bringázz a munkába aktivista vagyok.Sose veszek igénybe tömegközlekedést.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2870 Dátum: 2014. November 23. - 14:41:50 »
Akkor rám hárul ez a nemes feladat, gondolom vak biciklis nincs túl sok. :hehe:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2871 Dátum: 2014. November 23. - 14:43:14 »
Legalább annyi,mint siket zongorahangoló.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2872 Dátum: 2014. November 23. - 19:26:33 »
Amúgy az másnak is feltűnt,hogy képregényekben szinte sose megy WC-re senki?

Ez nem igaz. Nézd csak meg Jamesont az első képen:



Tutira vizel.  :twisted:  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2873 Dátum: 2014. November 23. - 20:03:07 »
Valóban nem, de nézd meg jobban a Rinó rajzait. Nincs semmi a hátsóján ami ezt a célt szolgálná :) olyan mintha egy kezes lábas anorákban lenne. :)
De olvasd el, hogy a bőrét keményítették meg, vagyis nem ráhúztak valamit.
Amúgy az másnak is feltűnt,hogy képregényekben szinte sose megy WC-re senki?Mint a legtöbb hollywood-i filmben.
Mert alighanem nem arra kíváncsiak a nézők/olvasók. Különben Halálos Fegyver.  ;D

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2874 Dátum: 2014. November 24. - 06:30:13 »
Valóban nem, de nézd meg jobban a Rinó rajzait. Nincs semmi a hátsóján ami ezt a célt szolgálná :) olyan mintha egy kezes lábas anorákban lenne. :)
De olvasd el, hogy a bőrét keményítették meg, vagyis nem ráhúztak valamit.
Amúgy az másnak is feltűnt,hogy képregényekben szinte sose megy WC-re senki?Mint a legtöbb hollywood-i filmben.
Mert alighanem nem arra kíváncsiak a nézők/olvasók. Különben Halálos Fegyver.  ;D

Na igen!Az majdnem Halálos kulázás lett.  ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2875 Dátum: 2014. November 24. - 13:30:56 »
Na, azért Peter már többször is beosont mosdóhelyiségekbe, talán pár átöltözés között megoldotta a kis problémáját is.  :hehe:
Ráadásul a Túlontúli-nak is ő magyarázta el mi mire való:


 ;D

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2876 Dátum: 2014. November 24. - 17:03:45 »
Húúúú.....erre már nem is emlékeztem.De most már beugrott!  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2877 Dátum: 2014. November 26. - 18:11:59 »
Ez a PPP 2. évadban jelent meg magyarul, jól emlékszek?

A 3. évadról majd év vége fele dobok véleményt, amint beszereztem egyben Tomitól. Durva amúgy, hogy az előző évadokból már csak a 2. évad utsó része rendelhető.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2878 Dátum: 2014. November 26. - 18:14:59 »
Ez a PPP 2. évadban jelent meg magyarul, jól emlékszek?

A 3. évadról majd év vége fele dobok véleményt, amint beszereztem egyben Tomitól. Durva amúgy, hogy az előző évadokból már csak a 2. évad utsó része rendelhető.

Mert viszik,mint a cukrot!  :D
Szerencsére van igény a minőségi,klasszikus cuccokra.
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 26. - 19:02:05 írta Rockatansky »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2879 Dátum: 2014. November 26. - 18:22:12 »
Plusz jóval korlátozottabb a mennyiség, mint a Hihipók, Marvel + kombó.