Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 674077 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2960 Dátum: 2015. Január 21. - 17:54:05 »
Voltaképpen ez még nem jutott eszembe. Éves, egyszerre kiküldés esetén szerintem nincs akadálya, hogy hozzácsapjuk, ott a postaköltség már állandó.

Kevin: azt hiszem, az viszont nehezen. Ha lesz is igény rá, ha kapnánk is engedélyt, ha minden más is passzolna ehhez, ez akkor is hónapok (évek?) kérdése, addig biztosan nem tudnánk rendeléseket félretenni. Főleg, hogy ha eljutnánk egyszer a PPP 6-ig újrakiadásban, azt vélhetően megcsinálnánk jobb minőségben, ami szintén plusz 2 hónap.

M11/15-19

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 9
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2961 Dátum: 2015. Január 21. - 19:58:03 »
Ideális helyzet, akkor lehetne egyben a Child Within + Lee/Romita 2 + PPP1, anélkül, hogy rongálná a Posta.  :)
Holnap küldök is mailt szerintem. (Ma már nem, mert indulok melóba.)


kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2962 Dátum: 2015. Január 21. - 20:26:48 »
Voltaképpen ez még nem jutott eszembe. Éves, egyszerre kiküldés esetén szerintem nincs akadálya, hogy hozzácsapjuk, ott a postaköltség már állandó.

Kevin: azt hiszem, az viszont nehezen. Ha lesz is igény rá, ha kapnánk is engedélyt, ha minden más is passzolna ehhez, ez akkor is hónapok (évek?) kérdése, addig biztosan nem tudnánk rendeléseket félretenni. Főleg, hogy ha eljutnánk egyszer a PPP 6-ig újrakiadásban, azt vélhetően megcsinálnánk jobb minőségben, ami szintén plusz 2 hónap.

Értem. Viszont most olvasom, hogy éves egyszerre kiküldés is van PPP előfizetésre? Ez azt jelenti, hogy előfizet valaki előre és év végén egybe kapja meg az összes számot? Mert akkor lehet előfizetnék a PPP-re és akkor ahhoz hozzácsapnám a PPP #1-t és a különszámot :). Persze ha még elő lehet fizetni és nem maradtam le róla :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2963 Dátum: 2015. Január 21. - 21:18:41 »
Van ilyen opció, igen. Mivel megszűnt a postaköltség nélküli összecsomagolás más előfizetett lappal, ezt találtam ki, hogy cserébe őrzöm a kiadványokat év végéig, így kevesebb a postaköltsége.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2964 Dátum: 2015. Január 22. - 09:19:47 »
Van ilyen opció, igen. Mivel megszűnt a postaköltség nélküli összecsomagolás más előfizetett lappal, ezt találtam ki, hogy cserébe őrzöm a kiadványokat év végéig, így kevesebb a postaköltsége.

Ez remek hír. Akkor el is küldtem e levelet, hogy előfizetnék. :)

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2965 Dátum: 2015. Január 22. - 17:56:56 »
Vagy hálás, mert több munkát kapnak tőlünk. :)

:)
Egyébként nekem is megjött, de a postás nem dobta a ládába, csak az értesítőt. Majd holnap megyek be érte. Már várom. :)

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2966 Dátum: 2015. Január 22. - 18:43:53 »
Nagyon jól mutat ez az újranyomás. Beleszerelmesedtem. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2967 Dátum: 2015. Január 22. - 19:11:32 »
Valakinek nincs egy fotója egymás mellett a kettőről ? Nekem csak az első kiadás van meg .... Egyenlőre. Ha 2 első kiadást teszek egymás mellé az nem ugyanaz.   :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 22. - 19:13:21 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2968 Dátum: 2015. Január 22. - 19:56:15 »



Jobb oldali az újranyomott.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2969 Dátum: 2015. Január 22. - 19:59:09 »
Nem is lett komoly eltérés a két kiadvány színei között. Nagyon frankó munkát végzett a nyomda.  :o
Legközelebb ha találkozok velük, meg is dicsérem őket.  :hehe:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2970 Dátum: 2015. Január 22. - 20:37:57 »
Tényleg alig van különbség. Köszi a képet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2971 Dátum: 2015. Január 22. - 21:47:47 »
Ma én is kézbe vettem a Drágát! :D :D Elismerésem az agyon szapult postának,tegnap lett feladva és mára már itt van! Szép munka!
Nagyon boldog lettem  ettől az újrakiadástól. Nekem nem volt meg az első kiadás,úgyhogy nem kell milliókat adnom érte aukciós oldalakon. Király!
Köszönöm  :kingpin: Köszönöm Tomi!  ;D

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2972 Dátum: 2015. Január 23. - 13:05:31 »
Képen kevésbé látszik. Én is lőttem pár képet, de nem adta vissza. Viszont, ha a kezedbe veszed és lapozgatod, elég csak a borítók között különbséget megnézni. Szerintem ég és föld.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2973 Dátum: 2015. Január 23. - 14:37:02 »
És amúgy melyik kiadás javára?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2974 Dátum: 2015. Január 23. - 16:01:54 »
Egyedül a borító más. Az újon van egy fényes fólia, mint pld. a HP-n.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2975 Dátum: 2015. Február 04. - 15:20:48 »
Tudom, hogy jópár évre előre megvan, mit terveztek kiadni, de igazából nem vagyok képben, hogy egy bizonyos általam várt történet vajon része-e mondjuk a klónsztorinak. Szóval: tervbe van véve az a talán négy vagy hat részes sztori, amiben a Vészmanó legyőzi a Démanót? (Most utánanéztem: Beware the rage of desperate man és négy részes - Spider-Man 46-49.)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2976 Dátum: 2015. Február 04. - 18:26:38 »
Igen, tervben van, és az még nem része a Klónsztorinak - közvetlenül előtte történik. 4 részes. Valójában 3, a negyedik már csak a Vészmanóról szól.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2977 Dátum: 2015. Február 05. - 08:54:05 »
Nincs is több kérdésem!  :kingpin:

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2978 Dátum: 2015. Február 08. - 18:17:40 »
Helló Kaine!
Lenne néhány kérdésem. A PP.10. számána 43. és 44. oldala között (spec 115) kihagytatok egy oldalt, vagy a történet eredetileg is ilyen? nekem valahogy olyan fura ez a jelenet. Hirtelen Pókember beugrik az ablakon, Joy Mercado-n kívül látszólag meg se lepődik senki, utána a következő oldalon Pókember meg se mukkan, de aztán arra gondol, hogy Alex apja ősembernek nevezte. De mikor nevezte annak? Bocs ha szőrszálhasogatásnak tűnik, csak valahogy nem áll össze, és eddig
(őszinte örömömre) oldalkihagyás nélkül adtok ki minden számot.

Másik, hogy a régi Csod. Pókember sorozatból annak idején kihagyott, vagy panelhiányos oldalakat, esetleg nem tudnátok kiadni, vagy valamilyen formában,(akár itt a fórumban) magyarul is hozzáférhetővé tenni? (a kihagyott buborék-tartalmak szuper volt, és szerintem sokan örülnének egy ilyennek is.

Tervezed e kiadni az Életlopást (Amazing 386-388)? Tudom hogy a 3. része nagy részt megjelent anno, de jó lenne hiánytalanul az első kettő résszel együtt is elolvasni. Ugyanez lenne a kérdésem az Amazing 376-377, Cardiac-os részeire?

Előre is köszi a válaszokat, és az új számokat, amik szintén királyak lettek!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #2979 Dátum: 2015. Február 08. - 22:35:53 »
A PP.10. számána 43. és 44. oldala között (spec 115) kihagytatok egy oldalt, vagy a történet eredetileg is ilyen? nekem valahogy olyan fura ez a jelenet. Hirtelen Pókember beugrik az ablakon, Joy Mercado-n kívül látszólag meg se lepődik senki, utána a következő oldalon Pókember meg se mukkan, de aztán arra gondol, hogy Alex apja ősembernek nevezte. De mikor nevezte annak? Bocs ha szőrszálhasogatásnak tűnik, csak valahogy nem áll össze, és eddig
(őszinte örömömre) oldalkihagyás nélkül adtok ki minden számot.
A Kingpin kiadó képregényeiből eddig még egyetlen oldalt sem hagytunk ki. Ebben sem, ez tényleg ilyen volt.
Idézet
Másik, hogy a régi Csod. Pókember sorozatból annak idején kihagyott, vagy panelhiányos oldalakat, esetleg nem tudnátok kiadni, vagy valamilyen formában,(akár itt a fórumban) magyarul is hozzáférhetővé tenni?
Nem, azt nemigen tudnánk megtenni.
Idézet
Tervezed e kiadni az Életlopást (Amazing 386-388)? Tudom hogy a 3. része nagy részt megjelent anno, de jó lenne hiánytalanul az első kettő résszel együtt is elolvasni.
Az első két része tervben van, a harmadik, ami megjelent már (bár hiányosan), azt még nem tudom, de inkább nem, mint igen.
Idézet
Ugyanez lenne a kérdésem az Amazing 376-377, Cardiac-os részeire?
Azt viszont biztosan nem. Elég gyenge történet, és a rajza is hasonló.