Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 673758 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3440 Dátum: 2015. Szeptember 07. - 21:59:55 »
Csak 2 sztori volt, amiből viszonylag sok kimaradt, úgy 5-6 oldal.

Kókuszolaj

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 100
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3441 Dátum: 2015. Szeptember 08. - 01:01:28 »
Örülök a döntésnek.
Melyik volt az a 2 sztori?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3442 Dátum: 2015. Szeptember 08. - 13:11:15 »
A szülők és Harry halála.

A PPP 23. előzetese kikerült.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 08. - 18:11:24 írta kaine »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3443 Dátum: 2015. Szeptember 10. - 21:40:39 »
PETER PARKER PÓKEMBER #22.:

Jó: Régóta vártam már, hogy végre elérkezzünk ehhez az időszakhoz is! nagyon jó kis sztori, és merem kijelenteni valahol egy szinten mozog a Kraven halálával! És ha már szóba került az említett mű is, tetszett J. M. DeMatteis és Mike Zeck vissza emlékezési is a füzet elején! Várom a folytatást! :)
Rossz: Hiányoltam az eredeti borítókat, reméljük, mivel már nem lesz "Így nézett volna ki", arra az oldalra is jut legalább egy eredeti címlap! ;)
Összegezve: Egy szuper kis sztori, amit tekinthetünk Peter Parker kálváriái kezdetének, ami ugyebár jellemezte a 90-es évek történéseit!
Értékelésem: 9/10

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3444 Dátum: 2015. Szeptember 11. - 00:11:18 »
Csak a 181-esnek maradt ki a borítója, a többié ott volt. Most kevesebb hely van benne, mert végeznünk kell DeMatteisszel ebben az évben, hogy a jövő éviek mások lehessenek, más címekkel.

Kókuszolaj

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 100
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3445 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 19:15:23 »
Elképesztő: nem csak, hogy jövőre is ugyanannyiba kerül a PPP, mint az idén (legalábbis az előfizetőknek), de az egyik szám ráadásul még hosszabb is lesz a megszokottnál. Plusz megjelenik a Kraven is. Ha jól tudom, a Semic sosem adott ki ennyi Pókembert egy év alatt. (És ez csak a PPP!) Mindig úgy gondoltam a kilencvenes évekre, mint a magyar Pókember aranykorára, amely már sohasem térhet vissza. Igen, bizonyos értelemben az volt; számomra azért, mert gyerekként fogékonyabb voltam rá; a kiadás számára pedig azért, mert akkoriban a fiatalokat még lekötötték a képregények, így nagyobb volt a kereslet is. Másrészt viszont gyerekkoromban álmodni sem mertem volna erről a mennyiségről – és főleg ezekről a történetekről.

Kaine, még egy kérdés a reprintekről: célod, hogy a börzén már kapni lehessen őket, vagy pedig eleve későbbre tervezed a megjelentetésüket?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3446 Dátum: 2015. Szeptember 12. - 19:30:42 »
Még egyelőre egyik képregényünk árát sem emeltük fel a megjelenésük óta, pedig már az 5. évbe megyünk bele. Nem tudom, meddig tartható ez az állapot, de amíg lehet, tartjuk. :)
Jelent meg szerintem több Pókember: amikor a Semic és a Panini egyszerre adtak ki 5 részt havonta. De az csak egy év volt. Az ugye 60 rész, mi meg jövőre 54-et fogunk, ha minden jól megy. De legalább tartjuk sokáig. :)

Jó lenne, ha elkészülne addigra, igen.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3447 Dátum: 2015. Szeptember 13. - 22:19:11 »
Jövő évi PPP előfizetők figyelmébe: melyik borítót szeretnétek inkább?


Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3448 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 06:29:19 »
Venomot!  8)

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3449 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 07:12:49 »
Venom!

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3450 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 16:54:18 »
Venom :)

Nekem úgy rémlik, hogy korábban azt mondtad, hogy azért nem lesz hosszabb a PPP, mert már így is alig fér bele ebbe a fajta kiadásba ez a mennyiség.
Amúgy zsír, hogy még ez is bővül. Idővel talán minden szám hosszabb lehet :).

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3451 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 18:12:59 »
Vészmanós-Démanós-Démonos!

(+Venom 2x is volt idén... ;))

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3452 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 18:55:05 »
Venom, még szép hogy! ;)
A másik meg már volt hátlap egyszer!
Jut is eszembe, a "Venom Szellemeiből" mi maradt ki? :headscratch:

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3453 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 19:23:41 »

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3454 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 19:51:31 »
Én is a lebegő kézfejű Venomra szavazok. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3455 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 19:53:04 »

Nekem úgy rémlik, hogy korábban azt mondtad, hogy azért nem lesz hosszabb a PPP, mert már így is alig fér bele ebbe a fajta kiadásba ez a mennyiség.
Igaz is, a bővítéshez papírt kell váltani.
Idézet
Amúgy zsír, hogy még ez is bővül. Idővel talán minden szám hosszabb lehet :).
A Klónoknál így is lesz.
Jut is eszembe, a "Venom Szellemeiből" mi maradt ki? :headscratch:
Semmi, egyetlen oldal sem.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3456 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 20:16:05 »
Akkor ez a borító eredetileg, nem is kapcsolódott ahhoz a sztorihoz? Csak úgy hátlapra lett téve? :headscratch:

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3457 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 20:26:26 »
Nekem úgy rémlik, hogy korábban azt mondtad, hogy azért nem lesz hosszabb a PPP, mert már így is alig fér bele ebbe a fajta kiadásba ez a mennyiség.
Igaz is, a bővítéshez papírt kell váltani.
Amúgy zsír, hogy még ez is bővül. Idővel talán minden szám hosszabb lehet :).
A Klónoknál így is lesz.
Ponnn-tosan ezt akartam, azért presszionáltalak a 3,5 sztori helyett a 4-re! ;D A klónoknál pont jól is fog kijönni, mert egy számban épp egy teljes hónapnyi kiadás fér el (eltekintve a 3 havi Unlimitedektől, plusz az jubileumi számokról, amik akkoriban igencsak megemelkedtek).
A papírváltást meg épp javasolni akartam, a jelenlegi 100-120gr-os, amit le lehet venni 90-80-asra.

Jut is eszembe, a "Venom Szellemeiből" mi maradt ki? :headscratch:
Idézet
Semmi, egyetlen oldal sem.
balogh44: Az előzménye fog megjelenni ha jól olvastam a jövő évi előfizetéses bemutatóból. Asszem az egyben a Végtelen Háborús rész is, amire hivatkozott Kaine a VH-ban, hogy majd lesz a PPP25-ben. De lehet, hogy tévedek.
Az biztos, hogy pont ott fog véget érni, ahol a CSp 105-ben elkezdődött Venom Szellemei elkezdődött.

Amúgy a Venomos borítóra szavazok, ha számít ez bármit is... már csak azért is, mert a PPP-ben nem emlékszem még ilyen "fehér", világos borítóra.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 14. - 20:38:33 írta petshop »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3458 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 20:30:19 »
De légyszi ha az lesz, Venom alkarját "fotoshoppoljátok" a helyére, mert ez így nagyon ciki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3459 Dátum: 2015. Szeptember 14. - 21:16:46 »
Akkor ez a borító eredetileg, nem is kapcsolódott ahhoz a sztorihoz? Csak úgy hátlapra lett téve? :headscratch:
Igen, mert megtehettük.  ;D Jól nézett ki, és vagy ez, vagy egy hirdetés, aminek semmi köze nem volt a képregényhez.
Idézet
Az előzménye fog megjelenni ha jól olvastam a jövő évi előfizetéses bemutatóból. Asszem az egyben a Végtelen Háborús rész is, amire hivatkozott Kaine a VH-ban, hogy majd lesz a PPP25-ben. De lehet, hogy tévedek.
Az biztos, hogy pont ott fog véget érni, ahol a CSp 105-ben elkezdődött Venom Szellemei elkezdődött.
Ez két különböző történet. A hivatkozás arra a történetre vonatkozik, aminek a borítóját most mutattam meg. A VSZ előzmény pedig bár ugyanabban a számban lesz, az két Web of sztori.
De légyszi ha az lesz, Venom alkarját "fotoshoppoljátok" a helyére, mert ez így nagyon ciki.
Nem lehet, rajzba nem nyúlhatunk bele.