Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 674067 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3720 Dátum: 2016. Január 27. - 20:28:49 »
Olyat már nem csinálunk. Vagy jót, vagy semmit.  ;)

Mert korábban volt már kiadva saját scannelt sztori? És ha igen, melyik, mert ha megvan, akkor meglesem, mert kíváncsi vagyok milyen a minősége :).

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3721 Dátum: 2016. Január 27. - 20:32:02 »
Olyat már nem csinálunk. Vagy jót, vagy semmit.  ;)

Mert korábban volt már kiadva saját scannelt sztori? És ha igen, melyik, mert ha megvan, akkor meglesem, mert kíváncsi vagyok milyen a minősége :).

Azt hiszem a PPP 6. száma.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3722 Dátum: 2016. Január 27. - 20:45:52 »
Igen, az.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3723 Dátum: 2016. Január 27. - 21:24:59 »
És azóta már össze is tudjátok hasonlítani, hogy milyen az amikor egy sima szkennelt sztori megy nyomtatásba és milyen amit már retusáltunk. Feltéve, ha valakinek megvan a PPP 6-os számának az első és a második kiadása.  :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3724 Dátum: 2016. Január 28. - 11:30:57 »
Tegyük hozzá, hogy az sem sima szkennelt volt, hanem, egy olyan cég csinálta rajta a feljavítást, aki korábban egy másik kiadónak már készített hasonlót. Én mindenesetre nem kerestem őket többet.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3725 Dátum: 2016. Január 31. - 09:53:59 »
És azóta már össze is tudjátok hasonlítani, hogy milyen az amikor egy sima szkennelt sztori megy nyomtatásba és milyen amit már retusáltunk. Feltéve, ha valakinek megvan a PPP 6-os számának az első és a második kiadása.  :)

Szóval az újrakiadás már javított? Akkor mégse tudom meglesni, mert az eredeti nincs meg :).

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3726 Dátum: 2016. Január 31. - 09:59:55 »
Igen, az már javított. Próbáld meg beszerezni az első kiadást! Hátha van olyan, aki megválna tőle.  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3727 Dátum: 2016. Február 02. - 21:27:50 »
Nagyon tetszik ez a borító:

Már várom hogy meg legyen, innentől indulnak be az események igazán... :brow:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3728 Dátum: 2016. Február 03. - 06:08:12 »
Mire gondolsz?Milyen események indulnak be?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3729 Dátum: 2016. Február 03. - 07:42:16 »
Szerintem a Marvel comix összeomlása, amivel egy jó hosszú folyamat révén eljutunk a mai szintig. :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3730 Dátum: 2016. Február 03. - 11:26:31 »
Fő a pozitív hozzáállás, srácok! :) B44 arra gondolt, hogy innentől felgyorsul Pókember élete, sokkal mozgalmasabb lesz, mint előtte.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3731 Dátum: 2016. Február 03. - 14:27:51 »


Remek borító, de mióta megláttam, hogy Venom keze hibás, azóta nem tudok másfelé nézni :).
Kár, hogy nem engedi a Marvel, hogy kijavítsátok. Photoshop-ban fél perc alatt meg lehetne csinálni. Viszont ha a képen nem lehet módosítani, akkor nem lehet odatenni valamit? Mondjuk a 25-ös csillagot, vagy ilyesmi? :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3732 Dátum: 2016. Február 03. - 15:55:20 »
Várjál!Egyenlőre a nagyságos Marvel addig jusson el jófejség terén,hogy végre méltóztatik válaszolni és zöld lámpát adni.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3733 Dátum: 2016. Február 03. - 18:43:55 »
Nálad a pont Rocky! Remélem a Kraven-t jóvá hagyják!
Igen, arra gondoltam, amit Kaine is írt. Ez már valóban a 90-es évek lesznek.... ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3734 Dátum: 2016. Február 03. - 19:21:19 »
Remek borító, de mióta megláttam, hogy Venom keze hibás, azóta nem tudok másfelé nézni :).
Kár, hogy nem engedi a Marvel, hogy kijavítsátok. Photoshop-ban fél perc alatt meg lehetne csinálni. Viszont ha a képen nem lehet módosítani, akkor nem lehet odatenni valamit? Mondjuk a 25-ös csillagot, vagy ilyesmi? :)
:D Én már nem látom hibának, amióta tudjuk, hogy a szimbióta át tudja venni bárminek az alakját, beleolvad a háttérbe, mint a szigetes sztoriban. :)
Várjál!Egyenlőre a nagyságos Marvel addig jusson el jófejség terén,hogy végre méltóztatik válaszolni és zöld lámpát adni.
Már a végső stádiumnál járunk...
Nálad a pont Rocky! Remélem a Kraven-t jóvá hagyják!
Az úgy tűnik, sínen van. Még a HC a kérdéses belőle.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3735 Dátum: 2016. Február 03. - 19:46:06 »
Ez a "végső stádiumnál járunk....." ebben a formában nem túl biztató.Ez után már csak egy lépcső van,a halál.  ;D

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3736 Dátum: 2016. Február 04. - 13:26:40 »
:D Én már nem látom hibának, amióta tudjuk, hogy a szimbióta át tudja venni bárminek az alakját, beleolvad a háttérbe, mint a szigetes sztoriban. :)

Ez elég erőltetett magyarázat, hogy csak a könyöke olvad a háttérbe, semmi más nem, még képregényes mércével mérve is :).

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3737 Dátum: 2016. Február 04. - 19:47:45 »
Na és, a legutóbbi Lee-Romita különszámban meg Kraven húzott pókkesztyűt egy panelen, néha a legjobbakkal is megesik... :D

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3738 Dátum: 2016. Február 07. - 08:40:43 »
Na és, a legutóbbi Lee-Romita különszámban meg Kraven húzott pókkesztyűt egy panelen, néha a legjobbakkal is megesik... :D

Nem mondtam, hogy gond, ha hibázik valaki, mert mindenkivel előfordul. Egy címlapképen azért már durvább a helyzet, de a Marvel szerintem ilyen esetekben nyugodtan engedhetné, hogy ki legyen javítva :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #3739 Dátum: 2016. Február 07. - 11:06:38 »
Na és, a legutóbbi Lee-Romita különszámban meg Kraven húzott pókkesztyűt egy panelen, néha a legjobbakkal is megesik... :D
Hol volt ez? :)
Nem mondtam, hogy gond, ha hibázik valaki, mert mindenkivel előfordul. Egy címlapképen azért már durvább a helyzet, de a Marvel szerintem ilyen esetekben nyugodtan engedhetné, hogy ki legyen javítva :).
Nem hiszem, hogy ez jóindulaton múlik. Inkább jogok lehetnek a háttérben. Meki is állandóan 6 ujjakat rajzolt, azt sem javították ki.