Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 403667 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1060 Dátum: 2008. Június 14. - 16:40:38 »
Azt majd később. Előbb inkább az eddigi BA-könyveket szeretném megvenni. Kaine, meddig tudom ezeket megvenni valahonnan? Van rá esély, hogy mondjuk még a tavaszi börzén is lesz nálad eladó Kitörés-példány?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1061 Dátum: 2008. Június 14. - 16:56:56 »
Azért kétlem, hogy egy év alatt elvinnék az összeset. Ilyen tutdommal magyar nyelvű képregénykötettel még nem történt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1062 Dátum: 2008. Június 14. - 17:15:51 »
De ha másnem, megkéred, és félretesz neked egyet.  ;)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1063 Dátum: 2008. Június 14. - 20:35:44 »
Mikor jön Az új Bosszú Angyalai: Õrszem?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1064 Dátum: 2008. Június 14. - 20:46:14 »
Õszi börze. kaine mindent vmi képregényes eseményre időzít (bár melyik csak képregényekkel foglalkozó kiadó nem?).

Genal

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1065 Dátum: 2008. Június 14. - 22:45:16 »
McNiven a legjobb ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1066 Dátum: 2008. Június 14. - 23:16:42 »
Az volna, ha normális színezőt kapna egyszer végre.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1067 Dátum: 2008. Június 15. - 13:15:43 »
Nem vagyok egy Ben, hogy minden sarokba vegyek egyet, de most komolyan megfordult a fejemben, hogy kettőt vegyek.
Lehet, hogy szüksége is elsz rá a kötetnek.  ;) Tartok tőle, hogy ez a rész nem lesz annyira népszerű, mint az előző. Végül is az egy nagyon összerakott önállóan is megálló történet volt, ez pedig már egy sorozat része.
Most néztem a Comicsinvest oldalát, kész elmebaj, de Vladiék a régi Csodálatos Pókember 1. számát jó állapotban 2100 Ft tartják
Nem baj az, legalább lesz értéke a képregényeknek nálunk is.  ;)
Különben hamarosan tőlem is lehet majd neten vásárolni, épp a részleteken dolgozom.
Előbb inkább az eddigi BA-könyveket szeretném megvenni. Kaine, meddig tudom ezeket megvenni valahonnan? Van rá esély, hogy mondjuk még a tavaszi börzén is lesz nálad eladó Kitörés-példány?
Majdnem biztos. Még van itthon 350 darab.  :D Nem hinném, hogy egy év elteltével is fogyna annyira, hogy megint berendeljenek belőle bárhova is. Bár most az Alexandrán megint megugrott kicsit, de akkor sem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1068 Dátum: 2008. Június 15. - 13:33:43 »
Idézet
Különben hamarosan tőlem is lehet majd neten vásárolni, épp a részleteken dolgozom.
Na, ez nagyon jó hír! ;)

Szerintem is sokkla neccesebb lesz ez a sztori most...inkább ami pozitívum lehet, az az, hogy a név miatt hátha megveszi, aki eddig, meg gondolom sokakat nagyon érdekel, hogy ki is az a Sentry, mert korábban nem nagyon találkozhattak vele.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1069 Dátum: 2008. Június 15. - 13:49:18 »
Én inkább arra tippelnék, hogy az előző két kötet hátszele viszi majd, aztán legfeljebb a kötet végére egy nagyon bögyös Póknő-képet kell berakni a következő könyv reklámjaként (legalábbis gondolom nem a kissé tesztoszteronproblémás Ronin-képek egyike lesz a 4. könyv címlapján...). ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1070 Dátum: 2008. Június 15. - 13:55:56 »
Pedig egész biztos, hogy nem Póknős lesz.  ;) Egyetlen karakter a borítón a csapat helyett, nem jó.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1071 Dátum: 2008. Június 15. - 14:01:13 »
Ha viszont a Ronin lesz, akkor a magyar olvasóknak is nagy pofáraesés lesz a történet. :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1072 Dátum: 2008. Június 17. - 08:46:55 »
Borítók? ;D
Kaine látom már rég kiraktad a főoldalra az Õrszemeset. Ez ugye tök egyértelmű volt, mert meg ez a legjobb csoportkép. A többin többnyire csak 3-4 szereplő van, illetve a címszereplő van a középpontban, akit senki se ismer. Úgyhogy akkor a Sentrys "retro covereket" be se linkelem. :D
És a többi:

Ami a Roninosat illeti, hát én is csorgatnám a nyálamat egy Cho féle Póknőre, de az egyetlen lehetőség ugye az, amit az amcsi tpb borítókhoz is használtak:
És a többi:

Ettől függetlenül a 3. könyv végén még nyugodtan lehet egy Póknő, nagy totálba. :oh: Remélem nem baj, hogy megint mindent belinkeltem. Színesebb a topic. ;D Mégha kicsit korai is. Ja, és a NA #11-15-höz nincsenek alter borítók.

A kitörést nagyon nyitva hagyták.Remélem lesz folytatása.
Hát nem az Õrszem lesz az, az inkább az utána következő póknős-roninios sztori.

Elkezdtem fordítani az Õrszemet. Tudjátok, hogy más a rajzolója, ugye? Mi a véleményetek róla?
Uhh, hát én nem nagyon kedveltem, de a CW meggyőzött róla, hogy nem rossz rajzoló. Viszont éles kontűröket használ, nem árnyékol, így a színezőknek nehéz dolga van, és rendszerinnt taccsra vágják a rajzait. Az arcai minden esetre kevésbé sablonosak, mint Finchnek, sőt. Úgyhogy várom

Egyébként amennyire kedveltem régen Finchet, annyira fordultam el tőle. Igazából nem egy jó rajzoló. Vágja az anatómiát, van egy tetszetős, de sablonos arca, amit már unok si. Semmi mimikát nem visz bele, igazából semmivel se foglalkozik sokat, az ici-pici panelekről nem is beszélve (nagyon gyakran használja). Ha meg egész oldalas rajzot készít, az tök üres marad, nem túl részletgazdag. A kontűrjei is idegesítően vékonyak. Vasembert meg a fémet rajzolja viszont csodásan nyomja. A Kitörés egyébként még egy jobb munka, sokat dobnak rajta a színek.

« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 17. - 09:07:29 írta NERIDA »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1073 Dátum: 2008. Június 17. - 09:43:07 »
Akkor nézz bele a Moon Knight v5-jébe, vagy a mostani munkáit (azt hiszem, most csak borítózik). Megint elkezdett visszatérni a régi, részletgazdag "szálkás" stílusához, amit annyira kedveltem nála. Bár nem tudom, most csak a borítók miatt, vagy tényleg vissza akar térni az alapokhoz.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1074 Dátum: 2008. Június 17. - 09:57:13 »
A sentry-s sztorinál nekem a 2. tetszik a leginkább, aztán ha sokszereplős kéne egyértelműen a 4., őszintén szólva a leggyengébbnek találom  az elsőt...

A Ronin-osnál nehéz választani az első 3 közül  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1075 Dátum: 2008. Június 17. - 10:00:30 »
őszintén szólva a leggyengébbnek találom  az elsőt...
Az a jó benne, hogy sokszereplős. Egyébként nekem sem tetszik.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1076 Dátum: 2008. Június 17. - 10:02:38 »
Hát Sentrysnél én is a 2-at, vagy a 4-et használtam volna. Nem kell oda minden szereplő!
Meg a 4. sokkal jobb és ezon is rajta van mindenki.
Roninnál tényleg egyesélyes a dolog.

Finch: Valóban, főleg a féfiaknál van egy arcsablonja, de szerintem akkor is az egyik legjobb rajzoló. A Moon Knight színvonalát is iszonyat durva rajzokkal emelte...meg lehet nézni, hogy a 13. számnál(mondjuk már előtte sem ő volt 6-12-ig, fennt van az FQ-n) mennyire nem jön át az a sötét hangulat, mint eddig.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1077 Dátum: 2008. Június 17. - 12:06:42 »
Nekem a legjobban a felső sorban az utcsó (4.) tetszik, bár a többi sem rosz, monjuk ezt a rajzolót annyira nem kedvelem, arcokat nem nagyon tud szépen rajzolni, vagy csak a színezés teszi???  :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1078 Dátum: 2008. Június 17. - 13:59:53 »
Megláttam a borítókat, egyből tudtam, hogy te vagy az, Ron.  :D
Nincs ezen mit tagadni: a Roninnál valóban az egyes számú (ami a kettes) lesz.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1079 Dátum: 2008. Június 17. - 14:14:05 »
hátha mindenképp sokszereplős kell akkor a 4. jobb mint az 1.