Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 403808 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #400 Dátum: 2007. Október 30. - 22:32:45 »
A "Bosszúállók" név már csak azért sem tetszik, mert készült ilyen címmel (az angol címe is Avengers volt) egy ultragyenge titkosügynökös film Ralph Fiennes, Uma Thurman és Sean Connery főszereplésével. (Máig nem értem, hogy vállalhatta el Connery abban a baromságban a rosszfiú szerepét... Bár van egy gyanúm, hogy azért vállalta, mert egy skót nemzetiségű őrült tudóst játszhatott, aki a kütyüivel irányította az időjárást...) Egyébként a Bosszú Angyalai szerintem is zseniális fordítás volt, el se tudnám képzelni hogy megváltoztassák. ;)

Kaine: gratu az előrelépéshez a listán! :D :D 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #401 Dátum: 2007. Október 31. - 10:32:00 »
Ott rosálnék be, ha egy nem-manga lenne az első a képregények között... volt már ilyen a nagy mangaroham óta?
(És akkor itt jegyezném meg, hogy a Bosszúállók film szerintem nem volt rossz... a maa elvont módján aranyos volt.)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #402 Dátum: 2007. Október 31. - 13:56:45 »
Grat kaine! Már csak az első hely kihívás... ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #403 Dátum: 2007. Október 31. - 14:45:35 »
Jaja, le a mangákkal! ;D :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #404 Dátum: 2007. Október 31. - 22:39:00 »
Mióta vannak mangák, mindig ők vannak az élen, de annyira, hogy gyakran már külön kategóriákba sorolják őket. Az Alexandra listáján, ha jól tudom a teljes 100-ba csak Rejtő képregény jutott, ami nem manga, de ennyire az se volt elöl. Az Egyéb kategóriában, vagyis a képregények között 5. volt a legjobb a Rejtőnek, nekem ez a 3. hely ilyen szempontból rekord. Az is nagyon jó, hogy bejutottam a teljes toplistába, mert innentől már pontosan tudom követni a fogyást. Nem darabszámra, persze, de tegnap a 77. voltam, ma a 72. Vagyis még mindig töretlenül haladok előre.  :D A két manga, ami előttem van, viszont már lassan ereszkedik vissza: a Dramacon a 33. volt tegnap, ma a 36., a Ruróni tegnap a 44. volt, ma az 51. Talán őt még beelőzzük.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #405 Dátum: 2007. November 01. - 10:24:12 »
Akkor ezzel a BA-val totál taroltál a toplistákon a többi képregényhez képest. Nagyon örülök neki! ;D :oh:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #406 Dátum: 2007. November 01. - 11:13:21 »
Hogy fogyhatnak annyira jól a mangák ?  :roll:

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #407 Dátum: 2007. November 01. - 11:27:37 »
Csak így tovább Kaine!Ha bejön az NA is,akkor hány további megjelenést tervezel?
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 01. - 16:52:28 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #408 Dátum: 2007. November 01. - 11:29:29 »
Egyszerű. Abból is rohadt sok van, viszont többnyire ott nem egyes szakaszok, hanem komplett sorozatok jók, úgy ahogy vannak, ezekből kapunk válogatást itthon is. Menj el egyszer a mangazinra, ott vannak magyarul is viszonylag hosszabb szériák, a mangákban is rengeteg remekművet lehet találni.
Plusz persze rohadtul felkapott a téma. ;D

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #409 Dátum: 2007. November 01. - 11:30:32 »
Thanx talgaby ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #410 Dátum: 2007. November 01. - 12:40:09 »
tegnap a 77. voltam, ma a 72. Vagyis még mindig töretlenül haladok előre.  :D A két manga, ami előttem van, viszont már lassan ereszkedik vissza: a Dramacon a 33. volt tegnap, ma a 36., a Ruróni tegnap a 44. volt, ma az 51. Talán őt még beelőzzük.  :D
Hajrá Kaine, te vagy a jobb!
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 01. - 16:53:19 írta kaine »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #411 Dátum: 2007. November 01. - 16:55:00 »
Csak így tovább Kaine!Ha bejön az NA is,akkor hány további megjelenést tervezel?
Nem tudom. Általánosságban azt mondanám, hogy adom addig, amíg jól fogy. De ez nem értelmezhető a BA-ra, mert hamarosan belefolyik nagy crossoverekbe, amik önmagukban nem igazán lesznek érthetőek. Egy még akkor biztosan meg fog jelenni, mert a következő önmagában is érthető, sőt, talán még az azutáni is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #412 Dátum: 2007. November 01. - 18:41:22 »
Ööö... mármint hogy "következő"? :headscratch: Akkor ha jól értem, úgy lenne, hogy egyben külön a Sentry (4 rész), utána ha azt is bírja a nép, akkor a Ronin és a Póknő együtt (2+3 rész)? Csak mert utána jön a Kollektíva, amit rohadtul nem lehet érteni a HoM nélkül (mondjuk azzal se...), aztán máris csapunk át az unalomba... izé, Civil Warba.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #413 Dátum: 2007. November 01. - 19:06:17 »
Jól látod a dolgokat.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #414 Dátum: 2007. November 01. - 19:49:04 »
Ühüm. Utána azonban kifullad az Angyal-vonal? Csak mert Yu rajzait valószínűleg a hazai piac nem bírná elviselni, plusz a történet is eléggé... hm, érdekes. Vagy nagyon jó fogyás esetén irány a Mighty és Cho remek kis rajzai Ms. Marvel... domborulatairól? :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #415 Dátum: 2007. November 01. - 20:20:48 »
Vagy esetleg az Avengers Earth's Mightiest Heroes mini, bár nem hinném, hogy Kaine olyan sok Angyalok könyvet szeretne kiadni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #416 Dátum: 2007. November 01. - 21:47:23 »
Meg azért annyira csak nem utálja a vásárlóit... mindkét mini legjobb esetben is közepesnek tekinthető. Viszonylag jól sűrítik az első 200-220 részt, de az a kormányzati prioritásos alibisztori 16 részen keresztül eléggé erőltetett volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #417 Dátum: 2007. November 02. - 16:19:42 »
Igen, Leinil Yu szóba se jöhet. Ráérünk addig, hisz lesz vagy egy év, mire eljuthatunk addig, hogy kijön még 2 ÚBA könyv.  ;) Addig lehet, hogy megszűnik, lehet, hogy nem fogy annyira, lehet, hogy más lesz a rajzoló, és lehet onnan folytatni... még ráérünk ezen agyalni, egyelőre menjen jól az első.  ;) Plusz, addig szeretnék néhány mást is kiadni, úgyhogy ennyire előre nem is akarok tervezni.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #418 Dátum: 2007. November 03. - 10:57:03 »
(És akkor itt jegyezném meg, hogy a Bosszúállók film szerintem nem volt rossz... a maa elvont módján aranyos volt.)
:hehe: :twisted: :hehe:

Gratulálok Kaine!! Ez naaaagyon durva fogyást jelent!!!

Az Új bosszú Angyalai borítóhoz: Nekem az a kitörés ott alul kicsit furcsán hat. Biztos hogy kell rá?? Vagy ezzel a betűtípussal? Nekem nem tetszik
Viszont a logó nagyon nagyon jó lett!! Féltem, hogy itt is olyan "retrós " lesz a kontűr, mint a Káosznál, de nem!! "Über modern", mint a sztori. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 03. - 11:17:37 írta NERIDA »

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #419 Dátum: 2007. November 03. - 19:22:25 »
Ööö... mármint hogy "következő"? :headscratch: Akkor ha jól értem, úgy lenne, hogy egyben külön a Sentry (4 rész), utána ha azt is bírja a nép, akkor a Ronin és a Póknő együtt (2+3 rész)? Csak mert utána jön a Kollektíva, amit rohadtul nem lehet érteni a HoM nélkül (mondjuk azzal se...), aztán máris csapunk át az unalomba... izé, Civil Warba.
Nezzuk csak:
1>Kaosz Finchel, 4 fuzet
2>Kitores Finchel 6 fuzet
3>Sentry McNivennel 4 fuzet  (itt kulon megkerlek, hogy ne az alternativ boritokat nezegesd)
4>Ronin+Pokno Finchel es Choval!! 5 fuzet

Kihagyjuk az 5 reszes Kollektivat, amit McNiven es Deodato jegyez. Ez jo, mert McNivent nem szeretem, Deodatobol most kapok mashol.
Kihagyjuk az 5 reszes CW-t, amit Howard Chaykin rajzol. Ez is jo. Eddig ez mind jo, mert a rajzokert se kar, a sztorikert se kar.
Kihagyjuk a 26. szamot, amit Alex Maleev rajzolt, es ugyancsak nem erdekes. Ezek utan
Kihagyjuk az osszes Yu altar rajzolt sztorit (27-39?). Ezt sajnalom, mert piszok jok a boritoi, es nagyon erdekelne mi van mogottuk. Es fekete a Pokember is van benne.

5>Csak a Mighty Avengers johet szoba! Egyenlore...
6>Ez meg tenyleg olyan messze van, hogy talalgatni sem lehet.

Van meg 2 Annualunk, Classic Avengersunk, Mighty Bagleyyal es Illumantink (ez CW-s??).

Es Akkor akkor a MKSP Dodsonjarol es Chojarol meg nem is beszeltunk, ami ujjabb 3 csodas kotet. Es mi lesz utana?? Mar igy is be vagy tablazva!!
Bocs hogy megint elismeteltem amit mondtatok, es ami messze van, csak jo igy egyben latni, hogy mi lehetseges. Olyaaan szep!! :'( :'( :'(
De nincs is olyan messze 2 ev alatt siman eljutunk idaig. Neked meg 5 eves terved van nem?? :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 19. - 11:30:37 írta NERIDA »