Mint a fórum egyetlen Dark Tower fanja: (eddig nagyon tetszik a KÖNYV sorozat, a képregényekbe még nem kezdtem bele de ha valaki illetékes látja hogy megjelent a Fall of Gilead Hc és épp rendel egy bizonyos külföldi oldalról kérem mindenképpen sikítson

)
Egy fél órája elolvastam a Setét Torony sorozat 5. kötetét amely a Callai Farkasok címet viseli. Nos a történetet magát nem lövöm le, csak a végéből egy kicsit

ami érdekesség lehet a helyi fórumitáknak

Nos a történet végén a főszereplők megemlítik Pókembert, a Fantasztikus négyest, a Hihetetlen Hulkot és Amerika Kapitányt ! ( csak említés szintjén, az egyik főszereplő egy ismerőse gyűjtötte őket) Valamint a "Marvel"szó is felbukkant a szövegben

Sőt magukat a Farkasokat King egy bizonyos Victor von Doom-ról mintázta, csak adott rájuk egy Farkas maszkot is

Miután lekerülnek a maszkok 2 főszereplő felismeri őket.

A Callai Farkasok 2003-as könyv, lehet már ekkor elkezdett kacsingatni egymásra King bácsi ás a Marvel ?

Bár biztos vagyok benne hogy ez az utóbbi mondat nem volt igaz. Akkor. Azután már tudjuk hogy igen
