Bevallom, hogy nekem az az alapelvem, hogy elsősorban ne Marvelesen, meg jképregényesen tanulj meg rajzolni, hanem szimplán tanulj meg rajzolni hagyományosan, és ha már van miből, akkor lehet stilizálni.
Szóval ne a képregényes, hanem a valós arányok betartására törekedj. És ehhez inkább ne képregényes képeket, meg rajzolókat másolj, hanem a valóságot.