Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 486763 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #120 Dátum: 2007. Július 27. - 17:43:15 »
*Ebből* még Brock is nehezen épülne fel. Meg egyébként is szerkesztőségileg határozták el, hogy elintézik, de úgy néz ki, még egy utolsó kalandra vissza tudták könyörögni (egyébként vicces, de a kis belső monológja eléggé megegyezik az FNSM Annualjában található Homokember-nagybeszéddel...)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #121 Dátum: 2007. Július 27. - 17:46:37 »
Ebből? ;D Van aki már többször meghalt és visszajött..őő még csak egyszer halt meg...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #122 Dátum: 2007. Július 27. - 17:47:43 »
De még egyetlen rákban meghalt embert se élesztettek fel. Igaz, vissza már hozták őket (Mysterio I, Csodakapitány I), de nem túl nagy sikerrel...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #123 Dátum: 2007. Július 27. - 17:49:59 »
Az, hogy milyen sikerrel az lényegteken a Marvelnél sajnos. Én sajnáltam Eddiet, de ha már egyszer meghalt, ne jöjjön vissza..ezek minidg olyan erőltetettek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #124 Dátum: 2007. Július 27. - 17:58:54 »
Még nem halt meg. ;) Sepi, linkelj be egy teljes alakos oldalt róla, ha megkérhetlek, hadd lássa mindenki, hogy milyen Eddie-ről is beszélünk most. Nekem most nincs a közelben semmim, amin rajta van ez  a füzet...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #125 Dátum: 2007. Július 27. - 18:04:33 »
Alapjában véve könnyen meggyógyíthatják. Rámegy a szimbióta és kész. Amikor a feleségére rálőttek, átadta rá a szimbiótát és azonnal meggyógyult.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #126 Dátum: 2007. Július 27. - 18:05:37 »
Itt is van a kép. Ezen jól látszik, hogy hogyan is néz ki mostanság Eddie Brock:
SensationalSpider-Man39-023.jpg

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #127 Dátum: 2007. Július 27. - 18:11:26 »
Most ezen nem lepődöm meg. Össze van aszva, egy roncs...de akkor is arról volt szó, hogy meghalt, megölte e rák.
Idézet
Alapjában véve könnyen meggyógyíthatják. Rámegy a szimbióta és kész. Amikor a feleségére rálőttek, átadta rá a szimbiótát és azonnal meggyógyult
Meggyógyítani már az sem tudta....pont azután árverezte el, úgy emlékszem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #128 Dátum: 2007. Július 27. - 21:40:24 »
Ez a kép! Homi ugyanezt mondta a filmben, amikor kimászott az ablakon!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #129 Dátum: 2007. Július 28. - 10:29:11 »
Persze, ezért mondom, hogy ez  a Brockos sztori igen erősen hasonlít a Homokemberesre, a monológjait meg az FNSM-ből vette. És ahogy pepo mondja, a szimbiontát pont azért adta el, mert annak ellenére is kezdett átterjedni a rák a többi szervére, addig bírta a ruha is. Mint anno Csodakapi karpántjai, azok is küzdöttek, amíg tudtak, de nem bírták...

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re: Spider-Man
« Válasz #130 Dátum: 2007. Július 28. - 10:39:45 »
Tiszteletteljes kérdés:
akkkor most mi helyes írásmód ??
szimbióta vagy szimbionta ???? Mert más a Csillagkapu filmsorozatban is kevernek de most jutottam el oda hogy az agyamra megy. :headscratch:
anno Szimbióták bolygója volt a cím ha jól emlékszem nem  :o

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Spider-Man
« Válasz #131 Dátum: 2007. Július 28. - 10:41:07 »
Én is elolvastam és tetszett ez az Brockos történet. komolyan nem értem, hogy moért nem inkább ezt nyomják az amazing-ben a Vezéres hülyeség helyett... :roll:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #132 Dátum: 2007. Július 28. - 10:48:54 »
Az Amazinges most annyira nem volna rossz, ez a rész tetszett, csak nem értem, miért kellett ilyen lassan felvezetni... :roll:
beigli: Tudományosan "szimbionta", de sokszor szimbiótának mondják.

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re: Spider-Man
« Válasz #133 Dátum: 2007. Július 28. - 10:54:04 »
Köszi Talgaby! Érzékeny lelkecském megnyugodott. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #134 Dátum: 2007. Július 28. - 11:12:43 »
Úúú...lehet nekem már képregényes reflex volt, de biosz órán is mindig szimbiótának írtam. ;D

Mondjuk ez a rákos dolog elég érdekes...már a szimbióta sem tudta meggyógyítani Brockot, ezért is árverezte el, ugye. De nem tudom emlékeztek-e még a régi Csódapók levelezési rovatára....ott volt egy kérdés Vérontóval kapcsolatban. És világosan emlékszem, hogy azt válaszolta kaine, hogy Cassady gyomorrákos, de amíg a szimbióta rajta van, a rák nem terjed tovább.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Spider-Man
« Válasz #135 Dátum: 2007. Július 28. - 11:30:48 »
Így van, erre én is emlékszem. szóval Brock bácsi végül is jó kiszúrt magával...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #136 Dátum: 2007. Július 28. - 12:25:24 »
Kletus kis társa azért más volt, egy mutálódott lény, lehet, hogy annak jobb volt a gyógyító ereje. Vagy a rákja volt júindulatúbb. Brocknak nem emlékszem, milyen rákja volt, de ha pl. leukémia, akkor ott tényleg csak idő kérdése volt...

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Spider-Man
« Válasz #137 Dátum: 2007. Július 28. - 13:10:57 »
Khmmm...a leukémia legtöbb esetben a legjobb átlagban gyógyítható rákos betegség! És ha jól emlékszem Cassady-nek gyomorrákja volt, ami sokkal durvább egy leukémiánál! ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #138 Dátum: 2007. Július 28. - 13:15:23 »
Viszont gyorsan elterjedhet, ha nem veszik észre. De ha jobban tetszik, lehet bél- vagy tüdőrákja is, az aztán nagyüzemben viszi el az embereket.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: Spider-Man
« Válasz #139 Dátum: 2007. Július 28. - 13:18:51 »
Na jó, végül is tökmindegy. A lényeg, hogy szegény Brock nemsokéra meghall.... :'(