Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488673 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #2460 Dátum: 2010. December 10. - 23:05:04 »

http://marvel.com/news/story/14792/who_is_venom
 :google: :google: :google:

Taking Venom in a new direction, the government now has control over the symbiote. Venom will be their own Spider-Man. He will have a new look and a new mission--eliminate threats to America as a covert agent. 
 
It looks like the government thinks they'll actually be able to control the symbiote. What do you think the chances of that happening are?
 
Who will be the man behind the mask? A lot of people were betting on Peter's former roomate Vin Gonzalez but I think with the government connection, it's gotta be John Jameson. It might be far-fetched but how ironic would it be for J. Jonah Jameson's own son to become a wall-crawler?
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 10. - 23:19:28 írta Ben Reilly »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2461 Dátum: 2010. December 10. - 23:27:11 »
It looks like the government thinks they'll actually be able to control the symbiote.
A Dark Reign alatt sem igazán jött be, most mire számítanak?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2462 Dátum: 2010. December 10. - 23:32:26 »
Hogy az olvasóknak pocsék a memóriája?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Spider-Man
« Válasz #2463 Dátum: 2010. December 11. - 11:13:52 »
Ezek a srácok a MARVEL-nél, már nagyon nem tudnak mit kezdeni magukkal  :P
Nekem ez kicsit elcsépelt már...

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Spider-Man
« Válasz #2464 Dátum: 2010. December 11. - 11:16:18 »
Nehéz lehet azért mindig valami újat és jót is összehozni.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #2465 Dátum: 2010. December 11. - 11:25:48 »
Venomból a McFarlene éra után és a Bagley éra alatt is, és az óta is folyamatosan jófiút akarnak csinálni. Amikor Eddy kormányügynök lett Venomként (Licence to Kill mini) már az is ótvar volt. Aztán az Élet Alapítvány szimbiótái is sorra bebuktak. Eddig akárhányszor (utóbbi 10 év) a Marel megpendítette, hogy valami piszkosul nagy változás lesz, mindig visszanyúltak a gyökerekhez, vagy a legegyértelműbbet választották, ami mindenki számára nyilvánvaló lett volna, de annyira primitív megoldásnak hatott, hogy kirázott mindenkit a hideg. Például Steve halála után az új Amerika Kapitány személyét találgatta a fél képregényes társadalom, és csak azért nem merték Bucky-t mondani, mert annyira egyértelmű lett volna. Szóval szvsz az új Venom Eddy lesz

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Spider-Man
« Válasz #2466 Dátum: 2010. December 11. - 11:34:08 »
De Eddy nem rákos?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #2467 Dátum: 2010. December 11. - 11:52:04 »
Nem, katolikus.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2468 Dátum: 2010. December 11. - 13:15:19 »
Csak megjegyzem, DeFalcónak elég simán sikerült jófiút csinálni Venomból erőlködés nélkül és hihetően. Persze ő egy tehetséges író volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #2469 Dátum: 2010. December 11. - 14:03:57 »
Miért pont neki? Hogyhogy volt:D

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man
« Válasz #2470 Dátum: 2010. December 11. - 14:07:29 »
Jáájj de boldog lennék ha újra Eddy parádézna Venomként  8) Már csak az kéne hogy újra Bagley legyen az ASM rajzolója és megint úgy érezném magam mint a régi szép időkben  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2471 Dátum: 2010. December 11. - 15:46:03 »
Miért pont neki? Hogyhogy volt:D
SZabad kéz (MC2); és mert évek óta gyakorlatilag inaktív, amit meg írt Spider-Girlbe az elmúlt 5 évben, az sok minden volt, de jó nem. Bár most mintha elvileg megint aktivizálná magát valami kisebb kiadónál.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #2472 Dátum: 2010. December 11. - 21:25:35 »
Szerintem nem kezelte rosszul a Pókkislányt. Talán nem is véletlenül lett ez az első női főszereplős 100-as szám a Marvelnél.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2473 Dátum: 2010. December 11. - 23:17:13 »
Olvastad te az Amazing SG-t? Amiben May a saját klónjával harcolva egy idegen testben a halott nagynénjével együtt utazgat az apja elméjében Norman Osborn testrablót szellemét üldözve? Ami igen, akkora marhaság, amilyennek hangzik. A Gonosz Mutánsok Nővéreiről és a hisztis legújabb tagjukról már nem is beszélve. Ráadásul kiszedte az összes addigi mellékszereplőt, akik simán legalább annyit hozzátettek a régi sorozathoz, mint maga May, és még May narrációját is totál átalakította, személytelenné tette.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #2474 Dátum: 2010. December 11. - 23:56:32 »
Ez nyilván a 100. után volt, mert addig olvastam. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #2475 Dátum: 2010. December 12. - 11:39:26 »
És így jártál jól. A Spider-Girl utolsó harmadát amúgy is nehéz lett volna felülmúlni, még Pókember-címen se nagyon sikerült.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #2476 Dátum: 2010. December 13. - 23:18:53 »
Srácok, ti vicceltek velem. Megérkezett az új első szám, Ramostól. Még hogy jobb lett, mint volt, egész elviselhető? Éppen ugyanolyan retek, mint régen, csak most sokkal rosszabb, mert nem egy mellék, hanem a fő Pókcímen van. A Spider-Mannél annyiban oké volt, hogy mellette ott volt a fő cím, de most? Ez a rajz lenne a Pókember képregények tabloidja? Vaze. Pedig épp most fedeztem fel, hogy tudna ő jól is rajzolni, ha akarna. Ez a minimalista stílus szuperhősökhöz kicsit sem illik.  :drying:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #2477 Dátum: 2010. December 14. - 07:49:51 »
Nem tom, én pozitívan csalódtam benne, totál azt hittem, hogy valami olyasmi ótvar lesz mint a régi Peter Parkeres rész, emlékszel ott hogy nézett ki May, meg most itt hogy néz ki? Azon lehet a legjobban megnézni, hogy most máshogy "rajzol".
És az utsó oldalas Vészmanós kép igenis remek, főleg az hozzá képest. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #2478 Dátum: 2010. December 14. - 14:44:35 »
Ne hallgass BuB-ra Tomi. Időnként elmegy az esze. Évek óta mellettem van, már olyanok vagyunk mint Stan meg a spanja, szóval tudom, hogy semmi stílusérzéke nincs.  :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #2479 Dátum: 2010. December 14. - 19:26:31 »
Nááh... :D
Csak nyitott vagyok ;D bár ez nem vonatkozik Dillonra, Mcfarlenra, de Ramosnak is (ennek az újnak) is megvan a varázsa, meg Immonenbe is megtaláltam a kedvemre valót.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL