Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488669 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4420 Dátum: 2014. Március 25. - 00:09:24 »
Ez fura mix, mert ezek közül sok nem különböző univerzum, csak más időpont. Például a Ben Reilly és a Scarlet Spider.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4421 Dátum: 2014. Március 25. - 16:01:02 »
Jet Li? Már jóval előtte megvolt ugyanez az alap a Rising Stars-nál, még előtte a Watchmennél.

Ja, vagy a Hegylakóban.  :lol:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4422 Dátum: 2014. Március 26. - 20:03:30 »
Elolvastam az új Superior számot, amiben visszatért Peter. Egyik szemem sír, hogy ilyen kevés ideig ment csak ez a sorozat. 1-2 évig simán elviseltem volna még az öreg dokit. Bár amit maga mögött hagyott, jó időre le fogja kötni Peter-t majd :)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4423 Dátum: 2014. Március 26. - 20:29:09 »
Én is kivégeztem az utolsó előtti Superior-t,de,de olvasás közben párszor azon kaptam magam,hogy erőteljesen vágom a pofákat 1-1 jelenetnél :drying: A legidegesítőbb mind közül a következő volt: Oki világa romokban, vele együtt az ő lelke és becsülete is. Eddig rendben van, viszont Peter kiszabadulásával még csak nem is hagyják méltóságosan eltávozni az öreget! Oki abszolút Peterre utalja magát és önkezével vet véget a Pókemberes karrierjének :-\ És még csak le sem menti a memóriáját, hanem azt is törli amolyan minden mindegy alapon... Na tehát ez egy igazságtalan kliséhalmaz nem több. Ne is akarja senki megmagyarázni ennek a létjogosultságát, mert nincs neki...nagyon nincs. A kövi rész meg gondolom a mostaninál is gázabb lesz!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4424 Dátum: 2014. Március 27. - 10:55:18 »
Hu, régen olvastam Pókit, de erre a visszatérésre kivi voltam, igaz az elmúlt események miatt egy kukkot se értettem belőle  ;D
De az a két klasszikus pókruhában pózolós kép nagyon ádáz lett!  :spidey:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4425 Dátum: 2014. Március 27. - 13:27:30 »
Azért én örülnék, ha Otto megkapná a büntetését a tettei miatt... Na meg, who the fuck is the Green Goblin? Meg hogy intéz el Peter egy egész sereget egy szám alatt, egyedül?
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4426 Dátum: 2014. Március 27. - 13:46:03 »
Azért én örülnék, ha Otto megkapná a büntetését a tettei miatt... Na meg, who the fuck is the Green Goblin? Meg hogy intéz el Peter egy egész sereget egy szám alatt, egyedül?

Ami azt illeti megkapta nagyon is. Önszántából törölte ki a saját memóriáját PP fejéből! Ennél nagyobb büntit nehezen tudnék elképzelni :ohmy: Ami Peter-t illeti az meg számomra nagyon átlátszó és erőltetett. Azért fog egymaga elintézni minden fenyegetést,hogy a készítők megmutassák mennyire alkalmatlan erre a feladatra egy olyan Pókember aki nem PP :drying:

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4427 Dátum: 2014. Március 27. - 22:54:47 »
Júliústól.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4428 Dátum: 2014. Március 28. - 08:39:44 »
Ideje volt már ennek is :D Ha valaki, akkor ő igazán megérdemel egy saját ongoing sorozatot :spidey:

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4429 Dátum: 2014. Március 28. - 13:50:05 »
Meh.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4430 Dátum: 2014. április 02. - 10:19:03 »
Az első szám az új szériából már túl az 500 ezer előrendelésen. Ramos nem tántorít el senkit, úgy néz ki.



Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4431 Dátum: 2014. április 02. - 11:06:54 »
Én ebből az egészből, arra a csajra vagyok kíváncsi akit Peter után megcsíp a fertőzött pók! Reméljük nem egy x ezredik Póknő lesz belőle a sorban ;D
Ezt az előrendelési mániát sem értem egészen. Oké, PP visszatér és? Mi ebben a szenzáció? Még ha Oki maradt volna Pókember és úgy lenne ekkora ováció azt megértem! Viszont ebben az esetben semmi nem indokolja ezt a pátoszos újrakezdést...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4432 Dátum: 2014. április 02. - 11:42:26 »
Biztosan valami szörny lesz belőle.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4433 Dátum: 2014. április 02. - 11:56:08 »
Még valakit megcsípett az a bizonyos pók, eddig x éven át rejtve maradt, na de majd most, hirtelen fény derül a turpisságra.  :roll: A Következő mi lesz? Kiderül, hogy nem csak 1 pók, esetleg valami más is belekerült a sugárzásba, potenciálisan csípésre\harapásra\karmolásra stb. készen?  :drying:  Ez nagyon gagyi húzás volt, ugyanakkor annyira jellemző az ilyesfajta átírás a Marvelra, hogy csodálkozok, hogy eddig nem tették meg.  ;D (vagyis kb. ugyanezt csinálták Miles Moralesszel az Ultiban)
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 02. - 12:00:03 írta Psycho »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4434 Dátum: 2014. április 02. - 12:08:24 »
Nekem se igazán tetszk ez... most megint átírják az eredetét... miért?  :roll: Nincs más ötlet?  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4435 Dátum: 2014. április 02. - 12:16:50 »
Ha már átírják akkor azt tehetnék jóval stílusosabban is. Pl a radioaktív pókot valami genetikailag kifejlesztett döggel helyettesíthetnék, úgy mint az Ultimate-ben :spidey: Na meg kaphatna a 616 is egy New 52, mert már baromira ráférne :lol:

Azon viszont én is csodálkoztam,hogy ezt a pókcsípéses dolgot az elmúlt 50 év alatt miért nem játszották meg. Még akár jó dolgok is kisülhettek volna belőle,de így már nagyon izzadtságszagú lesz a végeredmény!

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4436 Dátum: 2014. április 02. - 13:46:19 »
Mert a pókot eltaposták, agyonütötték... stb.
Amúgy azok a ramos rajzok most így egész jól néznek ki
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4437 Dátum: 2014. április 02. - 14:05:40 »
Nekem se igazán tetszk ez... most megint átírják az eredetét... miért?  :roll: Nincs más ötlet?  :headscratch:
Ezzel nem írják át az eredetét, szerintem.
De tény, hogy inkább lenne ez jellemző lépés JMS-re, mint Slottra. Ugyanakkor Slott mindenből aranyat csinált eddig, úgyhogy ne húzzuk le, amíg nem olvassuk.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4438 Dátum: 2014. április 02. - 14:10:29 »
Nagyon jók ezek a rajzok. Az ilyen utólag kitalált retcon féleség belemeséléseket én sem szeretem, de várjuk ki a végét szerintem is. Az előrendelés számának a nagysága meg szimpla: újrakezdett számozás (az a csodálatos '1'-es), újra ASM, újra Peter nameg a Film. Nem meglepő.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4439 Dátum: 2014. április 02. - 14:12:35 »
Egen, kapásból JMS Ben bá halála, Gwen ribanckodása jutott eszembe... plusz még JMS is belekavart az eredetébe, nem?  :headscratch:
Lehet hogy jó... de nálam ott bukik meg, hogy ennek most mennyi éve? 5 éve? Addig hol volt a csaj? Vacakul tudnak elsülni az ilyen utólagos belemagyarázások...
Amúgy meg, nem most akarják kiírtani a sok Pók univerzumot? Erre behoznak még egy újat.  ;D

És osztom,h ogy Ramos az utóbbi időben télleg oda tette magát, remélem Kaine ezeket nem ugrod át  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL