Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488861 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4620 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 16:48:31 »
Ez olyan, mint a régi Web of Spider-Man logója.

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4621 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 18:47:23 »
Azt tudja valaki mi lesz ez után a Secret Wars móka után jól megszokott Pókemberünkkel, Peter Parkerrel? A háttérben az a Parker Industries felirat azt sugallja, hogy azért nem szabadulnak meg tőle teljesen.
"Shhhh. My common sense is tingling."

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4622 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 21:10:52 »
Biztos nem szabadulnak meg tőle. Pláne hogy már bemutatták az előzetes borítót az Amazing Spider-Man vol4 első számáról is. Tehát biztosan Pókemberkedni fog tovább, de további részleteket még nem tudni.

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4623 Dátum: 2015. Augusztus 26. - 22:01:22 »
Gyorsan rá is kerestem a borítóra.



Érdekes ez a világítós(?) pók jel a mellkasán. Na meg az a jármű ott a falon.
"Shhhh. My common sense is tingling."

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4624 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 06:58:02 »
Igen, mindenki ettől akadt ki. De azért ne ítéljünk elhamarkodottan, hiszen tudjuk, hogy manapság a borítóknak nem sok közük van a bennük lévő történetekhez.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4625 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 15:13:19 »
Azt tudja valaki mi lesz ez után a Secret Wars móka után jól megszokott Pókemberünkkel, Peter Parkerrel? A háttérben az a Parker Industries felirat azt sugallja, hogy azért nem szabadulnak meg tőle teljesen.

Most látom én is azt a "Parker Industries" feliratot. Lehet valami Vasemberszerű playboy feltaláló milliomost csinálnak belőle? :)

Igen, mindenki ettől akadt ki. De azért ne ítéljünk elhamarkodottan, hiszen tudjuk, hogy manapság a borítóknak nem sok közük van a bennük lévő történetekhez.

Igaz, gondoljunk csak a Superior utáni első Amazing borítóra :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4626 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 16:35:16 »
A Parker-művek már majdnem a Big Time óta létezik.

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4627 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 16:41:59 »
Igazából azért kérdeztem rá Peter Parkerre, mert utoljára a Secret Wars elején olvasgattam híreket, és ott volt egy lista a megszűnő sorozatokról. Az Amazing Spider-Man is köztük volt, illetve olyan hírek jelentek meg, hogy megint lesz egy jókora "karakterfiatalítás", ami alatt ezúttal azt kell érteni, hogy egy rakat régi karaktertől megszabadulnak. Akkor meg voltam győződve róla, hogy ennek esik áldozatul Peter is, és ezután csak Miles marad a pókgöncben (meg Silk és Gwen ha a másik univerzumból átemelik valahogy, vagy izé..., összeolvasztják az univerzumokat).

Annak nagyon is örülök, hogy lesz Amazing vol. 4., bár nem egészen értem, hogy a nem is olyan régi újraindítás után, miért kellett ismét egy új sorozatot indítani belőle. Majd, ha már lesz annyi időm, hogy felvegyem a Secret Wars fonalat, akkor talán rájövök.

A Parker Industries-zal kapcsolatban igazad lehet. A vol. 4. #1 rövid tartalma alapján:
Spider-Man has gone global! Parker Industries is more successful than ever, with offices in New York, Shanghai, London and San Francisco and Peter Parker is racking up the frequent flyer miles with his “bodyguard” Spider-Man in tow, of course. But success breeds enemies and a reinvigorated Zodiac have also widened their scope to threaten the whole world. Join Dan Slott and Giuseppe Camuncoli as they take Spider-Man to the next level! This huge first issue also includes stories featuring Silk, Spidey 2099, Spider-Woman and much more!

Igaz ez is kicsit fura nekem, mert az Amazing vol. 3-nak úgy lett vége, hogy kb. rommá aprították a Parker Industries főhadiszállását. A .1, .2, stb. sorszámozású számokat nem olvastam még, szóval itt is lehet valami, amit nem tudok.
"Shhhh. My common sense is tingling."

dbtbalint

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 16
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4628 Dátum: 2015. Augusztus 27. - 20:19:24 »
hát ez így egyelőre nem túl bíztató számomra. mondjuk szerencsére slott írja, aki még egy olyan ötletet is zseniálisan kivitelezett, amiben octopus a pókember. meg ő azért nem szokott hibázni (leszámítva a spider-verse nevű borzalmat), szóval nem írom le előre.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4629 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 08:00:08 »
Annak nagyon is örülök, hogy lesz Amazing vol. 4., bár nem egészen értem, hogy a nem is olyan régi újraindítás után, miért kellett ismét egy új sorozatot indítani belőle. Majd, ha már lesz annyi időm, hogy felvegyem a Secret Wars fonalat, akkor talán rájövök.
Az újraindításból manapság már nagy divat lett a Marvelnél. Most persze lehet úgy is nézni, hogy pont most volt egy ilyen nagy esemény a Marvelnél, ami miatt minden címüket teljesen újraindítják, de ezt megelőzően is nagy divat volt az elmúlt években. Ha már egy sorozat megélte a 12 számot az nagy dolognak számított. Most már az eladások miatt, ha egy sorozat népszerűsége elkezd esni, akkor valami cliffhangerrel vagy anélkül újraindítják, hogy ismét boldog-boldogtalan megvegye azt, persze 6-8 különböző borítóval. A legextrémebb ebben talán a Megtorló, akinek az új címe már a vol.10 lesz, még úgyis, hogy egyéb sorozatait, mint pl a War Journal nem számítjuk bele.
Én egyébként sokkal jobban szerettem, amikor eredeti számozás szerint mentek a sorozatok. Tehát, hogy a Pókember is már 700 akárhány számnál tartana. Egyszerűen jó volt, bár megértem a Marvelt is, hogy ők meg azt nézik, hogy az új olvasók nem akarnak belecsatlakozni egy olyan sorozatba, aminek már van 700 füzetnyi előzménye. De ezek az előzmények mindentől függetlenül megtörténtek, szóval igazából azokat is tudni kell egy történethez. Mostanában viszont már csak akkor rakják vissza az eredeti sorozatszámhoz az aktuális címet, ha éppen egy kerek jubileumhoz közelednek (pl 600. vagy 700. szám), de olyankor az is egy jel, hogy azt a sorozatot meg fogják szüntetni újra. Ezt például a Fantasztikus Négyesnél, ha az első megszűnést nem is számoljuk, háromszor játszották el.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4630 Dátum: 2015. Október 08. - 09:55:54 »
Megjelent az új Amazing Spider-Man. És sajnos bekövetkezett az, amit egyesek nagyon szerettek volna, mások meg nagyon nem: ismét nem Peter Parker a Pókember.  :(

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4631 Dátum: 2015. Október 08. - 11:43:50 »
Sepi, hozod itt a frászt az emberre!  :lol:

A mondatodat átfogalmaznám úgy, hogy: nem mindig Peter Perker van a pók gúnyában.
"Shhhh. My common sense is tingling."

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4632 Dátum: 2015. Október 08. - 15:04:00 »
Na, akkor csak bejött az amit sejtettünk....


Amúgy komolyan, beindult a "rebúúút" sorozat, (nem csak a Pókiból) úgy hogy az ezeket kiváltó esemény még javában tart????:stupid: :stupid: Komolyan nincs az a smily ami kifejezné, hogy ezek mennyire hülyék....  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4633 Dátum: 2015. Október 08. - 17:16:42 »
Én sem tartom valami jó ötletnek,hogy a nagy nyári event még javában dübörög,de vele párhuzamosan jönnek az új sorozatok amik csordultig vannak spoilerekkel mint pl az új Vasember széria első számának az utolsó oldala. Az új ASM viszont meglepően jól indított és tele volt meglepetésekkel, a legjobb ami tetszett,hogy a Csatavilágból átemelték Regent-et,de nem elsődleges gonosznak, hanem a háttérben építi a saját kis birodalmát egy új high-tech börtönben 8) Tetszik,hogy Peter-nél immáron nem erőltetik a csóró szabadúszó fotós figurát, hanem saját globális cége van,de mégsem lett belőle Tony Stark! Aztán ott van a Pókmobil amit sosem kedveltem igazán és baromságnak tartottam, viszont ez az új modell nagyon impozáns lett :D A történet végén pedig kiderült,hogy Octavius él és virul csak épp Living Brain "testébe" kényszerült ami úgy érzem már nem tart sokáig. Hú gyerekek ez az új status quo annyi lehetőséget rejt magában,hogy felsorolni is nehéz és még csak az első résznél tartunk. Mi lesz itt később? :oh:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4634 Dátum: 2015. Október 08. - 22:44:23 »
Sepi, hozod itt a frászt az emberre!  :lol:

A mondatodat átfogalmaznám úgy, hogy: nem mindig Peter Perker van a pók gúnyában.
Miért? Volt az első részben olyan, amikor ő volt benne? Az alsógatya nem ér.  :D

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4635 Dátum: 2015. Október 08. - 23:53:21 »
Ez most full spoiler lesz, úgyhogy bocs mindenkitől, aki nem Sepi :)

Az elején lévő hosszabb akciójelenetben (ha képregénynél lehet ezt így hívni) végig ő van az új csoda-pókmobilban Mockingbirddel. Végipoénkodja az utat, énekel, Auto-Tune, stb. Később az esküvőn Hobie/Prowler/Kamu Spidey próbál is poénkodni, de neki nem megy. No meg Spidey a kocsiban Furyt is elég jól lekezeli. Az üldözés után a liftben Peter veszi le a pók maszkot, mielőtt a sajtótájékoztatóra menne.  Pár oldallal később San Francisco feliratnál Hobie azt mondja, hogy már egy hete ott van (San Franciscoban), tehát ő nem lehetett a  Shanghai-i üldözésben. Ezen felül is van még sok utalás, ami inkább Peterre vall. Szóval azért szerintem többnyire ő van a pókgöncben.

Meggyőztelek?
"Shhhh. My common sense is tingling."

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4636 Dátum: 2015. Október 09. - 07:14:03 »
Igazad van. A liftes rész teljesen kiment a fejemből.  :D Utána meg túlságosan meglepett a feka Pókember:)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4637 Dátum: 2015. November 04. - 17:55:25 »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4638 Dátum: 2015. November 09. - 08:56:05 »
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 09. - 09:05:56 írta grey gargoyle »
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4639 Dátum: 2015. November 09. - 12:12:29 »
1. lista:
25: Ulti Venom nem volt rossz.
24: nem rossz, de annyira nem is jó. Épp kimarad jövőre.
23: ez remek, két rész meg is jelent belőle magyarul.
20: ha nem is egy best listán, de tényleg nagyon jó volt
19: szintén épp kimarad jövőre (pont ez a 3 lett volna egy különszámban, de végül kiszorult)
18: nagyon jó.
16: egész jó tényleg.
15: jó volt.
13: az első, aminek abszolút itt a helye. Remekmű.
12: szintén nagyon jó.
11. úgyszintén.
10: ez is nagyon jó volt, de best of listára nem tenném.
9: ugyanígy.
8: ezt igen.
6: Póktörténelem, de azért nem best of.
5: egyértelmű - az 5. helyet kevésnek tartom.
4: szintén történelem, de a sztorija nem listás.
3: sima ügy, itt a helye.
2: vitathatatlanul Pók-történelem, de mint best of? 1000 jobb van nála.
1: ez persze, hogy igen.

A többi lista mind olyan, ami inkább a jelentősebb sztorikat tartalmazza, nem a legjobbakat. A 4-ben olyan is van, amit a fanok legnagyobb része utált.
« Utoljára szerkesztve: 2015. November 09. - 12:15:57 írta kaine »