Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Spider-Man
« Válasz #1820 Dátum: 2009. Június 21. - 20:36:24 »
Végülis igen, kíváncsi leszek hogy az írók mire gondolnak majd, hátha pont erre. :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #1821 Dátum: 2009. Június 21. - 22:24:39 »
Huh, ezek szerint bevált az X-Men/Spider-Man 3. része, amiben egy részig Ben Reilly volt benne!  :D :D Elképesztő lenne, ha visszahoznák, de egyben király is. Akkor úgyis jövök majd én is.  ;D
Pók és Macs gyönyörűek együtt, maradhatnának is...  :spidey:
Benya, köszi a videót, még mindig nagyon tetszik.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1822 Dátum: 2009. Június 22. - 00:06:09 »
Nem vált be, ugyanolyan közepes/alsókategóriás mini volt, mint elég sok társa.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #1823 Dátum: 2009. Június 22. - 00:11:08 »
No nem is azt mondtam, hogy neked tetszett.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1824 Dátum: 2009. Június 22. - 09:20:39 »
Nekem tetszett, az eladási listának nem. A Marvel szempontjából bukta volt, mert ilyen névvel sokkal jobbat vártak el tőle. Még az ominózus harmadik számos fiaskó sem tudta annyira a sorozatra vonni a figyelmet.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Spider-Man
« Válasz #1825 Dátum: 2009. Június 22. - 13:01:58 »
Benya, köszi a videót, még mindig nagyon tetszik.  :)
Szívesen.  ;) Nekem is tetszik, régebben ebből a rajzfilmből ismertem meg jobban Pókembert, és aztán ez is lett az alap számomra Pókember-téren. Persze ma már nem. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #1826 Dátum: 2009. Június 22. - 20:56:57 »
Nekem tetszett, az eladási listának nem. A Marvel szempontjából bukta volt
Tartsd szem előtt, hogy te statisztikát olvasol.  ;) Egyáltalán nem biztos, hogy ez bukta volt a Marvelnek csak azért, mert egy toplistán hogy szerepelt. Ilyen elven a képregényfilmek háromnegyede bukta lett volna, és már réges-rég nem készítenének újabbakat.
Valaminek kellett benne lennie, ha megint elő merték venni a klónokat, méghozzá ennyire direktbe. Nem kis rizikó van benne.

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 22. - 22:11:27
Éppen most olvastam utána. Az eladási számok csak azt mutatják, hogy a képregényboltokban mennyi az előrendelés, vagy a tényleges eladás. Nincs benne az előfizetés és az se, amit rendes újságosoknál adnak el. Vagyis a legújabb listán az Amazing Spider-Man bár 71.000 és kétszer 58.000-rel vannak fenn, a Marvel szerint az előfizetések további 37.000-t adnak hozzá, az újságosok pedig még további 3000-t. Vagyis ezzel az össz eladás 100.000 fölé kerül a legjobb esetében.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 22. - 22:11:27 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1827 Dátum: 2009. Június 23. - 09:34:40 »
Újságos terjesztéseben nincs a képregénycímek tíz százaléka sem mostanság, és gyakorlatilag alig ad hozzá valamit. Az előfizetések már más tészta, mert sok ongoingra elő lehet fizetni, de nem mindre, és annak is egy részét a Diamond kezeli.
És de, a lista, amit linkelek, az adott fogyások visszajelentésének toplistája, szóval azok a pontos számok képregényboltokból. Ami nagyon nem reprezentatív, a kötetlista azok közül, amit linkelek, ennél sokkal jobb eladások mennek ott is azért könyvesboltokban (ha a Watchmen lehet kiindulási alap, akkor kb. tízszeres).
Idézet
Valaminek kellett benne lennie, ha megint elő merték venni a klónokat, méghozzá ennyire direktbe. Nem kis rizikó van benne.
Igen, lehet, igazad van. De az is lehet, hogy egyszerűen végigmentek a két franchise legmarkánsabb korszakjain, és a klónok épp a nagy X-dömping kellős közepén voltak ( minimum öt stabil ongoing, havonta legalább két mini...). Ez meg lehet a másik ok. De persze az is, hogy megunták a sokéves huzavonát, és most egyetlen árhullámmal tisztára mossák azt az egész katyvaszt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #1828 Dátum: 2009. Június 23. - 14:23:17 »
Újságos terjesztéseben nincs a képregénycímek tíz százaléka sem mostanság, és gyakorlatilag alig ad hozzá valamit.
Ezzel nem mondtál mást, hisz a 3000 tényleg nincs 10 %-a a 100 000-nek.
Idézet
És de, a lista, amit linkelek, az adott fogyások visszajelentésének toplistája, szóval azok a pontos számok képregényboltokból.
Hát én is ezt mondtam, ez a képregényboltos lista. Nem a teljes. A Semicben is külön kezelik az előfizetésest, a postai úton előfizetett és az újságosi eladásokat.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1829 Dátum: 2009. Június 23. - 14:30:04 »
De vedd figyelembe, hogy a Marvel elég különleges eset, mert csak pár ongoingra lehet közvetlen előfizetni. A minik és elég sok sorozatuk teljes fogyása az, amit linkelni szoktam, azok minden füzete a Diamondon megy keresztül. Máson nem is mehet, volt elég nagy hepaj tizenpár éve a képregények terjesztésével kapcsolatosan Amerikában.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man
« Válasz #1830 Dátum: 2009. Június 23. - 14:32:05 »
Ez igaz, a minire tényleg nem valószínű, hogy előfizetés lett volna.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1831 Dátum: 2009. Június 23. - 14:36:45 »
Sok ongoingra sem. Én még emlékszem, amikor a Cable & Deadpool levrovjában másfél éven keresztül könyörögtek, hogy előfizethető legyen, mire végre Nicole Boose-nak sikerült elérnie ezt a szerkesztőségnél.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #1832 Dátum: 2009. Június 25. - 12:01:05 »
Amazing Spider-Man 598 - Hú gyerekek hú gyerekek, húúúú gyerekek ez qurvajó.  :oh: Emlékeztek témáztunk azon, hogy az F4-től kapott Venom álruha maszkja és képességei miből is állnak. Hát megkapjuk a választ. Sőt azt hiszem azzal egyáltalán nem árulok el spoilert, ha megmondom, hogy American Son is az lett akit vártunk.
De ez bizonyos G. Stacy is bekerül a történetbe, igaz nem az akire elsőre gondolnánk. Emberek, van remény.  :oh: Talán az utóbbi évek borzalmai után tényleg felcsillan a reménysugár hogy rendbe hozzák az ASM-et, és remélem nem tosznak át a palánkon.
Ha még ehhez hozzájön az hogy VISSZATÉREK és azt sem cseszik el, ó gyerekek, akkor én berúgok mint az állat. ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1833 Dátum: 2009. Június 25. - 12:25:48 »
berúgok mint az állat. ;D
Vigyázz, szavadon foglak. :brow:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #1834 Dátum: 2009. Június 25. - 12:40:46 »
Rendicsek, mert ha tényleg úgy folytatódik a sztori ahogy remélni merem...

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1835 Dátum: 2009. Június 25. - 12:44:47 »
akkor jöjjünk össze és igyunk együtt. 8) koccintunk egyet ennek az egészségére.   :cheers:
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Spider-Man
« Válasz #1836 Dátum: 2009. Június 25. - 12:47:09 »
Ja igen, használati utasítás... hozzám: olykor ha nagyon jól érzem magam (nem alkohol hatására csak simán happy vagyok) önkéntelen elkezdem énekelni négy különböző nyelven a Szexuális zaklatás Panda dalt a South Park-ból. Nem tom pia és a nagy ASM öröm hatására ez meddig fajulna. Még idejében állítsatok le, ha sor kerül rá.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1837 Dátum: 2009. Június 25. - 12:48:08 »
Dehogy állítunk, nekem tetszeni fog. ;D Off vége.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1838 Dátum: 2009. Június 25. - 12:52:26 »
off az offba offolni offolók!  :lol:
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1839 Dátum: 2009. Június 25. - 20:03:37 »
Bocs, lehet nem jó helyre megy, de azért kérdezek itt.
Ma voltam könyvesboltban és láttam egy nagy Pókember könyvet (hallottam már róla korábban is, de akkor valahogy nem tűnt érdekesnek) de most ebbe belelapoztam és láttam, hogy van vagy 2 vagy 3 képregény sztori is benne. Bocs, erről én totál lemaradtam... ha jól láttam, azok talán a Marvel Adventures sorozat egyes részei lehettek? Van valahol erről bővebb infó, hogy melyikek is vannak benne?
És amúgy milyen a kiadvány? Megvette valaki? Érdemes rá költeni?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL