Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 488749 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1860 Dátum: 2009. Július 23. - 17:05:27 »
végigfutottam az amazing 600-on.
Van benne sok sztori, van benne ami szépen meg van rajzolva, van benne JR JR :), van benne humoros sztori, és a legutolsó egész izgalmasnak ígérkezik.
Az alap sztorinak, valahogy amolyan régies feelingje volt. olyan volt mintha a régi magyar pókembert olvastam volna, pedig dan slott írta.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man
« Válasz #1861 Dátum: 2009. Július 23. - 17:24:11 »
Én is csak átfutottam rajta, most 100 oldalt végigolvasni nem volt időm. Viszont el se hiszem, hogy a Marvel már megint hogy léphetett ilyen rosszat. Komolyan mondom, a lehető legrosszabb rajzolókat sikerült összeválogatniuk egy ilyen szép évfordulós számhoz. Szinte mindegyik történetnek iszonyatos rossz a rajza. Romita Jr-t nem részletezem, már ismeritek  :violent: Na de a többi. Martin rajzai nagyon rondák, de még mindig talán az övé a legjobb az egészben. Doran pláne rohadt ronda, de az még talán a történethez elmegy, bár inkább elvesz belől, minthogy hozzáadjon. Albertié már kritikán aluli, Breitweiser bár művészi, nem szép. Sok helyen elég rondák az arcok, és az a pár kocka amin Pókember van, bizonyítja, hogy szuperhősképregényhez soha nem szabad engedni. Aztán ott van Donovan. Mivel az egy rövid vicces sztori, így ahoz még elmegy. Viszont Fiumara meg olyan mintha a seggrészeg Yu-t és Romitát gyúrták volna össze. Egy-két rajza jól sikerült, de a többi rendkívül gáz. Szóval gratulálhatok a Marvelnek, a szerkesztőségnek, vagy Quesadanak, amiért sikerült a legtehetségtelenebb rajzolókat összeszedniük, és mindet egy jubileumi számba berakniuk.  :drying: Eddig meg akartam venni ezt a számot, de most már nagyon el kell rajta gondolkoznom, hogy pénzt adjak ki érte.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1862 Dátum: 2009. Július 23. - 17:35:55 »
Nem lehet minden olyan, mint a Thor #600 volt...
Vagy a CapAm #600.
Vagy az Uncanny #500.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Spider-Man
« Válasz #1863 Dátum: 2009. Július 23. - 17:38:53 »
Miért, azok is olyan rosszak voltak? ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man
« Válasz #1864 Dátum: 2009. Július 23. - 17:51:17 »
Hát nem, sokkal jobbak voltak. Ezek után remélem, hogy legalább a Hulk 600-at nem szúrják el. Bár ott meg Loeb lesz előreláthatólag a gyenge pont.  :-\

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Spider-Man
« Válasz #1865 Dátum: 2009. Július 23. - 18:24:18 »
Az egyáltalán hol van? elvileg az is ma jelent meg... :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man
« Válasz #1866 Dátum: 2009. Július 23. - 19:38:53 »
Gondolom digitálisan még késik a megjelenése.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1867 Dátum: 2009. Július 23. - 21:22:25 »
hát nekem pedig tetszett az amelyikben may néni a temetőben van. most nem tom hirtelen azt melyikük rajzolta, nem egy ismert rajzoló, de szerintem nagyon szép amit csinált. Romitának meg én örültem. :) Gondolom az amerikaiak többsége is. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man
« Válasz #1868 Dátum: 2009. Július 23. - 21:38:21 »
Ezt biztos azért mondod, mert amerikai állampolgárságra hajtasz.  ;D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1869 Dátum: 2009. Július 24. - 07:33:25 »
igen, és nemsokára én is amerikai zászlót tetováltatok az arcomra, hogy nagyobb legyen.  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Spider-Man
« Válasz #1870 Dátum: 2009. Július 24. - 17:37:55 »
Vélemények az AS 5. számáról ?

A vége nem bírt annyira lekötni mint az eddigi számai de egész élvezhető kis story. Nálam 4/5

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1871 Dátum: 2009. Augusztus 02. - 21:50:19 »
Az American Son ötödik része... az első izgalmas volt, a második remek, a harmadik fordíulatos, a negyedik rettenetes, az ötödik pedig egy tömény katasztrófa. Humortalan, ötlettelen, klisés, a hegyibeszédek meg annyira sablonosak és túlzóak voltak, hogy már kavargott tőlük a gyomrom. Kelly végleg kiégett, ez most már tény. Az, hogy Póki hogy tartotta meg az álcáját Harry előtt maga volt a mélypont, ennél még Guggenheim is jobban csinálta volna.
És ha már ő... az Annual sokkal jobb volt, mint az előző munkái. A családi jeleneteknél voltak kifejezetten jó poénok, és a szövegek is hibátlanok voltak. Persze a bunyótól már jött a megszokott lapos Guggenheim-stílus, és onnantól ment is lefelé a füzet színvonala, meg a bostoni poénok is tizenhatodszorra már inkább unalmasak voltak, de az elején még egész olvasható volt.
Ja, és a 600. szám fő sztorija rohadt jó lett. Jobb, mint a New Ways to Die, jobb, mint Slott összes eddigi irománya, jobb, mint a megtorlós egyrészes. Kerek egész, ötletes konfliktushelyzettel, jó szövegekkel, és ami a legfőbb, hibátlan és piszok szórakoztató karakterizálással a legutolsó mellékszereplőig. (Ja, és bár továbbra is forr az agyam MJ kiírásán, ha valakivel össze akarják hozni Petert, az Michele legyen. Eddig azt hitem, Carlile lesz a kedvenc új szereplőm, de ez a csaj most két oldalban lemosott mindenkit a színről. Ongoingot neki! ;D) Ráadásul  most, hogy letudtuk végre Guggenhei összes rémes ötletét, és talán Kelly se tolja vissza a képt egy ideig, az Oki dokis és a Benes történetszálak felvezetése egy egész érdekesnek tűnő harmincpárszámos folyamot vetít elő. Ha azok ketten maradnak mellékcímeken (ami jelenleg kimerül egyben), és meghagyják az írást azoknak, akik tudnak is, talán végre tényleg lesz egy olvasható Pók-történetfolyam... jesszus, már vagy három év óta először.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1872 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 07:51:51 »
Remélem oktopusz mostmár végre halott marad végleg, de azért kaphatott volna valami méltóbb elköszönést.
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1873 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 09:41:50 »
Hm? Nekem inkább úgy tűnt, az egész elkövetkező évben ő lesz a nagy ellenfél. Legalábbis a végén lévő ígéret alapján.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1874 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 10:53:42 »
Jó akkor utána haljon meg, de akkor már végleg.
Ebben az állapotban már annyira szánalmas oki doki, hogy az hihetetlen. erőltetett.
This is a joke. A real practical Joke.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1875 Dátum: 2009. Augusztus 06. - 13:58:17 »
Mostani pókembert is végigfutottam. Olyan mintha valami rémálomba játszódna az egész. Oktopusz doktor, Jameson, mary jane, May néni, mind olyan mintha valami rosz álomban szerepelnének. valami felkavart lidércnyomásos álom. A hírharsona meg pont olyan mint 20 vagy 30 éve, mintha azóta semmi nem változott volna ott. Ugyanazok dolgoznak ott, mint akkoriban, jameson ugyanúgy jön ki a az irodájából, mint akkoriban. (vagy az nem is jameson? mert ha ő, akkor nem értem hogy lehet főszerkesztő és polgármester egyszerre.) Egyedül csak a felirat változott a hírharsona tetején.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Spider-Man
« Válasz #1876 Dátum: 2009. Augusztus 06. - 14:50:42 »
Hát igen, a mostani számban csak a két borító ér valamit.

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Spider-Man
« Válasz #1877 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 18:25:31 »
Na, miután kellőkép felidegesítettem magam a Community Shield-en, gondoltam elolvasom az ASM 600-at végre én is. Megpróbálom egy szóban összefoglalni a dolgoz:

jézusmáriaatyaúristen... :o De komolyan, mi ez a kaki? Romita új mélységekben sülyedt a szememben, azért mindenkinek olyan lábákat rejtolni, mintha egy végstádiumú leukémiás lenne... :roll: Az baj, hogy a sztorira igazán nem is tudtam figyelni, mert anyira zavartak a rajzok... de azért Peter poénja JJ-hez az esküvő után jó volt. :D Mondjuk azért Romitánál is volt rosszabb rajz ebben a számban, még pedig abban a Ben bácsis visszaemlékezésben... :roll:

amúgy tudjátok mi a különbség a Hulk 600. száma és e között? abban legalább a rajzok élvezhetőek voltak... Eddig terveztem, hogy amjd megveszem ezt az egy részt, de ezután én végképp letettem róla... :roll:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1878 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 19:46:50 »
viszont szerintem a may néni a temetőben résznek szerintem gyönyörű volt a rajza,  csak hogy legalább ennyi jó legyen a 600-asban
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1879 Dátum: 2009. Augusztus 09. - 20:59:39 »
Én csak azt nem értem, Quesada mikor felejtett el lábakat rajzolni? Tiszta Liefeld-lába van a varianton Pókfejnek. Pedig amúgy talán az ötlettelensége ellenére is az lenne a legjobb borító a négy közül. (Meg ilyenkor sóhajtozok, hogy Q évek óta dirigál, nem rajzol... utóbbit sokkal-sokkal jobban csinálta.)