Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732182 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel Extra
« Válasz #640 Dátum: 2010. December 26. - 22:25:34 »
Az amazing stílusa nekem fura volt és maga a sztori sem volt több, mint átlagos, az összhatás unalmas volt. A Deadpoolos második olvasásra márjobban tetszik. De amúgy megérte várni a kötetre, jó lett. :kingpin:

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel Extra
« Válasz #641 Dátum: 2010. December 28. - 18:20:12 »
Amúgy hogyhogy kb egy fél centivel 'alacsonyabb' lett a Marvel Extra mint a régi Kingpin kötetek? Nem mintha nagyon számítana, csak nem illik be a sorba a többiek mellé a polcon. :D

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel Extra
« Válasz #642 Dátum: 2010. December 28. - 18:59:00 »
Az amazing stílusa nekem fura volt és maga a sztori sem volt több, mint átlagos, az összhatás unalmas volt. A Deadpoolos második olvasásra márjobban tetszik. De amúgy megérte várni a kötetre, jó lett. :kingpin:

Uh...Mi lett volna, ha rossz?  :headscratch:
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #643 Dátum: 2010. December 28. - 20:44:57 »
Amúgy hogyhogy kb egy fél centivel 'alacsonyabb' lett a Marvel Extra mint a régi Kingpin kötetek? Nem mintha nagyon számítana, csak nem illik be a sorba a többiek mellé a polcon. :D
Új nyomdagép, lényegesen olcsóbb nyomdai munka. :) Ez volt az, amiért sikerült a 128 oldalt is 2490-es áron adni. Erről beszéltem egyszer, hogy az Y is ekkora lesz, sőt, az új cuccokból is 1-2, csak azok maradnak biztosan az előző méretben, amik már "bejáratottak". :) Pontosan 4 mm a különbség.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #644 Dátum: 2010. December 28. - 20:55:07 »
Engem egyáltalán nem zavart maga a méret mert alig észrevehető ráadásul fura módon még ez a gyengébb papírfajta is jobban elnyerte a tetszésemet 8)
Ja és az is pozitívum hogy ezt a könyvet legalább ki lehet nyitni míg a többi kiadványt alig mert úgy recsegnek mintha fizetnének érte  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #645 Dátum: 2010. December 28. - 21:02:29 »
Biztos még fás. :)

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel Extra
« Válasz #646 Dátum: 2010. December 28. - 21:16:08 »
Engem sem zavart, csak akkor vettem észre amikor a többi kötet mellé tettem. A papír meg olyannyira jó hogy nyugodtan lehetne ezt a fajtát használni a már "bejáratott" sorozatokhoz is. Amúgy végül is csak egyetlen sorozat maradt, az Angyalok, nem? Legalábbis jövőre biztos nem lesz külön Pókember kötet. Nem hiszem hogy sokakat megrengetne ha 4 milliméterrel kisebb lenne és erre a papírra lenne nyomva ha ezzel tartani lehetne az árát.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #647 Dátum: 2010. December 28. - 21:26:08 »
Egyetértek az előttem szólóval legyen ez a méret+papír! Szerintem ez a fajta fényes papír is megállja a helyét nem feltétlenül kell a legdrágább csilli-villi anyag ;)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel Extra
« Válasz #648 Dátum: 2010. December 28. - 21:44:01 »
Engem a méretváltozás megrengetne. A papírminőség annyira nem.
"Live for nothing or die for something, your call."

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #649 Dátum: 2010. December 28. - 21:53:55 »
Az a pár milliméter? Ugyan most mit szóljon az aki az eredeti méretezéshez szokott hozzá? :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #650 Dátum: 2010. December 28. - 22:34:37 »
Az a baj, hogy ha csak száz olyan ember van, aki nem venné meg pusztán a változtatás miatt, már sokkal később jöhetne csak egy következő szám. Egyelőre elfogadhatónak tartom azt a verziót, hogy az Angyalok maradnak, ahogy eddig voltak (amíg lehetséges), a többiek meg lesznek olcsóbbak. Persze aztán lehet, hogy Leinil Yu bácsinál azt mondom, hogy mindegy, milyen minőségű a papír...  :hehe:

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel Extra
« Válasz #651 Dátum: 2010. December 28. - 22:53:49 »
Az a pár milliméter? Ugyan most mit szóljon az aki az eredeti méretezéshez szokott hozzá? :D

Engem nagyon zavarna, mert nekem fontos a sorozatnál, hogy egységes legyen amikor egymás mellé teszem őket. A Vertigonál is idegesít, hogy az első kötet nagyobb, mint a többi. Hülyén néz ki.  :nemtudom:
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #652 Dátum: 2010. December 28. - 22:57:03 »
Mondjuk az látványosan nagyobb.
Fogadok, azt se tudja senki, hogy a Múlt emlékei fél-egy mm-rel keskenyebb széltében, mert ragasztási problémás volt és le kellett vágni a végéből utólag.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel Extra
« Válasz #653 Dátum: 2010. December 28. - 23:01:50 »
Akkor is venném, ha kisebb lenne. Már csak azért is, mert ha elkezdeném berendelni amcsiból, akkor még nagyobb lenne a méretkülönbség.
Persze aztán lehet, hogy Leinil Yu bácsinál azt mondom, hogy mindegy, milyen minőségű a papír...  :hehe:

Na az kemény menet lesz. Lehet, hogy átugrod a sztorit?
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #654 Dátum: 2010. December 28. - 23:12:23 »
Nem tudom átugrani, mert jó sokáig rajzol ő és akkor kimaradna a teljes Secret Invasion. Muszáj megkockáztatnom. Aztán vagy átmegy a rostán, vagy az lesz az Új Angyalok sírgödre.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel Extra
« Válasz #655 Dátum: 2010. December 28. - 23:29:47 »
Elvileg két kötetet kell kibekkelni, az SI-t pedig már jól rajzolta.
Hát, remélem mindenki kitart a sorozat mellett.
"Live for nothing or die for something, your call."

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #656 Dátum: 2010. December 29. - 06:43:31 »
Természetesen venni fogjuk. A méretváltozáshoz meg csak annyit , egy sorozaton belül tényleg nem szerencsés váltogatni. Amúgy én úgy vettem észre nem csak ezeket a kiadványokat érte el a válság. Újságok is kisebbek lettek.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel Extra
« Válasz #657 Dátum: 2010. December 29. - 10:17:58 »
Ennél a Marvel Extránál észrevettem hogy maga a könyv ugyan 128 oldalas,de egyáltalán nem tűnik vastagnak sőt nekem mintha a többi 96 oldalas Kingpin könyv szélesebbnek tűnne egy kicsivel :surp:
Ez persze nem gond hanem inkább öröm és bódottá mert legalább könnyedén tudom elraktározni itthon  :D

Leinil Yu pedig egy marha tehetséges rajzoló és ha valaha is rászánom magam egy Avengers kötetre azt csak is miatta fogom megvenni nem máté  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #658 Dátum: 2010. December 29. - 10:41:27 »
Ja, ez a papírfajta vékonyabb.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel Extra
« Válasz #659 Dátum: 2010. December 29. - 13:45:04 »
Leinil Yu pedig egy marha tehetséges rajzoló és ha valaha is rászánom magam egy Avengers kötetre azt csak is miatta fogom megvenni nem máté  :lol:
Ott a pont, Yu a király! :D :oh: :kingpin: