Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730787 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel Extra
« Válasz #680 Dátum: 2011. Február 01. - 14:39:18 »
Hát akkor szó szerint beleugrott a macska a lecsóba. :lol:
Na mindegy, ha a CsP-be benne lesz, úgy is jól járunk.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #681 Dátum: 2011. Február 01. - 14:41:41 »
Az a lényeg , hogy kerek legyen a történet. Én személy szerint jobban örültem volna a könyv formának.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #682 Dátum: 2011. Február 01. - 14:42:52 »
Na mindegy, ha a CsP-be benne lesz, úgy is jól járunk.
Apám! Elolvasod te, amit írtam?  :lol: NEM lesz benne! A Friendly 3 részes lesz benne.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #683 Dátum: 2011. Február 01. - 14:50:05 »
Akkor viszont már konkrétan: kiadod most a Feralt vagy sem?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #684 Dátum: 2011. Február 01. - 15:08:54 »
Nem is arról volt szó...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #685 Dátum: 2011. Február 01. - 16:20:02 »
Az nem annak az egyik borítója? Mintha csak azok lettek volna festettek a Sensationalön.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #686 Dátum: 2011. Február 01. - 16:48:18 »
Az nem annak az egyik borítója? Mintha csak azok lettek volna festettek a Sensationalön.
Nem. Például az is festett volt, amin Venom May néni fölött áll, és az nem a Feral.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel Extra
« Válasz #687 Dátum: 2011. Február 01. - 16:51:44 »
Nem az a sztori, aminek ez volt a borítója bővel a Feral után jelent meg, Sőt a Feral utáni számot teljesen Clayton Crain festette.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #688 Dátum: 2011. Február 01. - 17:16:14 »
A Back in Black oké, de az jóval későbbi. Valamiért úgy rémlett, közte más volt a rajzoló/borítós. :headscratch:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel Extra
« Válasz #689 Dátum: 2011. Március 10. - 06:01:22 »
Kaine, ha jövőre lesz újabb marvel extra, akkor mehetne a női vonalakon tövább, mint pl.: Póknő, Amazon (PaD), Elektra, Fekete özvegy.
Hasonló koncepció lenne mint az előző, csak női változatban, és róluk még úgysem volt kiadva semmi magyar viszonylatban. Milyen ötlet? :)
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #690 Dátum: 2011. Március 10. - 12:37:06 »
Egyáltalán nem rossz. :) Én csípem a jól megírt női szereplős képregényeket. Póknő, Amazon, Birds of Prey, Fekete Macska, Supergirl, Vampirella, Elektra... mindegyikben találtam NAGYON jó sztorikat már.
Épp tegnap rakosgattam otthon a lehetséges verziókat egy Marvel Extra 2-re, és bizony bejutott egy She-Hulk is, úgy tűnik. :)
Jelenleg úgy gondolom, hogy a mostani Marvel Extra még alig-alig volt rendezvényen (mert ugye a Hungarocomix látogatottsága a marvelesek részéről elég erősen közelítette a nullát - alulról), vagyis a mostani börzei fogyásától teszem függővé, hogy a ME2 jövő tavasszal jöjjön ki, vagy csak egy évvel utána.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #691 Dátum: 2011. Március 10. - 14:09:20 »
Nagyon reménykedem benne , hogy lesz második rész is és én is nagyon jó ötletnek tartom a női vonalat.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel Extra
« Válasz #692 Dátum: 2011. Március 10. - 16:44:25 »
Én is a nőket szeretem, de Hulk is hadd zuzzon már kicsit! :D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Extra
« Válasz #693 Dátum: 2011. Március 10. - 18:16:44 »
Nekem is tetszik az ötlet. :)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel Extra
« Válasz #694 Dátum: 2011. Március 10. - 20:17:36 »
Örülnék a dolognak, ha össze jönne a női frontos Marvel Extra. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #695 Dátum: 2011. Március 10. - 22:11:07 »
Nem, azért CSAK nőkből biztosan nem fog állni. Az majdnem lehetetlen, megtölteni egy könyvet olyan 1-2 részes JÓ történetekkel, amiben nő a főszereplő. A három kategória együtt ritka, mint a fehér holló, egy könyvnyit biztosan nem találnék belőle (plusz ugye 2000 utáni történet).
Én is a nőket szeretem, de Hulk is hadd zuzzon már kicsit! :D
Hulkot szeressük, neki szerintem is kéne zúznia egy igazit. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #696 Dátum: 2011. Március 10. - 22:19:04 »
Marvelnél tényleg szép feladat lenne egy női főszereplős válogatás. Érdekes, hogy a DC-nél mennyivel több az ilyen sorozat. Marveltől nem is tudok az utóbbi időben hosszabb lélegzetvételűt a She-Hulk v2-nél és a Ms. Marvel v2-nél. És a mostani Black Widow v5 vagy X-23 v3 sem biztos, hogy sokáig húzza.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel Extra
« Válasz #697 Dátum: 2011. Március 11. - 06:15:27 »
Bár a DC-nél több ilyen van, de a marvelnél volt is, és van is. Két póknőnek is volt saját sorozata (vagy talán háromnak is) nem nehéz olyat találni, amiben Pókember is szerepelt. Sőt Amazonnak is biztos volt olyan sztorija, amiben a Hulk is szerepelt.
De a marvelnél, az ilyeneket pótolandó, pont most volt woman of marvel év nemrég, szóval még több ilyen sztoriból lehetne válogatni.  ;)
This is a joke. A real practical Joke.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel Extra
« Válasz #698 Dátum: 2011. Március 11. - 07:06:09 »
És végül, de nem utolsó sorban:

Új Marvel Extra
Már a címnek nagyon örültem, hiszen nagyon retro. :) Bevallom, féltem tőle, hogy nem fog tetszeni, mert eddig nem igazán tudtam röhögni képregényeken, de mivel Marvel, kötelező volt és tettem egy próbát.
Pókember: Szeretem a régi sztorikat, fontos a kontinuitás is számomra, úgyhogy nagyon örültem, hogy bekerült egy Lee-Romita-sztori a könyvbe. Igaz, kissé félek is ezektről a régi történetektől, mert nem tudom, hogy mai szemmel milyenek, de… A lényeg, hogy nagyon tetszett. Igaz, nem volt annyira humoros, de mégis tudtam röhögni rajta. Főleg Jamesonon derültem, pl a „Mi köze hozzá?”, vagy az „Átverném én valaha magát?”-on. :D Egy dolog nem tetszett az egészben: Kraven sugara. Hát az… elég gagyi volt szerintem. Ja, Gwen-t meg teljesen másnak képzeltem el a Sors hálójában és a régebbi CSP-s számok alapján: kevésbé bulizósnak, és inkább szendének. Mindegy, jó volt. A rajzok is jók voltak, semmi baj nincs velük, akármilyen régiek is.
Hulk: Még nem igazán olvastam Hulkot ez előtt, csak a legelső számot, az tetszett, így nagyon érdekelt a dolog. Rinót bírom bizonyos szinten, külön főgonoszként meg csak a régi rajzfilmben láttam, úgyhogy csak még inkább érdekelt. Hát… a négy sztori közül ez tetszett a legkevésbé. Mivel nem vagyok járatos ebben az időszakban (ami késik, nem múlik :)), nem tudtam az elején, hogy az a három srác, akiket elkap Rinó Bruce, Rick, meg Clay. Igaz, annyi lejött, hogy a szöszi Shield-es Furyból meg a Hidrából, de nem tudtam őket hova tenni. Mikor Bruce átváltozott a klotyón (na az jó volt), akkor kezdett el tetszeni a történet. A bunyó nem annyira, de amilyen szövegeket nyomtak, az jó volt. A kislány megjelenésénél a szövegük meg különösen tetszett.  ;D A grafika annyira nem jött be, bár egynek jó volt.
Pókember/Fáklya: Ez is jó volt. Az első három oldal még annyira nem, de mikor a klónos dologgal viccelődtek, az ütött. Az iskolás dolog is tetszett, főleg mikor magyarázták Johnnynak, hogy Pete Pókfej, innen a kedvenc a Chicago Bulls. :D A többi rész már kissé laposabb volt, főleg hogy irigykednek egymásra, de a végén a fényképezés tetszett. A rajzolásával nem volt különösebben gondom, sőt tetszett.
Deadpool: Ettől is féltem. Féltem, hogy nem fog annyira tetszeni ez a karakter, mint amennyire híres. Hát… tévedtem. Anyám dvd-zett, miközben olvastam és nagyon csúnyán nézett rám, hogy mellette remegek meg hangosan röhögök. XD Maga a történet nem egy nagy szám, de azok a dumák… A legjobban Vak Al beszólásai jöttek be, mint May néni, illetve Deadpool aranyköpései Osbornék hajáról. Akárhányszor szóba hozta azt, mindig felröhögtem. A régi és új rajzolás megjelenítése is tetszett, bár a régebbi stílus itt jobb volt. Egy valami viszont zavart ezzel kapcsolatban, mégpedig hogy a színek több helyen mások, mint az első sztoriban. Gondolok itt Kraven sugarára, vagy Gwen ruhájára, de más is volt.
A kiadvány jó lett. Egyedül az zavart, hogy a dokumentációs részben többször ugyanaz volt leírva, ami egy oldallal arrébb, pl. Hulk esetében, vagy Johnnynál a froclizásos rész. Ja, és egy nagyon durva elírás, ami szerintem fontos: Johnny dokujában említve van a Titkos Háború. Az nem az X-Men 8-13-ban volt, hanem az X-Men 13-18-ban. ;)
A Kingpintől ez volt az egyik legjobb könyv, amit olvastam. Nagyon bízom benne, hogy lesz még folytatás. :kingpin: :kingpin:
5/5

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #699 Dátum: 2011. Március 11. - 15:51:42 »
Pókember: Szeretem a régi sztorikat, fontos a kontinuitás is számomra, úgyhogy nagyon örültem, hogy bekerült egy Lee-Romita-sztori a könyvbe. Igaz, kissé félek is ezektről a régi történetektől, mert nem tudom, hogy mai szemmel milyenek, de… A lényeg, hogy nagyon tetszett. Igaz, nem volt annyira humoros, de mégis tudtam röhögni rajta.
Ez tényleg nem volt annyira humoros, de kellett bele a Deadpool miatt. Viszont Stan Lee Pókemberei önmagukban is poénosak voltak majdnem mindig.
Én is nagyon örülök, hogy végre megjelent egy ilyen régi sztori.
Idézet
Ja, Gwen-t meg teljesen másnak képzeltem el a Sors hálójában és a régebbi CSP-s számok alapján: kevésbé bulizósnak, és inkább szendének.
A legtöbben úgy ismerik őt, mint egy állandóan visszahúzódó, mindig szomorú lánynak, pedig Gwen nagyon nem ilyen. Épp olyan vidám, bulizós, mint Mary Jane, csak talán okosabb nála. És neki nem álca a vidámsága. Remélem, sikerül még többször eloszlatni ezt a félreértést. :)
Idézet
Deadpool: Ettől is féltem. Féltem, hogy nem fog annyira tetszeni ez a karakter, mint amennyire híres. Hát… tévedtem. Anyám dvd-zett, miközben olvastam és nagyon csúnyán nézett rám, hogy mellette remegek meg hangosan röhögök. XD
;D ;D
Idézet
Egy valami viszont zavart ezzel kapcsolatban, mégpedig hogy a színek több helyen mások, mint az első sztoriban. Gondolok itt Kraven sugarára, vagy Gwen ruhájára, de más is volt.
A régi történetek újrakiadásait átszínezték, hogy modernebb legyen.
Idézet
Johnny dokujában említve van a Titkos Háború. Az nem az X-Men 8-13-ban volt, hanem az X-Men 13-18-ban. ;)
Hmm, ennek utánanézek.
Idézet
A Kingpintől ez volt az egyik legjobb könyv, amit olvastam.
 Nagyon bízom benne, hogy lesz még folytatás.
5/5
Én is. :)