Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Marvel Extra
« Válasz #740 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 15:49:12 »
Nagyon örülök, hogy folytatódhat a Marvel Extra! :oh: (Szerintem a legjobb Kingpin kötet.)
Csak egy kérésem lenne, addig amíg nem lesz külön Klasszikus Póki sorozat addig mindig, legyen egy rész belőle az Extrában.
Remélem idővel, egy évben több is megjelenhet, és így lehetőség lenne hosszabb történetek kiadására is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #741 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 18:54:23 »
A Klón sztorit nagyon szeretném kiadni, de nagyon nem lesz könnyű, arra még biztosan várni kell egy darabig.

Tervezek bele klasszikus, vagy legalábbis régebbi Pókember-sztorikat is időnként, de egyáltalán nem biztos, hogy a legrégebbieket, mint ami az előzőben volt. Kicsit más módon tervezem most a formátumot, ha az jobban bejön majd, akkor több lehetőség lesz mindenre.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Marvel Extra
« Válasz #742 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 20:46:11 »
A Klón sztorit nagyon szeretném kiadni, de nagyon nem lesz könnyű, arra még biztosan várni kell egy darabig.

Tervezek bele klasszikus, vagy legalábbis régebbi Pókember-sztorikat is időnként, de egyáltalán nem biztos, hogy a legrégebbieket, mint ami az előzőben volt. Kicsit más módon tervezem most a formátumot, ha az jobban bejön majd, akkor több lehetőség lesz mindenre.

USA-ban kiadták nemrégiben,5 db kb.450 oldalas TPB-ben.Meg van valami új The Complete Ben Reilly Epic TPB is,abban a Skarlát Pókos részeket adják ki.Szóval olyan durván 2500-2800 között van az oldalak száma...

A klasszikus Pókok meg jöhetnek,nyugodtan. ;D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel Extra
« Válasz #743 Dátum: 2011. Augusztus 21. - 22:37:30 »
A klasszikus pókok inkább külön kötetben kéne hogy jöjjenek! ;)
A Marvel Extrába meg amik még nem voltak nagyon!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #744 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 08:48:18 »
Szerintem is a klasszikus Pókember történeteket , külön kötetben kellene megjelentetni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #745 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 14:01:07 »
Szerintem is. De könnyű azt mondani.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #746 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 14:05:38 »
Teljesen igazad van , mi szívesen álmodozunk bármiről .  :D

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #747 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 15:47:26 »
Üdv mindenki!

kaine, egy Masterworks jellegű kiadvány nem tudna nálunk működni? Nem kell bele 10 rész, mondjuk 5 is jó lenne. Ezt azért kérdezem mert most rendeltem egy puha fedeles F4 Masterworks-öt és egész tűrhető az ára. Tudom, hogy azt nem lehet a magyar árhoz hasonlítani(jogdíj+fordítás, beírás...stb), de 5000 körüli árból nem lehetne kihozni? Féléves megjelenéssel.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #748 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 15:58:15 »
No, folytatjuk akkor nemsokára? Remek. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #749 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 18:11:59 »
5 rész, puha fedéllel, az ugyanolyan, mint egy TPB. Mivel a régi részek 20 oldalasak, 104 oldalon ki lehetne hozni, de nagyjából 2900 lenne az ára. Félévente kizárt, szerintem nagyjából 2 év alatt hozná vissza az árát.
No, folytatjuk akkor nemsokára? Remek. :)
Remélem már jövő év tavasszal jön a következő része.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 22. - 18:13:34 írta kaine »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel Extra
« Válasz #750 Dátum: 2011. Augusztus 22. - 22:20:50 »
Kövi rész tavaszra? Hüm... Gondoltál arra, hogy olyan dolgokat válogass bele, amit megtámogathatna a Bosszúállók? Abban levő karakterektől valamire, vagy csak BA-sztorira lehetne számítani?

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #751 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 06:14:05 »
5 rész, puha fedéllel, az ugyanolyan, mint egy TPB. Mivel a régi részek 20 oldalasak, 104 oldalon ki lehetne hozni, de nagyjából 2900 lenne az ára. Félévente kizárt, szerintem nagyjából 2 év alatt hozná vissza az árát.

Mi lenne ha egy picivel drágábban adnád. Ha ki lehetne hozni 2900-ből akkor adhatnád 3500-ért. Tudom, hogy 3000 egyfajta "mágikus határ", de figyelembe véve, hogy milyen a gazdasági helyzet itthon hamarosan úgyis feljebb kúsznak az árak. :-\
Most vettem Warhammer regényeket azok is már 3000 felett vannak. (Ezt csak azért mondom mert a könyveknél is eddig átlag 2900 volt az ár.)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #752 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 08:48:19 »
Igazából Petinek mondtam, mert a lenti hsz-e azt jelenti, lassan lesz mit fordítanom. De ha a Marvel Extrához megint kell háttérinfó, az se lenne rossz. :)

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #753 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 11:42:27 »
Igazából Petinek mondtam, mert a lenti hsz-e azt jelenti, lassan lesz mit fordítanom. De ha a Marvel Extrához megint kell háttérinfó, az se lenne rossz. :)

Igen, én értettem. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #754 Dátum: 2011. Augusztus 23. - 14:28:11 »
Kövi rész tavaszra? Hüm... Gondoltál arra, hogy olyan dolgokat válogass bele, amit megtámogathatna a Bosszúállók?
Heh, a vesémbe látsz. Gondoltam. :)
Mi lenne ha egy picivel drágábban adnád. Ha ki lehetne hozni 2900-ből akkor adhatnád 3500-ért. Tudom, hogy 3000 egyfajta "mágikus határ", de figyelembe véve, hogy milyen a gazdasági helyzet itthon hamarosan úgyis feljebb kúsznak az árak. :-\
Nem bízom benne. Így is elég kevesen veszik rá magukat, hogy klasszikusokat olvassanak, ha ráadásul drágább lenne, mint az átlag, még kevesebben vágnának bele. Alapból sem veszik majd annyian, mint az újakat.

Igazából Petinek mondtam, mert a lenti hsz-e azt jelenti, lassan lesz mit fordítanom. De ha a Marvel Extrához megint kell háttérinfó, az se lenne rossz. :)
Ja, én azt hittem, On-olni akartál. :) Egyelőre még nem kell, de neked szólok először, köszi.  ;)

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel Extra
« Válasz #755 Dátum: 2011. Augusztus 24. - 10:07:31 »
Mi lenne ha egy picivel drágábban adnád. Ha ki lehetne hozni 2900-ből akkor adhatnád 3500-ért. Tudom, hogy 3000 egyfajta "mágikus határ", de figyelembe véve, hogy milyen a gazdasági helyzet itthon hamarosan úgyis feljebb kúsznak az árak. :-\
Nem bízom benne. Így is elég kevesen veszik rá magukat, hogy klasszikusokat olvassanak, ha ráadásul drágább lenne, mint az átlag, még kevesebben vágnának bele. Alapból sem veszik majd annyian, mint az újakat.

Hát ezt szomorúan olvasom... :-\ Pedig milyen jó részek azok a régi történetek...
Ha esetleg összeraknál mondjuk 2 régi történet Pókot és 2 történet, régi Avengers-t akkor se lenne esélye? (Úgy képzelem, hogy egy könyvben 2 rész Pók és 2 rész Bosszú Angyalai.)


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #756 Dátum: 2011. Augusztus 24. - 13:59:08 »
Úgy érted, hogy akkor adhatnám 3000 fölött? A régi Angyalok nem voltak annyira jók különben, de nem is igen engedné a Marvel ezt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #757 Dátum: 2011. Augusztus 24. - 14:33:05 »
Ha már Marvel Extra, akkor szerintem semmi keresnivalója benne egy vagy több Pók történetnek. Akkor vagy legyen 4 one-shot 4 különböző karaktertől vagy 2 db 2 részes vagy 1 db 4 részes mini, de semmi esetre se Pókkal. Hogy nyissunk így az új felé, ha folyton a régibe kapaszkodunk?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #758 Dátum: 2011. Augusztus 24. - 14:47:44 »
Miért ne lehetne? Amióta világ a világ, ez így működik. A régi ME is Pókemberrel indult - sőt, azzal ért véget, nem?
A Marvel is beleteszi mindenhova őt és Rozsót, hogy bevezessen / feldobjon egy új sorozatot.
A másik meg, hogy régi, vagy klasszikus Pókembereknek nem jár a hely, a bemutatás? Ugyanúgy nem lenne célszerű önálló kötetben kezdeni vele, mint ahogy más Marvellel sem (ezért is a ME), de pontosan annyira jó, vagy megéri bemutatni, mint bármi mást.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #759 Dátum: 2011. Augusztus 24. - 14:50:28 »
Miért ne lehetne? Amióta világ a világ, ez így működik. A régi ME is Pókemberrel indult - sőt, azzal ért véget, nem?

Nem. Az egy Avengers történettel indult amiben történetesen Pókember is szerepelt, de nem ő volt a főszereplő. Viszont ha jól értelmezem a többieket olyan történetet várnának az ME-be, amiben Pókunké a vezető szerep.

A másik meg, hogy régi, vagy klasszikus Pókembereknek nem jár a hely, a bemutatás?

Járni jár, csak akkor az már nem Marvel Extra, hanem Pókember és baráti köre.