Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1500 Dátum: 2012. Március 16. - 19:32:49 »
Idén már nem. Egy Rozsomák lett volna, de lefújták.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #1501 Dátum: 2012. Március 18. - 22:02:34 »
Szia Tomi,

írtad, hogy az újságosoktól már visszaküldték a megmaradt Marvel + 1. részeket.

Ha nem vagyok indiszkrét, hogy fogytak? Sok megmaradt? Hogy áll a dolog, lehet nyereséges ez a "nagy falat" amibe nagy örömünkre belevágtál?

Remélem igen, szorítok a sikeredért, ami mindenki sikere egyben, aki szereti a képregény füzeteket.

Üdv

Zsolti

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1502 Dátum: 2012. Március 19. - 17:36:03 »
Szia! Az, hogy visszavették a boltokból, még nem jelent eredményeket. Még bő 2 hét, mire összeszámolják, és elküldik. Addig én is izgulhatok.  :)
Köszi!  :)

Aron18

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Marvel +
« Válasz #1503 Dátum: 2012. Március 19. - 20:58:21 »
Sziasztok!
Már rég óta tervezem ide a regisztrációt de mindig lusta voltam! Már számoltam vissza a napokat a marvel+ első száma előtt még suli előtt megvettem és nagyon tetszett is. Ugyanígy a pókember! Mindkettőnél a minőség kiváló, egyszerűen nincs benne kivetnivaló de ez elmondható a marvel p. második számáról is. De nekem valahogy nagyon nem tetszett :nemtudom: A kapis rész jó volt de a bosszú angyalai nekem eléggé logikátlan és rövid is volt.  Szerintem  leszűkülök csak a pókember gyűjtésére. Amúgy kötetek közül még nem volt igazán szerencsém a kingpinhez. (Inkább gyűjtöttem hellboyt, zöld lámpást, watchmant plusz a rozsomák sniktet is nagyon szeretem) de nagyon ászok vagytok hogy bevállaltátok a füzetes kiadást és ehhez minden tiszteletem is  :kingpin: erre vártunk egy egész évet!
Nem tudom mondták e már itt a fórumon de láttam hogy beszéltetek a vasember filmben lévő happyről aki szerepelt a fenegyerekbe, őt úgy hívják hogy Jon Favreau és ő rendezte mindkét vasember filmet plusz még sok mást

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1504 Dátum: 2012. Március 19. - 21:16:08 »
Szia! A Bosszú Angyalainak még nincs vége, még folytatódik. 5 részes összesen. De még ne mondj le róla, utána megint más jön benne.  ;)
Igen, közben kitaláltuk, hogy Jon volt Happy, csak a filmben a neve nem volt maradandó. A színészt én nagyon bírom, még a Jóbarátok óta.

Aron18

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Marvel +
« Válasz #1505 Dátum: 2012. Március 19. - 21:35:14 »
Tudom, tudom hogy más jön aztán, igazából igen régóta mindennap felnéztem fórúmra és az oldalra is plusz k.net ígyhát képbe vagyok a dolgokkal meg látok  potenciát a történetbe remélem jobb lesz! Amúgy új képregényeket indítanál vagy havivá tennéd ezeket inkább? Csak mert lehet havi kettőt már nehezebben bírnék.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Marvel +
« Válasz #1506 Dátum: 2012. Március 19. - 21:38:40 »
Sziasztok!
Már rég óta tervezem ide a regisztrációt de mindig lusta voltam!

Üdv a fórumon. A beavató szertartás következő holdtöltekor lesz, hozz törülközőt, kötszert és TAJ kártyát. A parazsat, ólmot, láncfűrészt és a rodeós bikát mi biztosítjuk.
A beavató szertartás Kaine javaslatára kiváltható Kingpin kiadványok vásárlásával.
További kellemes fórumozást. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 19. - 21:40:46 írta Krizli »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1507 Dátum: 2012. Március 19. - 21:41:40 »
A parazsat, ólmot, láncfűrészt és a rodeós bikát mi biztosítjuk.
Remélem, valaki ezúttal hoz benzint is a láncfűrészbe, hogy ezúttal ne fogyjon ki félúton... :roll:

Aron18

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Marvel +
« Válasz #1508 Dátum: 2012. Március 19. - 21:45:32 »
köszönöm a biztató szavakat!  :D Mentségemre legyen szólva a gotham city ragadozókat már egyszer kinéztem magamnak de elcsábított a watchmen és azóta is annak hatása alatt vagyok  :-[

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1509 Dátum: 2012. Március 19. - 22:27:51 »
Remélem, valaki ezúttal hoz benzint is a láncfűrészbe, hogy ezúttal ne fogyjon ki félúton... :roll:
:lol:
Nem lesz havilap egyelőre, ha bővítés lehetséges, akkor inkább egy harmadik cím.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1510 Dátum: 2012. Március 19. - 23:17:35 »
Mér, vittünk baltát tartalékba, azzal mi volt a baj? :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1511 Dátum: 2012. Március 20. - 11:30:15 »
Hát rendesen el vannak látva nagy háborúkkal ezek a hősök!  :surp:
Még a polgárháborúnak sincs vége, máris nyakukon a szimbióták támadása, hogy a giga-crossover titkos invázióról ne is beszéljünk. Ja, meg közben van valami világháború is Hulkkal, de abból mi keveset látunk. :D A másik csapat meg közben - vagy pontosabban szólva nem sokkal korábban - a Kezet gyapálja japánban. írtó kíváncsi vagyok már, hogy végülis mi lesz a Póknővel, mert ennél bonyolultabb már nemigen lehetne a helyzete. Kettős ügynök, aki a SHIELDnek és a HIDRÁnak is dolgozik, de közben az Új Bosszú Angyalainak a tagja, bár most éppen faképénél hagyja őket, és csatlakozik Vasemberékhez. Mit szólna a kapitány, ha ezt látná? És milyen kapcsolata van Jessicának a szőke Fekete özveggyel és a Viperával?
:O Tuti biztos kiderül, hogy igazából skrull, de aztán mégse, aztán valahogy mégis, mígnem oda jutunk hagy talán nem.

Aprócska kérdés, hogyhogy a Mighty Avengersből csak simán Bosszú Angyalai lett? Szerintem eléggé meg tudja kavarni az embert, ha nem olvassa a Forradalmat, márpedig én a füzet után jutottam csak hozzá.

« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 20. - 11:32:54 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1512 Dátum: 2012. Március 20. - 13:45:50 »
Mi lett volna?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1513 Dátum: 2012. Március 20. - 15:00:41 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel +
« Válasz #1514 Dátum: 2012. Március 20. - 15:20:42 »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1515 Dátum: 2012. Március 20. - 15:24:39 »
Mi lett volna?
Bosszúállók. ;D
Ez szerintem nem is hülyeség...

Malevnek egyébként ez az első itthon megjelent képregénye?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 22. - 08:16:06 írta NERIDA »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #1516 Dátum: 2012. Március 22. - 13:54:31 »
Mióta nem voltam fent, elolvastam az eddigi kiadványokat. :) Mindkét szám jó volt, a leginkább a Vallomások tetszett, a legkevésbé pedig eddig a szimbiótás sztori, de várom a folytatást. A kérdéseimre visszaolvasva asszem mindre választ kaptam, egyéb nem is jut eszembe. Talán az, hogy miért akarja Őrszem neje Bob halálát? Ez nem volt teljesen tiszta.
A kiadvány gyönyörű, viszont nem tűnt fel a nyomdaváltás - sajnos ezek az eltérések sose tűntek fel. :S
Egyetlen gondom volt csak: lelőttétek, hogy Fátum van a szimbióták mögött. Ha nem írja az előzetes, eszembe nem jutott volna, hogy benne lesz - hát még hogy ő a főmumus. :( Nem baj, újabb érv, hogy ne olvassak ismertetőket. ;D
Mindent összevetve várom a folytatást! :kingpin:

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1517 Dátum: 2012. Március 22. - 14:49:32 »
Nekem van kérdésem. A 2. szám utolsó oldalán azt írod, hogy a kap halála kifejezte, miért is érvelnek olyan sokan a regisztráció ellen. Én nem olvastam ezt a sztorit, nem tudom a körülményeket, szóval nekem még most sem világos. Mit fejez ki ez a gyilkosság?

Kérdés 2: Azt is írod, hogy a szimbióták mindkét csapatra rámásznak. A New Avengers következő számai is erről szólnának, de azt mi ugye átugorjuk, és rögtön jön az invázió. Szóval akkor azzal ennek a sztorinak ezzel a felével a magyar kiadás egyáltalán nem fog foglalkozni, se kötet, se újság formájában? (zárójelbe teszem a lényeget, csak Yu miatt izgat ez ennyire :twisted:)

Ma egyébként elolvastam az ultimate Hulk vs Rozsomákot, ott Yu mintha valóban gyengélkedne, vagy csak a szkenn volt maszatos, vagy a nagyítás áll rosszul neki.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1518 Dátum: 2012. Március 22. - 15:24:28 »
Az Ultimate (Comics) Hulk vs. Ultimate (Comics) Wolverine Yu jobb munkái közt van. Ha szkent olvastál, akkor abból a szériából nem nagyon létezik jó. Nagyon ronda annál több.
1. A regisztráció elleni egyik legfőbb érv, hogy ha az egész metahumán társadalmat berakják közvetlen kormányfelügyelet alá, akkor bármikor sor kerülhet egy ilyen esetre, mely szerint ha Sam bácsinak nem tetszik, amit teszel, fogja magát és nyilvánosan meghurcol. Ami egy olyan csoport esetében, amelynek minden tagja rendelkezik olyan ellenséggel, aki képes és hajlandó ölni, ráadásul a bosszúvágy miatt meg is akarja, egy hasonszőrű ügy könnyen végzetes lehet. Ott volt Matt Murdock esete is, akinek szintén meg kellett "halnia", hogy egy elég bonyolult terv végrehajtása után félig-meddig elhitesse a közvéleménnyel, nem ő Fenegyerek.
De ha jobban tetszik, Kapi halála azt jelentette, hogy ha a kormányra bízzák a szuperhősöket, annak az a vége, hogy Amerika ikonját is pofonegyszerűen megölhetik, mert fogalmuk sincs, hogyan kell bánni velük.
2. NA-ben emlékeim szerint Cho lassúsága miatt az egész sztori csak egy-két szám, amiben igazából nem történt semmi azon túl, hogy a két Bosszúangyal-csapat pár panelig csúnyán néz egymásra, majd Tonynak le kell állítania Danverst, aki túlbuzgón nekiállna lecsukni a nekik segítő volt csapattársait. Igazából annak ellenére, hogy egy mini-eseménynek kellett volna lennie, Bendisen kívül az égvilágon senki sem foglalkozott vele (hasonlóan az előző szimbióta-invázióhoz, ami szintén egy címben létezett csak annak ellenére, hogy állítólag ott Póki kivételével mindenkit elkaptak, aminek az ostobaságfaktorára szó is alig van...).

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1519 Dátum: 2012. Március 22. - 15:48:33 »
2. NA-ben emlékeim szerint Cho lassúsága miatt az egész sztori csak egy-két szám, amiben igazából nem történt semmi azon túl, hogy a két Bosszúangyal-csapat pár panelig
Cho? Yu rajzolta a sorozatot.

Idézet
ha az egész metahumán társadalmat berakják közvetlen kormányfelügyelet alá, akkor bármikor sor kerülhet egy ilyen esetre
Miért? Nem értem. Ha nem lett volna regisztráció, kapit ugyanúgy lelőhette volna valaki.

(most nem a regisztráción értetlenkedem, hanem ezen a példán)