Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732009 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel +
« Válasz #1520 Dátum: 2012. Március 22. - 16:53:37 »
Az Ultimate (Comics) Hulk vs. Ultimate (Comics) Wolverine Yu jobb munkái közt van. Ha szkent olvastál, akkor abból a szériából nem nagyon létezik jó. Nagyon ronda annál több.
Höhö, várd ki a szülinapom, ha doki nem bolygatja meg, akkor újra beírom, Snake talált neki egy bombasztikusan jó scant. (ugye az említett dupla oldalas problémát leszámítva ;D)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1521 Dátum: 2012. Március 22. - 17:13:00 »
Ron: Lehet, de a Mightyt Cho kezdte, aki majdnem négy hónapot csúszott, és az NA-ban nem lehetett szimbiótázni, amíg a Mightyban, ahol lezajlik, nem indult el. Ezért is volt ott ennyi felesleges és érdektelen pofázás.
Idézet
Miért? Nem értem. Ha nem lett volna regisztráció, kapit ugyanúgy lelőhette volna valaki.
Aligha. Ha a komplett náci seregnek és a világ három legnagyobb terrorszervezetének nem sikerült, aligha lehetett volna ezt egykönnyen. Azonban egy rakás civil közé kényszerítve, bilincsben, felügyelet alatt, pontosan tudva, hogy mikor hol fog tartózkodni... szinte gyerekjáték.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1522 Dátum: 2012. Március 22. - 17:18:50 »
Egyébként az első szám második történetében, amikor a stadionban bunyóznak, ki az a csaj Kapiéknál? Nem Sziluettre gondolok, hanem a másikra. :headscratch:

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1523 Dátum: 2012. Március 22. - 18:47:00 »
Még mindig Ultragirl.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1524 Dátum: 2012. Március 22. - 18:54:19 »
Igen? Őt eddig nem ismertem. Van magyar neve is vagy maradt eredetiben?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1525 Dátum: 2012. Március 22. - 20:16:01 »
Idézet
Miért? Nem értem. Ha nem lett volna regisztráció, kapit ugyanúgy lelőhette volna valaki.
Aligha. Ha a komplett náci seregnek és a világ három legnagyobb terrorszervezetének nem sikerült, aligha lehetett volna ezt egykönnyen. Azonban egy rakás civil közé kényszerítve, bilincsben, felügyelet alatt, pontosan tudva, hogy mikor hol fog tartózkodni... szinte gyerekjáték.
Oké. A dolog nekem azért nem tiszta még mindig, mert a törvény nem azt mondja, hogy vonulj fel mindenki előtt, hanem xy-oknál leregisztrálsz (az már más kérdés, hogy ezek az adatok később rossz kezekbe kerülnek). Póki ugyancsak nem a hagyományos regisztrációt választotta, és puszta üzenetként, kiállt a széles nyilvánosság elé. Lettek is belőle gondok. No de a regisztráció -elméletben- nem erről szól. Mond valaki egy hőst, aki hagyományosan regisztrálta magát, és ebből lett csak igazán nagy baja?

Ezért nem értem még mindig, hogy a kapi legyilkolása miért olyan kifejező momentum, hiszen ez egy speciális helyzet volt, nem?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1526 Dátum: 2012. Március 22. - 20:58:42 »
Mond valaki egy hőst, aki hagyományosan regisztrálta magát, és ebből lett csak igazán nagy baja?
MVP. Araña. Tony Stark.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1527 Dátum: 2012. Március 22. - 21:07:22 »
Nem tudom mi lett velük, mert nem olvastam a titkos invázió után nagyon semmit.
Na de még mindig nem értem ezt a kapitány dolgot. :-[

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1528 Dátum: 2012. Március 22. - 21:27:22 »
Akkor a lehető legegyszerűbben megpróbálom levezetni:
Regisztráció beiktat -> Kapi ellenáll -> Regisztráció értelmében levadásszák -> Kapi meghal -> az ország elveszti az élő jelképét, azt, ami kifejezte számukra a saját nemzeti identitásuk -> innentől tök mindegy, mit akart a törvény, ha egyszer a népért hozott intézkedés miatt meghalt a nép hőse.
Idézet
Nem tudom mi lett velük, mert nem olvastam a titkos invázió után nagyon semmit.
Beledöglött a kormány által indított kiképzésébe; a legalacsonyabb IQ-val rendelkező kiképzőre bízták, hogy pátyolgassa (Carol Danvers), aminek következtében kisült az idegrendszere, majdnem meghalt, és minden képessége odalett; globális körözést adtak ki ellene és kénytelen volt a saját szürkeállományának fizikai megsemmisítése árán öngyilkosságot elkövetni.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 22. - 21:29:25 írta talgaby »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1529 Dátum: 2012. Március 23. - 12:38:21 »
Megvettem a Marvel+ 2. számát! Az első sztori mint rajzilag, mint pedig történetileg nagyon jó! Ellenben a második, amit Bagley barátunk rajzolt, nem igazán tetszett! Olyan térbeli problémákkal küzd a pasas, hogy az már durva! A második szori harmadik oldaláról beszélek elsősorban, azon belül is a harmadik panelről, amiben Tony fejét láthatjuk, nézzük meg a haját, és a hozzá tartozó arcot!! Hááát..... :stupid:
A kivitelezés nem lett szebb, de rosszabb se, nem nagyon látszik meg a nyomdaváltás, talán csak az első történet öszsefoglaló hátterénél, ott nem fekete szokott lenni?  :headscratch: Csak mert itt ilyen szürkés lett, és a vonalkódnál is az ár részének fekete tónusa is szürkébe halik! De ezek csak apróságok, nem szembeötlő dolgok, és nem zavarnak. Várom a folytatást, egy tanácsot azért adnék: A borítón a főcímek elégé egyhangúak, sablonosak! Nem lehetne valahogyan feldobni más betükarakterekkel?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1530 Dátum: 2012. Március 23. - 13:33:37 »
Tényleg, ezt kérdezni is, akartam, miért váltottál nyomdát? Nem voltál megelégedve a korábbival, vagy jött egy olcsóbb árajánlat?

Idézet
Várom a folytatást, egy tanácsot azért adnék: A borítón a főcímek elégé egyhangúak, sablonosak! Nem lehetne valahogyan feldobni más betükarakterekkel?
Mindig visszasírom a régi idők Semices borítóit, az 1000 féle felirattal és a kis fülekkel. :'( A baj az, hogy a mai borítókon ezek már nem állnának olyan jól

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1532 Dátum: 2012. Március 23. - 18:11:49 »
Kaine mondta már, hogy nem akar retró stílust.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Marvel +
« Válasz #1533 Dátum: 2012. Március 23. - 20:01:30 »
Kaine mondta már, hogy nem akar retró stílust.
szerintem amiket balogh belinkelt, annak nem sok köze van a retróhoz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1534 Dátum: 2012. Március 23. - 20:03:29 »
Az alcímek fontja biztosan fog változni.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1535 Dátum: 2012. Március 23. - 20:38:04 »
Kaine mondta már, hogy nem akar retró stílust.
szerintem amiket balogh belinkelt, annak nem sok köze van a retróhoz.

Szerintem se! :)

Az alcímek fontja biztosan fog változni.

Köszi, ezt akartam hallani! ;)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1536 Dátum: 2012. Március 23. - 21:25:38 »
Bocsi, nekem arra hajaz.  :stupid:
Főleg az Omegex The Walking Apocalypse "cím".  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1537 Dátum: 2012. Március 26. - 15:10:06 »
Jövőre nem lehetne valami X-Menes sztori benne? Hiányoznak a mutánsok! :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1538 Dátum: 2012. Március 26. - 18:42:19 »
Többé-kevésbé már összeállt a jövő évi tervezet, de nagyon még nem akarok belemenni, hisz még azt se tudjuk, megy-e annyira, hogy legyen jövőre is. Bár az első jelek határozottan biztatóak.  :blackcat: :smbike:
Terveztem bele különben X-Faktort, de sajnos - vagy esetleg ellenkezőleg - annyira folytatásos a sztori, hogy hiába van vége a HC-nek a 6. rész után, nagyon kéne a folytatás. Több értelme lenne kötetben kiadni inkább.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1539 Dátum: 2012. Március 26. - 19:15:02 »
Gondolom Titkos Invázió: Nememberek (Embertelenek) nem lesz benne. :'(
Pedig jó kis sztori, remek rajzokkal, a Marvel egy másik világát mutatja be és még háttérinformáció se kéne róluk, mert az is benne van a sztoriban. A borító még szexi is. "jedi elmetrükköt használ" 

Kaine, köszi, hogy ajánlottat az X-Factort, még egy számban sem csalódtam. :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 26. - 19:18:00 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.