Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732258 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

dub7

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 53
Re:Marvel +
« Válasz #1700 Dátum: 2012. Május 23. - 15:21:16 »
Na majd valahogy valahogy összehozzuk...
A levelek között olvastam, hogy Hulk is lesz nemsokára, na ez jó hír számomra. Pókember meg tényleg minek, a csapból is az folyik viszont, ha három karakter akkor Hulk tényleg jó egynek, Wolverine az szinte kötelező (bár az X-men is egy nagy katyvasz már, nem tudom lenne-e mostani önállóan érthető történet), Daredevil, Siver Surfer történetei is  jöhetnének... na ez már kapásból több mint három.
+ nemrég olvastam pár Immortal Iron Fist képregényt - az is tetszett, bár annyira nem a szuperhős képregények közé sorolnám (legalábbis amit én olvastam)
szóval hajrá!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1701 Dátum: 2012. Május 23. - 15:44:44 »
Rozsomákból szinte csak önálló történet van.
Az Immortal Iron Fist teljes sorozata egyetlen összefüggő történet volt. Még az Annual is részét képezte a folyóban lévő sztorinak.
Utazóból vannak jó minik (például Straczynskié), de az űrrészleg sose volt valami népszerű.

dub7

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 53
Re:Marvel +
« Válasz #1702 Dátum: 2012. Május 23. - 16:41:19 »
Nekem az Immortal Iron Fist sorozat 8-9-10 része van meg, (eddig) ami egy hétrészes történet első három része - szerintem önállóan érthető, de nyilván kapcsólódik azért a többihez (csak egy sorozat). Rozsomákkal (meg úgy az egész X-mennel), meg nem vagyok naprakész már mert annyi minden jelent meg, hogy számomra már követhetetlen, de ha vannak önálló sztorik én szívesen olvasnám magyarul (is).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1703 Dátum: 2012. Május 23. - 16:58:38 »
Kábé így vagyok vele én is. :)

Tom

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Marvel +
« Válasz #1704 Dátum: 2012. Június 12. - 19:33:36 »
Tegnap botlottam bele teljesen véletlenül a Marvel+ 3. számába az újságosnál. Pont az újságos bódé mellett álltam meg a cigimet nyugodtan meggyújtani a nagy szélben, mikor rálestem a kirakatra és megláttam, amint Vasembert Carnage női változata püfföli nagy erőkkel és gondoltam megkérdezem az újságárust, hogy mégis mi ez. Fogalmam sem volt, hogy új kiadvány jelent meg a témában. Nagyon megörültem és ma már volt is időm nyugodtan végigolvasni. Szerencsére volt a számban elérés az internet oldalatokhoz és láttam, hogy mennyi jó kiadvány jelent meg (azóta még okosodtam is itt a fórumon, hogy TBS-nek hívják a képregényes könyveket :D), ami persze ahhoz vezetett, hogy egy számomra jelentősebb összegben meg is rendeltem jó pár TBS kiadványt és a képregény korábbi számait (ebben a hónapban visszább is kell majd vennem a cigiből  :D, de amúgy is le kéne már szoknom :(). Szóval nagyon örülök, hogy újra van havonta képregény magyarul és ráadásul ilyen klassz minőségben. Gratulálok mindenkinek, aki ezt összehozta és nagyon remélem, hogy sokáig részesei lehetünk, szóval hosszú életet kívánok a kiadványoknak. A kisebb méretet észre sem vettem, annyira elvoltam a minőség csodálásával, csak akkor tűnt fel mikor előkerestem a korábbi képregényeimet, hogy egy helyen tartsam majd az újakkal. Írtam is emailt a levelezési rovatban kérdezettekre, de vágyaimat/álmaimat itt is leírnám amennyiben ez nem baj. Nekem a kedvenc Marvel hőseim az X-Men-ek és Rozsomák, remélem szerepelni fognak majd a Marvel+-ban is (Rozsi már fel is tűnt pár képkocka erejéig eme számban, aminek nagyon örültem). De a legnagyobb álmom, ha esetleg folytatást élne meg valamikor, valamilyen formában az anno 2007-ben megszűnt Új Világ X-men, egyszerűen imádtam azt a képregényt, az itthon Semic-es Uncanny X-Men-t is szerettem, de az újrafeldolgozás az itthon Panini Ultimate X-Men borzasztóan jó volt, nagyon sajnáltam, hogy megszűnt. Bocsánat, amiért ilyen sokat írtam egy hozzászólásban csak annyira örülök, hogy egy kicsit ismét gyereknek érezhetem magam így 30-hoz közel is. Köszönöm Nektek!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1705 Dátum: 2012. Június 12. - 19:53:51 »
Szia! Elsősorban üdv itt! :) Köszönjük a kedves szavakat!
Nem TBS, hanem TPB (Trade Paperback) a neve.
A Marvel+-ban biztosan lesz még vagy Rozsomák, vagy valami X-cím, de az Ultimate-vonal nem valószínű. Egy sorozatba nem engednek beletenni két különböző univerzumbeli történetet.

Tom

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Marvel +
« Válasz #1706 Dátum: 2012. Június 12. - 20:11:08 »
Szia! Elsősorban üdv itt! :) Köszönjük a kedves szavakat!
Nem TBS, hanem TPB (Trade Paperback) a neve.
A Marvel+-ban biztosan lesz még vagy Rozsomák, vagy valami X-cím, de az Ultimate-vonal nem valószínű. Egy sorozatba nem engednek beletenni két különböző univerzumbeli történetet.
Tudom, hogy korai kérdés még, hiszen meg kell még várnotok majd, hogy hogyan is teljesít hosszabb távon a Marvel+ és a Hihetetlen Pókember a nagyobb tervezgetésekhez. De látsz esetleg valamilyen esélyt, hogy esetleg a Ti gondozásotokban folytatódhat-e esetleg majd az Új Világ X-Men?
Illetve érdekelne, hogy a jelenlévő többi olvasót érdekelné-e, tetszett-e nektek is az a sorozat?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #1707 Dátum: 2012. Június 12. - 20:14:28 »
Szia!
Én nagyon szerettem, de nem hinném, hogy Tomi bevállalja. Annó a Fumax próbálkozott vele, egy kötet meg is jelent, de nem volt sikeres, így nem is folytatódott.

Tom

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Marvel +
« Válasz #1708 Dátum: 2012. Június 12. - 20:29:47 »
Szia!
Én nagyon szerettem, de nem hinném, hogy Tomi bevállalja. Annó a Fumax próbálkozott vele, egy kötet meg is jelent, de nem volt sikeres, így nem is folytatódott.
Szia!
Üdvözlök Minden képregény rajongót! Elnézést, amiért ezt elmulasztottam az első hozzászólásomban.

Azt a kötetet nagyon sajnáltam, hogy elkerülte a figyelmemet reklám hiányában (nagyon csöndben jelent meg), mert az pár rész erejéig közvetlenül folytatta a sorozatot, de majd megpróbálom így utólag beszerezni majd valahonnan. Elő is kerestem azt a képregénysorozatot, szerencsére megvan hiánytalanul mind a 26 szám és az idő sem fogott rajtuk és megtaláltam a 12 részt megélt Rozsomákot is, el is felejtettem már azt a két történetet, el is olvasom újra őket míg megérkeznek majd a berendelt TPB-k :D. Remélem lesz majd idővel akkora érdeklődés a sorozat iránt, hogy Tomi bevállalja majd és talán folytatódik. Én mindvégig reménykedni fogok.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #1709 Dátum: 2012. Június 12. - 20:52:40 »
Bár én nem voltam oda soha az Ultimate világért, az X-men nekem is tetszett. De persze abból is jobb az eredeti.  ;)

No, és ha kaine indítana egy X-men sorozatot a 616-osból, természetesen előfizetném. :wolverine: :logan:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 12. - 20:54:50 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #1710 Dátum: 2012. Június 12. - 21:01:25 »
Azt a kötetet nagyon sajnáltam, hogy elkerülte a figyelmemet reklám hiányában (nagyon csöndben jelent meg), mert az pár rész erejéig közvetlenül folytatta a sorozatot, de majd megpróbálom így utólag beszerezni majd valahonnan.
Ajánlom figyelmedbe a Comicsinvest online boltot. A két cég főnöke ugyanaz, szóval még jót is teszel vele. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1711 Dátum: 2012. Június 12. - 21:58:17 »
Ahogy írták előttem: kötetben egyszer már megbukott az Ultimate X-Men. Nem valószínű, hogy másodszorra jobban menne, különösen most, hogy már egyetlen Ultimate sorozat sincs nálunk. Akkor még 3 is volt.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Marvel +
« Válasz #1712 Dátum: 2012. Június 12. - 23:39:36 »
Szerintem az a sorozat jobb is hogy nem folytatódik, mert a sztori és a rajzok is csak egyre lejjebb süllyedtek innentől.

Tom

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Marvel +
« Válasz #1713 Dátum: 2012. Június 13. - 12:48:07 »
Meg is érkeztek a rendelt képregények. Van előnye szerencsére a heti kényszer szabadságomnak, hiszen személyesen át tudtam venni utólagos póstai rohangálás nélkül és lesz időm szépen nyugodtan végigolvasni mindegyiket. Az Őrszem kiadvánnyal kezdtem, nagyon nagy királyság a közepén a retro stílusban rajzolt történet, nagyon tetszik. Kaptam egy Pókemberes kártyát is grátiszban, ami szintén nagyon tetszik, kiváló könyvjelzőnek. Én buta csak utólag vettem észre, hogy ha nem tévedek, akkor a kiadványok egyik hazai készítője hozta el személyesen a csomagot (mintha láttam volna egy belinkelt képet róla az egyik képregénybörzéről). Nagyon szépen köszönöm, mindegyik kiadvány kiváló minőségű, idővel ahogy a pénztárcám engedi majd beszerzem a korábbi köteteket is. Nagyon jó érzés, hogy ismét ilyen kiváló minőségű magyar nyelvű képregényeket lehet kapni kis hazánkban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1714 Dátum: 2012. Június 13. - 13:21:58 »
Ilyen retro stílusú képregény lesz a Marvel+4-ben is, amikor visszakerülnek az időben Vasember, Őrszem és Fátum.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1715 Dátum: 2012. Június 13. - 14:10:21 »
Szerintem az a sorozat jobb is hogy nem folytatódik, mert a sztori és a rajzok is csak egyre lejjebb süllyedtek innentől.
Te viccelsz? Most jött volna Vaughan és a sorozat messze legerősebb szakasza.

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel +
« Válasz #1716 Dátum: 2012. Június 13. - 15:00:11 »
Te viccelsz? Most jött volna Vaughan és a sorozat messze legerősebb szakasza.
[/quote]

Így van! Nem beszélve Loeb Ultimate X-éről, és a mostani Spencer folyam is elég jó volt.
"Live for nothing or die for something, your call."

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1717 Dátum: 2012. Június 13. - 18:43:16 »
Az Ulti X-Ment én is szerettem, csak kár, hogy az első sorozat végére az Ultimátum bekavart. Azzal sikerült elérnie Loebnek, hogy soha többé ne olvassak Ultimate képregényt.

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Marvel +
« Válasz #1718 Dátum: 2012. Június 16. - 13:03:41 »
Kaine, tervezel Fenegyereket a Marvel+-ba?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1719 Dátum: 2012. Június 16. - 18:53:03 »
A Marvel+ jövő évi adagja még nincs elfogadtatva, de mindenképpen szeretnék Fenegyereket jövőre valamilyen formában.