Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvel +
« Válasz #1960 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 21:49:51 »
Kösz, azért nekem is van ennyi eszem. ;) A hsz írása pillanatában épp nem tudtam a kezembe venni az említett füzetet... De azért jó fej vagy, hogy várjak 2 hónapot a kövi Marvel Pluszig és utána olvassam el.... :D

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:Marvel +
« Válasz #1961 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 22:00:05 »
Nos,benya szerintem kérdezd meg a Chronopolis fórumán. Ott biztos lesz valaki aki tudja majd. Gondolom a borító alapján be tudják lőni melyik részek lesznek a kövi számban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1962 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 22:20:04 »
Én is elolvastam az új Mavel + -t. Baromira tetszik Hulk! A szürke már az Új Marvel Extrában is bejött, de most már jobban tetszik, mint a zöld. Remélem még lesz Hulk történet! ;)
Majdnem biztosan lesz még.
x-men történetre van esély a jövőben? :) tudom hogy azokból nem könnyű rövidet és érthetőt találni. de azért reménykedhetek? :D
Önálló történetet szinte lehetetlen találni belőle. Ha lesz, akkor az vagy valami közös lesz valakikkel, vagy valamelyik tag önálló története inkább, szerintem.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1963 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 22:48:24 »
Gondolom ez nem lenne valami olcsó.  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Marvel +
« Válasz #1964 Dátum: 2012. Szeptember 23. - 23:34:15 »
megnézed a marvel+ első oldalán mik voltak az eredeti kiadványok, ugyanezt megteszed a kövi marvel+-al. Így rájösz, hogy a kettő között milyen számok maradtak ki.

Kapsz pár számot, felmész a Chronopolisra, kikeresed a Hulk részleget és az előbb említett számokra kattintasz.

Sztem így menni fog:)
Pontosan. Azért nem írtam számot, mert nincs nálam az újság, így kinézni sem tudom.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 23. - 23:36:24 írta Ron És Nerida »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1965 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 00:22:07 »
Elolvastam én is, az első pár oldal után sokkal rosszabbra számítottam, a végére már tetszett. :)

A harmadik oldalon a kredit fele miért maradt meg az eredeti kézírással? Kicsit sután mutat. A 49. oldal harmadik panelében a "Hah!" ugyanez, honosításokban szoktam látni ilyet, hogy ha egy bubi magyar szövege véletlenül ugyanaz, mint az eredeti, akkor ugyanúgy hagyják, a betűtípus meg kilóg. :)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1966 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 08:23:53 »
Önálló történetet szinte lehetetlen találni belőle. Ha lesz, akkor az vagy valami közös lesz valakikkel, vagy valamelyik tag önálló története inkább, szerintem.
Attól függ, hogy klasszikust vagy új történetet akarsz belőle. Mert ha klasszikus, akkor abból tudok jópárat ajánlani, amiből biztos van digitális változatban is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1967 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 08:55:23 »
Gondolom ez nem lenne valami olcsó.  :roll:
Úú, ez egy zseniális sztori. :oh:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #1968 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 09:10:44 »
Sok Hulkot nem olvastam még, de ez nagyon  tetszett. :) A sztori, a poénok (főleg Lou Ferrigno :lol:)... nagyon jó. :) A szürke Hulk meg jobban tetszett, mint az ÚME-ben. :) Várom a kövit!
(Ja, húgomnak is tetszett. :hehe:)

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #1969 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 10:33:28 »
Attól függ, hogy klasszikust vagy új történetet akarsz belőle. Mert ha klasszikus, akkor abból tudok jópárat ajánlani, amiből biztos van digitális változatban is.
X-Menből a "klasszikusok" között is vannak baromi jók.  :brow:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1970 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 11:53:59 »
Jó-jó, de Tomi nem szereti az X-Ment!  :hehe:
Amúgy nekem is hiányoznak a mutánsok!  :roll:

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #1971 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 12:02:06 »
Én úgy hallottam, hogy a Grant Morrison Új X-men kötete tetszett Neki, és az X-faktorról is volt már szó, úgyhogy azért  - remélem - nem teljesen reménytelen. Meg ha a Hulk belefért, talán ez sem lehetetlen... én drukkolok! :pompom:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #1972 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 12:42:30 »
Esetleg valami X-es annual?  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1973 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 13:06:03 »
Én úgy hallottam, hogy a Grant Morrison Új X-men kötete tetszett Neki, és az X-faktorról is volt már szó, úgyhogy azért  - remélem - nem teljesen reménytelen. Meg ha a Hulk belefért, talán ez sem lehetetlen... én drukkolok! :pompom:

Az X-Faktor már kipottyant, úgyhogy az gyakorlatilag biztosan nem lesz...(ezt kérdeztem egy kinti hírnél Tomitól).

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel +
« Válasz #1974 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 13:22:23 »


Az X-Faktor már kipottyant, úgyhogy az gyakorlatilag biztosan nem lesz...
Istenem,de csodás is lenne ha soha többet nem adná a TV.  ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Marvel +
« Válasz #1975 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 14:34:24 »
"Amerika Kapitány halála" teljesen esélytelen lenne? ;)

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #1976 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 14:38:47 »
Az X-Faktor már kipottyant, úgyhogy az gyakorlatilag biztosan nem lesz...(ezt kérdeztem egy kinti hírnél Tomitól).
Ez pontosan melyik hírnél volt? Nem találom sehol. És akkor ez már biztos?
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1977 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 15:13:02 »


Az X-Faktor már kipottyant, úgyhogy az gyakorlatilag biztosan nem lesz...
Istenem,de csodás is lenne ha soha többet nem adná a TV.  ;D

Nyugodj meg, lesz helyette Megasztár, Voice, Csillag születik, tánci-tánci show, Való világ és társai  :D-


Az X-Faktor már kipottyant, úgyhogy az gyakorlatilag biztosan nem lesz...(ezt kérdeztem egy kinti hírnél Tomitól).
Ez pontosan melyik hírnél volt? Nem találom sehol. És akkor ez már biztos?

Főoldalon írta Kaine (42-44-es hozzászólások):
http://pokember.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=340:peter-parker-pokember-2&catid=1:kepregenykoetetek

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1978 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 15:34:51 »
A harmadik oldalon a kredit fele miért maradt meg az eredeti kézírással? Kicsit sután mutat.
Én is csodálkoztam, és én sem szeretem ezt. Amikor én látom, fokozatosan csinálják a beírást, vagyis az "apróságok" a végére maradnak. Azt hittem, még ki fogják javítani.
Attól függ, hogy klasszikust vagy új történetet akarsz belőle. Mert ha klasszikus, akkor abból tudok jópárat ajánlani, amiből biztos van digitális változatban is.
A "biztos van" sajnos sosem biztos, de mondj egyet-kettőt, hátha befér valahova, valamikor.
Sok Hulkot nem olvastam még, de ez nagyon  tetszett. :) A sztori, a poénok (főleg Lou Ferrigno :lol:)... nagyon jó. :) A szürke Hulk meg jobban tetszett, mint az ÚME-ben. :) Várom a kövit!
(Ja, húgomnak is tetszett. :hehe:)
:) Csináltunk egy felmérést, népszerű a Hulk, szerencsére.
"Amerika Kapitány halála" teljesen esélytelen lenne? ;)
Hát, a maga 20-valahány részével a M+-ban kizárt.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Marvel +
« Válasz #1979 Dátum: 2012. Szeptember 24. - 15:35:46 »
Köszi, elolvastam! Mondjuk a Hulk sztori, a Különítmény, és az Új X-Men után nem teljesen értem, mert nem ez lenne az első magyarul megjelent képregény, ami már előtte megtalálható volt valamelyik oldalon.
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.