Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2040 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 15:54:05 »
Szeretem Ady Granov műveit, és szerintem igenis minőségi képregényeket is tud csinálni a borítókon kívül!!! Festett képregény meg még nem volt a Marvel+-ban, amúgy se! Úgyhogy Iron-man: Extremis!!!!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2041 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 16:22:16 »
Ezek melyik számok?
Amit odaírtam. A v1 362.
Szeretem Ady Granov műveit, és szerintem igenis minőségi képregényeket is tud csinálni a borítókon kívül!!!
Igazából fogalma sincs sok helyen a panelkezelésről, és félelmetesen, még Greg Hornnál is statikusabb. Az Extremis nem miatta annyira jó.
Idézet
Festett képregény meg még nem volt a Marvel+-ban, amúgy se!
Granov nem fest. Digitálisan skicceli fel az alapot, kinyomtatja, kihúzza, grafittal szürkézi, majd visszaszkeneli és digitálisan színezi, utána rátol valamilyen szűrőt.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2042 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 16:24:56 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2043 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 18:07:08 »
Igen. De az első 25 számból csak 21-et rajzolt ő.
Nem jó arány. :)
Idézet
Amit odaírtam. A v1 362.
Ja, azt hittem, az két különböző. :) Nekem csak 400-tól vannak Thorjaim, sajna nincs meg, de úgyis necces, hogy olyan régi nincs digitálisan.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2044 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 18:33:20 »
Tavaly adták ki restaurálva, így elég én arra fogadnék, hogy van.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #2045 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 19:15:04 »
A szavazáshoz: mivel Vasember szori volt már, Hulk meg épp most megy, így én is a viharistenre teszem a voksom. :) Valami komoly hangvételű sztori érdekelne, igényes, szép rajzokkal.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2046 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 21:46:09 »
A valaha írt legjobb Thor-sztori Simonson Last Stand of Skurge-e, a Hóhér (Executioner) halála (Thor v1 362).
Túl kevés Thort olvastál.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #2047 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 22:28:45 »
Lehet. Meg a Marvel-olvasók jelentős része is akkor. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2048 Dátum: 2012. Szeptember 29. - 23:04:27 »
Jézus, milyen lista ez?  :D Frog of Thunder az első 10-ben?  ;D
Érdekes különben, hogy 400-as számok egyáltalán nincsenek benne.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Marvel +
« Válasz #2049 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 09:51:27 »
Most már tuti Thort akarok!! :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #2050 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 10:59:59 »
Legyen klasszikus Avengers, abban mindhárom karakter benne van, és az így felszabadult helyre mehet X-Men.  ;D

phenom

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Marvel +
« Válasz #2051 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 11:34:32 »
Bármilyen Thor jöhet (többen is írták az Ages of Thundert, az tényleg nagyon szórakoztató), csak Beta Ray Bill ne legyen benne.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2052 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 13:02:08 »
Most már tuti Thort akarok!! :)

Én is szívesen olvasnék Thort.

Amúgy az éjjel végre megjött nekem is a Marvel+ meg a Hihetetlen. Amint elolvasom írok is róla. /slowpoke

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2053 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 13:14:10 »
Jó sokára ért oda.  :surp:

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #2054 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 13:26:51 »
Na, innen tudom, hogy sokan akarják. Bárhol merül fel a neve, valaki(k) mindig leírják.  :)

+ pl
Most már tuti Thort akarok!! :)
Na én meg innen tudom, hogy pl. Sokan akarnak Thort.

Meg a korábbiak alapján, hogy bármit mondasz, egy szűk körön a Deadpool egyáltalán nem toplistás a marvel+ ba várt szereplők/történetek közül.  ( tömören-gyönyörűen meg lett fogalmazva: amit Deadpool nagyvonalakban nyújtani tud, azt láthattuk a Marvel extrában...és ezt csak annyival egészíteném ki, hogyha több poénra vágyok, akkor veszek egy morbid humoros vicclapot, és nem egy 2 hónapos újság helyét zsibbasztom szét vele)
És lehet, hogy van még a hardcore didpúúl rajongók mellett, egy réteg akik semlegesen azt is elolvassák, és nem nagyon osztják le úgy a szereplőt mint én de valószínűleg nekik is lenne több preferáltabb karakter akit sokkalta szívesebben.  Szóval a kérdés, mint mindig, hogy a történetekkiválasztásánál számít-e a közízlés, vagy mint DP rajongó szembemész a többséggel (takarózva egy kicsiny rajongói maggal, akik lehet hogy fórumilag aktívabbak, de egyáltalán nincsenek sokan, meg azzal, hogy tiéd az utolsó szó) és csinálsz egy tetszik-tetszik, ha nem tetszik, ne vedd beszólást, csak fő, hogy itt a nyílvános platformomon( az újságba azt a véleményt teszed bele, ameliyket akarod) megvédjenek a fanatikusok,és lehurrogjanak minden ellentétest :roll:?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 30. - 13:33:46 írta Fairlight »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2055 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 13:43:18 »
Meg a korábbiak alapján, hogy bármit mondasz, egy szűk körön a Deadpool egyáltalán nem toplistás a marvel+ ba várt szereplők/történetek közül.
Veled nem lehet vitatkozni. Ha szerinted valami úgy van, akkor mindenki más téved. Nem gond, te így gondolod, én úgy.
Idézet
hogyha több poénra vágyok, akkor veszek egy morbid humoros vicclapot
Ezt már említetted, de ez viszont nem érint meg túlzottan. Ilyen elven, ha drámát akarsz olvasni, olvass Shakespeare-t...
Idézet
de valószínűleg nekik is lenne több preferáltabb karakter akit sokkalta szívesebben.
Senki sem állította, hogy a nagy többség mindenkinél jobban szereti őt. Elég, ha kedvelik. Mindenkinek nem tudom kiadni a kedvencét, és elég széles a választék ahhoz, hogy ne csak a legnagyobbak kerülhessenek bele. Úgysem akarnék egy olyan Marvel+-t, amiben csak Avengers, F4 és Pókember van, mert a többiekre kevesebben kíváncsiak statisztikailag...
Idézet
Szóval a kérdés, mint mindig, hogy a történetekkiválasztásánál számít-e a közízlés
A köz igen, egy emberé kevésbé. Ja, ezt rád értettem.


Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2056 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 14:15:06 »
Jó sokára ért oda.  :surp:

Nálam sosem olyan egyszerü.  :lol: Megvannak legalább!  :oh:

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #2057 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 14:22:04 »
Meg a korábbiak alapján, hogy bármit mondasz, egy szűk körön a Deadpool egyáltalán nem toplistás a marvel+ ba várt szereplők/történetek közül.
Veled nem lehet vitatkozni. Ha szerinted valami úgy van, akkor mindenki más téved. Nem gond, te így gondolod, én úgy.
Idézet
Szóval a kérdés, mint mindig, hogy a történetekkiválasztásánál számít-e a közízlés
A köz igen, egy emberé kevésbé. Ja, ezt rád értettem.

Lehetni, lehet, csak itt meddő mert neked az érved.: Én vagyok kaine, és én azt mondom. Széles a választék, de csak a közép-alsó mezőnyből halászunk ismertlen (vagy ismeretlenebb karaktereket) ,mert inkább adok ki kiemelkedő történetet onnan, mintsem keressek a valóban népszerűektől, amik ugyanolyan hiánycikkek magyarországon. (inkább nem keresek, vagy rámondom, hogy kiadhatatlan hosszú) Válogatottan jó történetek lesznek, a legjobbak. A bizonyíték. ÉN.

szerintem ezt írd bele a marvel+-ba biztos sok vásárlód fog neki örülni. Vagy legalább tudják, hogy mihez tartsák magukat.

Az világos, hogy hiába tárgyalsz a paninival, és vagy szerkesztő szerintem aki csak rámegy valamelyik képregényes portálra jobban képben van,hogy milyenek vannak, hogy a marvel ontja magából a digitális kópiákat tpb -tehát nyomdaverzióban is, ugyanúgy az olaszok is a saját és pl a spanyol kötetek tanulsága szerint. Hogy ezt nem tartod számon minimálisan se az a te dolgod.(az csak a magánvélemény, hogy a saját munkád lenne könnyebb, ha nem csak Pók, Y, Vampirella, meg Peter David szakértő lennél a pozíciódban) engem már jobban zavar, hogy azt látom, hogy van egy válogatásújságod, de semmit nem nyitsz Vasember Thor x-men f4, x-men történetek felé.( a klasszikus történet ellenségességed meg pláne...mert csak az új a jó, kivételnek csak a Hulk, Deadpool(már amennyire az régi), pókember és peter david életműve áll meg, amiket akkor is kiadnád, ha nem lenne digital, max saját kezűleg javítanád fel) Nem olvasol, nem érdekel, ergó nem is lesz, zsigerből elutasítva mindent.Ezeknél az elvárásod 6 csillagos történet kellene, hogy meggyőzzön, míg a Deadpoolnál elég egy jó, mert minek is kiadni mást, amiről mindenki tudja, hogy vannak benne jó történetek? Mivan...? röhej. 

És Nem kell egy ember véleményére adnod. Nem is számít. a múltkor is ezzel jöttél, múltkor is ezt mondtam, ha én is az ismétlések embere vagyok, minek rónám fel neked, hogy te is. A tények azonban tények maradnak, és ízlésed-és koncepcióid ide-oda,azt pontosan jelzik azokat a Kingpines kötet kudarcaid.

Apropó: ha ez a humoros -pókemberes-Deadpool Marvel Extra olyan nagy siker volt? Vették a rajongók mint a cukrot? Vagy ahogy épp te mondtad, lassan visszahozta azt a minimális bfektetést, és így besikerült tolni vele a Marvel+-t? Vagy hogy van ez, sikertelen, mikor sírunk, hogy kevesen veszik, mert jó lenne minél több pénzt csinálni belőle, visszanyerni a befektetett összeget, folytatni az eltervezett dolgokat ...és egyből sikeres, mikor valami címet meg kell benne védeni?

Az a jó abban, hogy írogatsz válaszolgatsz, hogy tele vagy önellentmondással.  8) Nem én mondom. akinek van kedve, mindenki utánnaolvashat pl a Marvel Extrának a kezdetektől. Benne az eladás, megtérülés és deadpool tetszés kérdésével. Tanulságos.

A magam részéről befejeztem. Mivel biztos fogok hurrogást kapni. legyen is már rá ok, utolsó gondolatként: látom a szerkesztői baklövésidnek se szeri-se száma, így valószínűleg már semmin nem fogok meglepődni, legkevésbé a Marvel+ 2. évadjának Deadpool, Titkos Inváziós felesleges tie-in, bármi amiPeterDavid felhozatalán, aztán ha teszel bele 1 magazinnyi Thort (valószínűleg épp olyan érdemtelenül kihasítva a környezetéből, érdemtelen történettel, mint amivel a Vasembernél tetted (mert ha 1 Vasember történetet kell elolvasni, akkor az-az legyen) rámondod, hogy mennyire széles a választékod, és meghallgatod a véleményeket. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Szeptember 30. - 14:30:56 írta Fairlight »

riley25

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 58
Re:Marvel +
« Válasz #2058 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 15:10:06 »
Kaine, ne hallgass rá, sztem maximálisan jól csinálod, ne engedd h F. elvegye a kedved!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2059 Dátum: 2012. Szeptember 30. - 16:10:10 »
Az az igazság, hogy mindkettőjüknek igaza van, és talán nem ártana ha nem csak a személyes kedvencek lennének elöl a sorban a Kingpin megjelenési tervezetében. Megértem valahol Tomit is, ha én lennék kiadó nálam is előtérben a Spawn lenne, meg az X-Men, de gondolnék arra is ,hogy minél szélesebb igényeket is kielégítsek ezáltal is növelve a vásáróim körét, bizalmát!