Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732010 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #2220 Dátum: 2012. December 06. - 21:35:22 »
Nekem  tetszett a Hulk, a Bosszú Angyalairól meg már nagyon sokat megtudtunk eddig is, sokat szerepeltek.

Kedves Fairlight,
én tudom, hogy aki állandóan csak kritizál és folyamatosan negatív, annak előbb utóbb igaza lesz. Könnyebb ennyi rosszat amit már tőled eddig hallottam össze vissza néha egymásnak ellentmondóan zagyválni, mint reálisan látni és véleményezni a helyzetet. Sok ilyen ember van a környezetemben mint te, jellemzően 50-60-70 éves generáció ilyen mint te.
Már korábban is írtam, szerintem te nem vagy boldog ember (bár ne legyen igazam), csak azt sajnálom, hogy itt töltöd ki a frusztrációdat. Igazándiból sajnállak amiért olyan vagy amilyen.
Kívánom, hogy legyél boldogabb, magamnak pedig, hogy ne olvassam többet a hozzászólásaid amíg ilyen korlátolt és negatív vagy.


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #2221 Dátum: 2012. December 06. - 21:40:37 »
Számomra (és szerintem sokak számára is) az M+ egy olyan kiadvány,ami eddig kevésbé ismert figurákat mutat is majd be. Viszont jó volt egy kis folytatást olvasni a Forradalom könyv után.  ;)  Én speciel csak a 2 Hulk filmből ismertem magát Hulkot valamelyest,nem tudtam,hogy ilyen belső harc folyik "odabenn". Nem lettem nagy Hulkrajongó,de azért nekem a sztori is tetszett. Remélem,hogy több karaktert is meg fogunk ismerni jobban a füzet által.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2222 Dátum: 2012. December 06. - 21:56:13 »
Persze, JMD-hez nem lehet hasonlítani senkit, ez tény. Hulk most nem lesz a M+-ban egyelőre. Igyekszem új és új karaktereket is behozni, csak nem biztos, hogy engedik. Ha bejönne, amit most szeretnék, jövőre 4 olyan képregény is lenne, amelyik magyar képregényfüzetben még sosem volt önálló történettel.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #2223 Dátum: 2012. December 06. - 22:11:36 »
Sok ilyen ember van a környezetemben mint te, jellemzően 50-60-70 éves generáció ilyen mint te.

Ez érdekes. Nem gondolod, hogy talán azért ilyenek az említett korosztályok, mert már van fogalmuk az életről?
Erről az a vicc jut eszembe, hogy mi a hasonlóság a nagypapa és az unokája közt....


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #2224 Dátum: 2012. December 06. - 22:17:53 »
Sok ilyen ember van a környezetemben mint te, jellemzően 50-60-70 éves generáció ilyen mint te.

Ez érdekes. Nem gondolod, hogy talán azért ilyenek az említett korosztályok, mert már van fogalmuk az életről?
Erről az a vicc jut eszembe, hogy mi a hasonlóság a nagypapa és az unokája közt....

Ezt is el tudom képzelni. Sőt, miután megírtam tovább gondolkodtam azon amit írtam, és valószínűleg ezen generáció (persze vannak kivételek) azután vált ilyenné, miután a rendszerváltás után a valódi demokrácia és jóléti társadalom helyett egyfajta vadkapitalizmus keletkezett. Ez csapódott le aztán egy negatív életszemléletbe, de tényleg egy mindenre élből kell valami rosszat és negatívat mondani. De nem akartam senkit megbántani. És ez a beszélgetés inkább már off topic.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #2225 Dátum: 2012. December 06. - 22:21:38 »
Ez érdekes. Nem gondolod, hogy talán azért ilyenek az említett korosztályok, mert már van fogalmuk az életről?
Nem feltétlenül; ebben nem lehet egyértelmű párhuzamot vonni. Alapvetően nem a kor határozza meg az embert, hanem az a mennyiségű és milyenségű tapasztalat, amit ő saját maga levon a világ azon részéből, amit tapasztalt. Történelmi egybeesés, hogy a ma élő ilyen korosztály egy állati barátságtalan, manipulatív és rideg világban nőtt fel. De ez nem azt jelenti, hogy igazuk van. Csak azt, hogy ők így reagálták le azokat a hatásokat, amik érték őket. Egy tudatalatti döntés az, hogy egy ember hogyan értékeli azt a dolgot, ami éppen történik vele. Az, hogy sokan a negatívumokra koncentrálnak, nem jelenti azt, hogy csak azok léteznek. Esetleg annyit jelent, hogy az az egyszerűbb út, de véletlenül sem az egyetlen.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #2226 Dátum: 2012. December 06. - 22:26:06 »
Ez érdekes. Nem gondolod, hogy talán azért ilyenek az említett korosztályok, mert már van fogalmuk az életről?
Nem feltétlenül; ebben nem lehet egyértelmű párhuzamot vonni. Alapvetően nem a kor határozza meg az embert, hanem az a mennyiségű és milyenségű tapasztalat, amit ő saját maga levon a világ azon részéből, amit tapasztalt. Történelmi egybeesés, hogy a ma élő ilyen korosztály egy állati barátságtalan, manipulatív és rideg világban nőtt fel. De ez nem azt jelenti, hogy igazuk van. Csak azt, hogy ők így reagálták le azokat a hatásokat, amik érték őket. Egy tudatalatti döntés az, hogy egy ember hogyan értékeli azt a dolgot, ami éppen történik vele. Az, hogy sokan a negatívumokra koncentrálnak, nem jelenti azt, hogy csak azok léteznek. Esetleg annyit jelent, hogy az az egyszerűbb út, de véletlenül sem az egyetlen.

Visszatérünk erre 10 év múlva?  ;)
( De persze csak akkor, ha nem valami nemesi család sarja, vagy yuppie vagy.  :hehe: Ja és ha még élek akkor.  :roll: )

Amúgy az igaz, hogy egy újgazdag az életben nem fog megbecsülni semmit, akármennyire is megöregszik. Ebben egyetértek veled!
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 06. - 22:27:52 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Marvel +
« Válasz #2227 Dátum: 2012. December 06. - 22:28:48 »
Viszont a sztori szerint Bruce apja megölte az anyját, ez tényleg igaz? Mert akkor az első Hulk film alapja nem is volt olyan nagy hülyeség. :D
nekem is ugyanez jutott eszembe, de itt az derül ki, hogy szinte minden, ami miatt az első Hulk filmre rámondták, hogy nem Hulkos, az benne volt a képregényben is. kisérletező pszichopata apa, már a születésétől szörnyszerepre kárhoztatott fiú stb.
Ju, Kit: érdekes téma, ne folytassuk az offban?
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 06. - 22:35:32 írta Todd »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #2228 Dátum: 2012. December 06. - 22:49:45 »
Visszatérünk erre 10 év múlva?  ;)

Visszatérhetünk. ;) Én sem egy elzárt tibeti kolostorban vagy egy hippigyülekezetben nőttem fel. Én is keresztül mentem sok olyan dolgon, ami szinte az életkedvemet is elvette. Mégis azért tudok felkelni reggelente, mert azt látom, mennyi jó dolog létezik minden ellenére. És mióta kedves vagyok az emberekkel, azóta annyi pozitív dolgot kapok vissza tőlük, hogy az valami nagyon durva. Alapvetően az emberek nem köcsögök; ha rendesen bánsz velük, ők is rendesek veled.

Idézet
( De persze csak akkor, ha nem valami nemesi család sarja, vagy yuppie vagy.  :hehe: Ja és ha még élek akkor.  :roll: )
DNS-ben igen (csak a nevemre kell nézned. :)), monetárisan nem. :lol: yuppie meg főleg nem... ha igyekeznék, se menne. :lol:

Idézet
Amúgy az igaz, hogy egy újgazdag az életben nem fog megbecsülni semmit, akármennyire is megöregszik. Ebben egyetértek veled!
Ezt nem tudom, hol mondtam, de általában igaz. Hacsak nem veszíti el mindenét egyik hétről a másikra. Akkor lehet.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #2229 Dátum: 2012. December 06. - 22:54:37 »
És mióta kedves vagyok az emberekkel, azóta annyi pozitív dolgot kapok vissza tőlük, hogy az valami nagyon durva.

Pölö mikor grammban kéred a parizert?  :twisted:  :hehe:

Bocsi, befejeztem az offot.  :smoff:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2230 Dátum: 2012. December 06. - 22:56:03 »
 :lol:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #2231 Dátum: 2012. December 06. - 23:12:45 »
 :lol: :lol:
Igazság szerint az a lázadó tizenéves időszakom része volt, de már le nem moshatom magamról. :lol:
Sokat változtam azóta. ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #2232 Dátum: 2012. December 08. - 13:37:04 »
Megvolt az M+ legújabb száma is és, hát...hú!
Az első rész témája mára már enyhén közhelyesnek tűnhet, de csak mivel ezt a több személyiség egy emberben kártyát előszeretettel használják manapság a mainstream médiában. Az ajtó, a harc, a hybrid elváltozás...semmi olyan, amit nem láttam volna már elöbb, de mindez lényegtelen ugye, amint eszembe jut, hogy a történet 22 éves.  :lol:
A második rész, viszont, megrázó. Minden egyes elrontott karácsonyom eszembe jutott.  :lol: Fantasztikusan jól megoldották az apától való félelmet, a tehetetlen gyerek szemén keresztül. Hisz apa ellen a tehetetlenség és a sok eltemetett érzelem, félelemmel megsózva marad meg. A trauma, a szörnyeteg, amitől félni kell, hisz egy gyereknek az apja nem egy átlagos ember, akit csak elfelejthet. Remek történeté sikeredett ez a psziché zavaros szága.  ;D
A végén, viszont az "új" Hulk perverz mosolya mégsem volt annyira megnyugtató, mint amire számítottam volna, de nó.  :lol:

Ja, meg Betty és Marlo "David Finch" kebleiről majdnem meg is feledkeztem.   :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 08. - 13:42:43 írta Szilánkmentes »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2233 Dátum: 2012. December 08. - 13:49:47 »
A végén, viszont az "új" Hulk perverz mosolya mégsem volt annyira megnyugtató, mint amire számítottam volna, de nó.  :lol:
Hát, pont az a lényeg benne, hogy továbbra sem lesz az a gáncs nélküli lovag, mint a többi szuperhős.  :D Csak maradt benne valami a szürkéből is.
Idézet
Ja, meg Betty és Marlo "David Finch" kebleiről majdnem meg is feledkeztem.   :hehe:
Itt úgy érzem, van egy sztori...  :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #2234 Dátum: 2012. December 12. - 15:52:27 »
Megvettem az M+ novemberi számát, és köszönet érte.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2235 Dátum: 2012. December 14. - 22:17:24 »
Jövő hét elején lehull a lepel: nagy meglepetést fogok okozni.  :D :spidey:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #2236 Dátum: 2012. December 14. - 22:20:34 »
Végre sikerült megegyezni? Hurrá! :kingpin:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #2237 Dátum: 2012. December 14. - 22:36:46 »
Biztosan valami pozitív lesz a meglepetés,már alig várom a jövő hét elejét! Jobban várom,mint a karácsonyt.  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #2238 Dátum: 2012. December 14. - 23:13:05 »
Lesz benne pozitív is, negatív is... minden az arányokon múlik.  :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #2239 Dátum: 2012. December 18. - 23:58:06 »
A negatív remélem nem az lesz, hogy évente csak négy szám jön ki!  :headscratch: