Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3020 Dátum: 2013. Július 12. - 21:43:24 »
Vagy majd úgy jelenik meg, mint annak idején a Titkos Háború is. Lesz a Marvel+-ban és a Hihetetlen Pókemberben is.  :brow:

Egy ilyen hazai crossover tök fincsi lenne.

TheUnternull

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 39
    • Amazing Comix képregényekkel foglalkozó blog
Re:Marvel +
« Válasz #3021 Dátum: 2013. Július 13. - 00:55:04 »
Hatalmas az új Marvel+. Az X-men egyre jobb, a Thor úgyszintén, a Deadpool pedig nagyon jó választás. Egy a problémám csak: nem győzöm kivárni a következő számot  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3022 Dátum: 2013. Július 13. - 12:31:02 »
Tudom, hogy sok a 2 hónap, ezt szeretném kicsit enyhíteni a különszámokkal majd.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #3023 Dátum: 2013. Július 13. - 14:10:41 »
Elolvastam én is az új Marvel+-t, király. :D Mindhárom sztori nagyon tetszett, bár furcsa Thort ennyire sci-fis tálalásban látni. :D Igazából nálam a mostani részben az X-Men és a Deadpool sztori van az élen, holtversenyben. ;D Nem vagyok hardcore X-fan, de azt kell mondjam, abszolút nem bántuk meg, hogy ez az X sorozat helyet kapott a kiadványban. Főleg hogy benne van Kitty is, nekem ő az egyik kedvenc karakterem, van kiért izgulnom. ;D

Tudom, hogy sok a 2 hónap, ezt szeretném kicsit enyhíteni a különszámokkal majd.
Azért nem semmi, hogy idáig eljutottunk, hogy már különszámok is megjelennek mindkét kiadványhoz. :o Le a kalappal, tényleg. ;)

Gauntletről azért egyelőre még nem mondok le, főleg, hogy jön majd Thanos az Avengers 2-be. Soha jobb alkalom rá.
:taps: :judge: :kingpin:

Két év lenne, mire lenyomod a füzetben.
Lemehet az gyorsabban is szerintem. :) Ha jövőre (vagy később) is 72 oldalas lesz az M+, akkor az állandó X-Men címen kívül a fennmaradó helyet kaphatná a Gauntlet a maga 40 oldalával, így egy év alatt lemenne. És a poén az, hogy a Gauntletben aztán TÉNYLEG minden marvel karakter benne van aki számít, úgyhogy nem nagyon nyafoghat senki, hogy nem elég széleskörű a kiadvány kínálata, vagy kimarad a kedvenc hőse valakinek. ;D De persze a kötet verzió sincs ellenemre. Csak talán egy bejáratott (két)havilapban nagyobb esélye lenne, hogy sikeres lesz... De igazából fogalmam sincs, üzletileg melyik lenne a jobb döntés.

Amúgy Sepi ötlete sem rossz, csak nem hiszem, hogy Kaine megbontaná a Hihi Pókot a Gauntlet miatt.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3024 Dátum: 2013. Július 13. - 20:04:45 »
Tudom, hogy sok a 2 hónap, ezt szeretném kicsit enyhíteni a különszámokkal majd.
De jó! Ezek szerint több különszám is lesz. :)

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Marvel +
« Válasz #3025 Dátum: 2013. Július 14. - 17:36:53 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3026 Dátum: 2013. Július 14. - 21:53:47 »
Tényleg az.

szati

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Marvel +
« Válasz #3027 Dátum: 2013. Július 15. - 21:00:46 »
3100 Ft-ért ment el. Nagggyon durva! :)

Én is licitáltam. Nem gondoltam, hogy 2000 fölé megy, úgyhogy 1500-ra lőttem be a licitet. Két hétig én voltam a nyerő, aztán túllicitáltak. Vártam, hogy hova fejlődik a dolog, a licit legvégét figyeltem. A végén nálam 3k volt a lélektani határ. Mire azt megtettem, a vatera közölte, hogy érvénytelen, mert már van magasabb.

De ugyanakkor sikerült beszerezni egy pár jó kis Kingpin kötetet, meg egy Marvel Zombiez TPB-t is áron alul :)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 15. - 21:02:22 írta szati »
"Shhhh. My common sense is tingling."

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3028 Dátum: 2013. Július 17. - 20:29:59 »
Elolvastam én is, igaz már több napja a 10-es M+-t. Eddig érleltem a gondolataimat.  ;D

Az X-Men, tetszett, végre történt is valami. Nagyon jó volt, de nála jobban a Deadpool. Oltári nagy móka miki a csávó, a maga sztorijában sok minden történt, folyton mozgásban volt, a színterek folyton változtak. És persze végig olyan "Deadpool-os" volt. A következő borító is nagyon állat, nekem az jobban bejött, mint a mostani Thor-os.
Maga a Thor történet is jó, izgalmas volt, csakúgy mint az X. Várom a folytatását. De a legkirályabb Deadpool volt! 8)

SD. EJC.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3029 Dátum: 2013. Július 17. - 23:35:02 »
Megvolt nekem is.

Újra jó volt a füzet, vonaton olvastam át DP-ig, majd azt később. Kedvenc részem talán az egészből az Kitty arca, miután Kolosszus átsétál rajta. Hát az priceless. Többi történet is nagyon jó, a Thor alakul és a Deadpool történet meg pont olyan, amire számítottam. Lightos és tele random humorral. Jó ilyet is olvasni időnként. Ezekben a képregényekben mindig az a legrosszabb viszont, hogy miután lerakom, a folytatásra megint kell 2 hónapot várni. Bár itt lenne hamarabb az Alter Ego etetése Mjölnirrel. Amúgy kezdek elhatárolódni a kötetektől is a füzetek miatt, sokkal jobban esik hátradőlni és lapozgatni ezeket a képregényeket, élvezhetőbbnek bizonyulnak számomra.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 17. - 23:37:58 írta Szilánkmentes »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #3030 Dátum: 2013. Július 18. - 01:28:40 »
Abszolút sztár volt ez a mostani szám. Az X-Men még mindig fantasztikus, remélem sokáig velünk lesznek. ;) A Thor gyönyörű rajzai mellett egy izgalmas sztorit is kapunk. Kíváncsi vagyok, hogy tér majd vissza Thor abból a zsebdimenzióból, a Mjölnir vagy másvalaki segítségével? :headscratch: Deadpool meg vicces, Nagyon vicces. :lol: ;D Az ilyen beteges poénokat nagyon szeretem.  :hehe: Nem lennék csalódott, ha még több Deadpool történetet megismerhetnénk magyarul. :kingpin: :deadpool:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3031 Dátum: 2013. Július 18. - 08:04:18 »
A többségnek tetszik a Deadpool szerencsére, de azért vannak páran, akiknek nem jött be. Pedig ez a viccesebb időszaka, mert ez a Gail Simone nagyon jó írónő. Nagy kár, hogy a ragadozókat nem tudtam folytatni vele.  :'(

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Marvel +
« Válasz #3032 Dátum: 2013. Július 18. - 17:49:43 »
Nekem egy kicsit fura volt a Street Fighteres képregények rajzoloját Deadpoolnál látni.  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3033 Dátum: 2013. Július 18. - 18:22:37 »
Meg is látszik a rajzon. A frizurák, a szemek meg a "mozdulatok". Ajaj, nagyon kellet türtőztessem magam...  :hehe: Legalább Deadpool.

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Marvel +
« Válasz #3034 Dátum: 2013. Július 18. - 22:29:52 »
A többségnek tetszik a Deadpool szerencsére, de azért vannak páran, akiknek nem jött be. Pedig ez a viccesebb időszaka, mert ez a Gail Simone nagyon jó írónő. Nagy kár, hogy a ragadozókat nem tudtam folytatni vele.  :'(
Én a tetszik oldalon állok. Nos, a Ragadozók viszont kifejezetten tetszett. Lett volna folytatás, mármint folytattad volna? Nah, beszomorodtam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3035 Dátum: 2013. Július 18. - 23:54:00 »
Főleg, hogy a 2. kötet jobb, mint az első, ami megjelent, pedig ez is tök király volt.

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #3036 Dátum: 2013. Július 19. - 08:48:36 »
Nyami, most olvastam a folytatás 1. részét (köszönet a kölcsönadónak!). Szívesen olvasnám egy DC+ kiadványban ;D
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Marvel +
« Válasz #3037 Dátum: 2013. Július 19. - 09:37:52 »
Főleg, hogy a 2. kötet jobb, mint az első, ami megjelent, pedig ez is tök király volt.
A DC még mindig olyan id..ta feltételeket szab? Jövőre nem érne meg egy próbát, hátha megváltoztak a feltételek?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3038 Dátum: 2013. Július 19. - 13:56:00 »
Nem változtak meg. De úgysem lenne bölcs túltelíteni a piacot.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #3039 Dátum: 2013. Július 25. - 19:08:11 »
Nagyon jó volt a mostani szám! :D
Az X-Menben inkább Bestia belső konfliktusa tetszik, meg persze Kitty jelenete a végén. Bár nem ismerem az előzményeket, nagyon megható volt. :(
A Thor sokkal jobb volt, mint az előző számban! :) Érdekes ez a Gyűjtő figura, s nem tudtam, hogy ennyi Tesseract van - arról csak a Bosszúállókban hallottam eddig, s azt hittem, az a Kozmikus Kocka azt slussz. A csaj tekintete viszont nagyon szomorú volt, mikor Thort berepítették Alter Egóhoz, szóval szerintem ha nem is általa jut majd ki a zsebdimenzióból, később majd segt neki. Szerintem. :)
Deadpool meg marha vicces, nagyon tetszik. :D Igaz, az Új Marvel Extrában sokkal többet nevettem - a hajas poénokat itt semmi sem verte -, de ez sem volt rossz. Főleg, mikor felkészült a harcra. A "Shazam" csatakiáltás volt a legjobb. :lol:
Összességében nagyon jó volt az új szám, nagyon várom a kövit. :)