Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730790 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3240 Dátum: 2013. Október 30. - 14:43:35 »
Semmi sem esik végleg kútba. De jövőre még nemigen lesz. Annyi más van helyette.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3241 Dátum: 2013. Október 30. - 19:03:42 »
Azt nagyon sajnálom , már nagyon várom.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #3242 Dátum: 2013. Október 30. - 19:47:00 »
Elárulok egy belső infót: a nyáron én úgy készültem, hogy a M+ megszűnik válogatásnak lenni, és két folyamatos sorozatot közöl majd, ha 48 oldalassá vissza kell tenni. Az X-Men mellett került szóba a Pókember 2099 sorozat.
Nekem úgy is jó
 
Idézet
Érdekes lenne látni, hogy hány olyan van, aki csak HP és PPP előfizető, mert a PPP-t tényleg a "kemény mag" olvassa manapság szerintem.
Idézet
Többen vannak a PPP előfizetők. Másfélszerese.
Én PP előfizető vagyok, de minden mást megveszek, a köteteket is

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3243 Dátum: 2013. Október 31. - 18:03:48 »
Elfogyott a Marvel+ 3-as száma is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #3244 Dátum: 2013. Október 31. - 18:23:27 »
Még pár ilyen, és pár börze múlva benya elég gazdag lesz. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3245 Dátum: 2013. November 02. - 14:45:57 »
Idei utolsó előzetes oldalak a M+-ból a főoldalon.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #3246 Dátum: 2013. November 02. - 14:52:08 »
Nem lesz több Deadpool? :'( Reméltem, megtudjuk, hogy végződik Wade neurondegenerációja.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3247 Dátum: 2013. November 02. - 15:03:37 »
Ennyi volt Deadpool? Semmit nem tudunk meg a meta-stori végéről?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3248 Dátum: 2013. November 02. - 15:56:20 »
Postázás mikor lesz ?

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3249 Dátum: 2013. November 02. - 18:25:08 »
Lehet, hogy nincs igazam , de szerintem most a rajongók is szelektálva vásárolnak, kíváncsi lennék , hogy a fórumról is hányan veszik rendszeresen mind három kiadványt és köteteket illetve hányan vannak lemaradva a vásárlásokkal.
Én csak PPP-re vagyok előfizető, a másik kettőt havonta veszem meg.
Ami a köteteket illeti, mind megvan, ami szuperhősös, a Vertigó, Tomster, meg 11 sztori nincs, de azt nem is akarom megvenni. Ami pedig a jövőt illeti, a terv az, hogy mindegyiket megveszem, mert amiket eddig olvastam, azok elég jó sztorik voltak.

Azért azt sajnálom, hogy jövőre nincs 2099.
SD. EJC.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3250 Dátum: 2013. November 02. - 18:27:15 »
Lehet, hogy nincs igazam , de szerintem most a rajongók is szelektálva vásárolnak, kíváncsi lennék , hogy a fórumról is hányan veszik rendszeresen mind három kiadványt és köteteket illetve hányan vannak lemaradva a vásárlásokkal.
Én csak PPP-re vagyok előfizető, a másik kettőt havonta veszem meg.
Ami a köteteket illeti, mind megvan, ami szuperhősös, a Vertigó, Tomster, meg 11 sztori nincs, de azt nem is akarom megvenni. Ami pedig a jövőt illeti, a terv az, hogy mindegyiket megveszem, mert amiket eddig olvastam, azok elég jó sztorik voltak.

Azért azt sajnálom, hogy jövőre nincs 2099.

Bizony, még csak 2014 lesz.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3251 Dátum: 2013. November 02. - 22:33:12 »
Nem lesz több Deadpool? :'( Reméltem, megtudjuk, hogy végződik Wade neurondegenerációja.
Ahhoz még ki kéne adni vagy 15 részt. Úgysem az volt a lényeg, hanem, hogy milyen lesz tőle.
Postázás mikor lesz ?
Jövő hét vége felé.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #3252 Dátum: 2013. November 02. - 22:36:57 »
Nem lesz több Deadpool? :'( Reméltem, megtudjuk, hogy végződik Wade neurondegenerációja.
Ahhoz még ki kéne adni vagy 15 részt. Úgysem az volt a lényeg, hanem, hogy milyen lesz tőle.

Pont ezért érdekelt volna, mert így Deadpool még önmagához képest is kreténebb lett.  ;D

kislecsoka77

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 14
Re:Marvel +
« Válasz #3253 Dátum: 2013. November 03. - 23:12:27 »
Kicsit elgondolkodtam az M+ relatív "sikertelenségén". Egy tény, a lap kiváló minőségű, és első osztályú tartalommal bír. Az árával sem lehet panasz. Én kicsit emocionálisan közelítem a problémát, és az az, hogy a válogatásoknak van egy hátrányuk, és pedig az, hogy hosszú távon nincs egy olyan központi figura, akivel azonosulni lehetne, beépülhetne a mindennapjainkba. A Pókember, Batman és Superman One-Man-Hero stílusú sztorikat tartalmaz, van egy központi figura, aki körül zajlanak az események, akiért lehet izgulni, akinek - ha van - a jellemfejlődését, gondjait végigkísérhetjük. Ilyen tekintetben egy válogatás-album keményebb pályán játszik, akárcsak a team-történetek (Az X-men is viszonylag rövid életű volt Mo-on.) Én mindesetre várom az M+-t és nagyon drukkolok neki.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #3254 Dátum: 2013. November 04. - 08:59:11 »
Az x-men azért nagyon sok rajongót szerzett, olyanokat is, akik egyébként nemigen olvasnak képregényt. Szerintem bőven sikeresebb lehetne itthon, mint egy Bosszú angyalok sorozat.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3255 Dátum: 2013. November 04. - 12:30:22 »
az, hogy a válogatásoknak van egy hátrányuk, és pedig az, hogy hosszú távon nincs egy olyan központi figura, akivel azonosulni lehetne, beépülhetne a mindennapjainkba.
Ez így van, már a Marvel Extra is ezért szűnt meg annak idején. A Marvel+ szépen fogyott, amíg kisebb példányszámban jelent meg, mert a képregényesek megvették. De most, hogy nagyobb terjesztésben jelenik meg, a nem képregényesek szerintem nem tudják hova tenni, inkább vesznek Pókembert helyette, mert azt ismerik.
Az x-men azért nagyon sok rajongót szerzett, olyanokat is, akik egyébként nemigen olvasnak képregényt. Szerintem bőven sikeresebb lehetne itthon, mint egy Bosszú angyalok sorozat.
Abszolút nem, az Angyalokat többen veszik.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3256 Dátum: 2013. November 04. - 13:53:34 »

Az x-men azért nagyon sok rajongót szerzett, olyanokat is, akik egyébként nemigen olvasnak képregényt. Szerintem bőven sikeresebb lehetne itthon, mint egy Bosszú angyalok sorozat.
Abszolút nem, az Angyalokat többen veszik.


grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #3257 Dátum: 2013. November 04. - 14:22:04 »
Kösz  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3258 Dátum: 2013. November 04. - 18:55:36 »
Kicsit elgondolkodtam az M+ relatív "sikertelenségén". Egy tény, a lap kiváló minőségű, és első osztályú tartalommal bír. Az árával sem lehet panasz. Én kicsit emocionálisan közelítem a problémát, és az az, hogy a válogatásoknak van egy hátrányuk, és pedig az, hogy hosszú távon nincs egy olyan központi figura, akivel azonosulni lehetne, beépülhetne a mindennapjainkba. A Pókember, Batman és Superman One-Man-Hero stílusú sztorikat tartalmaz, van egy központi figura, aki körül zajlanak az események, akiért lehet izgulni, akinek - ha van - a jellemfejlődését, gondjait végigkísérhetjük. Ilyen tekintetben egy válogatás-album keményebb pályán játszik, akárcsak a team-történetek (Az X-men is viszonylag rövid életű volt Mo-on.) Én mindesetre várom az M+-t és nagyon drukkolok neki.
Azért kell ehhez egyfajta kíváncsiság is a vevőben, hogy megvegye úgy az M+-t, hogy tudja, benne nem általa ismert hősről fog olvasni. Mellesleg bemutatónak jó, és akit jobban érdekel, az utánanéz a többinek.


Bizony, még csak 2014 lesz.  :hehe:
Tényleg, hova is tettem a  :cavinton:   ;D

A Marvel+ szépen fogyott, amíg kisebb példányszámban jelent meg, mert a képregényesek megvették. De most, hogy nagyobb terjesztésben jelenik meg, a nem képregényesek szerintem nem tudják hova tenni, inkább vesznek Pókembert helyette, mert azt ismerik.
Az nem lehetséges, hogy elsőre találtátok el azt a példányszámot, amennyien veszik, és most, hogy idén megemeltétek, csak simán nem vették többen, mert eleve ennyi embert érdekel?
SD. EJC.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3259 Dátum: 2013. November 04. - 20:49:55 »
Idézet
Az nem lehetséges, hogy elsőre találtátok el azt a példányszámot, amennyien veszik, és most, hogy idén megemeltétek, csak simán nem vették többen, mert eleve ennyi embert érdekel?
Nem, mert jóval többen veszik, mint akkor. Úgy 50%-ot rátett, de sajnos annyi nem elég a megemelt oldalszámhoz és példányszámhoz.