Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732188 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3320 Dátum: 2013. November 21. - 20:09:53 »
SD. EJC. : "XVII. kerületi Tescoban vettem meg". Itt laksz a környéken? Én keresztúri vagyok. Üdv!

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3321 Dátum: 2013. November 23. - 09:52:35 »
Az X-Men sztoriban pár bubi is el van csúszva! ;)
Azt nem figyeltem, megmondom őszintén.

SD. EJC. : "XVII. kerületi Tescoban vettem meg". Itt laksz a környéken? Én keresztúri vagyok. Üdv!
Igen, Akadémiaújtelep, pontosabban. A Tesco mögött.
SD. EJC.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3322 Dátum: 2013. November 23. - 10:19:21 »
Mielőtt OFF TOPIC, én a Tesco Újlak utcai részén lakom. Tényleg kicsi a világ  :)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Marvel +
« Válasz #3323 Dátum: 2013. November 25. - 16:43:52 »
Hétvégén én is elolvastam. :)
X-Men: Marha jó az egész. :) A legjobban Rozsomák jelenetei tetszettek, de persze az egész jó volt úgy, ahogy volt. :) Ez a KARD érdekes, meg először azt hittem, Viperát látom. Kitty és Kolosszus utolsó jelenete számomra nem volt annyira megható - nem úgy, ahogy a találkozásuk, ott kirázott a hideg -, de az utolsó oldal kellőképpen izgalmasra sikeredett. :)
Thor: Az eddigi részei nagyon tetszettek, s marhára felcsigázott az előző vége, mégis itt kicsit hiányérzetem volt. Jó volt, csak hiányérzetem támadt, talán túl hirtelen, súlytalanul lett vége. Ettől függetlenül örülök, hogy olvashattam, biztos el fogom még olvasni. ;)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #3324 Dátum: 2013. November 25. - 19:16:57 »
Elolvastam a Marvel+ idei utolsó részét és azt kell mondanom, hogy igen pozitívan csalódtam a Thor történetében. Amikor az első részét olvastam egyáltalán nem örültem: teljesen kaotikus volt a sok visszaemlékezős képkocka és a számomra teljesen ismeretlen karakterek, és elég érdektelen volt ez a történet, ami miatt egyáltalán nem örültem, hogy még 4 rész van belőle hátra. Persze a megrajzolása elképesztően gyönyörű volt, és később, egyre érdekesebbé vált a sztori, majd a befejezés után megértettem, hogy miért lett ez kiválasztva. Igen izgalmas és tartalmas történet kerekedett belőle a végére.
Ám ennek ellenére nem örülnék, ha jövőre is lenne Thor, mert sokkal jobban szeretem a földhöz ragadtabb történeteket.

Viszont azt remélem, hogy jövőre is lesz SheHulk, mert nagy kedvencem lett idén, és már csak a Titkos Invázió és Jazinda miatt is jó lenne, ha visszatérne.

Olvastam, hogy sokan szidják Deadpool-t, mert "gagyi". Persze valakinek bejön ez a fajta humor, és van akinek nem, viszont szerintem pont a humor miatt van létjogosultsága, mert minden más komoly: kötetek, HP (főleg most a Polgárháború, jövőre pedig a fekete pókruha), X-men, és a többi M+-os sztori. Persze mindbe belecsúszik időnként 1-2 poén, de azért jó néha valami komolytalanabb, és lazább sztorit olvasni. Bár, amint ezt leírtam eszembe jutott a mini-marvel, de akkor is legyen még Deadpool :).

Az X-men ről lenne egy kérdésem: bár még 3 év van addig, de csak Joss Wheedom történeteit akarjátok kiadni, vagy utána is tervezitek tovább folytatni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3325 Dátum: 2013. November 28. - 21:36:42 »
Ám ennek ellenére nem örülnék, ha jövőre is lenne Thor, mert sokkal jobban szeretem a földhöz ragadtabb történeteket.
Jövőre nem lesz Thor. Illetve bátran állíthatom, hogy most egy darabig nem lesz, helyet adunk másoknak is.
Idézet
Viszont azt remélem, hogy jövőre is lesz SheHulk, mert nagy kedvencem lett idén, és már csak a Titkos Invázió és Jazinda miatt is jó lenne, ha visszatérne.
Azt sajnálom ugyan, de az sem lesz jövőre.
Idézet
de akkor is legyen még Deadpool :).
Ugyanaz megint: biztosan lesz még, de nem jövőre.
Idézet
Az X-men ről lenne egy kérdésem: bár még 3 év van addig, de csak Joss Wheedom történeteit akarjátok kiadni, vagy utána is tervezitek tovább folytatni?
Ha addig menni fog a M+, akkor addigra már elválaszthatatlan része lesz az X-Men a magazinnak, vagyis biztosan folytatjuk utána is. Alapvetően már most is átnevezhetnénk X-Men-re, mert általános mindenhol, hogy a fő képregény után bekerül egy másik is. Külföldön mindenhol így volt/van, de itthon is nem egy példa volt már rá.

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3326 Dátum: 2013. November 29. - 11:21:29 »
Megtorló várható esetleg a közeljövőben?  :-[

Én egyébként mindenre vevő vagyok, akkor is, ha egyébként egy adott karakter/történet nem a kedvencem.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3327 Dátum: 2013. November 29. - 11:37:12 »
Megtorlót már kerülgetjük egy ideje, jelenleg is a beleegyezésre várunk. Tavaly nem engedték.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3328 Dátum: 2013. November 29. - 15:53:03 »
Megtorlót már kerülgetjük egy ideje, jelenleg is a beleegyezésre várunk. Tavaly nem engedték.


#@&§* Marvel! Pedig a Megtorló király!   :box: :violent: :fatestapolo:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3329 Dátum: 2013. December 10. - 20:21:28 »
Az új Thor filmet megnézvén kérdezném... az M+ban megjelent Thor történetek a filmmel tekintetben lettek kiválasztva? Taneleer megjelenése picit túl nagy véletlennek tűnik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3330 Dátum: 2013. December 10. - 21:58:16 »
Nem, azt senki sem tudhatta, hogy ő megjelenik a filmben.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3331 Dátum: 2013. December 10. - 22:04:51 »
Akkor meg tök jól összejött. Ha nem lett volna M+ én is csak vakartam volna a fejem a jelenetnél.  :) Szuper!

Halloween

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 202
Re:Marvel +
« Válasz #3332 Dátum: 2013. December 11. - 09:21:46 »
"Eléggé beindul év elején, mert januárban a M+, februárban a Hp és M+ különszám, márciusban M+, PPP és egy kötet, áprilisban HP, M+ különszám és PPP, májusban M+, PPP és HP különszám."

Wow, el leszünk látva rendesen! Úgy látom jövőre egész első félévben karácsony lesz! ;)

És mindennek tetejébe lesz még bővített oldalszámú a januári M+? A jövő évi első M+ és a két különszám csak nem fog egymáshoz kapcsolódni, hogy ennyire közeli időpontokban jelennek meg?  :roll:

Más. A jövő évi M+ (plusz különszámok) főszereplőiről mikor csepegtetsz egy kis infót Tomi (konkrét történetek megjelölése nélkül)?  :brow:

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Marvel +
« Válasz #3333 Dátum: 2013. December 11. - 12:46:03 »
Megtorlót már kerülgetjük egy ideje, jelenleg is a beleegyezésre várunk. Tavaly nem engedték.


#@&§* Marvel! Pedig a Megtorló király!   :box: :violent: :fatestapolo:

Kezdjünk el egy angol nyelvű "petíciót", kérelmet írni Frankről az aláírásainkkal amit Tomi elküldene az illetékeseknek. Hadd lássák, hogy lenne rá igény hátha másképp állnak a témához hozzá (de lehet marhaságot mondok).

 "Eléggé beindul év elején, mert januárban a M+, februárban a Hp és M+ különszám, márciusban M+, PPP és egy kötet, áprilisban HP, M+ különszám és PPP, májusban M+, PPP és HP különszám."

Fúú akkor... egy M+ különszám... egy kötet...még egy M+ különszám... májusban PPP különszám és HP különszám.

Ó anyám olvadás van. :D
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 11. - 12:52:52 írta Constant »
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3334 Dátum: 2013. December 11. - 13:29:49 »
És mindennek tetejébe lesz még bővített oldalszámú a januári M+? A jövő évi első M+ és a két különszám csak nem fog egymáshoz kapcsolódni, hogy ennyire közeli időpontokban jelennek meg?  :roll:
Hmm, te tudsz valamit.  :D
Idézet
A jövő évi M+ (plusz különszámok) főszereplőiről mikor csepegtetsz egy kis infót Tomi (konkrét történetek megjelölése nélkül)?  :brow:
Valójában arra várunk. A M+ terveinket kell jóváhagynia a Marvelnek, vagyis egyelőre nincs fix sztori, csak lehetőség. Addig meg nem akarok mondani semmit, amíg simán változhat. Ha azt jóváhagyják, amit elküldtem nekik, akkor onnantól áradni fognak az infók. A különszámot már rég bejelentettem volna, ha biztos lenne. Most elég legyen annyi, hogy jövőre lesz továbbra is 6 X-Men a 6 M+ számban, plusz egy egyrészes történet, illetve egy hosszabb. Valamelyik klasszikus történet lesz.
Ha minden igaz.
Ó anyám olvadás van. :D
;D

Halloween

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 202
Re:Marvel +
« Válasz #3335 Dátum: 2013. December 11. - 14:23:01 »
Hmm, te tudsz valamit.  :D

Hát ugye a poloskák... Csak kicsit régi fajtához sikerült hozzájutnom, nem tűnt fel a plusz szekrény?  :brow:

Egyébként a klasszikus sztori igen felcsigázott, remélem összejön! Szeretettül várjuk a híreket, amint lehet, és lélegzetvisszafojtva szorítunk!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3336 Dátum: 2013. December 11. - 16:43:54 »
Hát ugye a poloskák... Csak kicsit régi fajtához sikerült hozzájutnom, nem tűnt fel a plusz szekrény?  :brow:
De, csak mivel teleraktad képregénnyel, azt hittem ajándék. :)
Idézet
Egyébként a klasszikus sztori igen felcsigázott, remélem összejön!
Valójában azzal szerintem nem lesz gond, egy új sztorival van némi probléma.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Marvel +
« Válasz #3337 Dátum: 2013. December 11. - 19:44:46 »
Megtorlót már kerülgetjük egy ideje, jelenleg is a beleegyezésre várunk. Tavaly nem engedték.


#@&§* Marvel! Pedig a Megtorló király!   :box: :violent: :fatestapolo:

Kezdjünk el egy angol nyelvű "petíciót", kérelmet írni Frankről az aláírásainkkal amit Tomi elküldene az illetékeseknek. Hadd lássák, hogy lenne rá igény hátha másképp állnak a témához hozzá (de lehet marhaságot mondok).


Nem marhaság ez, csak ezt a Marvelnek is észre kéne vennie...  :lol:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3338 Dátum: 2013. December 12. - 23:17:32 »
Rájöttem, hogy annyi infót ellőttem már itt az idők során, hogy ha valaki nagyon akarná, már akár tudhatná is, hogy mi lesz a M+ különszámokban, meg az első számokban jövőre. :)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel +
« Válasz #3339 Dátum: 2013. December 12. - 23:20:52 »
Enter: talgaby.