Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 730790 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3600 Dátum: 2014. Február 21. - 09:59:30 »
A különszám nincs benne az előfizetésben csak ha külön kértük igaz? Mert akkor elszaladok egy boltba megvenni ha megjelent. :-)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #3601 Dátum: 2014. Február 21. - 10:04:50 »
Megjelent. Én már tegnap megvettem. ;)

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #3602 Dátum: 2014. Február 21. - 10:25:55 »
Hol vetted Psycho? Rohanok a Relay/IM-be, ha már ott is megjelent. Ha Trillian meg előfizetés, akkor felejtős. :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #3603 Dátum: 2014. Február 21. - 10:25:58 »
A kezembe van nekem is már a különszám !

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Marvel +
« Válasz #3604 Dátum: 2014. Február 21. - 10:57:46 »
Trillianben vettem, mert arra volt dolgom. Lehetséges, hogy ma már van az újságárusoknál is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 21. - 10:59:53 írta Psycho »

ragatskynet

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Marvel +
« Válasz #3605 Dátum: 2014. Február 21. - 11:05:15 »
A főoldal szerint az újságosoknál szombaton kerül ki; bár volt már olyan, hogy hamarabb kitették.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Marvel +
« Válasz #3606 Dátum: 2014. Február 21. - 18:36:19 »
Na hát elolvastam a 13. számot is a különszám előtt, annyira jó a sztori! És lenne is egy kérdésem: Thor személyisége ki fog derülni a végére, vagy az egy másik sztoriban derül ki később?

(Ja, és ha már Trillianban voltam beszereztem a legelső kettő Hihetetlen Pókembert, csak, mert Polgárháborús, és, ha már a kötetet és a Marvel+ részek megvoltak, érdekelt ez is...remélem börzén a 3.-at is be tudom szerezni...  ;D De a lényeg itt is lenne egy kérdésem: Marvel+ 2012/1: a 48. oldalon miről beszél Sue Tonyval? Az kiderült valahol, és csak én maradtam le?  :headscratch: )


Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Marvel +
« Válasz #3607 Dátum: 2014. Február 22. - 10:09:53 »
A mai nappal nekem is sikerült beszereznem a különszámot, és tök jó érzés annyi év szünet után újra papír alapú képregényt olvasni :) A minőség egyszerűen pompás, hát még a frissen nyomott papír illata ;D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3608 Dátum: 2014. Február 22. - 11:14:17 »
Nem minden Inmedioban lehet kapni szombaton a különszámot. A csömöri Auchan Inmediojában az eladó hölgy gépe szerint nem érkezett belőle egyetlen darab sem. Ezután átmentem a Pólus Center Inmediojához, ott volt 1 db. Tökéletes minőségű, így megvettem azt.

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #3609 Dátum: 2014. Február 22. - 12:16:22 »
Nyíregyházán megint volt, szép példányok, a belvárosban. HP is volt, még Marvel + is. Szép nap ez eddig. :)

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #3610 Dátum: 2014. Február 22. - 16:01:38 »
Na, én is megvettem a különszámot, most fejeztem be. Ha jól értem, akkor Warlock és Pip, a troll a két tastrabló. Azt lehet tudni, hogy ki volt a harmadik, aki aztán eltűnt?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3611 Dátum: 2014. Február 22. - 16:17:50 »
Gamora.
Thor személyisége ki fog derülni a végére, vagy az egy másik sztoriban derül ki később?
Alapvetően nem titok, az olvasók tudják, csak a hősök nem.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3612 Dátum: 2014. Február 22. - 17:05:10 »
Első elolvasásra tetszik a folytatás. Gyorsban olvastam sütés-főzés közben. A képek, mint mindig szépek. Később lesznek kérdéseim, amennyiben mások nem teszik fel ugyanazokat. Mindenesetre újraolvasás lesz, ez egészen biztos.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #3613 Dátum: 2014. Február 22. - 17:18:21 »
Ma én is megvettem itt budafokon a különszámot, de hát elég körülményesen. szánalmas, hogy ki se rakják, nemhogy az új megjelenéseket, de a képregényeket sem.
a csávótól kértem, hogy adjon egyet, aki azt se tudta, hogy mi az. végül a pult alól előszedett egy M+-t. mondtam, hogy nem ez az, én ennek a különszámát keresem. akkor nincsen mondta. a csaj kollégája odapattant és előszedte egy másik helyről, hogy itt van és az orrom elé dobta. szerencsére jó állapotban volt, mondjuk olyan, hogy esetleg több közül választanék egyet fel sem merült ebben a szituációban. Azért vagyok főleg szomorú, mert így esélytelen az, hogy olyanok is hozzájussanak, akik nem céltudatosan mennek be érte, hanem csak nézelődnek és ráakadnak, és a mi magazinunkkal is ez a helyzet...

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel +
« Válasz #3614 Dátum: 2014. Február 22. - 17:48:06 »
Nyíregyházán pl. mindig elég frekventált helyen van. Hozzá kell tenni persze, hogy a gyerek és ifjúsági magazinok között, de mindig szem előtt van mindegyik IM/Relayban.
Annyira szomorú, hogy mindenkitől csak ilyen panaszokat hallok folyamatosan, az én tapasztalataim itt nagyon pozitívak, de Debrecenben is elég jó a helyzet. Ott is látom azért a füzeteket szépen.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #3615 Dátum: 2014. Február 22. - 17:55:52 »
Gondolom, akinek jó tapasztalata van, az kevésbé hajlik rá, hogy megossza.

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Marvel +
« Válasz #3616 Dátum: 2014. Február 22. - 18:39:11 »
Ma én is megvettem itt budafokon a különszámot, de hát elég körülményesen. szánalmas, hogy ki se rakják, nemhogy az új megjelenéseket, de a képregényeket sem.
a csávótól kértem, hogy adjon egyet, aki azt se tudta, hogy mi az. végül a pult alól előszedett egy M+-t. mondtam, hogy nem ez az, én ennek a különszámát keresem. akkor nincsen mondta. a csaj kollégája odapattant és előszedte egy másik helyről, hogy itt van és az orrom elé dobta. szerencsére jó állapotban volt, mondjuk olyan, hogy esetleg több közül választanék egyet fel sem merült ebben a szituációban. Azért vagyok főleg szomorú, mert így esélytelen az, hogy olyanok is hozzájussanak, akik nem céltudatosan mennek be érte, hanem csak nézelődnek és ráakadnak, és a mi magazinunkkal is ez a helyzet...
Na, én pont ezért nem veszem újságostól. Csak olyan helyre megyek, ahol ki van rakva, és én tudom kiválasztani, hogy melyiket veszem meg. Így van elég időm, hogy válasszak. Egy újságosnál ezt nem teheted meg, beszólás nélkül.
SD. EJC.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #3617 Dátum: 2014. Február 22. - 19:11:25 »
Igaz, nem ebbe az M+ topicba tartozik, hanem, ha lehet minden új megjelenésesbe.... A csömöri Auchan (nem Inmedio, hanem maga a vásárlórészleg--annak is az újságos része), nos itt vettem meg a HP13-at. Rengeteg darab volt, simán válogathattam a kedvemre. Pénztáros hölgy  kérdezi: "Ez egy képregény?" Válaszom: "Igen, egy nagyon szép új képregény". Kis csillogást véltem felfedezni a tekintetében. Lehet, a fia várja már az újat és az anyukája viszi neki a hírt, hogy megjelent az új...HP. Vagy esetleg egy új fan van kibontakozóban... Nem lehet tudni. Maga a kérdés hangsúlya volt érdekes. "Ez egy képregény?" Korábban írtam, ugye, hogy a borító szinte magával ragad...Tessék....!

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Marvel +
« Válasz #3618 Dátum: 2014. Február 22. - 19:34:45 »
Gondolom, akinek jó tapasztalata van, az kevésbé hajlik rá, hogy megossza.

Nekem kiváló tapasztalatom volt Pécsen. :) Bementem az újságoshoz, ott volt a polcon 4-5 darab, levettem mindjárt az első példányt, ami makulátlan volt! Egy középkorú hölgy még rám is mosolygott, ahogy beálltam a sorba. Zavarba jöttem, hogy talán leettem magam, vagy ismernem kéne esetleg, de így visszagondolva csak a szunnyadó anyai ösztöneit indíthattam be, ahogy meglátta a gyermeki öröm csillogását a szememben.  ;D

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #3619 Dátum: 2014. Február 22. - 19:36:08 »
Gondolom, akinek jó tapasztalata van, az kevésbé hajlik rá, hogy megossza.

Én legutóbb megosztottam a negatív tapasztalataimat, most itt a pozitívabb: sikerült már ma megvennem a Marvel + különszámát és az új Hihetetlen Pókembert is. Nagyon szép állapotban volt mindkettő, jól látható helyen kirakva. A Pókemberrel eddig sem volt gond, azt 10-esével látom mindenhol, a Marvel +-hoz nehéz hozzájutni, de most, hogy kitapasztaltam hol az egyetlen hely egy 67.000 fős városban ahova visznek 2 db-ot már nem gond.

A PP Pókembert mindig megrendelem, mivel az csak úgy jelenik meg, de olyan jó érzés újságosnál venni, mint régen, mikor gyerek voltam.