Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 732252 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Konicsiva

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Marvel +
« Válasz #4500 Dátum: 2015. április 21. - 22:47:20 »
Nekem nagyon tetszik ez a tároló.
Gondoltam arra is hogy esetleg úgy jobb lenne hogyha a hősök mögött a háttér színe dobozonként más lenne.De van benne valami hogy egységesebben szebb.
A lényeg csak hogy elkészüljön!  :spidey:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4501 Dátum: 2015. április 21. - 23:12:53 »
Egyelőre elakadt a project a Marvelnél egy félreértés okán, de kivárunk.

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:Marvel +
« Válasz #4502 Dátum: 2015. április 22. - 10:25:21 »
Lehet, hogy már volt róla szó, de a 2008-as Guardians of the Galaxy megjelenésére van valamennyi esély? Évente egy különszámban szerintem jó lenne.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4503 Dátum: 2015. április 22. - 13:12:51 »
Semmiféle új sorozat nem tud már megjelenni. Ami még nem volt, az a Marvel+-ba kerülhet be max.

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:Marvel +
« Válasz #4504 Dátum: 2015. április 22. - 13:19:00 »
Azt tudtam, hogy új sorozat nem lesz. Úgy értettem, hogy egy Marvel+ különszámban megjelenhetne. Lehetne vele folytatni a kozmikus sztorikat.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Marvel +
« Válasz #4505 Dátum: 2015. április 22. - 13:25:09 »
Egyelőre elakadt a project a Marvelnél egy félreértés okán, de kivárunk.

Azért én reménykedem, hogy nem véglegesen akadt el ez a szuper ötlet :)

Lehet, hogy már volt róla szó, de a 2008-as Guardians of the Galaxy megjelenésére van valamennyi esély? Évente egy különszámban szerintem jó lenne.

Lehet, rosszul emlékszem, de talán Talgaby írta, hogy nem igazán vannak rövid és jó GotG sztorik?  :headscratch: Kár, pedig én is szívesen olvastam volna valamit erről a bandáról :D

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:Marvel +
« Válasz #4506 Dátum: 2015. április 22. - 13:26:53 »
Szerintem megjelenhetne kihagyás nélkül, évenként 1 különszámban.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4507 Dátum: 2015. április 22. - 13:53:52 »
Azt tudtam, hogy új sorozat nem lesz. Úgy értettem, hogy egy Marvel+ különszámban megjelenhetne.
Valójában erre értettem, hogy nem lesz új sorozat - ha adunk neki évente egy különszámot. Akkor azzal már majdnem kizárunk minden más megjelenést. Van a Hulknak és a Fenegyereknek is sajátja.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4508 Dátum: 2015. április 23. - 13:35:28 »
A GotG v2-nek az a problémája, hogy az előzményénél még csak-csak megoldható egy dokumentációval (meg promóznám magunkat), de egyrészt a sorozat teljes egésze egyetlen nagy eventre készült elő, ami egyben a lezárása is volt, plusz nem elhanyagolható tény, hogy menet közben még crossoverezett is az X-ek sok éven át húzódó űreposzával és a szintén akkor futó Nova v4-gyel.

Bendisnél hasonló a gond, az eleje önmagában még nem sok, utána meg már crossoverezik az All New X-Mennel, majd megy az Infinity felé, mostanra meg már megint ott tartunk, hogy a GotG v3 és az ANX jóformán egy sorozat, és mennek crossoverből eventbe és vissza. (Megy is a morgás amúgy ezen, hogy még a filmre se tudták leválasztani a sorozatot, egyedül a két spin-off, a Rocket Racoon és a Starlord bírta, de már azokat is berángatták egy crossoverbe.)

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel +
« Válasz #4509 Dátum: 2015. április 23. - 21:26:20 »
A Végtelen háború kötetek tetszettek, nem annyira mint a Végtelen hatalom, és csatlakoznék a fentebb elhangzott véleményhez, hogy talán a rajzok sem voltak olyan jók. De ahogy mondtam, tetszett, szeretem a kozmikus történeteket. Jó kis történet a jóról és a rosszról, egzotikus végtelen hatalmú lényekkel.
Jobb lett volna a sztori a komplett földi szuperhős csapat nélkül, mert a marketing szerepen kívül elfelejtettek nekik történetet írni. A pózoláson kívül semmi de semmi jelentőségük nincs. Példaként ott van a Titkos Háború, ahol a szuperhős karaktereknek van szerepük, történik velük valami, megtudhatunk valamit róluk. De ebben a történetben ez az egész harc az alakmásokkal gagyi kicsit, semmitmondó. A gyűlésen miért verekszik össze Vadóc és Nova, a Bosszú Angyalai az X-Men-nel? Kang és Fátum legalább ért valamit, benne volt a cselszövés a történetükben. Nyomorult Thor-nak sem osztottak lapot, a Szemlélő visszaengedi, hogy mehetsz segíteni, te talán megfordíthatod a dolgokat, de aztán szerepe nulla. Hogy került vissza az eredeti Reed Richards a felesége mellé mielőtt még rendeződött volna a helyzet? És a Vasember? Még csak arra sem vették a fáradságot, hogy legalább ezekre kitérjenek. Amerika Kapitány többször is mondja, hogy most már nem sodródnak tovább, és kezükbe veszik a sorsukat, nos, az író ebben az esetben ezt nem akarta. Talán még Kvazárnak volt egy ici pici mellékszerepe, a többiekről még ez sem mondható el. Én olvastam olyan Adam Warlock sztorit amiben nem voltak földi szuperhősök és tök jó volt. Itt csak belenyomtak mindenkit, hogy lehessen mondani, hogy micsoda MArvel event, vegyetek belőle többet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4510 Dátum: 2015. április 23. - 22:42:51 »
Alighanem itt már elkezdődött, ami később divattá vált: hogy a részleteket a saját magazinokban láthattad jobban.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4511 Dátum: 2015. április 23. - 22:44:32 »
Akkorra már pár éve divat volt, igen. Jim Shooter egy sajnálatos hagyatéka, ami megragadt az iparban.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #4512 Dátum: 2015. április 25. - 11:35:54 »
Azt tudtam, hogy új sorozat nem lesz. Úgy értettem, hogy egy Marvel+ különszámban megjelenhetne.
Valójában erre értettem, hogy nem lesz új sorozat - ha adunk neki évente egy különszámot. Akkor azzal már majdnem kizárunk minden más megjelenést. Van a Hulknak és a Fenegyereknek is sajátja.

Viszont, ha a Végtelen sztorik félbe maradnak, akkor a helyükre jöhetne új sorozat(ok) :). Amúgy a GotG v2 jónak tűnik és a 25 rész sem olyan egetrengetően sok. Bár a Crossoverek miatt a 25 rész valójában 25+28+19+9=81, ami már elég húzós, de végül is az eddigi nagy eventeknek is max a fő szálai mentek le, szóval a lényegi extrákkal együtt is kijönne 5-7 részből :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4513 Dátum: 2015. április 25. - 17:51:22 »
A Végtelen miért maradna félbe? Mindegyik egy-egy önálló történet. Épp ez a lényeg benne. Ha sorozatot indítanánk el helyette, akkor többé nem lenne választék, sem önálló történetek.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #4514 Dátum: 2015. április 27. - 10:12:53 »
A Végtelen miért maradna félbe? Mindegyik egy-egy önálló történet. Épp ez a lényeg benne. Ha sorozatot indítanánk el helyette, akkor többé nem lenne választék, sem önálló történetek.

Rosszul fogalmaztam. Úgy értettem véget ér :). Amúgy csak oda akartam kilyukadni, hogyha nem lesz Végtelen Hadjárat, akkor jövőre 2 különszámba férhetne más.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4515 Dátum: 2015. április 27. - 12:39:17 »
Lesz is, azzal nincs gond, csak nem akarom, hogy az a kettő sorozat legyen.  :)

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel +
« Válasz #4516 Dátum: 2015. április 29. - 07:48:00 »
Lesz is, azzal nincs gond, csak nem akarom, hogy az a kettő sorozat legyen.  :)

Értem. Ez amúgy jó dolog. Már így is elég sok a sorozat. Így változatosabb lesz :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #4517 Dátum: 2015. április 29. - 16:46:39 »
Kinn vannak az új szám előzetes oldalai.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #4518 Dátum: 2015. április 29. - 21:54:22 »
Khm. „Scottal”?!

Madelyne

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Koboldkirálynő
Re:Marvel +
« Válasz #4519 Dátum: 2015. április 30. - 12:28:10 »
Mi a baj "Scottal"?   :D